Benjamin Galindo

obrońca #30
Wiek / data ur.27 lat (10.03.1999)
Wzrost1,87 m
Waga85 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobki218 tys. €
Dołączył31.12.2025
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa800 tys. €

Benjamin Galindo jest piłkarzem występującym obecnie w Atlético San Luis. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Benjamin Galindo w Lidze MX 2026
Mecze
9
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
245'
Średnia ocena
2.95
Kartki
1 / 0
Najbliższy mecz Benjamin Galindo
UNAM Pumas Atlético San Luis
27.09.2026·20:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

2,95
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

218 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 18 tys. €
tygodniowo: 4 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer31.12.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

800 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,87 m
Waga 85 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Benjamin Galindo w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Benjamin Galindo wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benjamin Galindo oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Benjamin Galindo w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Benjamin Galindo rozegrał w barwach Atlético San Luis w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 478 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Benjamin Galindo?

Na podstawie kontraktu z Atlético San Luis, Benjamin Galindo otrzymuje 217,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,1 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Galindo we wrześniu 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 596 euro.

Na jakiej pozycji gra Benjamin Galindo?

Benjamin Galindo najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Galindo?

Wycena 27-letniego Benjamin Galindo według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Benjamin Galindo?

Benjamin Galindo urodził się 10 marca 1999 w Ciudad de México w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 27 lat.