Przebieg i wynik meczu AEK Ateny vs Iraklis 1908 (1. kolejka Superleague Ellada (Grecja))
AEK Ateny - Iraklis 1908 (22.08.2026) wynik meczu 4:0. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 2:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +2 min.
+3'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 2:0
76'
(kwestionowanie dycyzji sędziego)
90'
Doliczony czas: +6 min.
+7'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
56%
Posiadanie piłki
44%
20
Strzały
3
Składy
AEK Ateny
4-4-2
Iraklis 1908
5-3-2
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Grecka Super League 2026/2027
Faza rozgrywek:
1. kolejka
Data:
22.08 19:00
Pogoda:
słonecznie, 29°C
Statystyki AEK Ateny vs Iraklis 1908 (1. kolejka Superleague Ellada (Grecja))
Najważniejsze statystyki meczowe AEK Ateny - Iraklis 1908 (22.08.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
56%
Posiadanie piłki
44%
Atak
20
Strzały
3
11
Strzały celne
1
4
Strzały zablokowane
4
111
Ataki
79
68
Groźne ataki
36
Obrona
1
Żółte kartki
0
0
Czerwone kartki
0
19
Faule
17
9
Przechwyty
15
10
Wybicia
25
Ogólne
510
Wszystkie podania
381
17
Kluczowe podania
6
460
Dokładne podania
323
26
Dokładne długie podania
25
17
Rzuty wolne
18
5
Rzuty rożne
2
5
Spalone
0
Składy AEK Ateny vs Iraklis 1908 (1. kolejka Superleague Ellada (Grecja))
Składy na mecz AEK Ateny - Iraklis 1908 (22.08.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-4-2, goście wybrali system 5-3-2.
AEK Ateny
4-4-2
Iraklis 1908
5-3-2
Skład podstawowy AEK Ateny
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
17.
Kaloskamis
Dimitrios
16.
Arriaga
Fabian
41.
Balamotis
Marios
91.
Brignoli
Alberto
90.
Ambrósini António Cabaca Salvador
63'
6.
Kairinen
Kasper
72'
21.
Vida
Domagoj
15.
Georgiev
Martin
20.
Mantalos
Petros
79'
14.
Majer
Lovro
63'
7.
Kutesa
Dereck
72'
5.
Alexiou
Christos
Zmiany
- 63' O. Zubkov → L. Majer
- 63' L. Jović → Ambrósini António Cabaca Salvador
- 72' R. Marin → K. Kairinen
- 72' B. Varga → D. Kutesa
- 79' M. Gaćinović → P. Mantalos
Skład podstawowy Iraklis 1908
Bramkarz
Obrońcy
2.
Vouros
Praxitelis
4.
Chakla
Soufiane
21.
Inigo Sebastian Magana
81'
18.
Nizet
Rob
45'
30.
Soria
Carles
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
1.
Karakasidis
16.
Tsintotas
Panagiotis
43.
Marques
Pedro
57'
6.
Carlis
45'
69.
Roche
Yohan
8.
Radoja
Nemanja
23.
Daniel Munoz Navas
7.
Koljić
Elvir
45'
31.
Nanu
45'
17.
Anastasiadis
Nikos
3.
Meer
Vitor
81'
Zmiany
- 45' K. Kushta → E. Koljić
- 45' K. Kaiboue → Carlis
- 45' R. Nizet → Nanu
- 57' I. López → P. Marques
- 81' Inigo Sebastian Magana → V. Meer
Miejsca AEK Ateny oraz Iraklis 1908 w tabeli Superleague Ellada
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
7 | 6 | 0 | 1 | 17:4 | 13 | 18 | |
2
|
Olympiakos
|
7 | 5 | 1 | 1 | 7:2 | 5 | 16 | |
3
|
PAOK
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
4
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
5
|
Aris Saloniki
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:13 | -3 | 13 | |
6
|
Kifisia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
Kalamata
|
7 | 3 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 10 | |
8
|
OFI Kreta
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:11 | 0 | 10 | |
9
|
Iraklis 1908
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 9 | |
10
|
Panaitolikos
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
11
|
Asteras
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:15 | -8 | 5 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
APO Levadiakos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 0:11 | -11 | 2 | |
14
|
Volos
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:12 | -6 | 0 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Liga Konferencji
Baraże
Volos: -3 pkt
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
7 | 6 | 0 | 1 | 17:4 | 13 | 18 | |
2
|
Olympiakos
|
7 | 5 | 1 | 1 | 7:2 | 5 | 16 | |
3
|
PAOK
|
7 | 5 | 0 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
4
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
5
|
Aris Saloniki
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:13 | -3 | 13 | |
6
|
Kifisia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
7
|
Kalamata
|
7 | 3 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 10 | |
8
|
OFI Kreta
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:11 | 0 | 10 | |
9
|
Iraklis 1908
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 9 | |
10
|
Panaitolikos
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
11
|
Asteras
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:15 | -8 | 5 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
APO Levadiakos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 0:11 | -11 | 2 | |
14
|
Volos
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:12 | -6 | 0 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Liga Konferencji
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Panathinaikos
|
4 | 4 | 0 | 0 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 2 |
PAOK
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 3 |
AEK Ateny
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 12 | 9 | |
| 4 |
Aris Saloniki
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
OFI Kreta
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 6 |
Olympiakos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 7 |
Kalamata
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 8 |
Panaitolikos
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 9 |
Kifisia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 10 |
Iraklis 1908
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 11 |
Asteras
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 12 |
Volos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 13 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 14 |
APO Levadiakos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:5 | -5 | 1 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olympiakos
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 2 |
Panathinaikos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 3 |
PAOK
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 4 |
Aris Saloniki
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 5 |
Kifisia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 6 |
AEK Ateny
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 7 |
Iraklis 1908
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 5 | |
| 8 |
Kalamata
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
OFI Kreta
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 10 |
Panaitolikos
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 11 |
Asteras
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:10 | -6 | 1 | |
| 12 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 13 |
APO Levadiakos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:6 | -6 | 1 | |
| 14 |
Volos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
