Forma w lidze
Asteras w tabeli
11. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do bezpiecznego 8. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
1 pkt
3:5 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Asteras
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Włochy | 35 | napastnik | 6 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 25 | obrońca | 6 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,21 średnia ocena | Argentyna | 30 | pomocnik | 5 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Hiszpania | 25 | obrońca | 6 | – |
Przewidywany skład Asteras 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Asteras w tabeli Superleague Ellada
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 15 |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 14 |
| ··· | |||||||
10
|
Kalamata
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 7 |
11
|
Asteras
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | 5 |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | 2 |
Wyniki Asteras
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Asteras
2
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
OFI Kreta
2
Asteras
2
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Niki Volos
0
Asteras
3
Puchar Grecji, 3. runda
|
Terminarz Asteras
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Panathinaikos
Asteras
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:30
|
Asteras
APO Levadiakos
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 16:30
|
Asteras
Kifisia
Puchar Grecji, 4. runda
|
Ostatnie transfery Asteras
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Gwinea |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Grecja |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Finlandia |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Finlandia |
|
za darmo |
Asteras to klub piłkarski z Grecji występujący w Superleague Ellada (Grecja). Swoim domowym obiektem jest Stadio Theodoros Kolokotronis, który może pomieścić 7 717 widzów. Zespół prowadzi Georgios Antonopoulos. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Grecji.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Asteras w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Asteras trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Asteras w tabeli Superleague Ellada?
Asteras zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Superleague Ellada z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Panathinaikos wynosi 10 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Asteras?
W wyjściowym ustawieniu Asteras między słupkami staje N. Papadopoulos, a linię obrony najczęściej tworzą D. Laskaris, F. Brorsson oraz K. Chrisopoulos. W środku pola grają G. Kotsiras, D. Kourbelis, E. Gonzalez oraz I. Bouzoukis, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Bartolo, F. Macheda oraz K. Ketu. Trener Georgios Antonopoulos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superleague Ellada (Grecja) i pucharach.
Kiedy Asteras gra następny mecz?
Najbliższy mecz Asteras to spotkanie z Panathinaikos, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Stadio Apóstolos Nikolaidis w ramach Superleague Ellada (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Asteras?
Ostatni mecz Asteras to wygrana z Atromitos 2:1 w Superleague Ellada, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ketu, Bartolo oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Asteras w tym sezonie?
Bilans Asteras w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Asteras w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Asteras w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Asteras
Asteras terminarz
Kiedy Asteras gra następny mecz?
Najbliższy mecz Asteras to spotkanie z Panathinaikos, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Stadio Apóstolos Nikolaidis w ramach Superleague Ellada (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Asteras w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Asteras w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Asteras w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Asteras wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 1/7 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
2:2 | 3-4-3 | 2/7 | 2/5 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Puchar Grecji, 3. runda
|
0:3 | 3-4-3 | 3/4 | 2/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 8/13 | 2/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Puchar Grecji, 2. runda
|
1:1 | 3-4-2-1 | 3/6 | 3/5 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 19. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 7/11 | 4/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 2. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 3/9 | 3/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 1. kolejka
|
3:1 | 4-2-2-2 | 3/4 | 0/0 | |
|
18 Sie Koniec
|
Puchar Grecji, runda kwalifikacyjna
|
2:0 | – | 2/6 | 2/3 | |
|
21 Maj Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), play offy baraży o utrzymanie
|
1:2 | 3-4-3 | 7/12 | 5/7 |
Asteras ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 3 z 6 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Asteras zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Asteras?
Ostatni mecz Asteras to wygrana z Atromitos 2:1 w Superleague Ellada, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ketu, Bartolo oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Asteras – tabela Superleague Ellada (Grecja)
Jakie miejsce w tabeli Superleague Ellada (Grecja) zajmuje Asteras w sezonie 2026/2027.
