Armando Gonzalez

pomocnik #34
Narodowość Meksyk
Wiek / data ur.23 lat (20.04.2003)
Wzrost1,77 m
Waga64 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana noganieznana
Zarobki300 tys. $
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa15 mln €

Armando Gonzalez jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Armando Gonzalez w Lidze MX 2026
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
124'
Średnia ocena
6.41
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Armando Gonzalez

Ocena
26.07 Guadalajara Chivas FC Juárez 1:0 6.3
19.07 Guadalajara Chivas Toluca 0:2 6.5
06.07 Meksyk Anglia 2:3 0.0
01.07 Meksyk Ekwador 2:0 0.0
25.06 Czechy Meksyk 0:3 0.0
Najbliższy mecz Armando Gonzalez
Puebla Guadalajara Chivas
01.08.2026·03:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,41
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

300 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 25 tys. $
tygodniowo: 7 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer31.12.2023
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

15 mln €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,77 m
Waga 64 kg

Jakie statystyki ma Armando Gonzalez w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Armando Gonzalez wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 0,0%. Armando Gonzalez oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Armando Gonzalez w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Armando Gonzalez rozegrał w barwach Guadalajary Chivas w Lidze MX 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 13 występów w reprezentacji Meksyk. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 306 minut. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Armando Gonzalez?

Armando Gonzalez otrzymuje 300 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 25 tysięcy dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gonzalez w lipcu 2026 to 6,5 tysiąca dolarów, a dziennie około 822 dolarów.

Jaka jest wartość rynkowa Armando Gonzalez?

Wycena 23-letniego Armando Gonzalez według stanu na maj 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Armando Gonzalez?

Armando Gonzalez urodził się 20 kwietnia 2003 w Celaya (Meksyk). Obecnie piłkarz ma 23 lata.