Andrei Ratiu jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Andrei Ratiu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Andrei Ratiu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrei Ratiu wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 11,1%. Andrei Ratiu oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andrei Ratiu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andrei Ratiu rozegrał w barwach Rayo Vallecano w La Lidze 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Andrei Ratiu
Pierwszy transfer Andrei Ratiu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Villarrealu do Hueski za 5 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Andrei Ratiu było przejście z Hueski do Rayo Vallecano w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,5 miliona euro.
Ile zarabia Andrei Ratiu?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Andrei Ratiu otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 156,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ratiu w listopadzie 2026 to 36,2 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Andrei Ratiu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andrei Ratiu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrei Ratiu to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andrei Ratiu?
Andrei Ratiu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Andrei Ratiu?
Andrei Ratiu najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Andrei Ratiu?
Wycena 28-letniego Andrei Ratiu według stanu na październik 2026 wynosi 24 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 24 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andrei Ratiu?
Andrei Ratiu urodził się 20 czerwca 1998 w Aiud w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Andrei Ratiu – statystyki
Szczegółowe statystyki Andrei Ratiu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Andrei Ratiu vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Andrei Ratiu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrei Ratiu wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 11,1%. Andrei Ratiu oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Andrei Ratiu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andrei Ratiu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 1 | – | 7.4 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
6:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 6.9 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | 6.6 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Andrei Ratiu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andrei Ratiu rozegrał w barwach Rayo Vallecano w La Lidze 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Andrei Ratiu – transfery
W trakcie kariery Andrei Ratiu zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2023 – obecnie
-
Huesca 2021 – 2023
-
Villarreal 2021 – 2021
-
Villarreal B 2021 – 2021
-
ADO Den Haag 2020 – 2021
-
Villarreal B 2018 – 2020
-
Villarreal C 2016 – 2018

-
Villarreal U19 2015 – 2016
-
Villarreal Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Andrei Ratiu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 25.08.2023 |
|
5,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 03.08.2021 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 28.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 27.01.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 03.08.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Andrei Ratiu
Pierwszy transfer Andrei Ratiu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Villarrealu do Hueski za 5 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Andrei Ratiu było przejście z Hueski do Rayo Vallecano w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,5 miliona euro.
Andrei Ratiu – forma
W ostatnich 5 meczach Andrei Ratiu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Andrei Ratiu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Rumunia
0
Szwecja
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Polska
6
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Szwecja
2
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Barcelona
5
Rayo Vallecano
2
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Turcja
1
Rumunia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
1
La Liga, 19. kolejka
|
38'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Granada
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
1
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Drita
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Betis
0
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Ávila
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
49'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Rumunia
7
San Marino
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
3
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
9'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Rumunia
1
Austria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Cypr
2
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Rumunia
2
Cypr
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Austria
2
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 35. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Mar
Koniec
|
San Marino
1
Rumunia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Bośnia i Hercegowina
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Rumunia
4
Cypr
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Las Palmas
3
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Litwa
1
Rumunia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Girona
3
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Yeclano
0
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
3
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lis
Karne
|
Juventud Torremolinos
(4)
2
Huesca
(2)
2
Puchar Hiszpanii
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Rumunia
0
Czarnogóra
3
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Czarnogóra
2
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huesca
3
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
0
Grecja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Huesca
0
Girona
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
CD Cayon
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
0
Islandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Girona
1
Huesca
3
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rumunia
1
Armenia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lugo
3
Huesca
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Villarreal B
2
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Villarreal B
0
Ibiza
3
Segunda Division RFEF
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Orihuela
2
Villarreal B
4
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Villarreal B
2
Hércules
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Elche
2
Villarreal
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Groningen
3
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Vitesse
2
ADO Den Haag
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Andrei Ratiu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Andrei Ratiu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Andrei Ratiu?
Andrei Ratiu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.66). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Andrei Ratiu – zarobki
Andrei Ratiu gra w Rayo Vallecano na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andrei Ratiu w Rayo Vallecano (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 157 tys. € |
| Tygodniowo | 36 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Andrei Ratiu w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,9 mln € |
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
440 tys. € |
| 2021/22 |
|
440 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Andrei Ratiu?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Andrei Ratiu otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 156,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ratiu w listopadzie 2026 to 36,2 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Andrei Ratiu – kontuzje
W trakcie kariery Andrei Ratiu zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andrei Ratiu
-
Uraz
28.05.26 – 28.06.26 (32 dni)
Rumunia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.01.26 – 30.01.26 (20 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
17.08.24 – 26.08.24 (10 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.06.23 – 29.06.23 (13 dni)
Rumunia opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
26.12.21 – 05.01.22 (11 dni)
Huesca opuszczone: 1 mecz
Czy Andrei Ratiu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andrei Ratiu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrei Ratiu to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 32 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andrei Ratiu – trofea
W trakcie kariery Andrei Ratiu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Andrei Ratiu
Jakie trofea zdobył Andrei Ratiu?
Andrei Ratiu zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Piłkarz roku — 1 raz.
Andrei Ratiu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andrei Ratiu wynosi obecnie 24 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andrei Ratiu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Andrei Ratiu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 28 |
|
24 mln € |
| 04.06.2026 | 27 |
|
18 mln € |
| 11.12.2025 | 27 |
|
18 mln € |
| 08.06.2025 | 26 |
|
12 mln € |
| 20.03.2025 | 26 |
|
12 mln € |
| 26.12.2024 | 26 |
|
7 mln € |
| 10.10.2024 | 26 |
|
4 mln € |
| 17.07.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 06.06.2024 | 25 |
|
1,4 mln € |
| 21.12.2023 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 13.06.2023 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 23.03.2023 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 28.12.2022 | 24 |
|
1 mln € |
| 28.06.2022 | 24 |
|
1 mln € |
| 26.12.2021 | 23 |
|
1 mln € |
| 12.10.2021 | 23 |
|
600 tys. € |
| 29.06.2021 | 23 |
|
300 tys. € |
| 18.03.2021 | 22 |
|
300 tys. € |
| 13.10.2020 | 22 |
|
300 tys. € |
| 10.02.2020 | 21 |
|
300 tys. € |
| 09.09.2019 | 21 |
|
300 tys. € |
| 28.06.2019 | 21 |
|
300 tys. € |
| 18.02.2019 | 20 |
|
250 tys. € |
| 30.10.2018 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Andrei Ratiu?
Wycena Andrei Ratiu wynosi obecnie 24 mln €. W szczycie kariery Andrei Ratiu wyceniano na 24 mln €, a najniżej na 150 tys. €.