Ekain Zenitagoia
napastnik #20Ekain Zenitagoia jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ekain Zenitagoia
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ekain Zenitagoia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ekain Zenitagoia wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Ekain Zenitagoia oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ekain Zenitagoia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ekain Zenitagoia rozegrał w barwach Real Murcia w Copa del Rey 3 mecze, w Primera Division RFEF 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 433 minuty. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Ekain Zenitagoia?
Ekain Zenitagoia najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ekain Zenitagoia?
Wycena 32-letniego Ekain Zenitagoia według stanu na październik 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ekain Zenitagoia?
Ekain Zenitagoia urodził się 29 kwietnia 1994 w Durango w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Ekain Zenitagoia – statystyki
Szczegółowe statystyki Ekain Zenitagoia w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Murcia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ekain Zenitagoia vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ekain Zenitagoia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ekain Zenitagoia wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Ekain Zenitagoia oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ekain Zenitagoia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ekain Zenitagoia w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Lut
Koniec
|
Primera Division RFEF, 25. kolejka grupy 2
|
1:2 | 44' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Lut
Koniec
|
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 2
|
1:0 | 4' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Sty
Koniec
|
Primera Division RFEF, 20. kolejka grupy 2
|
2:0 | 61' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Sty
Koniec
|
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
1:1 | 73' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Gru
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Gru
Koniec
|
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 2
|
0:1 | 56' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Gru
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
3:2 | 66' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
22 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF, 13. kolejka grupy 2
|
0:2 | 11' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Paź
Karne
|
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
1:1 | 57' | 1 | 0 | – | 6.8 | ||
|
26 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
1:1 | 35' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Ekain Zenitagoia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ekain Zenitagoia rozegrał w barwach Real Murcia w Copa del Rey 3 mecze, w Primera Division RFEF 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 433 minuty. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Ekain Zenitagoia – transfery
W trakcie kariery Ekain Zenitagoia zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Murcia 2025 – 2026
-
Racing Santander 2023 – 2025
-
Ibiza 2020 – 2023
-
Amorebieta 2019 – 2020
-
Cultural Durango 2015 – 2019

-
Iurretako KT 2013 – 2015

-
Cultural Durango U19 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ekain Zenitagoia
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 21.07.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 18.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 13.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ekain Zenitagoia – forma
W ostatnich 5 meczach Ekain Zenitagoia zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ekain Zenitagoia i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Lut
Koniec
|
Real Murcia
1
Cartagena
2
Primera Division RFEF, 25. kolejka grupy 2
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 24. kolejka grupy 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 20. kolejka grupy 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Murcia
1
Hércules
1
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Real Murcia
0
Real Betis
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Real Murcia
1
Primera Division RFEF, 15. kolejka grupy 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Real Murcia
3
Cadiz
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Antequera
0
Real Murcia
2
Primera Division RFEF, 13. kolejka grupy 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Karne
|
Real Murcia
(2)
1
Antequera
(1)
1
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
57'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Eldense
1
Real Murcia
1
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Real Murcia
0
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Algeciras
1
Real Murcia
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Murcia
1
Villarreal B
1
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Marbella
2
Real Murcia
1
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lanzarote
3
Racing Santander
4
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Levante
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Villarreal B
1
Racing Santander
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
23'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
1
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Tenerife
2
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Amorebieta
0
Racing Santander
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Cartagena
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Mirandes
0
Racing Santander
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Levante
2
Racing Santander
4
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Valladolid
3
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Alcorcon
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
01 Lis
Karne
|
Zamora
(4)
2
Racing Santander
(3)
2
Puchar Hiszpanii
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
31'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Albacete
1
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
0
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Levante
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ibiza
0
Albacete
5
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ibiza
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Tenerife
4
Ibiza
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Ibiza
2
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Cartagena
2
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Ibiza
2
Puchar Hiszpanii
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ibiza
1
Malaga
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Ibiza
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Levante
2
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ponferradina
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Real Valladolid
2
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Ibiza
1
La Liga 2
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Tenerife
2
Ibiza
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Malaga
0
Ibiza
5
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Ibiza
6
Alcorcon
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Dogryw.
|
Ponferradina
2
Ibiza
1
Puchar Hiszpanii
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ibiza
1
Girona
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
![]()
Brea
0
Ibiza
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Ibiza
1
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cartagena
5
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Eibar
3
Ibiza
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ibiza
2
Malaga
2
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Villarreal B
0
Ibiza
3
Segunda Division RFEF
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Hércules
1
Ibiza
0
Segunda Division RFEF
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
![]()
Atzeneta UE
1
Ibiza
1
Segunda Division RFEF
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ibiza
0
Alcoyano
1
Segunda Division RFEF
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
La Nucía
0
Ibiza
1
Segunda Division RFEF
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ibiza
1
Athletic Bilbao
2
Puchar Hiszpanii
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Ibiza
1
![]()
UD Levante B
0
Segunda Division RFEF
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Ibiza
5
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
Podsumowanie formy Ekain Zenitagoia
W ostatnich 10 meczach Ekain Zenitagoia ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Ekain Zenitagoia?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ekain Zenitagoia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ekain Zenitagoia wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ekain Zenitagoia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ekain Zenitagoia
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 32 | 150 tys. € | |
| 22.06.2026 | 32 |
|
175 tys. € |
| 17.03.2026 | 31 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2025 | 31 |
|
350 tys. € |
| 23.06.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2024 | 30 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2024 | 30 |
|
500 tys. € |
| 19.12.2023 | 29 |
|
500 tys. € |
| 13.06.2023 | 29 |
|
500 tys. € |
| 28.12.2022 | 28 |
|
400 tys. € |
| 22.06.2022 | 28 |
|
400 tys. € |
| 26.12.2021 | 27 |
|
400 tys. € |
| 12.10.2021 | 27 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2021 | 27 |
|
250 tys. € |
| 07.01.2021 | 26 |
|
200 tys. € |
| 10.02.2020 | 25 |
|
250 tys. € |
| 09.09.2019 | 25 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ekain Zenitagoia?
Wycena Ekain Zenitagoia wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Ekain Zenitagoia wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.