Ismael Saibari jest piłkarzem występującym obecnie w Bayern Monachium. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ismael Saibari
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
18:30
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
2
|
29' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Bundesliga, 8. kolejka | |||||||
|
28 Paź
20:45
|
Bayern Monachium
6
Magdeburg
1
|
75' |
1 gol
· 17% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | |||
| Puchar Niemiec, 1/16 finału | |||||||
|
25 Paź
17:30
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
3
|
29' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | |||
| Bundesliga, 7. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ismael Saibari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ismael Saibari wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 9,1%. Ismael Saibari oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ismael Saibari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ismael Saibari rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Maroka. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 896 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ismael Saibari
Pierwszy transfer Ismael Saibari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z KRC Genk II do PSV Eindhoven U21 za 5,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Ismael Saibari było przejście z PSV Eindhoven do Bayernu Monachium w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 50 milionów euro.
Czy Ismael Saibari ma kontuzję?
Obecnie Ismael Saibari ma uraz — uraz kostki — i pauzuje w Bayernie Monachium.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ismael Saibari to stłuczenie z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ismael Saibari?
Ismael Saibari ma na koncie 13 trofeów — 11 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Superpuchar Holandii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Ismael Saibari?
Ismael Saibari najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ismael Saibari?
Wycena 25-letniego Ismael Saibari według stanu na lipiec 2026 wynosi 55 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 55 milionów euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ismael Saibari?
Ismael Saibari urodził się 28 stycznia 2001 w Las Palmas w Hiszpanii (narodowość: Maroko). Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Ismael Saibari - statystyki
Szczegółowe statystyki Ismael Saibari w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayern Monachium oraz reprezentacja Maroka. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ismael Saibari
Ismael Saibari vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ismael Saibari
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ismael Saibari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ismael Saibari wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 9,1%. Ismael Saibari oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ismael Saibari - transfery
W trakcie kariery Ismael Saibari zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 55,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayern Monachium 2026 – obecnie
-
PSV Eindhoven 2022 – 2026
-
PSV Eindhoven U21 2020 – 2022

-
KRC Genk II 2018 – 2020
-
KRC Genk U17 2017 – 2018

-
KV Mechelen Youth 2015 – 2017

-
Anderlecht Youth do 2015

Historia transferów Ismael Saibari
Pierwszy transfer Ismael Saibari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z KRC Genk II do PSV Eindhoven U21 za 5,2 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Ismael Saibari było przejście z PSV Eindhoven do Bayernu Monachium w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 50 milionów euro.
Ismael Saibari - forma
W ostatnich 5 meczach Ismael Saibari zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,82. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ismael Saibari 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Ismael Saibari 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Ismael Saibari?
Ismael Saibari jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.82 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.85). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Ismael Saibari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ismael Saibari rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Maroka. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 896 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Ismael Saibari - zarobki
Ismael Saibari gra w Bayern Monachium na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ismael Saibari w Bayern Monachium (2025/26)
| Rocznie | 1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 85 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Ismael Saibari - kontuzje
W trakcie kariery Ismael Saibari zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 77 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ismael Saibari
-
Uraz kostki
pauzuje od 6 dni
31.10.26 (7 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
11.04.26 – 12.05.26 (32 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
04.08.24 – 15.09.24 (43 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.02.24 – 15.04.24 (56 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 12 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.04.23 – 16.05.23 (22 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.01.23 – 26.01.23 (8 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
09.10.22 – 01.01.23 (85 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 9 meczów
-
Stłuczenie
27.03.22 – 26.06.22 (92 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 17 meczów
- Stłuczenie 05.09.21 – 29.09.21 (25 dni) opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
03.02.21 – 04.04.21 (61 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 19 meczów
Czy Ismael Saibari ma kontuzję?
Obecnie Ismael Saibari ma uraz — uraz kostki — i pauzuje w Bayernie Monachium.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ismael Saibari to stłuczenie z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ismael Saibari - trofea
W trakcie kariery Ismael Saibari zdobył 13 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ismael Saibari?
Ismael Saibari zdobył w karierze 13 trofeów — 11 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 3 razy.
Ismael Saibari - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ismael Saibari wynosi obecnie 55 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ismael Saibari na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ismael Saibari?
Wycena Ismael Saibari wynosi obecnie 55 mln €. W szczycie kariery Ismael Saibari wyceniano na 55 mln €, a najniżej na 25 tys. €.