Leon Goretzka jest piłkarzem występującym obecnie w Aston Villa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Leon Goretzka
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Leon Goretzka w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Leon Goretzka wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Leon Goretzka oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Leon Goretzka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Leon Goretzka rozegrał w barwach Aston Villi w Premier League 3 mecze, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 311 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Leon Goretzka
Pierwszy transfer Leon Goretzka w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z VfL Bochum do Schalke 04 za 3,3 miliona euro.
Czy Leon Goretzka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Leon Goretzka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Leon Goretzka to problemy z udem z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 221 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Leon Goretzka?
Leon Goretzka ma na koncie 19 trofeów — 17 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Niemiec — 7 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 16 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Leon Goretzka?
Leon Goretzka najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Leon Goretzka?
Wycena 31-letniego Leon Goretzka według stanu na październik 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 70 milionów euro, a najniższa 600 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Leon Goretzka?
Leon Goretzka urodził się 6 lutego 1995 w Bochum w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Leon Goretzka – statystyki
Szczegółowe statystyki Leon Goretzka w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Aston Villa oraz reprezentacja Niemiec. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Leon Goretzka vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Leon Goretzka w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Leon Goretzka wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Leon Goretzka oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Leon Goretzka – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Leon Goretzka w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
1:1 | 66' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
3:0 | 70' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
2:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
3:1 | 20' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
0:1 | 18' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
6:0 | 7' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
29 Cze
Karne
|
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
1:1 | 75' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
25 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
2:1 | 5' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
14 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
7:1 | 17' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Leon Goretzka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Leon Goretzka rozegrał w barwach Aston Villi w Premier League 3 mecze, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 311 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Leon Goretzka – transfery
W trakcie kariery Leon Goretzka zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aston Villa 2026 – obecnie
-
Bayern Monachium 2018 – 2026
-
Schalke 04 2013 – 2018
-
VfL Bochum 2012 – 2013
-
VfL Bochum U19 2011 – 2012

-
Bochum U17 2010 – 2011

-
VfL Bochum Youth 2001 – 2010

-
WSV Bochum Youth do 2001

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Leon Goretzka
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 26.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 01.07.2013 |
|
3,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.09.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2001/02 | 30.06.2001 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Leon Goretzka
Pierwszy transfer Leon Goretzka w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z VfL Bochum do Schalke 04 za 3,3 miliona euro.
Leon Goretzka – forma
W ostatnich 5 meczach Leon Goretzka zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,55. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Leon Goretzka i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Fulham
1
Premier League, 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
3
Aston Villa
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
70'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Aston Villa
2
Manchester City
1
Premier League, 8. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Aston Villa
3
Viking
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Newcastle United
0
Aston Villa
1
Premier League, 7. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Aston Villa
6
Fenerbahce
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Cze
Karne
|
Niemcy
(3)
1
Paragwaj
(4)
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Ekwador
2
Niemcy
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Niemcy
7
Curaçao
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Niemcy
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Puchar Niemiec, finał
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów, półfinał
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Puchar Niemiec, półfinał
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Freiburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Union Berlin
0
Bundesliga, 27. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atalanta
1
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Atalanta
1
Bayern Monachium
6
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
2
RB Lipsk
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Royale Union SG
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
8
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
32'
|
1 gol
· 13% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 13. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
3
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
St. Pauli
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Arsenal
3
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Freiburg
2
Bundesliga, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Niemcy
6
Słowacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Niemcy
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 10. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 4. runda
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Club Brugge
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Irlandia Północna
0
Niemcy
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Niemcy
4
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Pafos
1
Bayern Monachium
5
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Werder Brema
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Chelsea
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Hamburger SV
0
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Niemcy
3
Irlandia Północna
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Słowacja
2
Niemcy
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
SV Wehen
2
Bayern Monachium
3
Puchar Niemiec, 1. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
6
RB Lipsk
