Forma w lidze
Guadalajara Chivas w tabeli
4. miejsce / 19 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
10 pkt
9:5 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Guadalajary Chivas
Wartość drużyny: 86,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Meksyk | 28 | napastnik | 11 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Meksyk | 28 | napastnik | 11 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,41 średnia ocena | Meksyk | 28 | napastnik | 10 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Meksyk | 26 | bramkarz | 10 | 8 mln € |
Przewidywany skład Guadalajary Chivas 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Guadalajara Chivas w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 20 |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 20 |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 19 |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 18 |
Wyniki Guadalajary Chivas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Atlas
1
Guadalajara Chivas
1
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Guadalajara Chivas
0
Club Querétaro
2
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Club América
2
Guadalajara Chivas
2
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz Guadalajary Chivas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:07
|
Guadalajara Chivas
Tigres UANL
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
21 Paź 02:07
|
Guadalajara Chivas
Necaxa
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:00
|
CF Monterrey
Guadalajara Chivas
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Guadalajary Chivas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Meksyk |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Meksyk |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Sie 2026 |
|
Meksyk |
|
8,6 mln € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo |
Guadalajara Chivas to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio AKRON, który może pomieścić 46 609 widzów. Zespół prowadzi Gabriel Milito. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 86,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guadalajarę Chivas?
Klub piłkarski Guadalajara Chivas zdobył w swojej historii 29 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Meksyku oraz Campeón de Campeones. Ponadto triumfował w Puchar Meksyku, Liga Mistrzów CONCACAF, Superpuchar Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku, Puchar Meksyku (Clausura), Puchar Meksyku (Apertura), Mistrzostwo Apertury Meksyku oraz Puchar Mistrzów CONCACAF.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guadalajara Chivas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guadalajary Chivas trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 9,9 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 8,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jordan Carrillo z Santos Laguny za 4,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Armando Gonzalez do Olympiakos za 8,6 mln €.
Które miejsce zajmuje Guadalajara Chivas w tabeli Ligi MX?
Guadalajara Chivas zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Guadalajary Chivas?
W wyjściowym ustawieniu Guadalajary Chivas między słupkami staje R. Rangel, a linię obrony najczęściej tworzą D. Aguirre, D. Campillo oraz R. Ledezma. W środku pola grają K. Castaneda, R. Alvarado, S. Sandoval, F. Gonzalez, B. Gutierrez oraz H. Camberos, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Marin. Trener Gabriel Milito ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy Guadalajara Chivas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guadalajary Chivas to spotkanie z Tigres UANL, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:07 na obiekcie Estadio AKRON w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guadalajary Chivas?
Ostatni mecz Guadalajary Chivas to remis z Atlasem 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Zenón, Sepulveda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Guadalajara Chivas w tym sezonie?
Bilans Guadalajary Chivas w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-4-2 przy 18 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Guadalajary Chivas w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Guadalajara Chivas w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Guadalajary Chivas
Guadalajara Chivas terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:07
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio AKRON U siebie | Łatwy | |
|
21 Paź 02:07
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio AKRON U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio BBVA Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 02:07
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio AKRON U siebie | Łatwy | |
|
09 Lis 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio León (Nou Camp) Wyjazd | Trudny | |
|
23 Lis 00:07
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio AKRON U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Guadalajara Chivas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guadalajary Chivas to spotkanie z Tigres UANL, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:07 na obiekcie Estadio AKRON w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Guadalajary Chivas w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Guadalajara Chivas w sezonie 2026.
Forma i bramki Guadalajary Chivas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Guadalajara Chivas wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 7/14 | 5/7 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 13/19 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 6/10 | 3/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 6/10 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
0:3 | 3-4-2-1 | 2/5 | 0/1 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 7/15 | 0/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
5:2 | 3-4-2-1 | 4/8 | 3/4 | |
|
17 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
0:1 | 3-1-4-2 | 7/12 | 0/2 | |
|
13 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
1:2 | 3-1-4-2 | 13/18 | 1/1 | |
|
09 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
0:1 | 3-1-4-2 | 9/10 | 0/1 |
Guadalajara Chivas ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 7 z 11 meczów, ze średnią 1,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Guadalajara Chivas zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guadalajary Chivas?
Ostatni mecz Guadalajary Chivas to remis z Atlasem 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Zenón, Sepulveda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Guadalajara Chivas – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje Guadalajara Chivas w sezonie 2026.
Miejsce Guadalajary Chivas w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 2 |
Atlas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 8 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 9 |
UNAM Pumas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Guadalajara Chivas w tabeli Ligi MX?
