Forma w lidze
PAOK w tabeli
4. miejsce / 12 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
6:0 bramki
3,00 gola/mecz
6 pkt
6:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy PAOK-u
Wartość drużyny: 104,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Grecja | 32 | pomocnik | 5 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Serbia | 30 | napastnik | 5 | 8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,18 średnia ocena | Serbia | 30 | napastnik | 5 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Anglia | 29 | obrońca | 5 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład PAOK-u 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

PAOK w tabeli Superleague Ellada
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 15 |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 14 |
3
|
Olympiakos
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5:2 | 13 |
4
|
PAOK
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:5 | 12 |
5
|
Aris Saloniki
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:12 | 10 |
Wyniki PAOK-u
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Wrz Koniec
|
Panaitolikos
1
PAOK
3
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Atromitos
0
PAOK
1
Puchar Grecji, 3. runda
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
PAOK
2
Aris Saloniki
0
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
Terminarz PAOK-u
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 17:00
|
PAOK
Kalamata
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
|
|
18 Paź 20:00
|
PAOK
Iraklis 1908
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 19:00
|
OFI Kreta
PAOK
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
Ostatnie transfery PAOK-u
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Grecja |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Kongo |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
500 tys. € | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
500 tys. € |
PAOK to klub piłkarski z Grecji występujący w Superleague Ellada (Grecja). Swoim domowym obiektem jest Stadio Toumbas, który może pomieścić 28 803 widzów. Zespół prowadzi Alessio Lisci. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 104,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Europy,w Puchar Grecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez PAOK?
Klub piłkarski PAOK zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Grecji oraz Mistrzostwo Grecji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski PAOK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do PAOK-u trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 17,3 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ognjen Ugresic z FK Partizanu za 6,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jorge Sanchez do Atlasu za 3 mln €.
Które miejsce zajmuje PAOK w tabeli Superleague Ellada?
PAOK zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Superleague Ellada z dorobkiem 12 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Panathinaikos wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład PAOK-u?
W wyjściowym ustawieniu PAOK-u między słupkami staje A. Tsiftsis, a linię obrony najczęściej tworzą J. Kenny, A. Elustondo, G. Michailidis oraz A. Baba. W środku pola grają A. Zivković, C. Zafeiris, D. Pelkas, B. Santamaria oraz O. Ugresić, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Ndiaye. Trener Alessio Lisci ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superleague Ellada (Grecja) i pucharach.
Kiedy PAOK gra następny mecz?
Najbliższy mecz PAOK-u to spotkanie z Kalamata, które odbędzie się 12 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadio Toumbas w ramach Superleague Ellada (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PAOK-u?
Ostatni mecz PAOK-u to wygrana z Panaitolikos 1:3 w Superleague Ellada, 20 września 2026. Bramki zdobyli Ali, Ndiaye, Esteban Perez oraz Shoretire. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma PAOK w tym sezonie?
Bilans PAOK-u w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-0-1 przy 12 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz PAOK-u w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra PAOK w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań PAOK-u
PAOK terminarz
Kiedy PAOK gra następny mecz?
Najbliższy mecz PAOK-u to spotkanie z Kalamata, które odbędzie się 12 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadio Toumbas w ramach Superleague Ellada (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki PAOK-u w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub PAOK w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki PAOK-u w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
PAOK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Wrz Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 5/12 | 2/6 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Puchar Grecji, 3. runda
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/8 | 0/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/10 | 3/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 2/6 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Grecji, 1. runda
|
0:0 | 4-2-3-1 | 9/11 | 1/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 2. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/8 | 1/2 | |
|
27 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
3:2 | 4-2-3-1 | 1/13 | 5/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 1. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 3/4 | 0/0 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/5 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 4-2-3-1 | 8/10 | 4/7 |
PAOK ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 5 meczów, ze średnią 2,40 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz PAOK-u?
Ostatni mecz PAOK-u to wygrana z Panaitolikos 1:3 w Superleague Ellada, 20 września 2026. Bramki zdobyli Ali, Ndiaye, Esteban Perez oraz Shoretire. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
PAOK – tabela Superleague Ellada (Grecja)
Jakie miejsce w tabeli Superleague Ellada (Grecja) zajmuje PAOK w sezonie 2026/2027.