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Superpuchar Niemiec, finał
|
89'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
Bayern Monachium
4
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
59'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
24 Cze
Koniec
|
SL Benfica
1
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Boca Juniors
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
10
Auckland City
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Niemcy
1
Portugalia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 34. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Augsburg
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
St. Pauli
2
Bundesliga, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
VfL Bochum
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
47'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Celtic
1
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Celtic
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Werder Brema
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
5
RB Lipsk
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Szachtar Donieck
1
Bayern Monachium
5
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
19'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
SL Benfica
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Union Berlin
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 8. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Barcelona
4
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
9
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
9'
|
1 gol
· 11% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Manchester United
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
5
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Austria
2
Niemcy
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Niemcy
2
Turcja
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Freiburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Preußen Münster
0
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
80'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
0
RB Lipsk
3
Superpuchar Niemiec
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
0
Kolumbia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Manchester City
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Niemcy
2
Belgia
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Hiszpania
1
Niemcy
1
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Oman
0
Niemcy
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Viktoria Pilzno
0
Liga Mistrzów
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Augsburg
1
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Niemcy
5
Włochy
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Węgry
1
Niemcy
1
Liga Narodów UEFA
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Union Berlin
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
56'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
1
Bundesliga
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
Bayern Monachium
0
Puchar Niemiec
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Niemcy
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Dynamo Kijów
0
Liga Mistrzów
|
79'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
87'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Barcelona
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
3
Superpuchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
3
Liga Mistrzów
|
33'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Niemcy
1
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lokomotiv
0
Liga Mistrzów
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Hiszpania
6
Niemcy
0
Liga Narodów UEFA
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lokomotiv
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Hertha BSC
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Chelsea
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Werder Brema
1
Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Tottenham
1
Liga Mistrzów
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Olympiakos
0
Liga Mistrzów
|
82'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Energie Cottbus
1
Bayern Monachium
3
Puchar Niemiec
|
27'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Werder Brema
0
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
20'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Heidenheim
4
Puchar Niemiec
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
6
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Liverpool
3
Liga Mistrzów
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Hannover 96
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Nurnberg
0
Bundesliga
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
5
SL Benfica
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Fortuna Düsseldorf
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Freiburg
1
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
55'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
AEK Ateny
0
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
0
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Schalke 04
1
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Augsburg
1
Schalke 04
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
2
Schalke 04
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
0
Eintracht Frankfurt
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
2
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
3
Schalke 04
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Schalke 04
2
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Schalke 04
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Schalke 04
1
Werder Brema
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Schalke 04
2
Bundesliga
|
56'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Schalke 04
1
Hannover 96
1
Bundesliga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Schalke 04
2
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
0
Schalke 04
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Schalke 04
2
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Schalke 04
1
Hamburger SV
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Schalke 04
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
4
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
4
Schalke 04
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
19 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
1
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Schalke 04
1
Bundesliga
|
87'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Schalke 04
0
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Schalke 04
1
Freiburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Schalke 04
3
Darmstadt 98
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Schalke 04
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Schalke 04
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Schalke 04
1
Werder Brema
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Schalke 04
1
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Schalke 04
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.6 |
W ostatnich 5 meczach Leon Goretzka ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.55.
W ostatnich 10 meczach Leon Goretzka ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42.
W jakiej formie jest Leon Goretzka?
