Alphonso Davies jest piłkarzem występującym obecnie w Bayern Monachium. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alphonso Davies
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alphonso Davies w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alphonso Davies wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alphonso Davies oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alphonso Davies w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alphonso Davies rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 752 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alphonso Davies
Pierwszy transfer Alphonso Davies w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Vancouver Whitecaps do Bayernu Monachium za 14 milionów euro.
Ile zarabia Alphonso Davies?
Na podstawie kontraktu z Bayern Monachium, Alphonso Davies otrzymuje 15 milionów euro rocznej pensji, co daje około 1,3 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Davies w listopadzie 2026 to 288,5 tysiąca euro, a dziennie około 41,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Alphonso Davies ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alphonso Davies nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alphonso Davies to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 221 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alphonso Davies?
Alphonso Davies ma na koncie 25 trofeów — 18 wywalczył z drużyną, a 7 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Niemiec — 7 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 16 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Alphonso Davies?
Alphonso Davies najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Alphonso Davies?
Wycena 26-letniego Alphonso Davies według stanu na październik 2026 wynosi 45 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 80 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alphonso Davies?
Alphonso Davies urodził się 2 listopada 2000 w Buduburam w Ghanie, ma narodowość kanadyjską. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Alphonso Davies – statystyki
Szczegółowe statystyki Alphonso Davies w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayern Monachium oraz reprezentacja Kanady. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alphonso Davies vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Alphonso Davies w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alphonso Davies wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alphonso Davies oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alphonso Davies – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alphonso Davies w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
6:1 | 45' | 1 | 1 | – | 7.4 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
1:3 | 17' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
2:2 | 85' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
6:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:3 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
7:0 | 83' | 0 | 2 | – | 8.5 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:2 | 25' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
5:0 | 80' | 1 | 0 | – | 7.9 |
Ile meczów rozegrał Alphonso Davies w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alphonso Davies rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 752 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Alphonso Davies – transfery
W trakcie kariery Alphonso Davies zmieniał klub 3 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 14 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayern Monachium 2018 – obecnie
-
Vancouver Whitecaps 2016 – 2018
-
Vancouver Whitecaps Reserve 2016 – 2016

-
Whitecaps FC Academy do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alphonso Davies
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
14 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 14.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 22.02.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Alphonso Davies
Pierwszy transfer Alphonso Davies w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Vancouver Whitecaps do Bayernu Monachium za 14 milionów euro.
Alphonso Davies – forma
W ostatnich 5 meczach Alphonso Davies zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,03. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alphonso Davies i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Magdeburg
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
45'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Arsenal
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
6
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Viking
3
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Union Berlin
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
SV Elversberg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Bodo/Glimt
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
80'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
VfL Osnabrück
1
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
5
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
2
Superpuchar Niemiec, finał
|
22'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Kanada
0
Maroko
3
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
RPA
0
Kanada
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
2
Kanada
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Kanada
6
Katar
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Kanada
1
Bośnia i Hercegowina
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów, półfinał
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów, półfinał
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 31. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Puchar Niemiec, półfinał
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 29. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Freiburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Atalanta
1
Bayern Monachium
6
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
2
RB Lipsk
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Royale Union SG
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 18. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 15. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
VfL Bochum
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Celtic
1
Liga Mistrzów, play offy
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
51'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
5
RB Lipsk
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
SL Benfica
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Union Berlin
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Barcelona
4
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
9
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Bayern Monachium
6
Bundesliga, 3. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Holandia
4
Kanada
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Manchester United
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
5
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Freiburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Preußen Münster
0
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
8 kluczowych podań
|
Istotny | 8.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
0
RB Lipsk
3
Superpuchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Manchester City
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Kanada
1
Maroko
2
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Viktoria Pilzno
0
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Augsburg
1
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
30 Lip
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
5
Superpuchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
38'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Kanada
2
Meksyk
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Kanada
1
Kostaryka
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
83'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
Bayern Monachium
0
Puchar Niemiec
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
40'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Jamajka
0
Kanada
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Dynamo Kijów
0
Liga Mistrzów
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Barcelona
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Kanada
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Kanada
1
Honduras
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
3
Superpuchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Haiti
0
Kanada
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Kanada
4
Surinam
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
3
Liga Mistrzów
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
4
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Karne
|
Holstein Kiel
(6)
2
Bayern Monachium
(5)
2
Puchar Niemiec
|
120'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lokomotiv
0
Liga Mistrzów
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Hertha BSC
3
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Dortmund
2
Superpuchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Chelsea
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Werder Brema
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Tottenham
1
Liga Mistrzów
|
93'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Olympiakos
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
6
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
31'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
2
Portland Timbers
1
MLS
|
86'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Los Angeles FC
2
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Toronto FC
1
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
FC Dallas
2
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
Seattle Sounders
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
2
New York Red Bulls
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
4
Minnesota United FC
2
MLS
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
15 Lip
Koniec
|
DC United
3
Vancouver Whitecaps
1
MLS
|
95'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
3
Chicago Fire
2
MLS
|
97'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
5
Orlando City SC
2
MLS
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
3
New England Revolution
3
MLS
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Dallas
2
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
2
San Jose Earthquakes
2
MLS
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Minnesota United FC
1
Vancouver Whitecaps
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
2
Real Salt Lake
0
MLS
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
0
Los Angeles FC
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Columbus Crew
1
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
0
Los Angeles Galaxy
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Atlanta United
4
Vancouver Whitecaps
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Houston Dynamo
1
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
2
CF Montreal
1
MLS
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
San Jose Earthquakes
1
MLS
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Sporting Kansas City
0
Vancouver Whitecaps
1
MLS
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Seattle Sounders
3
Vancouver Whitecaps
0
MLS
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
2
Colorado Rapids
1
MLS
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Orlando City SC
1
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
Portland Timbers
2
MLS
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Minnesota United FC
2
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
FC Dallas
1
MLS
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
3
Atlanta United
1
MLS
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Houston Dynamo
2
Vancouver Whitecaps
1
MLS
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Colorado Rapids
0
Vancouver Whitecaps
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
3
Colorado Rapids
3
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Seattle Sounders
1
Vancouver Whitecaps
0
MLS
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
0
New York Red Bulls
1
MLS
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sporting Kansas City
2
Vancouver Whitecaps
0
MLS
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Alphonso Davies 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.03 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Alphonso Davies 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Alphonso Davies?
