Juan Carlos
pomocnik #22Juan Carlos Real Ruiz jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Juan Carlos
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Juan Carlos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juan Carlos wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Juan Carlos oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Juan Carlos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juan Carlos rozegrał w barwach Deportiva Minera w Segunda Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Czy Juan Carlos ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Juan Carlos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juan Carlos to uraz łydki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Juan Carlos?
Juan Carlos ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Juan Carlos?
Juan Carlos najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Juan Carlos?
Wycena 35-letniego Juan Carlos według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Juan Carlos?
Juan Carlos urodził się 15 marca 1991 w A Coruña w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Juan Carlos – statystyki
Szczegółowe statystyki Juan Carlos w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Murcia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Juan Carlos Real Ruiz vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Juan Carlos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juan Carlos wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Juan Carlos oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Juan Carlos – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Juan Carlos w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Lut
Koniec
|
Primera Division RFEF, 25. kolejka grupy 2
|
1:2 | 5' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Lut
Koniec
|
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 2
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Sty
Koniec
|
Primera Division RFEF, 20. kolejka grupy 2
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Sty
Koniec
|
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
1:1 | 36' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Gru
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Gru
Koniec
|
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 2
|
0:1 | 34' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Gru
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF, 13. kolejka grupy 2
|
0:2 | 21' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
1:1 | 75' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
26 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
1:1 | 24' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Juan Carlos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juan Carlos rozegrał w barwach Deportiva Minera w Segunda Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Juan Carlos – transfery
W trakcie kariery Juan Carlos zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportiva Minera 2026 – obecnie

-
Real Murcia 2024 – 2026
-
Cartagena 2023 – 2024
-
Huesca 2019 – 2023
-
Almeria 2018 – 2019
-
Tenerife 2017 – 2018
-
CFR Cluj 2016 – 2017
-
Tenerife 2015 – 2015
-
Deportivo La Coruna 2013 – 2015
-
Deportivo Fabril 2013 – 2013