Guadalajara Chivas zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Guadalajary Chivas w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Guadalajary Chivas na tle ligi w sezonie 2026.
Guadalajara Chivas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,5
- Strzały celne / mecz 5,7
- Asysty / mecz 1,27
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 16,1
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 21,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Guadalajary Chivas
-
Ricardo Marin 5
-
Roberto Alvarado 4
-
Santiago Sandoval 3

-
Bryan Gonzalez 2

-
Diego Campillo 1
-
Richard Ledezma 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Guadalajary Chivas i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Guadalajary Chivas to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guadalajara Chivas - Tigres UANL Po przerwie pada 50% bramek Guadalajary Chivas.Przebieg meczu Guadalajary Chivas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Guadalajara Chivas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Guadalajary Chivas
83% bramek Guadalajary Chivas pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Guadalajara Chivas zdobywa w sezonie średnio 1,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Guadalajary Chivas
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Guadalajary Chivas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Guadalajara Chivas wygra mecz Guadalajara Chivas - Tigres UANL Guadalajara Chivas nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Guadalajary Chivas
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 36% meczów Guadalajary Chivas padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guadalajara Chivas - Tigres UANL Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów Guadalajary Chivas.Guadalajara Chivas – faule i karne
- Faule / mecz 11,9
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Guadalajara Chivas fauluje średnio 11,9 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Guadalajary Chivas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Guadalajara Chivas zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Guadalajara Chivas wygra mecz Guadalajara Chivas - Tigres UANL Guadalajara Chivas zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Guadalajary Chivas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Guadalajary Chivas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Guadalajara Chivas wygra drugą połowę meczu Guadalajara Chivas - Tigres UANL Drugą połowę Guadalajara Chivas wygrywał w 5 z 11 meczów.Guadalajara Chivas – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Guadalajara Chivas oddaje 11,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guadalajara Chivas - Tigres UANL Guadalajara Chivas oddaje 11,5 strzałów na mecz.Guadalajara Chivas – posiadanie piłki
- U siebie 61,2%
- Na wyjeździe 55,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 11
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 11 meczów. Średnio Guadalajara Chivas utrzymuje przy piłce 58,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Guadalajara Chivas wygra mecz Guadalajara Chivas - Tigres UANL Guadalajara Chivas utrzymuje średnio 58,1% posiadania piłki.Guadalajara Chivas – podania
- Kluczowe / mecz 12,0
- Dośrodkowania / mecz 21,1
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 47
- Celność długich podań 52%
Guadalajara Chivas wymienia średnio 571 podań na mecz przy celności 87%, z czego 12,0 to podania kluczowe.
Guadalajara Chivas – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Guadalajary Chivas to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Guadalajara Chivas - Tigres UANL Czyste konto Guadalajara Chivas zachowuje w 36% meczów.Guadalajara Chivas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 10,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Guadalajara Chivas wykonuje średnio 7,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Guadalajara Chivas - Tigres UANL Powyżej 8,5 rożnego padło w 73% meczów Guadalajary Chivas.Guadalajara Chivas – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 9%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 45%
Guadalajara Chivas ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Guadalajary Chivas – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Guadalajara Chivas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,75 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,67 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Guadalajara Chivas zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Guadalajara Chivas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,80 1,83 | 3,00 1,67 | 1,60 1,17 |
|
3.
|
1,40 2,60 | 1,40 1,60 | 1,20 0,40 |
|
4.
|
1,80 1,67 | 1,80 1,50 | 1,20 0,83 |
|
5.
|
2,40 1,00 | 1,80 1,00 | 0,80 1,33 |
|
6.
|
1,00 2,40 | 1,00 2,20 | 1,50 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Guadalajary Chivas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Guadalajary Chivas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Guadalajara Chivas - Club Tijuana 5:2 Liga MX (Meksyk), 23.08.2026
- Najwyższa porażka Guadalajara Chivas - Toluca 0:2 Liga MX (Meksyk), 19.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Guadalajara Chivas - Club Tijuana 5:2, Liga MX (Meksyk), 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Alvarado, CF Pachuca - Guadalajara Chivas 1:1, Liga MX (Meksyk), 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Alvarado, Guadalajara Chivas - FC Juárez 1:0, Liga MX (Meksyk), 26.07.2026
Jakie statystyki ma Guadalajara Chivas w tym sezonie?
Bilans Guadalajary Chivas w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-4-2 przy 18 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Guadalajara Chivas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Guadalajary Chivas w sezonie 2026.
