Fedor Chalov jest piłkarzem występującym obecnie w PAOK. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Fedor Chalov
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Fedor Chalov w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Fedor Chalov wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.31, a skuteczność strzałów to 11,1%. Fedor Chalov oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Fedor Chalov w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Fedor Chalov rozegrał w barwach Kayserisporu w Super Lig (Turcja) 14 meczów, a w barwach PAOK-u w Superleague Ellada 15 meczów, w Pucharze Grecji 5 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 500 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Fedor Chalov
Pierwszy transfer Fedor Chalov w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z CSKA Moscow do FC Basel 1893 za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Fedor Chalov było przejście z CSKA Moscow do PAOK-u w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Czy Fedor Chalov ma kontuzję?
Obecnie Fedor Chalov ma uraz — uraz łąkotki — i pauzuje w PAOK-u.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fedor Chalov to uraz łąkotki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 125 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Fedor Chalov?
Fedor Chalov ma na koncie 4 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z CSKA Moscow — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Fedor Chalov?
Fedor Chalov najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Fedor Chalov?
Wycena 28-letniego Fedor Chalov według stanu na maj 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 16 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Fedor Chalov?
Fedor Chalov urodził się 10 kwietnia 1998 w Moskva w Rosji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Fedor Chalov – statystyki
Szczegółowe statystyki Fedor Chalov w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział PAOK oraz reprezentacja Rosji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Fedor Chalov w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Fedor Chalov wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.31, a skuteczność strzałów to 11,1%. Fedor Chalov oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Fedor Chalov – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Fedor Chalov w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
2:1 | 85' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
3:1 | 36' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
1:1 | 82' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
2:0 | 17' | 1 | 1 | – | 8.5 | ||
|
20 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
0:4 | 82' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
04 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
2:0 | 60' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
19 Mar
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
15 Mar
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
09 Mar
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
1:3 | 62' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Fedor Chalov w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Fedor Chalov rozegrał w barwach Kayserisporu w Super Lig (Turcja) 14 meczów, a w barwach PAOK-u w Superleague Ellada 15 meczów, w Pucharze Grecji 5 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 500 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Fedor Chalov – transfery
W trakcie kariery Fedor Chalov zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
PAOK 2026 – obecnie
-
Kayserispor 2026 – 2026
-
PAOK 2024 – 2026
-
CSKA Moscow 2022 – 2024
-
FC Basel 1893 2022 – 2022
-
CSKA Moscow 2016 – 2022
-
CSKA Moscow Reserves 2015 – 2016

-
Akademia CSKA Moscow U17 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Fedor Chalov
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 03.02.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 31.07.2024 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 31.01.2022 |
|
300 tys. € | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Fedor Chalov
Pierwszy transfer Fedor Chalov w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z CSKA Moscow do FC Basel 1893 za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Fedor Chalov było przejście z CSKA Moscow do PAOK-u w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Fedor Chalov – forma
W ostatnich 5 meczach Fedor Chalov zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Fedor Chalov i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
Kayserispor
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
3
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kayserispor
1
Eyüpspor
1
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
17'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Gaziantep
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
0
Fenerbahce
4
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Kasımpaşa
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Kayserispor
1
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Samsunspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Kayserispor
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Göztepe
0
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Kocaelispor
2
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lyon
4
PAOK
2
Liga Europy, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Panaitolikos
0
PAOK
3
Superleague Ellada (Grecja), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Karne
|
PAOK
(5)
1
Atromitos
(4)
1
Puchar Grecji, 1/16 finału
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
PAOK
2
Panathinaikos
0
Superleague Ellada (Grecja), 15. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Gru
Koniec
|
PAOK
4
Marko
1
Puchar Grecji, 5. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Atromitos
2
PAOK
0
Superleague Ellada (Grecja), 14. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
3
PAOK
3
Liga Europy, 6. runda
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
PAOK
3
Aris Saloniki
1
Superleague Ellada (Grecja), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Aris Saloniki
1
PAOK
1
Puchar Grecji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
APO Levadiakos
2
PAOK
3
Superleague Ellada (Grecja), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
PAOK
1
Brann
1
Liga Europy, 5. runda
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
PAOK
3
Kifisia
0
Superleague Ellada (Grecja), 11. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Panathinaikos
2
PAOK
1
Superleague Ellada (Grecja), 10. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
