Miguel Loureiro jest piłkarzem występującym obecnie w Deportivo La Coruna. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Miguel Loureiro
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Miguel Loureiro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Miguel Loureiro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.96, a skuteczność strzałów to 0,0%. Miguel Loureiro oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Miguel Loureiro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miguel Loureiro rozegrał w barwach Deportivo oLa Coruny w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 290 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Miguel Loureiro
Pierwszy transfer Miguel Loureiro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Lugo do Hueski za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Miguel Loureiro było przejście z Hueski do Deportivo oLa Coruny w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Ile zarabia Miguel Loureiro?
Na podstawie kontraktu z Deportivo La Coruna, Miguel Loureiro otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Loureiro w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Miguel Loureiro ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Miguel Loureiro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel Loureiro to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Miguel Loureiro?
Miguel Loureiro najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Miguel Loureiro?
Wycena 29-letniego Miguel Loureiro według stanu na czerwiec 2017 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Miguel Loureiro?
Miguel Loureiro urodził się 21 listopada 1996 w Tordoia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Miguel Loureiro – statystyki
Szczegółowe statystyki Miguel Loureiro w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Deportivo La Coruna. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Miguel Loureiro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Miguel Loureiro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.96, a skuteczność strzałów to 0,0%. Miguel Loureiro oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Miguel Loureiro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Miguel Loureiro w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 5' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
2:3 | 24' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:1 | 7' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 74' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Miguel Loureiro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miguel Loureiro rozegrał w barwach Deportivo oLa Coruny w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 290 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Miguel Loureiro – transfery
W trakcie kariery Miguel Loureiro zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 800 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportivo La Coruna 2025 – obecnie
-
Huesca 2023 – 2025
-
Lugo 2022 – 2023
-
Racing Ferrol 2021 – 2022
-
FC Andorra 2019 – 2021
-
Cordoba CF 2017 – 2019
-
Pontevedra 2016 – 2017
-
Pontevedra CF B 2015 – 2016

-
Celta de Vigo U19 2014 – 2015

-
Bergantiños FC U19 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Miguel Loureiro
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.07.2025 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 02.07.2023 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 31.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 08.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Historia transferów Miguel Loureiro
Pierwszy transfer Miguel Loureiro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Lugo do Hueski za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Miguel Loureiro było przejście z Hueski do Deportivo oLa Coruny w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Miguel Loureiro – forma
W ostatnich 5 meczach Miguel Loureiro zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Miguel Loureiro i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Levante
1
La Liga, 9. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo La Coruna
2
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Betis
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga, 4. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Valencia
1
La Liga, 3. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga, 2. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Elche
1
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
FC Andorra
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Leganes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Malaga
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Granada
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Albacete
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Atletico Madryt
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cadiz
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Sociedad II
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sabadell
0
Deportivo La Coruna
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Albacete
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sámano
1
Deportivo La Coruna
5
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Almeria
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
4
Huesca
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Deportivo La Coruna
5
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Huesca
3
Eldense
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Cadiz
4
Huesca
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Huesca
2
Elche
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Albacete
3
Huesca
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Huesca
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Levante
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Tenerife
2
Huesca
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Huesca
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Huesca
2
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
CD Castellón
0
Huesca
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
4
Cartagena
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
1
Mirandes
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Tenerife
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Huesca
1
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Huesca
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huesca
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eldense
2
Huesca
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Huesca
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Huesca
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Huesca
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Albacete
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
3
Cadiz
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Huesca
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Elche
0
Huesca
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Huesca
0
Levante
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
2
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Albacete
1
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Espanyol
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Huesca
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Huesca
0
Amorebieta
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Eldense
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Huesca
3
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Levante
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Antequera
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Águilas
0
Huesca
1
Puchar Hiszpanii
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Elche
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Eldense
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Huesca
2
Villarreal B
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Huesca
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Burgos CF
1
Huesca
1
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Lugo
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Lugo
0
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Lugo
0
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Eibar
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Lugo
2
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Tenerife
1
Lugo
1
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Gimnastic de Tarragona
1
Primera Division RFEF
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Dogryw.
|
Albacete
2
Racing Ferrol
1
Puchar Hiszpanii
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
![]()
Lleida
1
FC Andorra
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
![]()
CF Badalona Futur
1
FC Andorra
0
Segunda Division RFEF
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Andorra
1
Gimnastic de Tarragona
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Barcelona B
0
FC Andorra
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Espanyol B
0
FC Andorra
2
Segunda Division RFEF
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Karne
|
FC Andorra
(5)
1
Leganes
(6)
1
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Extremadura 1924
3
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Granada
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Numancia
3
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Reddis
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
1
Elche
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Cadiz
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
1
Getafe
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Osasuna
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Malaga
3
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cadiz
2
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Miguel Loureiro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.58, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.91.
W ostatnich 10 meczach Miguel Loureiro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60.
W jakiej formie jest Miguel Loureiro?
Miguel Loureiro jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.91 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.96). Jego dyspozycja słabnie.
Miguel Loureiro – zarobki
Miguel Loureiro gra w Deportivo La Coruna na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 520 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Miguel Loureiro w Deportivo La Coruna (2025/26)
| Rocznie | 520 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 43 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Miguel Loureiro w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
520 tys. € |
| 2024/25 |
|
320 tys. € |
| 2023/24 |
|
180 tys. € |
| 2022/23 |
|
120 tys. € |
Ile zarabia Miguel Loureiro?
Na podstawie kontraktu z Deportivo La Coruna, Miguel Loureiro otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Loureiro w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Miguel Loureiro – kontuzje
W trakcie kariery Miguel Loureiro zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Miguel Loureiro
-
Uraz kolana
17.08.24 – 25.09.24 (40 dni)
Huesca opuszczone: 5 meczów
Czy Miguel Loureiro ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Miguel Loureiro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miguel Loureiro to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Miguel Loureiro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Miguel Loureiro wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Miguel Loureiro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Miguel Loureiro
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.06.2017 | 32 |
|
150 tys. € |
| 29.09.2016 | 31 |
|
150 tys. € |
| 13.03.2016 | 31 |
|
200 tys. € |
| 30.07.2015 | 30 |
|
300 tys. € |
| 27.04.2013 | 28 |
|
300 tys. € |
| 08.01.2012 | 26 |
|
250 tys. € |
| 19.06.2011 | 26 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Miguel Loureiro?
Wycena Miguel Loureiro wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Miguel Loureiro wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.