Miejsce Asteras w tabeli Superleague Ellada
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 9 | 15 | |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
3
|
Olympiakos
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 13 | |
4
|
PAOK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 12 | |
5
|
Aris Saloniki
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 10 | |
6
|
OFI Kreta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
7
|
Iraklis 1908
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Panaitolikos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
9
|
Kifisia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
10
|
Kalamata
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
11
|
Asteras
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
APO Levadiakos
|
6 | 0 | 1 | 5 | 0:11 | -11 | 1 | |
14
|
Volos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | -1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panathinaikos
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:3 | 9 | 15 | |
2
|
AEK Ateny
|
6 | 4 | 2 | 0 | 16:3 | 13 | 14 | |
3
|
Olympiakos
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 13 | |
4
|
PAOK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 12 | |
5
|
Aris Saloniki
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:12 | -4 | 10 | |
6
|
OFI Kreta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 10 | |
7
|
Iraklis 1908
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
8
|
Panaitolikos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
9
|
Kifisia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
10
|
Kalamata
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
11
|
Asteras
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
12
|
Atromitos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 2 | |
13
|
APO Levadiakos
|
6 | 0 | 1 | 5 | 0:11 | -11 | 1 | |
14
|
Volos
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | -1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Panathinaikos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 9 | |
| 2 |
AEK Ateny
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 12 | 9 | |
| 3 |
Aris Saloniki
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 4 |
OFI Kreta
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 5 |
Olympiakos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
PAOK
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 6 | |
| 7 |
Panaitolikos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 8 |
Kifisia
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 5 | |
| 9 |
Iraklis 1908
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 10 |
Asteras
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 11 |
Kalamata
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Volos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 13 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 14 |
APO Levadiakos
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Olympiakos
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 2 |
Panathinaikos
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 3 |
PAOK
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 4 |
AEK Ateny
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 5 |
Iraklis 1908
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 6 |
Kalamata
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Aris Saloniki
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 8 |
OFI Kreta
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 9 |
Panaitolikos
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Kifisia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 11 |
Asteras
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 12 |
Atromitos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 13 |
APO Levadiakos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:6 | -6 | 1 | |
| 14 |
Volos
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Asteras w tabeli Superleague Ellada?
Asteras zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Superleague Ellada z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Panathinaikos wynosi 10 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Asteras w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Asteras na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Asteras na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 28,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,0
Rozkład bramek w czasie
Bramki Asteras i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Asteras to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Panathinaikos - Asteras Po przerwie pada 33% bramek Asteras.Przebieg meczu Asteras i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Asteras otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Asteras
100% bramek Asteras pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Asteras zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,83.
Aktualne serie Asteras
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Asteras, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Asteras wygra mecz Panathinaikos - Asteras Asteras nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Asteras
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Asteras padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Panathinaikos - Asteras Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Asteras.Asteras – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Asteras fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Asteras, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Asteras zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Asteras wygra mecz Panathinaikos - Asteras Asteras zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Asteras ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Asteras, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Asteras wygra drugą połowę meczu Panathinaikos - Asteras Drugą połowę Asteras wygrywał w 0 z 6 meczów.Asteras – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 55%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,7
Asteras oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 55% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Panathinaikos - Asteras Asteras oddaje 9,7 strzałów na mecz.Asteras – posiadanie piłki
- U siebie 45,8%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Asteras utrzymuje przy piłce 46,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Asteras wygra mecz Panathinaikos - Asteras Asteras utrzymuje średnio 46,5% posiadania piłki.Asteras – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 20,0
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 47%
Asteras wymienia średnio 366 podań na mecz przy celności 79%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Asteras – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 0%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Asteras to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Panathinaikos - Asteras Czyste konto Asteras zachowuje w 0% meczów.Asteras – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Asteras wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Panathinaikos - Asteras Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Asteras.Asteras – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 17%
Asteras ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Asteras – 2,0.
