Forma w lidze
Iraklis 1908 w tabeli
7. miejsce / 9 punktów Awans do Ligi Konferencji UEFA
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:1 bramki
1,50 gola/mecz
5 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Iraklis 1908
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Austria | 29 | pomocnik | 6 | 375 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Austria | 29 | pomocnik | 6 | 375 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,75 średnia ocena | Grecja | 33 | bramkarz | 6 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Grecja | 33 | bramkarz | 6 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Iraklis 1908 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Iraklis 1908 w tabeli Superleague Ellada
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 15 |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 14 |
| ··· | |||||||
6
|
OFI Kreta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
7
|
Iraklis 1908
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 9 |
8
|
Panaitolikos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | 9 |
Wyniki Iraklis 1908
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Iraklis 1908
2
APO Levadiakos
0
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Aris Saloniki
0
Iraklis 1908
0
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Iraklis 1908
1
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
Terminarz Iraklis 1908
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 20:00
|
PAOK
Iraklis 1908
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Iraklis 1908
Kifisia
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Kalamata
Iraklis 1908
Superleague Ellada (Grecja), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Iraklis 1908
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Grecja |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Grecja |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Grecja |
![]() |
za darmo |
Iraklis 1908 to klub piłkarski z Grecji występujący w Superleague Ellada (Grecja). Swoim domowym obiektem jest Kaftanzoglio Stadio, który może pomieścić 27 770 widzów. Zespół prowadzi Walter Mazzarri. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Grecji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Iraklis 1908?
Klub piłkarski Iraklis 1908 zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Grecji oraz Puchar Bałkanów. Ponadto triumfował w Puchar Grecji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Iraklis 1908 trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Iraklis 1908 w tabeli Superleague Ellada?
Iraklis 1908 zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Superleague Ellada z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Panathinaikos wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Iraklis 1908?
W wyjściowym ustawieniu Iraklis 1908 między słupkami staje G. Athanasiadis, a linię obrony najczęściej tworzą C. Soria, P. Vouros, Inigo Sebastian Magana, Y. Roche oraz Nanu. W środku pola grają I. López, R. Nizet, N. Radoja oraz K. Kaiboue, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Marques. Trener Walter Mazzarri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superleague Ellada (Grecja) i pucharach.
Kiedy Iraklis 1908 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Iraklis 1908 to spotkanie z PAOK-iem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stadio Toumbas w ramach Superleague Ellada (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Iraklis 1908?
Ostatni mecz Iraklis 1908 to wygrana z APO Levadiakos 2:0 w Superleague Ellada, 11 października 2026. Bramki zdobyli Nizet, Krainz. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Iraklis 1908 w tym sezonie?
Bilans Iraklis 1908 w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 6 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Iraklis 1908
Iraklis 1908 terminarz
Kiedy Iraklis 1908 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Iraklis 1908 to spotkanie z PAOK-iem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stadio Toumbas w ramach Superleague Ellada (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Iraklis 1908 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Iraklis 1908 wyniki
Iraklis 1908 ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 3 z 6 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Iraklis 1908 zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Iraklis 1908?
Ostatni mecz Iraklis 1908 to wygrana z APO Levadiakos 2:0 w Superleague Ellada, 11 października 2026. Bramki zdobyli Nizet, Krainz. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Iraklis 1908 – tabela Superleague Ellada (Grecja)
Jakie miejsce w tabeli Superleague Ellada (Grecja) zajmuje Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027.
