Ander Gorostidi jest piłkarzem występującym obecnie w Huesca. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ander Gorostidi
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ander Gorostidi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ander Gorostidi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.24, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ander Gorostidi oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ander Gorostidi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ander Gorostidi rozegrał w barwach Hueski w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 482 minuty. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Ander Gorostidi?
Ander Gorostidi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ander Gorostidi?
Wycena 30-letniego Ander Gorostidi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ander Gorostidi?
Ander Gorostidi urodził się 23 lutego 1996 w Tolosa w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Ander Gorostidi – statystyki
Szczegółowe statystyki Ander Gorostidi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Huesca. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ander Gorostidi vs. inni
Jakie statystyki ma Ander Gorostidi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ander Gorostidi wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.24, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ander Gorostidi oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ander Gorostidi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ander Gorostidi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:5 | 33' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
16 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
3:1 | 29' | 0 | 0 | ||||
|
27 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
0:3 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ander Gorostidi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ander Gorostidi rozegrał w barwach Hueski w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 482 minuty. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Ander Gorostidi – transfery
W trakcie kariery Ander Gorostidi zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Huesca 2026 – obecnie
-
Racing Ferrol 2025 – 2026
-
Gimnastic de Tarragona 2022 – 2025
-
Alcorcon 2020 – 2022
-
Real Sociedad II 2016 – 2020
-
Real Sociedad C 2015 – 2016

-
Real Sociedad U19 do 2015

Ander Gorostidi – forma
W ostatnich 5 meczach Ander Gorostidi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ander Gorostidi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Ander Gorostidi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37.
W jakiej formie jest Ander Gorostidi?
Ander Gorostidi jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.24). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ander Gorostidi – zarobki
Ander Gorostidi gra w Huesca na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 47 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ander Gorostidi w Huesca (2021/22)
| Rocznie | 47 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 4 tys. € |
| Tygodniowo | 905 € |
| Dziennie | 129 € |
Ander Gorostidi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ander Gorostidi wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ander Gorostidi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ander Gorostidi?
Wycena Ander Gorostidi wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Ander Gorostidi wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.