Asteras według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,33 |
| Dołu tabeli (10–14) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Asteras zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Asteras na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,67 1,00 | 1,00 1,00 | 0,33 2,00 |
|
10.
|
1,00 1,33 | 1,67 1,33 | 1,67 1,33 |
|
11.
|
1,00 0,50 | 0,75 1,50 | 1,25 2,50 |
|
12.
|
0,33 0,33 | 1,00 0,67 | 1,67 1,33 |
|
13.
|
0,00 0,33 | 0,00 0,00 | 1,67 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Asteras
Skrajne wyniki i osiągnięcia Asteras w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Asteras - Atromitos 2:1 Superleague Ellada (Grecja), 10.10.2026
- Najwyższa porażka Panaitolikos - Asteras 3:1 Superleague Ellada (Grecja), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Panaitolikos - Asteras 3:1, Superleague Ellada (Grecja), 23.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Ketu, Asteras - Atromitos 2:1, Superleague Ellada (Grecja), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 78. minuta Macheda, Panaitolikos - Asteras 3:1, Superleague Ellada (Grecja), 23.08.2026
Jakie statystyki ma Asteras w tym sezonie?
Bilans Asteras w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Asteras – zawodnicy
Jak wygląda kadra Asteras w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Asteras 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Asteras
-
Jordan Silva Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
-
Panagiotis Deligiannidis Obrońca Braki w przygotowaniu pauzuje od 11 dniopuszczone: 1 mecz
-
Vasilios Chatziemmanouil Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 27 dniopuszczone: 3 mecze
-
Adrian Riera Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 38 dniopuszczone: 5 meczów
-
Nikolaos Papadopoulos Bramkarz Uraz przywodziciela pauzuje od 42 dniopuszczone: 5 meczów
-
Julian Bartolo Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 47 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Asteras
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
35 | Włochy | 150 tys. € | 724 tys. € | 6 | 100% | 2 | 1 | 312' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Kamerun | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 425' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
33 | Grecja | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
|
25 | Brazylia | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
|
26 | Szwecja | 400 tys. € | 190 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
36 | Grecja | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 43' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Argentyna | 600 tys. € | 134 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 183' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
21 | Grecja | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
30 | Argentyna | 800 tys. € | – | 5 | 83% | 2 | 0 | 396' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Hiszpania | 700 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 510' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Grecja | 800 tys. € | 1,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 465' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Grecja | 500 tys. € | 150 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Grecja | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 112' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
24 | Argentyna | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Argentyna | 450 tys. € | 303 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 59' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Białoruś | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
32 | Meksyk | 400 tys. € | 241 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Szwecja | 800 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 424' | 1 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
21 | Grecja | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Grecja | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Grecja | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Czarnogóra | 400 tys. € | 121 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Grecja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 64 |
|
30 | Grecja | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Grecja | 125 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
|
27 | Grecja | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
21 | Grecja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
![]() |
19 | Grecja | 125 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Asteras
11,9 mln €
śr. 409 tys. € / zawodnika
Ile Asteras wydaje na pensje
3,1 mln € rocznie
śr. 107 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Grecja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Asteras w sezonie 2026/2027
Asteras wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Asteras
Jak wygląda skład Asteras?
W wyjściowym ustawieniu Asteras między słupkami staje N. Papadopoulos, a linię obrony najczęściej tworzą D. Laskaris, F. Brorsson oraz K. Chrisopoulos. W środku pola grają G. Kotsiras, D. Kourbelis, E. Gonzalez oraz I. Bouzoukis, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Bartolo, F. Macheda oraz K. Ketu. Trener Georgios Antonopoulos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superleague Ellada (Grecja) i pucharach.
Asteras – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Asteras w sezonie 2026/2027.
Asteras transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Gwinea | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Grecja | 33 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Finlandia | 33 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Finlandia | 32 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
USA | 26 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Szwecja | 30 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Grecja | 33 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Nigeria | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Asteras
Asteras bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,3 mln € 2025
- +600 tys. € 2024
- +100 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Asteras

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Asteras w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Asteras trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.