Przewidywany skład Guadalajary Chivas 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Guadalajary Chivas
-
Luis Romo Pomocnik Problemy z udem pauzuje od 16 dniopuszczone: 2 mecze
-
Bryan Gonzalez Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 19 dniopuszczone: 3 mecze

-
Miguel Alejandro Gómez Ortiz Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 44 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Guadalajary Chivas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
28 | Meksyk | 3,5 mln € | 376 tys. € | 11 | 100% | 5 | 2 | 671' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Meksyk | 6 mln € | 1,1 mln € | 10 | 91% | 0 | 2 | 311' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Meksyk | 450 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 2 | 381' | 0 | 1 | |||||||
| 14 |
|
19 | Meksyk | 6,5 mln € | 80 tys. € | 8 | 73% | 0 | 1 | 437' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Meksyk | 800 tys. € | 358 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
28 | Meksyk | 12 mln € | 2,2 mln € | 10 | 91% | 4 | 1 | 899' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Meksyk | 2,8 mln € | 948 tys. € | 10 | 91% | 0 | 1 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Meksyk | 6,5 mln € | 80 tys. € | 8 | 73% | 3 | 0 | 498' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
32 | Meksyk | 1 mln € | 894 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 825' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Meksyk | 1,8 mln € | 402 tys. € | 9 | 82% | 0 | 1 | 687' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
|
27 | USA | 4 mln € | 250 tys. € | 8 | 73% | 0 | 0 | 656' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Meksyk | 6 mln € | 948 tys. € | 11 | 100% | 0 | 2 | 513' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Meksyk | 4,5 mln € | 54 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 219' | 2 | 2 | |||||||
| 33 |
|
24 | Meksyk | 6 mln € | 376 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 279' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
23 | Meksyk | 7,5 mln € | – | 5 | 45% | 2 | 0 | 359' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
26 | Meksyk | 6 mln € | 876 tys. € | 10 | 91% | 1 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Meksyk | 6 mln € | 501 tys. € | 11 | 100% | 1 | 1 | 776' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Meksyk | 1,2 mln € | 80 tys. € | 6 | 55% | 0 | 0 | 155' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Meksyk | 800 tys. € | 250 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 277' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Meksyk | 4 mln € | 250 tys. € | 4 | 36% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Meksyk | 1,3 mln € | 948 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Meksyk | 8 mln € | 501 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
32 | Hiszpania | 300 tys. € | 188 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
19 | Meksyk | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Guadalajary Chivas
97,2 mln €
śr. 4 mln € / zawodnika
Ile Guadalajara Chivas wydaje na pensje
11,7 mln € rocznie
śr. 486 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Meksyk (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Guadalajary Chivas w sezonie 2026
Guadalajara Chivas wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Guadalajary Chivas
Jak wygląda skład Guadalajary Chivas?
W wyjściowym ustawieniu Guadalajary Chivas między słupkami staje R. Rangel, a linię obrony najczęściej tworzą D. Aguirre, D. Campillo oraz R. Ledezma. W środku pola grają K. Castaneda, R. Alvarado, S. Sandoval, F. Gonzalez, B. Gutierrez oraz H. Camberos, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Marin. Trener Gabriel Milito ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Guadalajara Chivas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Guadalajara Chivas w sezonie 2026.
Guadalajara Chivas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Meksyk | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Meksyk | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Sie 2026 |
|
Meksyk | 23 |
|
8,6 mln € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Meksyk | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Meksyk | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Lip 2026 |
|
Meksyk | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Lip 2026 |
|
Meksyk | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 24 |
|
4,8 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 26 |
|
2,6 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Guadalajary Chivas
Guadalajara Chivas bilans transferowy
- -1,3 mln € 2026
- -11,6 mln € 2025
- -2,8 mln € 2024
- -7,5 mln € 2023
- -5,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Guadalajary Chivas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guadalajara Chivas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guadalajary Chivas trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 9,9 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 8,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jordan Carrillo z Santos Laguny za 4,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Armando Gonzalez do Olympiakos za 8,6 mln €.
Guadalajara Chivas – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Guadalajara Chivas? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guadalajarę Chivas?
Klub piłkarski Guadalajara Chivas zdobył w swojej historii 29 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Meksyku oraz Campeón de Campeones. Ponadto triumfował w Puchar Meksyku, Liga Mistrzów CONCACAF, Superpuchar Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku, Puchar Meksyku (Clausura), Puchar Meksyku (Apertura), Mistrzostwo Apertury Meksyku oraz Puchar Mistrzów CONCACAF.