Leon Goretzka jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.55 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.58). Jego dyspozycja słabnie.
Leon Goretzka – zarobki
Leon Goretzka gra w Aston Villa na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 13 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Leon Goretzka w Aston Villa (2025/26)
| Rocznie | 13 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 1,1 mln € |
| Tygodniowo | 250 tys. € |
| Dziennie | 36 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Leon Goretzka w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
13 mln € |
| 2024/25 |
|
13 mln € |
| 2023/24 |
|
13 mln € |
| 2022/23 |
|
13 mln € |
| 2021/22 |
|
13 mln € |
| 2020/21 |
|
10 mln € |
| 2019/20 |
|
10 mln € |
| 2018/19 |
|
10 mln € |
| 2017/18 |
|
1,8 mln € |
| 2016/17 |
|
1,8 mln € |
| 2015/16 |
|
1,8 mln € |
| 2014/15 |
|
650 tys. € |
| 2013/14 |
|
650 tys. € |
Leon Goretzka – kontuzje
W trakcie kariery Leon Goretzka zanotował 49 kontuzji, przez które opuścił łącznie 158 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Leon Goretzka
-
Braki w przygotowaniu
04.10.26 – 10.10.26 (7 dni)
Aston Villa opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.09.26 – 05.10.26 (29 dni)
Niemcy opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
17.04.25 – 22.04.25 (6 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.01.25 – 03.02.25 (10 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
14.12.23 – 21.12.23 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
09.11.23 – 12.11.23 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie dłoni
21.10.23 – 01.11.23 (12 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
25.01.23 – 30.01.23 (6 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
18.09.22 – 25.09.22 (8 dni)
Niemcy opuszczone: 1 mecz
-
Operacja kolana
17.07.22 – 24.08.22 (39 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 4 mecze
-
Braki w przygotowaniu
20.03.22 – 27.03.22 (8 dni)
Niemcy opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
28.11.21 – 13.03.22 (106 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
17.10.21 – 24.10.21 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Odpoczynek
22.08.21 – 25.08.21 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
05.05.21 – 16.06.21 (43 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Naderwanie mięśnia
07.04.21 – 14.04.21 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
10.02.21 – 17.02.21 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
27.01.21 – 14.02.21 (19 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
13.12.20 – 27.12.20 (15 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
28.10.20 – 08.11.20 (12 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.09.20 – 30.09.20 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.02.20 – 26.02.20 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.12.19 – 22.12.19 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
08.09.19 – 13.10.19 (36 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 9 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.08.19 – 01.09.19 (19 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
19.05.19 – 29.05.19 (11 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.02.19 – 06.03.19 (11 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.02.19 – 20.02.19 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
19.12.18 – 06.01.19 (19 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.10.18 – 17.10.18 (15 dni)
Niemcy opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
23.09.18 – 30.09.18 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
12.09.18 – 16.09.18 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
- Uraz kostki 26.08.18 – 29.08.18 (4 dni)
-
Uraz
28.02.18 – 07.03.18 (8 dni)
Schalke 04 opuszczone: 1 mecz
- Uraz stopy 28.01.18 – 31.01.18 (4 dni)
-
Uraz stopy
03.12.17 – 17.01.18 (46 dni)
Schalke 04 opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
22.10.17 – 22.11.17 (32 dni)
Schalke 04 opuszczone: 6 meczów
-
Przeciążeniowa reakcja kości
19.04.17 – 23.04.17 (5 dni)
Schalke 04 opuszczone: 1 mecz
-
Wstrząśnienie mózgu
03.08.16 – 28.08.16 (26 dni)
Schalke 04 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
03.04.16 – 20.04.16 (18 dni)
Schalke 04 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz barku
20.03.16 – 30.03.16 (11 dni)
Niemcy U-21 opuszczone: 4 mecze
-
Uraz barku
24.02.16 – 13.03.16 (19 dni)
Schalke 04 opuszczone: 4 mecze
- Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego 05.04.15 – 08.04.15 (4 dni)
-
Uraz
11.02.15 – 25.02.15 (15 dni)
Schalke 04 opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
06.07.14 – 11.02.15 (221 dni)
Schalke 04 opuszczone: 41 meczów
-
Braki w przygotowaniu
24.11.13 – 08.12.13 (15 dni)
Schalke 04 opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
03.11.13 – 13.11.13 (11 dni)
Schalke 04 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
29.09.13 – 09.10.13 (11 dni)
Schalke 04 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.08.13 – 28.08.13 (4 dni)
Schalke 04 opuszczone: 1 mecz
Czy Leon Goretzka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Leon Goretzka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Leon Goretzka to problemy z udem z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 221 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Leon Goretzka – trofea
W trakcie kariery Leon Goretzka zdobył 19 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Leon Goretzka
Jakie trofea zdobył Leon Goretzka?
Leon Goretzka zdobył w karierze 19 trofeów — 17 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 16 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Niemiec — 7 razy.
Leon Goretzka – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Leon Goretzka wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Leon Goretzka na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Leon Goretzka
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | 31 |
|
10 mln € |
| 26.05.2026 | 31 |
|
12 mln € |
| 18.12.2025 | 30 |
|
15 mln € |
| 04.06.2025 | 30 |
|
22 mln € |
| 19.12.2024 | 29 |
|
22 mln € |
| 08.10.2024 | 29 |
|
22 mln € |
| 28.05.2024 | 29 |
|
30 mln € |
| 26.03.2024 | 29 |
|
30 mln € |
| 13.12.2023 | 28 |
|
40 mln € |
| 21.06.2023 | 28 |
|
45 mln € |
| 08.11.2022 | 27 |
|
65 mln € |
| 08.06.2022 | 27 |
|
65 mln € |
| 21.12.2021 | 26 |
|
70 mln € |
| 31.05.2021 | 26 |
|
70 mln € |
| 09.02.2021 | 26 |
|
70 mln € |
| 15.09.2020 | 25 |
|
60 mln € |
| 07.07.2020 | 25 |
|
50 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
40 mln € |
| 16.12.2019 | 24 |
|
50 mln € |
| 04.06.2019 | 24 |
|
50 mln € |
| 05.03.2019 | 24 |
|
50 mln € |
| 17.12.2018 | 23 |
|
40 mln € |
| 04.06.2018 | 23 |
|
40 mln € |
| 27.12.2017 | 22 |
|
40 mln € |
| 18.06.2017 | 22 |
|
23 mln € |
| 21.03.2017 | 22 |
|
20 mln € |
| 06.02.2017 | 22 |
|
18 mln € |
| 21.07.2016 | 21 |
|
15 mln € |
| 14.02.2016 | 21 |
|
13 mln € |
| 15.10.2015 | 20 |
|
10 mln € |
| 30.06.2015 | 20 |
|
7,5 mln € |
| 03.02.2015 | 19 |
|
7,5 mln € |
| 09.07.2014 | 19 |
|
7,5 mln € |
| 28.06.2013 | 18 |
|
4,5 mln € |
| 03.01.2013 | 17 |
|
3,5 mln € |
| 25.08.2012 | 17 |
|
1 mln € |
| 04.07.2012 | 17 |
|
600 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Leon Goretzka?
Wycena Leon Goretzka wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Leon Goretzka wyceniano na 70 mln €, a najniżej na 600 tys. €.