Alphonso Davies jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.03 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.31). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alphonso Davies – zarobki
Alphonso Davies gra w Bayern Monachium na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 15 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alphonso Davies w Bayern Monachium (2025/26)
| Rocznie | 15 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 1,3 mln € |
| Tygodniowo | 288 tys. € |
| Dziennie | 41 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Alphonso Davies w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
15 mln € |
| 2024/25 |
|
15 mln € |
| 2023/24 |
|
11,3 mln € |
| 2022/23 |
|
11,3 mln € |
| 2021/22 |
|
11,3 mln € |
| 2020/21 |
|
11,3 mln € |
| 2019/20 |
|
11,3 mln € |
| 2018/19 |
|
520 tys. € |
| 2018 |
|
65 tys. € |
| 2017 |
|
58 tys. € |
| 2016 |
|
56 tys. € |
Ile zarabia Alphonso Davies?
Na podstawie kontraktu z Bayern Monachium, Alphonso Davies otrzymuje 15 milionów euro rocznej pensji, co daje około 1,3 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Davies w listopadzie 2026 to 288,5 tysiąca euro, a dziennie około 41,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Alphonso Davies – kontuzje
W trakcie kariery Alphonso Davies zanotował 20 kontuzji, przez które opuścił łącznie 129 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alphonso Davies
-
Uraz mięśnia
06.05.26 – 10.06.26 (36 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
10.03.26 – 01.04.26 (23 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie mięśnia
21.02.26 – 08.03.26 (16 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
03.01.26 – 14.01.26 (12 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
30.10.25 – 07.12.25 (39 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
23.03.25 – 29.10.25 (221 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 39 meczów
-
Zerwanie mięśnia
22.01.25 – 15.02.25 (25 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 6 meczów
-
Zerwanie mięśnia
07.12.24 – 14.12.24 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
03.02.24 – 24.02.24 (22 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
22.04.23 – 10.06.23 (50 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie mięśnia
05.11.22 – 16.11.22 (12 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 3 mecze
-
Uraz głowy
09.10.22 – 12.10.22 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.08.22 – 21.08.22 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z sercem
09.01.22 – 03.04.22 (85 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 18 meczów
-
Koronawirus
02.01.22 – 12.01.22 (11 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
17.10.21 – 24.10.21 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
05.09.21 – 08.09.21 (4 dni)
Kanada opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
04.07.21 – 08.08.21 (36 dni)
Kanada opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
21.10.20 – 06.12.20 (47 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 9 meczów
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
17.03.19 – 14.04.19 (29 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 8 meczów
Czy Alphonso Davies ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alphonso Davies nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alphonso Davies to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 221 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alphonso Davies – trofea
W trakcie kariery Alphonso Davies zdobył 25 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alphonso Davies
Jakie trofea zdobył Alphonso Davies?
Alphonso Davies zdobył w karierze 25 trofeów — 18 drużynowych i 7 indywidualnych. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 16 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Niemiec — 7 razy.
Alphonso Davies – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alphonso Davies wynosi obecnie 45 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alphonso Davies na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alphonso Davies
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 25 |
|
45 mln € |
| 26.05.2026 | 25 |
|
40 mln € |
| 19.03.2026 | 25 |
|
45 mln € |
| 18.12.2025 | 25 |
|
50 mln € |
| 04.06.2025 | 24 |
|
50 mln € |
| 19.12.2024 | 24 |
|
50 mln € |
| 28.05.2024 | 23 |
|
50 mln € |
| 26.03.2024 | 23 |
|
60 mln € |
| 13.12.2023 | 23 |
|
70 mln € |
| 21.06.2023 | 22 |
|
70 mln € |
| 08.11.2022 | 22 |
|
70 mln € |
| 08.06.2022 | 21 |
|
70 mln € |
| 21.12.2021 | 21 |
|
70 mln € |
| 08.06.2021 | 20 |
|
70 mln € |
| 09.02.2021 | 20 |
|
75 mln € |
| 15.09.2020 | 19 |
|
80 mln € |
| 07.07.2020 | 19 |
|
60 mln € |
| 07.04.2020 | 19 |
|
45 mln € |
| 10.03.2020 | 19 |
|
50 mln € |
| 10.02.2020 | 19 |
|
40 mln € |
| 16.12.2019 | 19 |
|
25 mln € |
| 01.10.2019 | 18 |
|
15 mln € |
| 04.06.2019 | 18 |
|
10 mln € |
| 14.12.2018 | 18 |
|
10 mln € |
| 14.08.2018 | 17 |
|
10 mln € |
| 01.05.2018 | 17 |
|
800 tys. € |
| 04.12.2017 | 17 |
|
700 tys. € |
| 23.05.2017 | 16 |
|
450 tys. € |
| 14.12.2016 | 16 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alphonso Davies?
Wycena Alphonso Davies wynosi obecnie 45 mln €. W szczycie kariery Alphonso Davies wyceniano na 80 mln €, a najniżej na 200 tys. €.