Nashville SC - Atlético San Luis wynik meczu 4:1
Nashville SC - Atlético San Luis (10.08.2026) wynik meczu 4:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Nashville SC | 58 min |
|---|---|
| Remis | 20 min |
| Prowadzenie Atlético San Luis | 18 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Nashville SC Muyl 61', Lovitz 80' | 2 |
| Kartki Atlético San Luis Torres 13', Aguila 45+5' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 36 min (45+7'–88') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 18' |
| Gol średnio co | 19,2 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 5 goli w 96 min | 19 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 18 min |
| Gole po przerwie 1 z 5 goli | 20% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 5 goli z golem lub asystą rezerwowego | 20% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Leagues Cup 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | runda |
| Data | 10.08.2026, 02:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 29°C |
| Sędzia | Carly Shaw Maclaren |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Nashville SC - Atlético San Luis z 10.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Nashville SC vs Atlético San Luis
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Nashville SC
- Śr. wiek
- 28,3
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 7,05
- 99 Brian Schwake bramkarz 1 mln € 25 l. 189 cm 3
- 31 Andy Najar obrońca 71' 400 tys. € 33 l. 171 cm 2
- 3 Maxwell Woledzi obrońca 3 mln € 25 l. 190 cm 2
- 4 Jeisson Palacios obrońca 500 tys. € 32 l. 186 cm 2
- 2 Daniel Lovitz obrońca 300 tys. € 35 l. 178 cm 3
- 7 Cristian Espinoza pomocnik 45' 4,5 mln € 31 l. 172 cm 2
- 20 Edvard Sandvik Tagseth pomocnik 89' 3 mln € 25 l. 171 cm 3
- 16 Matthew Corcoran pomocnik 1,5 mln € 20 l. 178 cm 3
- 19 Alex Muyl pomocnik 70' 2 mln € 31 l. 180 cm 3
- 9 Sam Surridge napastnik 8 mln € 28 l. 191 cm 3
- 11 Elias Saad napastnik 59' 2 mln € 26 l. 185 cm 3
- 6 Bryan Acosta pomocnik 89' 600 tys. € 32 l. 174 cm 3
- 1 Joe Willis bramkarz 125 tys. € 38 l. 193 cm 3
- 13 Xavier Valdez bramkarz 75 tys. € 22 l. 198 cm 3
- 10 Hany Mukhtar pomocnik 45' 6 mln € 31 l. 173 cm 2
- 14 Shakur Mohammed pomocnik 59' 150 tys. € 23 l. 178 cm 3
- 5 Jack Maher obrońca 2 mln € 27 l. 188 cm 3
- 23 Jordan Knight obrońca 100 tys. € 24 l. 191 cm 3
- 26 Famara Camara pomocnik 70' 2 mln € 21 l. 185 cm 2
-
12 Charles-Emile Brunet pomocnik – – – – –
- 22 Josh Bauer obrońca 400 tys. € 28 l. 188 cm 3
- 27 Reed Baker-Whiting obrońca 71' 800 tys. € 21 l. 180 cm 3
- 37 Ahmed Qasim napastnik 3,5 mln € 23 l. 183 cm 3
Trener B. J. Callaghan
Atlético San Luis
- Śr. wiek
- 26,6
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,29
- 1 Andres Sanchez bramkarz 2 mln € 29 l. 193 cm 3
- 30 Benjamin Galindo obrońca 70' 800 tys. € 27 l. 187 cm 3
- 14 Miguel Garcia obrońca 2 mln € 25 l. – 3
- 31 Eduardo Aguila obrońca 3,5 mln € 24 l. 180 cm 3
- 2 Roman Torres pomocnik 59' 1 mln € 21 l. 187 cm 3
- 21 Oscar Macias pomocnik 900 tys. € 28 l. 174 cm 3
- 10 Sebastien Salles-Lamonge pomocnik 77' 2 mln € 30 l. 170 cm 3
- 18 Aldo Cruz pomocnik 1 mln € 29 l. 173 cm 3
- 11 David Rodriguez napastnik 70' 250 tys. € 24 l. 170 cm 3
- 99 Felipe Mora napastnik 70' 1,5 mln € 33 l. 176 cm 3
- 22 Rafael Llorente napastnik – 23 l. 187 cm 3
- 17 Anderson Durate napastnik 70' 2 mln € 22 l. 175 cm 3
- 16 Lucas Esteves obrońca 1,8 mln € 26 l. 171 cm 3
- 20 Leonardo Flores napastnik 70' 1,5 mln € 23 l. 180 cm 3
- 7 Benjamin Galdames pomocnik 70' 2,5 mln € 25 l. 171 cm 3
- 25 Manuel Lajud bramkarz 300 tys. € 32 l. 188 cm 3
- 23 Cesar Lopez bramkarz 450 tys. € 26 l. 183 cm 3
-
192 Yoshimar Molina obrońca – – – – –
- 19 Santiago Munoz napastnik 1,5 mln € 24 l. 177 cm 3
- 8 Luis Ronaldo Najera Reyna pomocnik 500 tys. € 23 l. – 3
- 26 Sebastian Perez Bouquet pomocnik 77' 1,8 mln € 23 l. 165 cm 3
-
242 Angel Reyes pomocnik – – – – –
- 13 Fabian Villa pomocnik 59' 200 tys. € 21 l. – 2
Trener Diego Mejia
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Nashville SC w meczu z Atlético San Luis?
W wyjściowym składzie Nashville SC w ustawieniu 4-4-2: w bramce B. Schwake, w obronie A. Najar, M. Woledzi, J. Palacios oraz D. Lovitz, w pomocy C. Espinoza, Edvard Sandvik Tagseth, M. Corcoran oraz A. Muyl, w ataku S. Surridge, E. Saad. Z ławki weszli: H. Mukhtar (45'), S. Mohammed (59'), F. Camara (70'), R. Baker-Whiting (71') oraz B. Acosta (89').