Miejsce Iraklis 1908 w tabeli Superleague Ellada
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 9 | 15 | |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
3
|
Olympiakos
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 13 | |
4
|
PAOK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 12 | |
5
|
Aris Saloniki
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 10 | |
6
|
OFI Kreta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
7
|
Iraklis 1908
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Panaitolikos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
9
|
Kifisia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
10
|
Kalamata
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
11
|
Asteras
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
APO Levadiakos
|
6 | 0 | 1 | 5 | 0:11 | -11 | 1 | |
14
|
Volos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | -1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 9 | 15 | |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
3
|
Olympiakos
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 13 | |
4
|
PAOK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 12 | |
5
|
Aris Saloniki
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 10 | |
6
|
OFI Kreta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
7
|
Iraklis 1908
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Panaitolikos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
9
|
Kifisia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
10
|
Kalamata
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
11
|
Asteras
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
APO Levadiakos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 0:11 | -11 | 2 | |
14
|
Volos
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:12 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Panathinaikos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 9 | |
| 2 |
AEK Ateny
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 12 | 9 | |
| 3 |
Aris Saloniki
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 4 |
OFI Kreta
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 5 |
Olympiakos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
PAOK
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 6 | |
| 7 |
Panaitolikos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Kifisia
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 5 | |
| 9 |
Iraklis 1908
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 10 |
Asteras
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 11 |
Kalamata
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Volos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 13 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 14 |
APO Levadiakos
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olympiakos
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 2 |
Panathinaikos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 3 |
PAOK
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 4 |
AEK Ateny
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Iraklis 1908
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 6 |
Kalamata
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Aris Saloniki
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 8 |
OFI Kreta
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 9 |
Panaitolikos
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Kifisia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Asteras
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 12 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 13 |
APO Levadiakos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:6 | -6 | 1 | |
| 14 |
Volos
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Iraklis 1908 w tabeli Superleague Ellada?
Iraklis 1908 zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Superleague Ellada z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Panathinaikos wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Iraklis 1908 na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Iraklis 1908 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,0
- Strzały celne / mecz 1,8
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 13,0
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 28,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Iraklis 1908
-
Marco Krainz 1
-
Nanu 1
-
Rob Nizet 1
-
Pedro Marques 1
-
Ivi López 1
-
Edgar Yoel Barcenas 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Iraklis 1908 i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Iraklis 1908 to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PAOK - Iraklis 1908 Po przerwie pada 67% bramek Iraklis 1908.Przebieg meczu Iraklis 1908 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Iraklis 1908 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Iraklis 1908
83% bramek Iraklis 1908 pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Iraklis 1908 zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Iraklis 1908
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Iraklis 1908, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Iraklis 1908 wygra mecz PAOK - Iraklis 1908 Iraklis 1908 nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Iraklis 1908
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Iraklis 1908 padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PAOK - Iraklis 1908 Powyżej 2,5 bramki padło w 17% meczów Iraklis 1908.Iraklis 1908 – faule i karne
- Faule / mecz 16,2
- Faule rywali / mecz 15,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Iraklis 1908 fauluje średnio 16,2 razy na mecz, a wymusza 15,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Iraklis 1908, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Iraklis 1908 zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Iraklis 1908 wygra mecz PAOK - Iraklis 1908 Iraklis 1908 zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Iraklis 1908 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Iraklis 1908, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Iraklis 1908 wygra drugą połowę meczu PAOK - Iraklis 1908 Drugą połowę Iraklis 1908 wygrywał w 3 z 6 meczów.Iraklis 1908 – strzały
- Celne / mecz 1,8
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 31%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Iraklis 1908 oddaje 6,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 31% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu PAOK - Iraklis 1908 Iraklis 1908 oddaje 6,0 strzałów na mecz.Iraklis 1908 – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 39,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Iraklis 1908 utrzymuje przy piłce 44,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Iraklis 1908 wygra mecz PAOK - Iraklis 1908 Iraklis 1908 utrzymuje średnio 44,0% posiadania piłki.Iraklis 1908 – podania
- Kluczowe / mecz 6,0
- Dośrodkowania / mecz 13,5
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 45%
Iraklis 1908 wymienia średnio 354 podań na mecz przy celności 81%, z czego 6,0 to podania kluczowe.
