Simon Banza jest piłkarzem występującym obecnie w PAOK. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Simon Banza
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
18:00
|
PAOK
2
Asteras
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Superleague Ellada (Grecja), 9. kolejka | |||||||
|
28 Paź
19:30
|
PAOK
3
AEK Ateny
1
|
63' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Puchar Grecji, 4. runda | |||||||
|
25 Paź
19:00
|
OFI Kreta
2
PAOK
1
|
22' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | |||
| Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Simon Banza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Simon Banza wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.65, a skuteczność strzałów to 25,0%. Simon Banza oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Simon Banza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Simon Banza rozegrał w barwach Al-Jazira w UAE League 4 mecze, w AFC Champions League Elite 1 mecz, a w barwach PAOK-u w Superleague Ellada 5 meczów, w Pucharze Grecji 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji DR Konga. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 505 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Simon Banza
Pierwszy transfer Simon Banza w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do SC Bragi za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Simon Banza było przejście z SC Bragi do Al-Jazira w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8,5 miliona euro.
Czy Simon Banza ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Simon Banza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Simon Banza to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 231 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Simon Banza?
Simon Banza ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Simon Banza?
Simon Banza najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Simon Banza?
Wycena 30-letniego Simon Banza według stanu na wrzesień 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Simon Banza?
Simon Banza urodził się 13 sierpnia 1996 w Creil we Francji, ma narodowość kongijską. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Simon Banza - statystyki
Szczegółowe statystyki Simon Banza w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział PAOK oraz reprezentacja DR Konga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Simon Banza
Simon Banza vs. inni
Atak
Obrona
Podania Simon Banza
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Simon Banza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Simon Banza wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.65, a skuteczność strzałów to 25,0%. Simon Banza oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Simon Banza - transfery
W trakcie kariery Simon Banza zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 13,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
PAOK 2026 – obecnie
-
Al-Jazira 2025 – 2026
-
SC Braga 2025 – 2025
-
Trabzonspor 2024 – 2025
-
SC Braga 2022 – 2024
-
RC Lens 2022 – 2022
-
Famalicão 2021 – 2022
-
RC Lens 2018 – 2021
-
Union Titus Pétange 2017 – 2018

-
RC Lens 2017 – 2017
-
Avenir Sportif Beziers 2017 – 2017

-
RC Lens 2015 – 2017
-
Lens B 2014 – 2015

-
RC Lens U19 2013 – 2014

-
Lens U17 2012 – 2013

-
RC Lens Youth 2011 – 2012

-
US Chantilly Jugend 2007 – 2011

-
AFC Creil Jugend do 2007

Historia transferów Simon Banza
Pierwszy transfer Simon Banza w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do SC Bragi za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Simon Banza było przejście z SC Bragi do Al-Jazira w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8,5 miliona euro.
Simon Banza - forma
W ostatnich 5 meczach Simon Banza zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,22. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Simon Banza 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.22.
W ostatnich 10 meczach Simon Banza 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.04.
W jakiej formie jest Simon Banza?
Simon Banza jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.22 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.65). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Simon Banza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Simon Banza rozegrał w barwach Al-Jazira w UAE League 4 mecze, w AFC Champions League Elite 1 mecz, a w barwach PAOK-u w Superleague Ellada 5 meczów, w Pucharze Grecji 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji DR Konga. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 505 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Simon Banza - zarobki
Simon Banza gra w PAOK na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 960 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Simon Banza w PAOK (2025/26)
| Rocznie | 960 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 80 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Simon Banza - kontuzje
W trakcie kariery Simon Banza zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Simon Banza
-
Problemy z udem
13.05.25 – 19.05.25 (7 dni)
Trabzonspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
30.07.24 – 08.08.24 (10 dni)
SC Braga opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
20.01.22 – 29.01.22 (10 dni)
Famalicão opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
04.07.18 – 19.02.19 (231 dni)
RC Lens opuszczone: 30 meczów
- Uraz 18.11.17 – 26.11.17 (9 dni) opuszczone: 2 mecze
Czy Simon Banza ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Simon Banza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Simon Banza to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 231 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Simon Banza - trofea
W trakcie kariery Simon Banza zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Simon Banza?
Simon Banza zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w SC Bradze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Portugalskiej — 1 raz.
Simon Banza - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Simon Banza wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Simon Banza na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Simon Banza?
Wycena Simon Banza wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Simon Banza wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 150 tys. €.