Jaki był wyjściowy skład Atlético San Luis w meczu z Nashville SC?
W wyjściowym składzie Atlético San Luis w ustawieniu 3-4-3: w bramce A. Sanchez, w obronie B. Galindo, M. Garcia oraz E. Aguila, w pomocy R. Torres, Ó. Macias, S. Salles-Lamonge oraz A. Cruz, w ataku D. Rodriguez, F. Mora oraz R. Llorente. Z ławki weszli: F. Villa (59'), Anderson Durate (70'), L. Flores (70'), B. Galdames (70') oraz Sebastian Perez Bouquet (77').
Kogo zabrakło w meczu Nashville SC – Atlético San Luis?
Po stronie Atlético San Luis wątpliwy jest występ: Jesus Medina.
Forma w 10 ostatnich meczach
Nashville SC - Atlético San Luis
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Nashville SC - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
22:40
|
Nashville SC
3
New York Red Bulls
2
|
||
| MLS, 33. kolejka | |||
|
29 Paź
01:40
|
Nashville SC
0
Philadelphia Union
0
|
||
| MLS, 32. kolejka | |||
|
24 Paź
19:40
|
CF Montreal
0
Nashville SC
2
|
||
| MLS, 31. kolejka | |||
|
18 Paź
04:40
|
San Jose Earthquakes
1
Nashville SC
1
|
||
| MLS, 30. kolejka | |||
|
15 Paź
02:40
|
Nashville SC
4
Sporting Kansas City
0
|
||
| MLS, 29. kolejka | |||
|
11 Paź
02:40
|
Austin FC
1
Nashville SC
4
|
||
| MLS, 28. kolejka | |||
|
27 Wrz
02:40
|
Nashville SC
2
Toronto FC
0
|
||
| MLS, 27. kolejka | |||
|
20 Wrz
03:40
|
Nashville SC
3
Chicago Fire
0
|
||
| MLS, 26. kolejka | |||
|
13 Wrz
01:40
|
Inter Miami
2
Nashville SC
2
|
||
| MLS, 25. kolejka | |||
|
10 Wrz
01:40
|
Toronto FC
2
Nashville SC
1
|
||
| MLS, 24. kolejka | |||
Atlético San Luis - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
02:00
|
Atlético San Luis
0
Atlas
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||
|
24 Paź
05:00
|
Atlante FC
0
Atlético San Luis
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||
|
21 Paź
03:00
|
Atlético San Luis
2
Club Querétaro
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||
|
18 Paź
03:00
|
Toluca
1
Atlético San Luis
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||
|
12 Paź
01:00
|
Atlético San Luis
1
Santos Laguna
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||
|
27 Wrz
20:00
|
UNAM Pumas
2
Atlético San Luis
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||
|
20 Wrz
01:00
|
Atlético San Luis
3
Necaxa
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||
|
15 Wrz
03:00
|
Club León
2
Atlético San Luis
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||
|
06 Wrz
01:00
|
Atlético San Luis
0
Guadalajara Chivas
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 7. kolejka | |||
|
31 Sie
04:10
|
CF Monterrey
1
Atlético San Luis
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Nashville SC - Atlético San Luis
Bilans 1 meczu bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 2,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 3,5 gola 100% (1 z 1)
- Obie strzelą (BTTS) 100% (1 z 1)
- Mecze bez gola 0% (0 z 1)
- Remisy 0% (0 z 1)
- Wygrana 1 golem 0% (0 z 1)
- Wygrana 3+ golami 100% (1 z 1)
Nashville SC - Atlético San Luis mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
10 Sie
02:00
|
Nashville SC
4
Atlético San Luis
1
|
||
| Leagues Cup, runda | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Nashville SC - Atlético San Luis
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 1 meczu Nashville SC - Atlético San Luis.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 4:1 wygrana Nashville SC | 1 (100%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Nashville SC najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol Nashville SC najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto Nashville SC najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Nashville SC - Atlético San Luis według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Nashville | Remis | Atl. San Luis |
|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 |
Atut własnego boiska
Nashville SC u siebie i Atlético San Luis na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Nashville SC - Atlético San Luis?
W 1 spotkaniu bezpośrednich Nashville SC ma na koncie 1 zwycięstwo, Atlético San Luis 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 4:1 dla Nashville SC. Ostatni mecz rozegrano 10 sierpnia 2026 (Leagues Cup), a Nashville SC - Atlético San Luis zakończył się wynikiem 4:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 Nashville SC (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Atlético San Luis nad Nashville SC?