PAOK
4
Young Boys Berno
0
Liga Europy, 4. runda
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Panseraikos
0
PAOK
5
Superleague Ellada (Grecja), 9. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
PAOK
4
Larisa
1
Puchar Grecji, 3. runda
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
PAOK
3
Volos
0
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Lille
3
PAOK
4
Liga Europy, 3. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AEK Ateny
0
PAOK
2
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
3
PAOK
1
Liga Europy, 2. runda
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Asteras
3
PAOK
3
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
PAOK
0
Maccabi Tel Awiw
0
Liga Europy, 1. runda
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
PAOK
0
Panaitolikos
0
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
APO Levadiakos
4
PAOK
1
Puchar Grecji, 1. runda
|
55'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
OFI Kreta
1
PAOK
2
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
PAOK
1
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja), 2. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
PAOK
5
Rijeka
0
Liga Europy, play offy
|
69'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
PAOK
1
Larisa
0
Superleague Ellada (Grecja), 1. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Rijeka
1
PAOK
0
Liga Europy, play offy
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Sie
Dogryw.
|
Wolfsberger AC
0
PAOK
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
PAOK
0
Wolfsberger AC
0
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
70'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
PAOK
1
AEK Ateny
0
Superleague Ellada (Grecja), play offy
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
PAOK
2
Panathinaikos
1
Superleague Ellada (Grecja), play offy
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
PAOK
2
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja), play offy
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
AEK Ateny
2
PAOK
3
Superleague Ellada (Grecja), play offy
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
PAOK
7
PAS Lamia
0
Superleague Ellada (Grecja), 23. kolejka
|
20'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
PAOK
1
APO Levadiakos
0
Superleague Ellada (Grecja), 20. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
PAOK
1
Volos
2
Superleague Ellada (Grecja), 18. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Panathinaikos
2
PAOK
1
Superleague Ellada (Grecja), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
PAOK
3
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja), 16. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Panaitolikos
0
PAOK
1
Superleague Ellada (Grecja), 15. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Panseraikos
1
PAOK
4
Superleague Ellada (Grecja), 14. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Asteras
1
PAOK
2
Superleague Ellada (Grecja), 12. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
PAOK
2
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja), 11. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
PAS Lamia
1
PAOK
2
Superleague Ellada (Grecja), 10. kolejka
|
9'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Egaleo
0
PAOK
3
Puchar Grecji, 1/8 finału
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
APO Levadiakos
0
PAOK
2
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Volos
1
PAOK
4
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
23'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
PAOK
0
Panathinaikos
0
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
PAOK
3
Panseraikos
2
Superleague Ellada (Grecja), 1. kolejka
|
71'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Nizhny Novgorod
0
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Rostov
0
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Białoruś
0
Rosja
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
28'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Nizhny Novgorod
2
CSKA Moscow
6
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Zenit
1
Puchar Rosji
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Baltika
0
Puchar Rosji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Lokomotiv
3
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
FC Sochi
2
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Krasnodar
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Dynamo
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Rosja
8
Kuba
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
1
FC Krasnodar
0
Priemjer-Liga
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Rostov
3
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Katar
1
Rosja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Dynamo
2
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
3
FC Sochi
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Fakel
2
Puchar Rosji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
4
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Akhmat
2
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Ural
2
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Maj
Koniec
|
FC Krasnodar
0
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
2
FC Orenburg
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ural
1
CSKA Moscow
2
Puchar Rosji
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Akhmat
1
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Ural
1
Puchar Rosji
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Ural
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Krylia Sovetov
0
Puchar Rosji
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
FC Sochi
2
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Krasnodar
1
CSKA Moscow
0
Puchar Rosji
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
CSKA Moscow
3
FC Krasnodar
0
Puchar Rosji
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
22 Lis
Karne
|
Ural
(5)
0
CSKA Moscow
(4)
0
Puchar Rosji
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Nizhny Novgorod
1
Priemjer-Liga
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Torpedo Moskva
1
Puchar Rosji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
86'
|
0 goli
8 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
![]()
Khimki
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
2
FC Sochi
1
Puchar Rosji
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
4
FC Krasnodar
1
Priemjer-Liga
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Torpedo Moskva
0
CSKA Moscow
2
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
2
Lugano
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Servette FC