-
Huesca 2013 – 2013
-
Deportivo Fabril 2010 – 2013

-
Deportivo de La Coruña U19 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Juan Carlos
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 17.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 13.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 26.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 09.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 17.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 09.07.2015 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2014/15 | 25.01.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 13.01.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Juan Carlos – forma
W ostatnich 5 meczach Juan Carlos zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Juan Carlos i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Lut
Koniec
|
Real Murcia
1
Cartagena
2
Primera Division RFEF, 25. kolejka grupy 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 20. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Murcia
1
Hércules
1
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Real Murcia
0
Real Betis
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Real Murcia
1
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Real Murcia
3
Cadiz
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Antequera
0
Real Murcia
2
Primera Division RFEF, 13. kolejka grupy 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Karne
|
Real Murcia
(2)
1
Antequera
(1)
1
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Eldense
1
Real Murcia
1
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Real Murcia
0
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Algeciras
1
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Murcia
1
Villarreal B
1
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Marbella
2
Real Murcia
1
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Real Murcia
0
Gimnastic de Tarragona
1
Primera Division RFEF
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sanluqueño
0
Real Murcia
0
Primera Division RFEF
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Real Murcia
0
Antequera
0
Primera Division RFEF
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Intercity
0
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Real Murcia
1
Villarreal B
0
Primera Division RFEF
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
2
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Real Madryt B
0
Real Murcia
0
Primera Division RFEF
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt B
2
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Real Murcia
0
Ibiza
2
Primera Division RFEF
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Real Murcia
1
Hércules
0
Primera Division RFEF
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Antequera
2
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Real Murcia
2
Primera Division RFEF
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Real Murcia
0
Sanluqueño
0
Primera Division RFEF
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Algeciras
1
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Murcia
0
Marbella
0
Primera Division RFEF
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Real Murcia
3
Alcorcon
1
Primera Division RFEF
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Espanyol
3
Cartagena
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
2
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Cartagena
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Cartagena
2
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Cartagena
0
Real Valladolid
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eldense
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Cartagena
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Burgos CF
3
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Tenerife
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Karne
|
Azuaga
(2)
0
Cartagena
(3)
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
56'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Cartagena
0
Espanyol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Amorebieta
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Eibar
2
La Liga 2
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Villarreal B
1
Cartagena
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Cartagena
0
Levante
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Andorra
3
Cartagena
2
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Cartagena
0
Eldense
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Huesca
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Huesca
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 5.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lis
Karne
|
Juventud Torremolinos
(4)
2
Huesca
(2)
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Huesca
0
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
1
La Liga 2
|
10'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huesca
3
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
15'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Huesca
2
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Girona
1
Huesca
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lugo
3
Huesca
2
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Huesca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Cadiz
2
Huesca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Sociedad
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Huesca
0
Getafe
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Huesca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Huesca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Osasuna
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Celta Vigo
4
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Huesca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Huesca
3
Granada
2
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Huesca
0
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
0
Real Betis
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Huesca
1
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Granada
3
Huesca
3
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Eibar
1
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
4
Huesca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Elche
0
Huesca
0
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huesca
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
2
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Elche
1
Huesca
1
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Huesca
2
La Liga 2
|
94'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Fuenlabrada
3
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Numancia
1
Huesca
0
La Liga 2
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Huesca
0
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Almeria
3
Albacete
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Almeria
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Almeria
5
Elche
3
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Lugo
4
Almeria
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Tenerife
1
Almeria
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Almeria
2
Rayo Majadahonda
2
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Almeria
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Almeria
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Almeria
2
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Almeria
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Numancia
0
La Liga 2
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Almeria
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Cadiz
0
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Almeria
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Elche
2
Almeria
2
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Almeria
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Majadahonda
2
Almeria
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Granada
1
Almeria
0
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Reddis
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Numancia
0
Almeria
2
La Liga 2
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Osasuna
3
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Almeria
0
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Reddis
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Granada
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Tenerife
1
Barcelona B
3
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Albacete
1
Tenerife
2
La Liga 2
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Tenerife
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
![]()
La Hoya Lorca CF
2
Tenerife
2
La Liga 2
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Tenerife
4
Alcorcon
0
La Liga 2
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Tenerife
2
Granada
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
53'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 |
Podsumowanie formy Juan Carlos
W ostatnich 10 meczach Juan Carlos ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.05.
W jakiej formie jest Juan Carlos?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Juan Carlos – zarobki
Juan Carlos gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 405 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Juan Carlos (2023/24)
| Rocznie | 405 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 34 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Juan Carlos w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
405 tys. € |
| 2022/23 |
|
328 tys. € |
| 2021/22 |
|
319 tys. € |
| 2020/21 |
|
411 tys. € |
| 2019/20 |
|
224 tys. € |
| 2014/15 |
|
425 tys. € |
Juan Carlos – kontuzje
W trakcie kariery Juan Carlos zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Juan Carlos
-
Uraz łydki
01.12.21 – 15.12.21 (15 dni)
Huesca opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
11.01.21 – 25.01.21 (15 dni)
Huesca opuszczone: 2 mecze
Czy Juan Carlos ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Juan Carlos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juan Carlos to uraz łydki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Juan Carlos – trofea
W trakcie kariery Juan Carlos zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Juan Carlos
Jakie trofea zdobył Juan Carlos?
Juan Carlos zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Huesce — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 2 razy.
Juan Carlos – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Juan Carlos wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Juan Carlos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Juan Carlos
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.06.2026 | 35 |
|
50 tys. € |
| 17.03.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
150 tys. € |
| 24.06.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 17.12.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 13.10.2024 | 33 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2024 | 33 |
|
600 tys. € |
| 25.03.2024 | 33 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2023 | 32 |
|
1 mln € |
| 13.06.2023 | 32 |
|
1 mln € |
| 28.12.2022 | 31 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 31 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
800 tys. € |
| 09.06.2021 | 30 |
|
1 mln € |
| 04.01.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 29 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
950 tys. € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 28.06.2019 | 28 |
|
1 mln € |
| 18.02.2019 | 27 |
|
600 tys. € |
| 29.05.2018 | 27 |
|
600 tys. € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
600 tys. € |
| 16.08.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 16.06.2017 | 26 |
|
550 tys. € |
| 20.03.2017 | 26 |
|
650 tys. € |
| 20.12.2016 | 25 |
|
800 tys. € |
| 31.05.2016 | 25 |
|
600 tys. € |
| 17.12.2015 | 24 | 400 tys. € | |
| 02.07.2015 | 24 |
|
500 tys. € |
| 22.01.2015 | 23 |
|
600 tys. € |
| 19.07.2014 | 23 |
|
600 tys. € |
| 05.02.2014 | 22 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2013 | 22 |
|
500 tys. € |
| 16.06.2013 | 22 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Juan Carlos?
Wycena Juan Carlos wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Juan Carlos wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.