Pierre-Emerick Aubameyang jest piłkarzem występującym obecnie w Deportivo La Coruna. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Pierre-Emerick Aubameyang
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pierre-Emerick Aubameyang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pierre-Emerick Aubameyang wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.65, a skuteczność strzałów to 27,8%. Pierre-Emerick Aubameyang oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pierre-Emerick Aubameyang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pierre-Emerick Aubameyang rozegrał w barwach Deportivo oLa Coruny w La Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 581 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierwszy transfer Pierre-Emerick Aubameyang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z AC Milan do Saint-Étienne za 1,8 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Pierre-Emerick Aubameyang było przejście z Borussii Dortmund do Arsenalu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 63,8 miliona euro.
Czy Pierre-Emerick Aubameyang ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Pierre-Emerick Aubameyang nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pierre-Emerick Aubameyang to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Pierre-Emerick Aubameyang?
Pierre-Emerick Aubameyang ma na koncie 18 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 12 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Borussią Dortmund — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Pierre-Emerick Aubameyang?
Pierre-Emerick Aubameyang najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Pierre-Emerick Aubameyang?
Wycena 37-letniego Pierre-Emerick Aubameyang według stanu na maj 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 75 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pierre-Emerick Aubameyang?
Pierre-Emerick Aubameyang urodził się 18 czerwca 1989 w Laval we Francji, ma narodowość gabońską. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Pierre-Emerick Aubameyang – statystyki
Szczegółowe statystyki Pierre-Emerick Aubameyang w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Deportivo La Coruna oraz reprezentacja Gabonu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pierre-Emerick Aubameyang vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pierre-Emerick Aubameyang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pierre-Emerick Aubameyang wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.65, a skuteczność strzałów to 27,8%. Pierre-Emerick Aubameyang oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,4 to strzały celne.
Pierre-Emerick Aubameyang – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pierre-Emerick Aubameyang w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
2:1 | 21' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 25' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 2 | – | 9.0 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
17 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
1:1 | 85' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Pierre-Emerick Aubameyang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pierre-Emerick Aubameyang rozegrał w barwach Deportivo oLa Coruny w La Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 581 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Pierre-Emerick Aubameyang – transfery
W trakcie kariery Pierre-Emerick Aubameyang zmieniał klub 22 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 101,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportivo La Coruna 2026 – obecnie
-
Olympique Marsylia 2025 – 2026
-
Al-Qadisiyah FC 2024 – 2025
-
Olympique Marsylia 2023 – 2024
-
Chelsea 2022 – 2023
-
Barcelona 2022 – 2022
-
Arsenal 2018 – 2022
-
Borussia Dortmund 2013 – 2018
-
Saint-Étienne 2011 – 2013
-
AC Milan 2011 – 2011
-
Saint-Étienne 2011 – 2011
-
AC Milan 2011 – 2011
-
Monaco 2010 – 2011
-
AC Milan 2010 – 2010
-
Lille 2009 – 2010
-
AC Milan 2009 – 2009
-
Dijon FCO 2008 – 2009
-
AC Milan 2008 – 2008
-
AC Milan U20 2006 – 2008