0
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
20'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
0
FC Zurich
2
Swiss Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
2
Swiss Super League
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FC Basel 1893
2
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Basel 1893
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Basel 1893
3
Lausanne
0
Swiss Super League
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Arsenal Tula
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Zenit
2
Priemjer-Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC Sochi
4
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Rubin
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Metallurg Lipetsk
0
CSKA Moscow
2
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
0
FC Krasnodar
0
Priemjer-Liga
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Rostov
1
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Dynamo
3
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
77'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
1
FC UFA
1
Priemjer-Liga
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Lokomotiv
3
CSKA Moscow
0
Puchar Rosji
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Rotor Volgograd
0
Priemjer-Liga
|
13'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
![]()
Spartak Tambov
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
15'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rosja U-21
4
Islandia U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
61'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Zenit
3
Priemjer-Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Arsenal Tula
2
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Lokomotiv
2
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Europy
|
80'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
CSKA Moscow
1
Liga Europy
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Rotor Volgograd
0
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Łotwa U-21
1
Rosja U-21
4
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Rosja U-21
4
Estonia U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Akhmat
0
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
![]()
Khimki
0
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Lokomotiv
2
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
12 Lip
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Rubin
1
Priemjer-Liga
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
FC Orenburg
0
CSKA Moscow
4
Priemjer-Liga
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Akhmat
0
CSKA Moscow
4
Priemjer-Liga
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Dynamo
0
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Cze
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Zenit
4
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 2.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Rostov
3
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Lut
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Ural
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Krasnodar
1
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
100'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
92'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
FC Sochi
2
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Ferencvaros
0
CSKA Moscow
0
Liga Europy
|
93'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Zenit
1
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC UFA
1
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Espanyol
2
Liga Europy
|
96'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Ural
0
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
93'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
3
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
5
CSKA Moscow
1
Liga Europy
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Arsenal Tula
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
95'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
0
FC Sochi
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
6
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Zenit
3
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
FC Krasnodar
2
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Anzhi
0
Priemjer-Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
2
FC Orenburg
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
2
FC UFA
2
Priemjer-Liga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Ural
0
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Rubin
0
Priemjer-Liga
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Arsenal Tula
2
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Real Madryt
0
CSKA Moscow
3
Liga Mistrzów
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Enisey
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
FC Rostov
0
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Akhmat
0
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Zenit
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
1
AS Roma
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga
|
63'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Rubin
1
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Enisey
1
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Arsenal
2
Liga Europy
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FK Crvena zvezda
0
CSKA Moscow
0
Liga Europy
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Manchester United
2
CSKA Moscow
1
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Arsenal Tula
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Rubin
2
Priemjer-Liga
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lip
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Lokomotiv
3
Priemjer-Liga
|
37'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Anzhi
1
CSKA Moscow
3
Priemjer-Liga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
CSKA Moscow
4
Anzhi
0
Priemjer-Liga
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC UFA
0
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
3'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Akhmat
0
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
4
![]()
Tom Tomsk
0
Priemjer-Liga
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
2
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga
|
73'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Rubin
0
Priemjer-Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
CSKA Moscow
2
Amkar Perm
2
Priemjer-Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Fedor Chalov 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.35.
