Pathe Ciss jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Pathe Ciss
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pathe Ciss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pathe Ciss wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pathe Ciss oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pathe Ciss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pathe Ciss rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Senegalu. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 896 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pathe Ciss
Pierwszy transfer Pathe Ciss w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Fuenlabrada do Rayo Vallecano za 1 milion euro.
Ile zarabia Pathe Ciss?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Pathe Ciss otrzymuje 630 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 52,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ciss w listopadzie 2026 to 12,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Pathe Ciss ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pathe Ciss nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pathe Ciss to uraz pleców z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Pathe Ciss?
Pathe Ciss najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pathe Ciss?
Wycena 32-letniego Pathe Ciss według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 325 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pathe Ciss?
Pathe Ciss urodził się 16 marca 1994 w Dakar w Senegalu. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Pathe Ciss – statystyki
Szczegółowe statystyki Pathe Ciss w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano oraz reprezentacja Senegalu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pathe Ciss vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pathe Ciss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pathe Ciss wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pathe Ciss oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Pathe Ciss – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pathe Ciss w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
La Liga, 8. kolejka
|
45' | 0 | 0 | – | 6.6 | |||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.8 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
20 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Pathe Ciss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pathe Ciss rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Senegalu. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 896 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Pathe Ciss – transfery
W trakcie kariery Pathe Ciss zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2021 – obecnie
-
Fuenlabrada 2020 – 2021
-
CF Uniao Madeira 2020 – 2020

-
Fuenlabrada 2019 – 2020
-
CF Uniao Madeira 2019 – 2019

-
Famalicão 2018 – 2019
-
CF Uniao Madeira 2017 – 2018

-
Diambars do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pathe Ciss
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 27.07.2021 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 21.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 29.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.07.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pathe Ciss
Pierwszy transfer Pathe Ciss w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Fuenlabrada do Rayo Vallecano za 1 milion euro.
Pathe Ciss – forma
W ostatnich 5 meczach Pathe Ciss zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pathe Ciss i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Recreativo Huelva
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Elche
3
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Barcelona
5
Rayo Vallecano
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lip
Dogryw.
|
Belgia
3
Senegal
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Senegal
5
Irak
0
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Norwegia
3
Senegal
2
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Francja
3
Senegal
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Arabia Saudyjska
0
Senegal
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
14'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Mali
0
Senegal
1
Puchar Narodów Afryki
|
28'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Betis
0
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Ávila
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
96'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 13. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
0
La Liga, 34. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 24. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 15. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
0
Senegal
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Las Palmas
3
La Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Villamuriel
0
Rayo Vallecano
5
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 10. kolejka
|
35'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Senegal
4
Malawi
0
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 9. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Senegal
3
Gabon
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Senegal
3
Kamerun
1
Puchar Narodów Afryki
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Senegal
3
Gambia
0
Puchar Narodów Afryki
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Senegal
1
Niger
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Yeclano
0
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
20'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Granada
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Brazylia
2
Senegal
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Mallorca
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
2
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Valladolid
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Anglia
3
Senegal
0
Mistrzostwa Świata
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
2
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sevilla
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
5
Cadiz
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Senegal
1
Iran
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Valencia
1
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Barcelona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Osasuna
3
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Betis
2
Puchar Hiszpanii
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Bergantiños
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Elche
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fuenlabrada
4
Mallorca
1
La Liga 2
|
24'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Fuenlabrada
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Fuenlabrada
1
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Leganes
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Sabadell
1
Fuenlabrada
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Fuenlabrada
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Ponferradina
0
Fuenlabrada
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Fuenlabrada
3
Huesca
2
La Liga 2
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Fuenlabrada
1
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Lugo
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Pathe Ciss ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58.
W ostatnich 10 meczach Pathe Ciss 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48.
W jakiej formie jest Pathe Ciss?
Pathe Ciss jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.46). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Pathe Ciss – zarobki
Pathe Ciss gra w Rayo Vallecano na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 630 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pathe Ciss w Rayo Vallecano (2025/26)
| Rocznie | 630 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 53 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pathe Ciss w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
630 tys. € |
| 2024/25 |
|
620 tys. € |
| 2023/24 |
|
620 tys. € |
| 2022/23 |
|
620 tys. € |
| 2021/22 |
|
340 tys. € |
| 2020/21 |
|
50 tys. € |
| 2019/20 |
|
50 tys. € |
Ile zarabia Pathe Ciss?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Pathe Ciss otrzymuje 630 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 52,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ciss w listopadzie 2026 to 12,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Pathe Ciss – kontuzje
W trakcie kariery Pathe Ciss zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pathe Ciss
-
Uraz pleców
14.11.21 – 30.11.21 (17 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 2 mecze
Czy Pathe Ciss ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pathe Ciss nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pathe Ciss to uraz pleców z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pathe Ciss – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pathe Ciss wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pathe Ciss na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pathe Ciss
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 11.12.2025 | 31 |
|
2 mln € |
| 08.06.2025 | 31 |
|
2 mln € |
| 26.12.2024 | 30 |
|
2 mln € |
| 06.06.2024 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 20.03.2024 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 21.12.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 12.06.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 06.11.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 22.09.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 02.06.2022 | 28 |
|
2 mln € |
| 29.12.2021 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 12.10.2021 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2021 | 27 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2021 | 26 |
|
600 tys. € |
| 07.10.2020 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
325 tys. € |
| 19.12.2019 | 25 |
|
400 tys. € |
| 09.09.2019 | 25 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2019 | 25 |
|
450 tys. € |
| 11.02.2019 | 24 |
|
350 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pathe Ciss?
Wycena Pathe Ciss wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Pathe Ciss wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 325 tys. €.