Ivan Balliu jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ivan Balliu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ivan Balliu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Balliu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.87. Ivan Balliu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Balliu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Balliu rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Albanii. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Ivan Balliu?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Ivan Balliu otrzymuje 940 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 78,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Balliu w listopadzie 2026 to 18,1 tysiąca euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Ivan Balliu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ivan Balliu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Balliu to uraz przywodziciela z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ivan Balliu?
Ivan Balliu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Balliu?
Ivan Balliu najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Balliu?
Wycena 34-letniego Ivan Balliu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Balliu?
Ivan Balliu urodził się 1 stycznia 1992 w Caldas de Malavella w Hiszpanii, ma narodowość albańską. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Ivan Balliu – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Balliu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano oraz reprezentacja Albanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ivan Balliu vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ivan Balliu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Balliu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.87. Ivan Balliu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ivan Balliu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Balliu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
La Liga, 8. kolejka
|
45' | 0 | 0 | – | 6.5 | |||
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 75' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:3 | 76' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 59' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 3' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 6' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 5' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 15' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.5 |
Ile meczów rozegrał Ivan Balliu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Balliu rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Albanii. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Ivan Balliu – transfery
W trakcie kariery Ivan Balliu zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2021 – obecnie
-
Almeria 2019 – 2021
-
Metz 2015 – 2019
-
Arouca 2013 – 2015
-
Barcelona B 2011 – 2013
-
Barcelona U19 2009 – 2011
-
Barcelona U18 2008 – 2009

-
FC Barcelona Youth 2004 – 2008

-
Girona FC Youth do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ivan Balliu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 13.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 11.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 16.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 20.07.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 30.06.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ivan Balliu – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Balliu zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ivan Balliu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Recreativo Huelva
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Elche
3
La Liga, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 9. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Barcelona
5
Rayo Vallecano
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Mar
Koniec
|
Polska
2
Albania
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Rayo Vallecano
0
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
1
La Liga, 19. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 17. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Drita
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Betis
0
La Liga, 16. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 15. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Ávila
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Albania
0
Anglia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Andora
0
Albania
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Serbia
0
Albania
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Albania
1
Łotwa
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Łotwa
1
Albania
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Albania
0
Serbia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
0
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Albania
3
Andora
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Anglia
2
Albania
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Albania
1
Ukraina
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Las Palmas
3
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Villamuriel
0
Rayo Vallecano
5
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Gruzja
0
Albania
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 6. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Albania
0
Chile
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Girona
3
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Yeclano
0
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Albania
2
Bułgaria
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Granada
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Mallorca
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Valladolid
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
CFJ Mollerussa
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sevilla
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
5
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Albania
1
Islandia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Barcelona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Islandia
1
Albania
1
Liga Narodów UEFA
|
82'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Osasuna
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Betis
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Mirandes
0
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Bergantiños
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Girona
3
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Almeria
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Almeria
3
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Fuenlabrada
1
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Almeria
3
CD Castellón
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Almeria
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Girona
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Almeria
0
Malaga
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Almeria
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Almeria
4
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Almeria
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Almeria
2
Ponferradina
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Elche
1
Almeria
1
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Almeria
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Almeria
0
La Liga 2
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Almeria
2
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Racing Santander
1
Almeria
1
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nancy
1
Metz
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Metz
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
0
Metz
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Metz
2
Chateauroux
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Auxerre
0
Metz
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Metz
2
FC Lorient
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Niort
0
Metz
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Metz
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Le Havre
2
Metz
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Metz
1
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
RC Lens
0
Metz
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Metz
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Metz
3
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Metz
1
Clermont
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Metz
2
Red Star FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Metz
1
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Metz
0
Auxerre
1
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Metz
3
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Metz
2
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Metz
2
RC Lens
0
Ligue 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Caen
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Rennes
1
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Metz
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Metz
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
6
Metz
3
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Metz
2
Nicea
1
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Metz
3
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Metz
1
Dijon FCO
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Metz
0
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Metz
1
Guingamp
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Metz
2
Nancy
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
5
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
3
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Metz
1
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Metz
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Caen
3
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Metz
3
FC Lorient
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Toulouse
1
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Metz
0
Monaco
7
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Montpellier
0
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Metz
0
Bordeaux
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Metz
3
Lille
2
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Ivan Balliu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W ostatnich 10 meczach Ivan Balliu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.46, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.21 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W jakiej formie jest Ivan Balliu?
Ivan Balliu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.87). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ivan Balliu – zarobki
Ivan Balliu gra w Rayo Vallecano na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 940 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ivan Balliu w Rayo Vallecano (2025/26)
| Rocznie | 940 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ivan Balliu w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
940 tys. € |
| 2024/25 |
|
940 tys. € |
| 2023/24 |
|
450 tys. € |
| 2022/23 |
|
450 tys. € |
| 2021/22 |
|
330 tys. € |
| 2020/21 |
|
300 tys. € |
| 2019/20 |
|
300 tys. € |
| 2017/18 |
|
270 tys. € |
| 2016/17 |
|
270 tys. € |
| 2014/15 |
|
70 tys. € |
| 2013/14 |
|
70 tys. € |
Ile zarabia Ivan Balliu?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Ivan Balliu otrzymuje 940 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 78,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Balliu w listopadzie 2026 to 18,1 tysiąca euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Ivan Balliu – kontuzje
W trakcie kariery Ivan Balliu zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivan Balliu
- Uraz kostki 18.09.26 – 09.10.26 (22 dni)
-
Uraz przywodziciela
06.06.23 – 29.06.23 (24 dni)
Albania opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.10.21 – 21.10.21 (11 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 2 mecze
Czy Ivan Balliu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ivan Balliu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Balliu to uraz przywodziciela z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivan Balliu – trofea
W trakcie kariery Ivan Balliu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ivan Balliu
Jakie trofea zdobył Ivan Balliu?
Ivan Balliu zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Metz — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 1 raz.
Ivan Balliu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Balliu wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Balliu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ivan Balliu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 34 |
|
1 mln € |
| 11.12.2025 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 08.06.2025 | 33 |
|
1,4 mln € |
| 26.12.2024 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 06.06.2024 | 32 |
|
2 mln € |
| 20.03.2024 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 21.12.2023 | 31 |
|
3,5 mln € |
| 12.06.2023 | 31 |
|
4 mln € |
| 22.03.2023 | 31 |
|
4 mln € |
| 06.11.2022 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 02.06.2022 | 30 |
|
2 mln € |
| 29.12.2021 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 07.01.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 28 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2019 | 27 |
|
1 mln € |
| 26.06.2019 | 27 |
|
1 mln € |
| 07.01.2019 | 27 |
|
1 mln € |
| 03.06.2018 | 26 |
|
1 mln € |
| 23.01.2018 | 26 |
|
1 mln € |
| 31.05.2017 | 25 |
|
2 mln € |
| 15.01.2017 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 31.10.2016 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 12.07.2016 | 24 |
|
800 tys. € |
| 03.02.2016 | 24 |
|
800 tys. € |
| 30.06.2015 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 16.02.2015 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 24.07.2014 | 22 |
|
1 mln € |
| 08.05.2013 | 21 |
|
800 tys. € |
| 21.01.2013 | 21 |
|
600 tys. € |
| 06.08.2012 | 20 |
|
500 tys. € |
| 29.02.2012 | 20 |
|
200 tys. € |
| 07.08.2011 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Balliu?
Wycena Ivan Balliu wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Ivan Balliu wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 100 tys. €.