-
SC Bastia U19 2005 – 2006

-
FC Rouen U17 2004 – 2005

-
FC Rouen Jugend 2001 – 2004

-
Stade Laval Youth do 2001

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pierre-Emerick Aubameyang
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 16.07.2026 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 30.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 17.07.2024 |
|
9 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 20.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
|
63,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 03.07.2013 |
|
13 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
1,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.12.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 30.01.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 29.01.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 05.07.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 29.06.2010 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2009/10 | 29.06.2009 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2008/09 | 01.07.2008 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 30.06.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2001/02 | 30.06.2001 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierwszy transfer Pierre-Emerick Aubameyang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z AC Milan do Saint-Étienne za 1,8 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Pierre-Emerick Aubameyang było przejście z Borussii Dortmund do Arsenalu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 63,8 miliona euro.
Pierre-Emerick Aubameyang – forma
W ostatnich 5 meczach Pierre-Emerick Aubameyang zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pierre-Emerick Aubameyang i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Osasuna
1
La Liga, 11. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Betis
1
La Liga, 7. kolejka
|
25'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Valencia
1
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Elche
1
La Liga, 1. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
8 strzałów (6 celnych)
|
Istotny | 7.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Metz
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Monaco
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Auxerre
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Karne
|
Olympique Marsylia
(3)
2
Toulouse
(4)
2
Puchar Francji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
2
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
2
Ligue 1, 22. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
12'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Club Brugge
3
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
37'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
RC Lens
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Liverpool
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 18. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
(4)
2
Olympique Marsylia
(1)
2
Superpuchar Francji, finał
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Nantes
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Gabon
2
Mozambik
3
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Monaco
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Olympique Marsylia
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Lille
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Toulouse
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Newcastle United
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
8 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 13. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Brest
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Atalanta
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Auxerre
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
38'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
82'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
6
Le Havre
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Metz
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Ajax
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
32'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 3. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Paris FC
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
74'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Hilal
2
Al-Qadisiyah FC
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
3
Al Orubah
1
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
3
Al Wehda FC
1
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al Taawon
0
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
95'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
4
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Al Feiha
2
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Damac
1
Al-Qadisiyah FC
0
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Al Ahli Saudi
4
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al-Qadisiyah FC
3
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Raed
0
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Fateh
1
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al Orubah
0
Al-Qadisiyah FC
2
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Al Wehda FC
0
Al-Qadisiyah FC
3
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
96'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
0
Al Taawon
3
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Al Kholood
0
Al-Qadisiyah FC
3
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
97'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Al Nassr
1
Al-Qadisiyah FC
2
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
95'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al-Qadisiyah FC
2
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Damac
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al-Qadisiyah FC
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
0
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Al Raed
0
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
59'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
18 Kwi
Karne
|
Olympique Marsylia
(4)
1
SL Benfica
(2)
0
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
2
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nantes
0
Ligue 1
|
82'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Clermont
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1
|
75'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 8.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Montpellier
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Clermont
1
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
72'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
0
Ligue 1
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Lille
0
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Mauretania
2
Gabon
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
15 Sie
Karne
|
Olympique Marsylia
(3)
2
Panathinaikos
(5)
1
Liga Mistrzów
|
80'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Reims
1
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Panathinaikos
1
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Chelsea
1
Leeds United
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Chelsea
1
Crystal Palace
0
Premier League
|
27'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Fulham
2
Chelsea
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Newcastle United
1
Chelsea
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Chelsea
0
Arsenal
1
Premier League
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
AC Milan
0
Chelsea
2
Liga Mistrzów
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
1
Chelsea
2
Premier League
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Chelsea
1
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Barcelona
4
Real Valladolid
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Barcelona
4
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Barcelona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Barcelona
0
Villarreal
2
La Liga
|
56'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Barcelona
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Barcelona
0
Cadiz
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Sevilla
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Real Madryt
0
Barcelona
4
La Liga
|
71'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
4
La Liga
|
81'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 9.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Napoli
1
Liga Europy
|
85'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Liverpool
4
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Arsenal
3
Aston Villa
1
Premier League
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Arsenal
2
Crystal Palace
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Arsenal
3
Tottenham
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Gabon
1
Egipt
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Libia
2
Gabon
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Manchester City
5
Arsenal
0
Premier League
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Arsenal
2
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
79'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Arsenal
1
Liga Europy
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Arsenal
0
Liverpool
3
Premier League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Leicester City
1
Arsenal
3
Premier League
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
SL Benfica
1
Arsenal
1
Liga Europy
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
2
Arsenal
1
Premier League
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Arsenal
3
Newcastle United
0
Premier League
|
79'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
09 Sty
Dogryw.
|
Arsenal
2
Newcastle United
0
FA Cup (Anglia)
|
120'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Arsenal
3
Chelsea
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Arsenal
0
Aston Villa
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Manchester United
0
Arsenal
1
Premier League
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Arsenal
0
Leicester City
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Arsenal
2
Liga Europy
|
29'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Arsenal
2
