Pedro Diaz jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pedro Diaz
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pedro Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pedro Diaz wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.87, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pedro Diaz oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pedro Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pedro Diaz rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 503 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pedro Diaz
Pierwszy transfer Pedro Diaz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sporting Gijón do Bordeaux za 2,2 miliona euro.
Ile zarabia Pedro Diaz?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Pedro Diaz otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 130 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Diaz w listopadzie 2026 to 30 tysięcy euro, a dziennie około 4,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Pedro Diaz ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pedro Diaz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pedro Diaz to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Pedro Diaz?
Pedro Diaz najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pedro Diaz?
Wycena 28-letniego Pedro Diaz według stanu na czerwiec 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pedro Diaz?
Pedro Diaz urodził się 5 czerwca 1998 w Siero w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Pedro Diaz – statystyki
Szczegółowe statystyki Pedro Diaz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pedro Diaz vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pedro Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pedro Diaz wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.87, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pedro Diaz oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Pedro Diaz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pedro Diaz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
La Liga, 8. kolejka
|
45' | 0 | 0 | – | 6.3 | |||
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:3 | 60' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 31' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 30' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 67' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 33' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Pedro Diaz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pedro Diaz rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 503 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Pedro Diaz – transfery
W trakcie kariery Pedro Diaz zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2024 – obecnie
-
Bordeaux 2023 – 2024
-
Sporting Gijon 2019 – 2023
-
Sporting de Gijon B 2015 – 2019

-
Sporting Gijon U19 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pedro Diaz
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 04.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 02.08.2023 |
|
2,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pedro Diaz
Pierwszy transfer Pedro Diaz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sporting Gijón do Bordeaux za 2,2 miliona euro.
Pedro Diaz – forma
W ostatnich 5 meczach Pedro Diaz zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pedro Diaz i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Recreativo Huelva
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Elche
3
La Liga, 10. kolejka
|
60'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 9. kolejka
|
31'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
67'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Barcelona
5
Rayo Vallecano
2
La Liga, 3. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Rayo Vallecano
0
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
1
La Liga, 19. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Granada
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
1
La Liga, 18. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 17. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Drita
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
65'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Betis
0
La Liga, 16. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
35'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
40'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
82'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 35. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
0
La Liga, 34. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
36'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 24. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 15. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Las Palmas
3
La Liga, 13. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Villamuriel
0
Rayo Vallecano
5
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
2
Dunkerque
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bordeaux
3
Paris FC
3
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Bordeaux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Bordeaux
2
Nicea
3
Puchar Francji
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Karne
|
![]()
Entente Sannois
(2)
1
Bordeaux
(4)
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Dunkerque
0
Bordeaux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Angoulême
0
Bordeaux
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Bordeaux
0
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bordeaux
3
Annecy FC
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Angers
2
Bordeaux
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Bordeaux
1
Caen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
1
Bordeaux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
2
Auxerre
4
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Bordeaux
2
Amiens SC
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Bordeaux
1
Concarneau
0
Ligue 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Pau
3
Bordeaux
0
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Ponferradina
4
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
4
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Andorra
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Numancia
0
Sporting Gijon
3
Puchar Hiszpanii
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
58'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Burgos CF
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
4
FC Andorra
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sty
Karne
|
Sporting Gijon
(2)
0
Cadiz
(4)
0
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
UC Ceares
0
Sporting Gijon
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Ponferradina
4
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sabadell
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Espanyol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Girona
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
UD Logroñés
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Extremadura 1924
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Lugo
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Las Palmas
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Ponferradina
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Racing Santander
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Numancia
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
4
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Pedro Diaz 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56.
W ostatnich 10 meczach Pedro Diaz 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51.
W jakiej formie jest Pedro Diaz?
Pedro Diaz jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.87). Jego dyspozycja rośnie.
Pedro Diaz – zarobki
Pedro Diaz gra w Rayo Vallecano na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pedro Diaz w Rayo Vallecano (2025/26)
| Rocznie | 1,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 130 tys. € |
| Tygodniowo | 30 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pedro Diaz w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,6 mln € |
| 2024/25 |
|
1,6 mln € |
| 2023/24 |
|
780 tys. € |
| 2022/23 |
|
350 tys. € |
| 2021/22 |
|
350 tys. € |
| 2020/21 |
|
350 tys. € |
| 2019/20 |
|
260 tys. € |
Ile zarabia Pedro Diaz?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Pedro Diaz otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 130 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Diaz w listopadzie 2026 to 30 tysięcy euro, a dziennie około 4,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Pedro Diaz – kontuzje
W trakcie kariery Pedro Diaz zanotował 1 kontuzję. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pedro Diaz
- Koronawirus 26.12.21 – 31.12.21 (6 dni)
Czy Pedro Diaz ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pedro Diaz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pedro Diaz to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pedro Diaz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pedro Diaz wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pedro Diaz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pedro Diaz
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 28 |
|
3 mln € |
| 11.12.2025 | 27 |
|
3 mln € |
| 08.06.2025 | 27 |
|
3 mln € |
| 20.03.2025 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 26.12.2024 | 26 |
|
2 mln € |
| 10.06.2024 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 12.12.2023 | 25 |
|
2 mln € |
| 13.06.2023 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 28.12.2022 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 28.06.2022 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 26.12.2021 | 23 |
|
2 mln € |
| 12.10.2021 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2021 | 23 |
|
1 mln € |
| 07.01.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 22.11.2020 | 22 |
|
800 tys. € |
| 07.10.2020 | 22 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
350 tys. € |
| 07.01.2020 | 21 |
|
1 mln € |
| 19.12.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 09.09.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2019 | 21 | 300 tys. € | |
| 18.02.2019 | 20 | 300 tys. € | |
| 29.06.2018 | 20 | 300 tys. € | |
| 31.12.2017 | 19 | 200 tys. € | |
| 16.08.2017 | 19 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pedro Diaz?
Wycena Pedro Diaz wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Pedro Diaz wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.