Miejsce PAOK-u w tabeli Superleague Ellada
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 9 | 15 | |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
3
|
Olympiakos
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 13 | |
4
|
PAOK
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:5 | 7 | 12 | |
5
|
Aris Saloniki
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 10 | |
6
|
OFI Kreta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
7
|
Iraklis 1908
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Panaitolikos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
9
|
Kifisia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
10
|
Asteras
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
11
|
Kalamata
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
Volos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 2 | |
14
|
APO Levadiakos
|
6 | 0 | 1 | 5 | 0:11 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 9 | 15 | |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
3
|
Olympiakos
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 13 | |
4
|
PAOK
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:5 | 7 | 12 | |
5
|
Aris Saloniki
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 10 | |
6
|
OFI Kreta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
7
|
Iraklis 1908
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Panaitolikos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
9
|
Kifisia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
10
|
Asteras
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
11
|
Kalamata
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
Volos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 2 | |
14
|
APO Levadiakos
|
6 | 0 | 1 | 5 | 0:11 | -11 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Panathinaikos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 9 | |
| 2 |
AEK Ateny
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 12 | 9 | |
| 3 |
Aris Saloniki
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 4 |
OFI Kreta
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 5 |
Olympiakos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
PAOK
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 7 |
Panaitolikos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Kifisia
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 5 | |
| 9 |
Iraklis 1908
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 10 |
Asteras
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 11 |
Kalamata
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Volos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 13 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 14 |
APO Levadiakos
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olympiakos
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 2 |
Panathinaikos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 3 |
PAOK
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 4 |
AEK Ateny
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Iraklis 1908
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 6 |
Aris Saloniki
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 7 |
OFI Kreta
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 8 |
Panaitolikos
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 9 |
Kifisia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 10 |
Asteras
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 11 |
Kalamata
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
| 12 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 13 |
APO Levadiakos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:6 | -6 | 1 | |
| 14 |
Volos
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje PAOK w tabeli Superleague Ellada?
PAOK zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Superleague Ellada z dorobkiem 12 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Panathinaikos wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki PAOK-u w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki PAOK-u na tle ligi w sezonie 2026/2027.
PAOK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 1,40
- Udane dryblingi / mecz 11,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 16,0
- Przechwyty / mecz 8,8
- Wybicia / mecz 29,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy PAOK-u
Rozkład bramek w czasie
Bramki PAOK-u i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres PAOK-u to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PAOK - Kalamata Po przerwie pada 42% bramek PAOK-u.Przebieg meczu PAOK-u i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy PAOK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla PAOK-u
83% bramek PAOK-u pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
PAOK zdobywa w sezonie średnio 2,40 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie PAOK-u
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów PAOK-u, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
PAOK wygra mecz PAOK - Kalamata PAOK nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach PAOK-u
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów PAOK-u padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PAOK - Kalamata Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów PAOK-u.PAOK – faule i karne
- Faule / mecz 17,4
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
PAOK fauluje średnio 17,4 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla PAOK-u, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie PAOK zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
PAOK wygra mecz PAOK - Kalamata PAOK zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach PAOK-u ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli PAOK-u, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
PAOK wygra drugą połowę meczu PAOK - Kalamata Drugą połowę PAOK wygrywał w 2 z 5 meczów.PAOK – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 24%
- Strzałów na gola 4,1
PAOK oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PAOK - Kalamata PAOK oddaje 9,8 strzałów na mecz.PAOK – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 42,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio PAOK utrzymuje przy piłce 45,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
PAOK wygra mecz PAOK - Kalamata PAOK utrzymuje średnio 45,4% posiadania piłki.PAOK – podania
- Kluczowe / mecz 8,6
- Dośrodkowania / mecz 13,0
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 48%
PAOK wymienia średnio 364 podań na mecz przy celności 79%, z czego 8,6 to podania kluczowe.
PAOK – czyste konta
- U siebie 2 z 2
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto PAOK-u to 40% meczów sezonu (2 z 5), z czego 2 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu PAOK - Kalamata Czyste konto PAOK zachowuje w 40% meczów.PAOK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
PAOK wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu PAOK - Kalamata Powyżej 8,5 rożnego padło w 40% meczów PAOK-u.PAOK – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
PAOK ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale PAOK-u – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
PAOK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz PAOK zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
PAOK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
3,00 1,67 | 4,00 1,33 | 0,00 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,33 | 0,67 1,00 | 0,33 0,33 |
|
4.
|
3,00 2,00 | 3,00 2,00 | 0,00 1,67 |
|
5.
|
2,33 1,00 | 1,67 1,00 | 1,00 3,00 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 2,00 0,67 | 0,67 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach PAOK-u
Skrajne wyniki i osiągnięcia PAOK-u w tym sezonie
- Najwyższa wygrana PAOK - APO Levadiakos 4:0 Superleague Ellada (Grecja), 23.08.2026
- Najwyższa porażka Panathinaikos - PAOK 3:1 Superleague Ellada (Grecja), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek PAOK - APO Levadiakos 4:0, Superleague Ellada (Grecja), 23.08.2026
- Najszybsza bramka 32. minuta Ndiaye, PAOK - Aris Saloniki 2:0, Superleague Ellada (Grecja), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Shoretire, Panaitolikos - PAOK 1:3, Superleague Ellada (Grecja), 20.09.2026
Jakie statystyki ma PAOK w tym sezonie?