W ostatnich 10 meczach Fedor Chalov 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.74.
W jakiej formie jest Fedor Chalov?
Fedor Chalov jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.31). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Fedor Chalov – zarobki
Fedor Chalov gra w PAOK na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Fedor Chalov w PAOK (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 104 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Fedor Chalov w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,4 mln € |
| 2021/22 |
|
980 tys. € |
Fedor Chalov – kontuzje
W trakcie kariery Fedor Chalov zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Fedor Chalov
-
Uraz łąkotki
pauzuje od 124 dni
01.07.26 (125 dni)
PAOK opuszczone: 18 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.10.25 – 16.10.25 (14 dni)
PAOK opuszczone: 1 mecz
-
Odpoczynek
28.02.25 – 02.03.25 (3 dni)
PAOK opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.01.25 – 10.02.25 (11 dni)
PAOK opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.11.22 – 20.11.22 (5 dni)
Rosja opuszczone: 1 mecz

-
Uraz
29.08.20 – 08.09.20 (11 dni)
Rosja U-21 opuszczone: 4 mecze

-
Uraz kolana
07.08.20 – 23.08.20 (17 dni)
CSKA Moscow opuszczone: 3 mecze
- Uraz mięśnia 29.06.20 – 03.07.20 (5 dni)
- Uraz 10.08.19 – 17.08.19 (8 dni)
Czy Fedor Chalov ma kontuzję?
Obecnie Fedor Chalov ma uraz — uraz łąkotki — i pauzuje w PAOK-u.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fedor Chalov to uraz łąkotki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 125 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Fedor Chalov – trofea
W trakcie kariery Fedor Chalov zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Fedor Chalov
Jakie trofea zdobył Fedor Chalov?
Fedor Chalov zdobył w karierze 4 trofea — 2 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w CSKA Moscow — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Rosji — 1 raz.
Fedor Chalov – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Fedor Chalov wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Fedor Chalov na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Fedor Chalov
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 28 |
|
4 mln € |
| 04.03.2026 | 27 |
|
5 mln € |
| 11.12.2025 | 27 |
|
5,5 mln € |
| 22.05.2025 | 27 |
|
7,5 mln € |
| 17.12.2024 | 26 |
|
9 mln € |
| 25.09.2024 | 26 |
|
10 mln € |
| 03.06.2024 | 26 |
|
11 mln € |
| 12.12.2023 | 25 |
|
12 mln € |
| 13.06.2023 | 25 |
|
12 mln € |
| 12.04.2023 | 25 |
|
10 mln € |
| 20.11.2022 | 24 |
|
8,5 mln € |
| 11.09.2022 | 24 |
|
7,5 mln € |
| 07.06.2022 | 24 |
|
6 mln € |
| 28.12.2021 | 23 |
|
8,5 mln € |
| 01.06.2021 | 23 |
|
10 mln € |
| 12.04.2021 | 23 |
|
11 mln € |
| 28.12.2020 | 22 |
|
12 mln € |
| 18.10.2020 | 22 |
|
13 mln € |
| 28.07.2020 | 22 |
|
14 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
14,5 mln € |
| 22.12.2019 | 21 |
|
16 mln € |
| 13.06.2019 | 21 |
|
16 mln € |
| 19.12.2018 | 20 |
|
10 mln € |
| 14.10.2018 | 20 |
|
5 mln € |
| 02.09.2018 | 20 |
|
3 mln € |
| 05.06.2018 | 20 |
|
2 mln € |
| 22.12.2017 | 19 |
|
1 mln € |
| 31.05.2017 | 19 |
|
1,2 mln € |
| 01.12.2016 | 18 | 400 tys. € | |
| 24.08.2015 | 17 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Fedor Chalov?
Wycena Fedor Chalov wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Fedor Chalov wyceniano na 16 mln €, a najniżej na 150 tys. €.