Tom Bischof jest piłkarzem występującym obecnie w Bayern Monachium. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Tom Bischof
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Tom Bischof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tom Bischof wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.92, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tom Bischof oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tom Bischof w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tom Bischof rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 9 występów w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 322 minuty. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Tom Bischof
Pierwszy transfer Tom Bischof w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Bayernu Monachium za 300 tysięcy euro.
Ile zarabia Tom Bischof?
Na podstawie kontraktu z Bayern Monachium, Tom Bischof otrzymuje 2,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 235,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bischof w listopadzie 2026 to 54,4 tysiąca euro, a dziennie około 7,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Tom Bischof ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Tom Bischof nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tom Bischof to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 33 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tom Bischof?
Tom Bischof ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Tom Bischof?
Tom Bischof najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tom Bischof?
Wycena 21-letniego Tom Bischof według stanu na październik 2026 wynosi 45 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 45 milionów euro, a najniższa 750 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tom Bischof?
Tom Bischof urodził się 28 czerwca 2005 w Aschaffenburg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Tom Bischof – statystyki
Szczegółowe statystyki Tom Bischof w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayern Monachium oraz reprezentacja Niemiec. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Tom Bischof vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Tom Bischof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tom Bischof wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.92, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tom Bischof oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Tom Bischof – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tom Bischof w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
6:1 | 82' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
6:1 | 31' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:2 | 3' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
0:0 | 83' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
01 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
2:0 | 77' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:4 | 59' | 0 | 1 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Tom Bischof w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tom Bischof rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 9 występów w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 322 minuty. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Tom Bischof – transfery
W trakcie kariery Tom Bischof zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayern Monachium 2025 – obecnie
-
TSG 1899 Hoffenheim 2021 – 2025
-
Hoffenheim U17 2020 – 2021

-
Hoffenheim Yth. 2015 – 2020

-
Amorbach Jugend do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Tom Bischof
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 08.06.2025 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Tom Bischof
Pierwszy transfer Tom Bischof w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Bayernu Monachium za 300 tysięcy euro.
Tom Bischof – forma
W ostatnich 5 meczach Tom Bischof zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Tom Bischof i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Magdeburg
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Arsenal
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
6
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Viking
3
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Grecja
0
Niemcy
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
83'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Niemcy
2
Serbia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Łotwa U-21
0
Niemcy U-21
4
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
59'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Union Berlin
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
SV Elversberg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Bodo/Glimt
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
VfL Osnabrück
1
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
5
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
2
Superpuchar Niemiec, finał
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Puchar Niemiec, finał
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Freiburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Grecja U-21
0
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Niemcy U-21
3
Irlandia Północna U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Union Berlin
0
Bundesliga, 27. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atalanta
1
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Atalanta
1
Bayern Monachium
6
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
2
RB Lipsk
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
85'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Royale Union SG
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 18. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 17. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
8
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
3
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
St. Pauli
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Arsenal
3
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Freiburg
2
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Gruzja U-21
0
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Niemcy U-21
6
Malta U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
3 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 10. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 8. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Club Brugge
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Irlandia Północna U-21
1
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Niemcy U-21
2
Grecja U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Pafos
1
Bayern Monachium
5
Liga Mistrzów, 2. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Werder Brema
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Chelsea
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Hamburger SV
0
Bundesliga, 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Superpuchar Niemiec, finał
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
Bayern Monachium
4
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
SL Benfica
1
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Boca Juniors
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
10
Auckland City
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Niemcy
1
Portugalia
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 33. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
4
TSG 1899 Hoffenheim
4
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Freiburg
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Augsburg
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
St. Pauli
1
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
0
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Union Berlin
4
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
TSG 1899 Hoffenheim
4
Liga Europy, 8. runda
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Tottenham
3
Liga Europy, 7. runda
|
80'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Holstein Kiel
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Borussia Mönchengladbach
2
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Freiburg
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
TSG 1899 Hoffenheim
0
Puchar Niemiec, 1/8 finału
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
RB Lipsk
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Augsburg
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Lyon
2
Liga Europy, 4. runda
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Porto
2
TSG 1899 Hoffenheim
0
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Dynamo Kijów
0
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Werder Brema
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 3. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Freiburg
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Darmstadt 98
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Werder Brema
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
0
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Heidenheim
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Freiburg
2
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
Union Berlin
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
1.FC Koln
3
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Freiburg
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Hertha BSC
3
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Freiburg
4
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Tom Bischof 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72.
W ostatnich 10 meczach Tom Bischof 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.99.
W jakiej formie jest Tom Bischof?
Tom Bischof jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.92). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Tom Bischof – zarobki
Tom Bischof gra w Bayern Monachium na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tom Bischof w Bayern Monachium (2025/26)
| Rocznie | 2,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 236 tys. € |
| Tygodniowo | 54 tys. € |
| Dziennie | 8 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Tom Bischof w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,8 mln € |
| 2024/25 |
|
140 tys. € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
| 2022/23 |
|
80 tys. € |
| 2021/22 |
|
80 tys. € |
Ile zarabia Tom Bischof?
Na podstawie kontraktu z Bayern Monachium, Tom Bischof otrzymuje 2,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 235,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bischof w listopadzie 2026 to 54,4 tysiąca euro, a dziennie około 7,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Tom Bischof – kontuzje
W trakcie kariery Tom Bischof zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tom Bischof
-
Zerwanie mięśnia
14.04.26 – 29.04.26 (16 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Choroba
20.12.25 – 22.12.25 (3 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
20.08.25 – 10.09.25 (22 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
11.08.24 – 12.09.24 (33 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
22.02.23 – 08.03.23 (15 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 2 mecze
Czy Tom Bischof ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Tom Bischof nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tom Bischof to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 33 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tom Bischof – trofea
W trakcie kariery Tom Bischof zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Tom Bischof
Jakie trofea zdobył Tom Bischof?
Tom Bischof zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Niemiec — 1 raz.
Tom Bischof – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tom Bischof wynosi obecnie 45 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tom Bischof na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tom Bischof
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 21 |
|
45 mln € |
| 26.05.2026 | 20 |
|
40 mln € |
| 18.12.2025 | 20 |
|
40 mln € |
| 04.06.2025 | 19 |
|
30 mln € |
| 26.03.2025 | 19 |
|
25 mln € |
| 19.12.2024 | 19 |
|
12 mln € |
| 28.05.2024 | 18 |
|
3,5 mln € |
| 13.12.2023 | 18 |
|
3,5 mln € |
| 21.06.2023 | 17 |
|
3,5 mln € |
| 28.03.2023 | 17 |
|
3,5 mln € |
| 08.11.2022 | 17 |
|
1 mln € |
| 08.06.2022 | 16 |
|
1 mln € |
| 21.12.2021 | 16 |
|
750 tys. € |
| 06.08.2021 | 16 |
|
750 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tom Bischof?
Wycena Tom Bischof wynosi obecnie 45 mln €. W szczycie kariery Tom Bischof wyceniano na 45 mln €, a najniżej na 750 tys. €.