W 1 meczu bezpośrednich nie ma jeszcze zwycięstwa Atlético San Luis. Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (100%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (100%).
Miejsca Nashville SC oraz Atlético San Luis
w tabeli Leagues Cup
Tabela - Grupa A
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 2 |
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 5 |
CF Monterrey
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 6 |
Club León
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
FC Juárez
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
U siebie
P
|
| 9 |
CF Pachuca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 10 |
Santos Laguna
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Atlas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 12 |
Necaxa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
Atlante FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 14 |
Atlético San Luis
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
Club Querétaro
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
UNAM Pumas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 18 |
Puebla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 3 |
Guadalajara Chivas
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 4 |
CF Monterrey
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 6 |
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 7 |
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 8 |
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 9 |
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
| 11 |
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 13 |
Club América
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Toluca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
CD Cruz Azul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
Tigres UANL
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 18 |
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
Tabela - Grupa B
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 2 |
Chicago Fire
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Austin FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 4 |
Real Salt Lake
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 7 | 6 | |
| 5 |
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 6 |
Portland Timbers
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 7 |
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
San Diego
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
FC Dallas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
U siebie
Z
|
| 11 |
Minnesota United FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Nashville SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 13 |
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
| 14 |
New York City FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
| 15 |
Seattle Sounders
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 16 |
Philadelphia Union
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 17 |
Orlando City SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Vancouver Whitecaps
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chicago Fire
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 3 |
FC Dallas
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 4 |
Orlando City SC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 5 |
Austin FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Minnesota United FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 8 |
Vancouver Whitecaps
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 9 |
Columbus Crew
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 10 |
Charlotte
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Portland Timbers
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 12 |
FC Cincinnati
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
San Diego
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Nashville SC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 15 |
Inter Miami
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
New York City FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 17 |
Seattle Sounders
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 18 |
Philadelphia Union
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|