Alexandre Zurawski jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Alexandre Zurawski
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alexandre Zurawski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandre Zurawski wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alexandre Zurawski oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alexandre Zurawski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandre Zurawski rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 307 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alexandre Zurawski
Pierwszy transfer Alexandre Zurawski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Internacionalu do CF Pachuca za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexandre Zurawski było przejście z CF Pachuca do Rayo Vallecano w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Ile zarabia Alexandre Zurawski?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Alexandre Zurawski otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 121,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zurawski w listopadzie 2026 to 28,1 tysiąca euro, a dziennie około 4 tysiące euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Alexandre Zurawski ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alexandre Zurawski nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandre Zurawski to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Alexandre Zurawski?
Alexandre Zurawski najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Alexandre Zurawski?
Wycena 28-letniego Alexandre Zurawski według stanu na czerwiec 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 1,5 miliona euro.
Kiedy urodził się Alexandre Zurawski?
Alexandre Zurawski urodził się 1 kwietnia 1998 w Anchieta w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Alexandre Zurawski – statystyki
Szczegółowe statystyki Alexandre Zurawski w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Alexandre Zurawski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandre Zurawski wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alexandre Zurawski oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Alexandre Zurawski – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alexandre Zurawski w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
La Liga, 8. kolejka
|
0' | 0 | 0 | – | – | |||
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 11' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 120' | 2 | 0 | 8.2 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 19' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 14' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 15' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 33' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 15' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Alexandre Zurawski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandre Zurawski rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 307 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Alexandre Zurawski – transfery
W trakcie kariery Alexandre Zurawski zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 7,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2025 – obecnie
-
CF Pachuca 2025 – 2025
-
Internacional 2025 – 2025
-
Real Oviedo 2023 – 2025
-
Internacional 2022 – 2023
-
Avai 2022 – 2022
-
Novo Hamburgo 2022 – 2022
-
Avai 2021 – 2022
-
GE Juventus (SC) 2021 – 2021

-
Avai 2019 – 2021
-
CA Metropolitano 2019 – 2019

-
Fluminense Futebol Clube (SC) 2019 – 2019

-
CA Metropolitano 2019 – 2019

-
Criciuma 2019 – 2019
-
CA Metropolitano 2018 – 2019

-
Kyoto Sanga 2017 – 2018
-
CA Metropolitano do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alexandre Zurawski
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 20.07.2025 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 16.07.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 17.03.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 16.03.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 23.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 16.05.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 21.02.2021 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.11.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 05.09.2019 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 21.04.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 27.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 19.07.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Alexandre Zurawski
Pierwszy transfer Alexandre Zurawski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Internacionalu do CF Pachuca za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Alexandre Zurawski było przejście z CF Pachuca do Rayo Vallecano w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Alexandre Zurawski – forma
W ostatnich 5 meczach Alexandre Zurawski zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,94. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alexandre Zurawski i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Recreativo Huelva
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
120'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Elche
3
La Liga, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 9. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
15'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Barcelona
5
Rayo Vallecano
2
La Liga, 3. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
65'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
34'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 20. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Rayo Vallecano
0
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 13. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
35'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Club León
1
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
55'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
CF Pachuca
1
Leagues Cup
|
24'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
CF Pachuca
0
Club Tijuana
2
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Atlas
0
CF Pachuca
3
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Houston Dynamo
1
CF Pachuca
2
Leagues Cup
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Karne
|
Los Angeles FC
(4)
1
CF Pachuca
(2)
1
Leagues Cup
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
CF Pachuca
3
San Diego
2
Leagues Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
1
Almeria
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Almeria
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
2
Cadiz
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Levante
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
2
Malaga
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Granada
1
Real Oviedo
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Elche
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Mirandes
1
Real Oviedo
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
1
Albacete
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
0
Eldense
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
2
Cordoba CF
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Real Oviedo
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
5
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
12 strzałów (6 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
55'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Elche
4
Real Oviedo
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Tenerife
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Real Oviedo
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Karne
|
Real Ávila
(3)
0
Real Oviedo
(0)
0
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Real Oviedo
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
4
Mirandes
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
3
Almeria
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Levante
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Eldense
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
1
Cartagena
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CD Castellón
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Eibar
0
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
0
Eibar
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Espanyol
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
0
Tenerife
1
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Cartagena
2
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
3
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
5
Burgos CF
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eldense
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
3
La Liga 2
|
18'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 9.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Amorebieta
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal B
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
3
Elche
2
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
CD Castellón
2
Real Oviedo
1
Puchar Hiszpanii
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
2
Eibar
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Amorebieta
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Fluminense
2
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Internacional
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Internacional
3
Independiente Medellin
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Cze
Koniec
|
América Mineiro
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
13'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Internacional
2
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Santos
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Internacional
2
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Gremio
3
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
2
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Internacional
1
Goias
0
Serie A (Brazylia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Internacional
2
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Internacional
1
Metropolitanos FC
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Internacional
2
CSA
1
Puchar Brazylii
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
74'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Internacional
2
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
América Mineiro
1
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Coritiba
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Flamengo
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
75'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Internacional
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia)
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Corinthians
2
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Internacional
4
Juventude
0
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Avai
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Internacional
3
Sao Paulo
3
Serie A (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Internacional
4
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
69'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Colo Colo
2
Internacional
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Internacional
3
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Goias
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Cuiaba
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Internacional
2
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Fluminense
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
9 de Octubre
2
Internacional
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
7'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Alexandre Zurawski 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Alexandre Zurawski 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Alexandre Zurawski?
Alexandre Zurawski jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.94 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.77). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Alexandre Zurawski – zarobki
Alexandre Zurawski gra w Rayo Vallecano na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alexandre Zurawski w Rayo Vallecano (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 122 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alexandre Zurawski w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
340 tys. € |
| 2023/24 |
|
340 tys. € |
| 2023 |
|
305 tys. € |
| 2022 |
|
321 tys. € |
Ile zarabia Alexandre Zurawski?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Alexandre Zurawski otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 121,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zurawski w listopadzie 2026 to 28,1 tysiąca euro, a dziennie około 4 tysiące euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Alexandre Zurawski – kontuzje
W trakcie kariery Alexandre Zurawski zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alexandre Zurawski
-
Uraz
02.12.25 – 02.01.26 (32 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
26.08.23 – 19.10.23 (55 dni)
Real Oviedo opuszczone: 8 meczów
Czy Alexandre Zurawski ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alexandre Zurawski nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandre Zurawski to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alexandre Zurawski – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alexandre Zurawski wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alexandre Zurawski na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alexandre Zurawski
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 28 |
|
4 mln € |
| 15.03.2026 | 27 |
|
3 mln € |
| 11.12.2025 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 23.06.2025 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 26.03.2025 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 12.12.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 13.10.2024 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 23.06.2024 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 25.03.2024 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 19.12.2023 | 25 |
|
2 mln € |
| 24.07.2023 | 25 |
|
3 mln € |
| 06.04.2023 | 25 |
|
3 mln € |
| 13.11.2022 | 24 |
|
3 mln € |
| 18.08.2022 | 24 |
|
1,5 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Alexandre Zurawski?
Wycena Alexandre Zurawski wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Alexandre Zurawski wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 1,5 mln €.