Iraklis 1908 – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Iraklis 1908 to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu PAOK - Iraklis 1908 Czyste konto Iraklis 1908 zachowuje w 50% meczów.Iraklis 1908 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 1,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Iraklis 1908 wykonuje średnio 2,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu PAOK - Iraklis 1908 Powyżej 8,5 rożnego padło w 33% meczów Iraklis 1908.Iraklis 1908 – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 17%
Iraklis 1908 ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Iraklis 1908 – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Iraklis 1908 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Iraklis 1908 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Iraklis 1908 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,33 1,00 | 1,67 1,00 | 1,00 3,00 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 2,00 0,67 | 0,67 1,67 |
|
7.
|
2,00 1,25 | 1,50 0,75 | 0,50 1,25 |
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,00 0,67 | 1,33 1,67 |
|
9.
|
1,67 1,00 | 1,00 1,00 | 0,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Iraklis 1908
Skrajne wyniki i osiągnięcia Iraklis 1908 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Asteras - Iraklis 1908 0:2 Superleague Ellada (Grecja), 7.09.2026
- Najwyższa porażka AEK Ateny - Iraklis 1908 4:0 Superleague Ellada (Grecja), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek AEK Ateny - Iraklis 1908 4:0, Superleague Ellada (Grecja), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Barcenas Herrera, Asteras - Iraklis 1908 0:2, Superleague Ellada (Grecja), 7.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 73. minuta López, Asteras - Iraklis 1908 0:2, Superleague Ellada (Grecja), 7.09.2026
Jakie statystyki ma Iraklis 1908 w tym sezonie?
Bilans Iraklis 1908 w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 6 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Iraklis 1908 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Iraklis 1908 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Iraklis 1908
-
Jakub Hromada Pomocnik Skręcenie pauzuje od 61 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Iraklis 1908
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 43 |
|
28 | Portugalia | 800 tys. € | 100 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 278' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Hiszpania | 600 tys. € | 300 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 281' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Bośnia | 650 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 261' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
28 | Albania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
![]() |
19 | Słowacja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
32 | Panama | 650 tys. € | 373 tys. € | 1 | 17% | 1 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Portugalia | 650 tys. € | 498 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Austria | 375 tys. € | 87 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 173' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Francja | 800 tys. € | 270 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 221' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Serbia | 300 tys. € | 1,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
23 | Grecja | 450 tys. € | 70 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 136' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | ||||||||
| 6 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Grecja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
30 | Słowacja | 500 tys. € | 44 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
30 | Hiszpania | 450 tys. € | 103 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 516' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
32 | Gwinea Bissau | 300 tys. € | 332 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 461' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Hiszpania | 300 tys. € | 320 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 531' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Grecja | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Belgia | 300 tys. € | 250 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 475' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Brazylia | 250 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 110' | 1 | 1 | |||||||
| 69 |
|
29 | Benin | 500 tys. € | 173 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Maroko | 400 tys. € | 443 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
28 | Grecja | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
30 | Dania | 800 tys. € | 480 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
28 | Grecja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
33 | Grecja | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
21 | Grecja | 75 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Grecja | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Iraklis 1908
11,7 mln €
śr. 403 tys. € / zawodnika
Ile Iraklis 1908 wydaje na pensje
5 mln € rocznie
śr. 172 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Grecja (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027
Iraklis 1908 wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Iraklis 1908
Jak wygląda skład Iraklis 1908?
W wyjściowym ustawieniu Iraklis 1908 między słupkami staje G. Athanasiadis, a linię obrony najczęściej tworzą C. Soria, P. Vouros, Inigo Sebastian Magana, Y. Roche oraz Nanu. W środku pola grają I. López, R. Nizet, N. Radoja oraz K. Kaiboue, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Marques. Trener Walter Mazzarri ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superleague Ellada (Grecja) i pucharach.
Iraklis 1908 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027.
Iraklis 1908 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Grecja | 26 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Grecja | 32 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Grecja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Dania | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Panama | 32 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Grecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Syria | 28 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Włochy | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
|
Portugalia | 28 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Iraklis 1908

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Iraklis 1908 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Iraklis 1908 trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Iraklis 1908 – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Iraklis 1908? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Iraklis 1908?
Klub piłkarski Iraklis 1908 zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Grecji oraz Puchar Bałkanów. Ponadto triumfował w Puchar Grecji.