Bilans PAOK-u w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-0-1 przy 12 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
PAOK – zawodnicy
Jak wygląda kadra PAOK-u w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład PAOK-u 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze PAOK-u
-
Jiri Pavlenka Bramkarz Uraz barku pauzuje od 22 dniopuszczone: 2 mecze
-
Taha Ali Pomocnik Uraz barku pauzuje od 22 dniopuszczone: 2 mecze
-
Diego Costa Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 23 dniopuszczone: 2 mecze
-
Taison Barcellos Freda Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 23 dniopuszczone: 2 mecze
-
Pantelis Hatzidiakos Obrońca Uraz łydki pauzuje od 43 dniopuszczone: 7 meczów
-
Tom Louchet Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 46 dniopuszczone: 8 meczów
-
Kristijan Jakić Pomocnik Rana pauzuje od 50 dniopuszczone: 2 mecze
-
Mady Camara Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 51 dniopuszczone: 3 mecze
-
Fedor Chalov Napastnik Uraz łąkotki pauzuje od 102 dniopuszczone: 14 meczów
-
Soualiho Meite Pomocnik Uraz biodra pauzuje od 150 dniopuszczone: 15 meczów
-
Kiril Despodov Napastnik Uraz palca stopy pauzuje od 192 dniopuszczone: 21 meczów
Kadra PAOK-u
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
30 | Serbia | 8 mln € | 2,1 mln € | 5 | 100% | 2 | 2 | 391' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Senegal | 5 mln € | 1,1 mln € | 5 | 100% | 2 | 0 | 412' | 1 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
20 | Grecja | 1,5 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 105' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
38 | Brazylia | 250 tys. € | 1,6 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 56 |
![]() |
19 | Grecja | 2,5 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
22 | Anglia | 2 mln € | 300 tys. € | 5 | 100% | 2 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Rosja | 4 mln € | 1,3 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
30 | Kongo | 8 mln € | 960 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
18 | Grecja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
29 | Bułgaria | 5 mln € | 459 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
32 | Grecja | 1,2 mln € | 1,2 mln € | 5 | 100% | 3 | 0 | 325' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Szwecja | 2 mln € | 83 tys. € | 4 | 80% | 1 | 1 | 194' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Chorwacja | 5 mln € | 2,3 mln € | 2 | 40% | 0 | 1 | 116' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Francja | 6 mln € | 820 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Serbia | 10 mln € | – | 3 | 60% | 1 | 1 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Francja | 2,5 mln € | 2,7 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Grecja | 11 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 315' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Gwinea | 5 mln € | 1,5 mln € | 3 | 60% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Francja | 1,6 mln € | 2,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
27 | Brazylia | 10 mln € | 1 mln € | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Grecja | 4 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Anglia | 2,5 mln € | 1,2 mln € | 5 | 100% | 0 | 1 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Hiszpania | 1,5 mln € | 2,1 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 268' | 0 | 1 | |||||||
| 21 |
|
32 | Ghana | 2 mln € | 455 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Grecja | 2,5 mln € | 1,7 mln € | 2 | 40% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
28 | Szkocja | 4 mln € | 917 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 125' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
![]() |
19 | Grecja | 400 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 89' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Grecja | 3,5 mln € | 1,3 mln € | 3 | 60% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
24 | Grecja | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
|
19 | Grecja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Czechy | 700 tys. € | 2,4 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Grecja | 1,2 mln € | 40 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
22 | Grecja | 250 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
|
24 | Grecja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry PAOK-u
114,4 mln €
śr. 3,4 mln € / zawodnika
Ile PAOK wydaje na pensje
29,5 mln € rocznie
śr. 869 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Grecja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy PAOK-u w sezonie 2026/2027
PAOK wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry PAOK-u
Jak wygląda skład PAOK-u?
W wyjściowym ustawieniu PAOK-u między słupkami staje A. Tsiftsis, a linię obrony najczęściej tworzą J. Kenny, A. Elustondo, G. Michailidis oraz A. Baba. W środku pola grają A. Zivković, C. Zafeiris, D. Pelkas, B. Santamaria oraz O. Ugresić, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Ndiaye. Trener Alessio Lisci ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superleague Ellada (Grecja) i pucharach.
PAOK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub PAOK w sezonie 2026/2027.
PAOK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Grecja | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Kongo | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
|
500 tys. € | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Serbia | 20 |
|
6,5 mln € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szwecja | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Senegal | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Grecja | 30 |
|
4,3 mln € | |
| 02 Sie 2026 |
|
Francja | 23 |
|
2 mln € |
Kluczowe transfery PAOK-u
PAOK bilans transferowy
- -16,8 mln € 2026
- +14,2 mln € 2025
- +8,4 mln € 2024
- +10,5 mln € 2023
- +2,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii PAOK-u
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski PAOK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do PAOK-u trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 17,3 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ognjen Ugresic z FK Partizanu za 6,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jorge Sanchez do Atlasu za 3 mln €.
PAOK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski PAOK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez PAOK?
Klub piłkarski PAOK zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Grecji oraz Mistrzostwo Grecji.