Panagiotis Tsintotas

bramkarz #16
Narodowość Grecja Aktualny klub Asteras
Wiek / data ur.33 lat (04.07.1993)
Wzrost1,92 m
Waga90 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył30.06.2024
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa200 tys. €

Panagiotis Tsintotas jest piłkarzem występującym obecnie w Asteras. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Forma w ostatnich meczach Panagiotis Tsintotas

Ocena
01.03 PAOK Asteras 2:0 0.0
21.02 Asteras Atromitos 1:2 0.0
14.02 Panaitolikos Asteras 3:1 0.0
07.02 Asteras Volos 2:0 0.0
04.02 Asteras Olympiakos 0:3 6.8
Najbliższy hitowy mecz
Chicago Fire Charlotte
02.08.2026·02:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer30.06.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

200 tys. €
-50 tys. € (-20,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,92 m
Waga 90 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Taktyka
Gra w powietrzu
Interwencje
Przewidywanie
Panowanie nad piłką

Na jakiej pozycji gra Panagiotis Tsintotas?

Panagiotis Tsintotas najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Panagiotis Tsintotas?

Wycena 33-letniego Panagiotis Tsintotas według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Panagiotis Tsintotas?

Panagiotis Tsintotas urodził się 4 lipca 1993 w Katerini (Grecja). Obecnie piłkarz ma 33 lata.