Sheffield United
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Liverpool
3
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Arsenal
3
Watford
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Arsenal
2
Liverpool
1
Premier League
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Arsenal
1
Leicester City
1
Premier League
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Arsenal
4
Norwich City
0
Premier League
|
82'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.2 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Manchester City
3
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Arsenal
3
Everton
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Olympiakos
0
Arsenal
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Arsenal
4
Newcastle United
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Burnley
0
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Arsenal
1
Premier League
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Norwich City
2
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Arsenal
1
Eintracht Frankfurt
2
Liga Europy
|
94'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Arsenal
2
Southampton
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leicester City
2
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Arsenal
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sheffield United
1
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Arsenal
1
AFC Bournemouth
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Arsenal
3
Liga Europy
|
94'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Watford
2
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Arsenal
2
Tottenham
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Liverpool
3
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Arsenal
2
Burnley
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Arsenal
1
Lyon
2
Emirates Cup
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Chelsea
4
Arsenal
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Arsenal
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Arsenal
3
Valencia
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Leicester City
3
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Arsenal
2
Crystal Palace
3
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Napoli
0
Arsenal
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Arsenal
3
Rennes
0
Liga Europy
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Arsenal
2
Manchester United
0
Premier League
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Rennes
3
Arsenal
1
Liga Europy
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Arsenal
5
AFC Bournemouth
1
Premier League
|
71'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Arsenal
2
Southampton
0
Premier League
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bate Borisov
1
Arsenal
0
Liga Europy
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Manchester City
3
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Arsenal
2
Cardiff City
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Arsenal
1
Manchester United
3
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Arsenal
2
Chelsea
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
West Ham United
1
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Southampton
3
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Arsenal
1
Huddersfield Town
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Manchester United
2
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Arsenal
4
Tottenham
2
Premier League
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Arsenal
2
Premier League
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Arsenal
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Arsenal
0
Sporting CP
0
Liga Europy
|
60'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Arsenal
1
Liverpool
1
Premier League
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
2
Arsenal
2
Premier League
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sporting CP
0
Arsenal
1
Liga Europy
|
86'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Arsenal
3
Leicester City
1
Premier League
|
29'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Fulham
1
Arsenal
5
Premier League
|
28'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Arsenal
2
Everton
0
Premier League
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Arsenal
4
Worskła Połtawa
2
Liga Europy
|
57'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cardiff City
2
Arsenal
3
Premier League
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Chelsea
3
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Huddersfield Town
0
Arsenal
1
Premier League
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Leicester City
3
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Arsenal
4
West Ham United
1
Premier League
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Newcastle United
2
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Arsenal
3
Southampton
2
Premier League
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Arsenal
3
Watford
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Arsenal
0
Manchester City
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Tottenham
1
Arsenal
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Arsenal
5
Everton
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Freiburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Werder Brema
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Madryt
3
Borussia Dortmund
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Hannover 96
4
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 8.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
6
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
90'
|
3 gole
· 50% goli drużyny
8 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
0
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Werder Brema
3
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Augsburg
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
33'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund
6
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
81'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hamburger SV
2
Borussia Dortmund
5
Bundesliga
|
90'
|
4 gole
· 80% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 10.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Freiburg
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Borussia Dortmund
5
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
5
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
21'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
FC Ingolstadt 04
0
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
5
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 9.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Hertha BSC
1
Bundesliga
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Pierre-Emerick Aubameyang 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.37 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Pierre-Emerick Aubameyang 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 4 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Pierre-Emerick Aubameyang?
Pierre-Emerick Aubameyang jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.37 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.65). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Pierre-Emerick Aubameyang – zarobki
Pierre-Emerick Aubameyang gra w Deportivo La Coruna na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pierre-Emerick Aubameyang w Deportivo La Coruna (2025/26)
| Rocznie | 4,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 379 tys. € |
| Tygodniowo | 88 tys. € |
| Dziennie | 12 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pierre-Emerick Aubameyang w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,6 mln € |
| 2023/24 |
|
7,8 mln € |
| 2022/23 |
|
10 mln € |
| 2021/22 |
|
2,5 mln € |
| 2020/21 |
|
15,6 mln € |
| 2019/20 |
|
15,6 mln € |
| 2018/19 |
|
11,2 mln € |
| 2017/18 |
|
11,2 mln € |
| 2016/17 |
|
4,8 mln € |
| 2015/16 |
|
3,3 mln € |
| 2014/15 |
|
2,5 mln € |
| 2013/14 |
|
2,8 mln € |
Pierre-Emerick Aubameyang – kontuzje
W trakcie kariery Pierre-Emerick Aubameyang zanotował 36 kontuzji, przez które opuścił łącznie 51 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pierre-Emerick Aubameyang
-
Kolano skoczka
22.09.26 – 02.11.26 (43 dni)
Deportivo La Coruna opuszczone: 6 meczów
- Uraz 29.12.25 – 01.01.26 (4 dni)
-
Uraz
14.12.25 – 27.12.25 (14 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pleców
09.03.23 – 08.04.23 (31 dni)
Chelsea opuszczone: 6 meczów
-
Uraz głowy
28.08.22 – 04.09.22 (8 dni)
Chelsea opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z sercem
12.01.22 – 30.01.22 (19 dni)
Arsenal opuszczone: 6 meczów
-
Koronawirus
02.01.22 – 12.01.22 (11 dni)
Arsenal opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
01.08.21 – 15.08.21 (15 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.04.21 – 25.04.21 (19 dni)
Arsenal opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
17.01.21 – 31.01.21 (15 dni)
Arsenal opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łydki
16.12.20 – 27.12.20 (12 dni)
Arsenal opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
01.01.20 – 12.01.20 (12 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie nosa
21.04.19 – 28.04.19 (8 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
03.02.19 – 24.02.19 (22 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
30.09.18 – 07.10.18 (8 dni)
Arsenal opuszczone: 1 mecz
- Odpoczynek 03.01.18 – 07.01.18 (5 dni)
-
Uraz
17.12.17 – 20.12.17 (4 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
- Uraz 29.11.17 – 29.11.17 (1 dzień)
- Uraz 19.11.17 – 19.11.17 (1 dzień)
-
Uraz
22.10.17 – 25.10.17 (4 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
- Uraz 27.09.17 – 27.09.17 (1 dzień)
-
Uraz
12.03.17 – 15.03.17 (4 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
23.10.16 – 26.10.16 (4 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.04.16 – 24.04.16 (8 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 2 mecze
- Odpoczynek 13.03.16 – 13.03.16 (1 dzień)
-
Stłuczenie
10.02.16 – 14.02.16 (5 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
- Uraz 22.11.15 – 25.11.15 (4 dni)
-
Uraz palca stopy
08.11.15 – 11.11.15 (4 dni)
Gabon opuszczone: 1 mecz

- Odpoczynek 30.09.15 – 30.09.15 (1 dzień)
-
Uraz
01.03.15 – 04.03.15 (4 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
16.11.14 – 19.11.14 (4 dni)
Gabon opuszczone: 1 mecz

-
Odpoczynek
26.10.14 – 29.10.14 (4 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.03.14 – 23.03.14 (5 dni)
Borussia Dortmund opuszczone: 1 mecz
- Uraz 21.07.13 – 24.07.13 (4 dni)
-
Uraz
28.11.12 – 03.12.12 (6 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
28.10.12 – 31.10.12 (4 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 1 mecz
Czy Pierre-Emerick Aubameyang ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Pierre-Emerick Aubameyang nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pierre-Emerick Aubameyang to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pierre-Emerick Aubameyang – trofea
W trakcie kariery Pierre-Emerick Aubameyang zdobył 18 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Pierre-Emerick Aubameyang
Jakie trofea zdobył Pierre-Emerick Aubameyang?
Pierre-Emerick Aubameyang zdobył w karierze 18 trofeów — 6 drużynowych i 12 indywidualnych. Najwięcej sukcesów świętował w Borussii Dortmund — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 4 razy.
Pierre-Emerick Aubameyang – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pierre-Emerick Aubameyang wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pierre-Emerick Aubameyang na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pierre-Emerick Aubameyang
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 36 |
|
2,5 mln € |
| 14.12.2025 | 36 |
|
3 mln € |
| 26.05.2025 | 35 |
|
3,5 mln € |
| 12.12.2024 | 35 |
|
4 mln € |
| 02.06.2024 | 34 |
|
5 mln € |
| 17.12.2023 | 34 |
|
4 mln € |
| 19.06.2023 | 34 |
|
4 mln € |
| 15.03.2023 | 33 |
|
7 mln € |
| 02.11.2022 | 33 |
|
12 mln € |
| 02.06.2022 | 32 |
|
15 mln € |
| 22.12.2021 | 32 |
|
15 mln € |
| 07.06.2021 | 31 |
|
25 mln € |
| 17.03.2021 | 31 |
|
35 mln € |
| 16.12.2020 | 31 |
|
40 mln € |
| 12.10.2020 | 31 |
|
50 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
56 mln € |
| 09.12.2019 | 30 |
|
70 mln € |
| 12.06.2019 | 29 |
|
70 mln € |
| 18.12.2018 | 29 |
|
75 mln € |
| 27.05.2018 | 28 |
|
75 mln € |
| 27.12.2017 | 28 |
|
65 mln € |
| 18.06.2017 | 28 |
|
65 mln € |
| 06.02.2017 | 27 |
|
65 mln € |
| 21.07.2016 | 27 |
|
45 mln € |
| 14.02.2016 | 26 |
|
45 mln € |
| 15.10.2015 | 26 |
|
35 mln € |
| 30.06.2015 | 26 |
|
25 mln € |
| 03.02.2015 | 25 |
|
19 mln € |
| 09.07.2014 | 25 |
|
17 mln € |
| 11.02.2014 | 24 |
|
17 mln € |
| 29.05.2013 | 23 |
|
15 mln € |
| 06.01.2013 | 23 |
|
10 mln € |
| 13.06.2012 | 22 |
|
7 mln € |
| 22.05.2012 | 22 |
|
6,5 mln € |
| 23.12.2011 | 22 |
|
4 mln € |
| 23.05.2011 | 21 |
|
2,8 mln € |
| 27.12.2010 | 21 |
|
3 mln € |
| 07.09.2010 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 17.05.2010 | 20 |
|
1,7 mln € |
| 03.09.2009 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 02.06.2009 | 19 |
|
1 mln € |
| 12.12.2008 | 19 |
|
700 tys. € |
| 04.09.2008 | 19 |
|
300 tys. € |
| 19.07.2008 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pierre-Emerick Aubameyang?
Wycena Pierre-Emerick Aubameyang wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Pierre-Emerick Aubameyang wyceniano na 75 mln €, a najniżej na 50 tys. €.