Cyriel Dessers jest piłkarzem występującym obecnie w Panathinaikos. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Cyriel Dessers
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Cyriel Dessers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cyriel Dessers wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.92, a skuteczność strzałów to 15,8%. Cyriel Dessers oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cyriel Dessers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cyriel Dessers rozegrał w barwach Panathinaikos w Superleague Ellada 8 meczów, w Pucharze Grecji 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 583 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Cyriel Dessers
Pierwszy transfer Cyriel Dessers w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z NAC Breda do Utrechtu za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Cyriel Dessers było przejście z Genku do Cremonese w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6,5 miliona euro.
Czy Cyriel Dessers ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Cyriel Dessers nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cyriel Dessers to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Cyriel Dessers?
Cyriel Dessers ma na koncie 5 trofeów — 2 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 3 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Cyriel Dessers?
Cyriel Dessers najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Cyriel Dessers?
Wycena 31-letniego Cyriel Dessers według stanu na czerwiec 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Cyriel Dessers?
Cyriel Dessers urodził się 8 grudnia 1994 w Leuven w Belgii (narodowość: Nigeria). Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Cyriel Dessers – statystyki
Szczegółowe statystyki Cyriel Dessers w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Panathinaikos oraz reprezentacja Nigerii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Cyriel Dessers vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Cyriel Dessers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cyriel Dessers wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.92, a skuteczność strzałów to 15,8%. Cyriel Dessers oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Cyriel Dessers – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Cyriel Dessers w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 9. kolejka
|
2:0 | 57' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
1:5 | 56' | 2 | 0 | – | 8.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
5:1 | 68' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
2:1 | 67' | 1 | 0 | – | 7.3 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
1:0 | 17' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
0:1 | 25' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Puchar Grecji, 3. runda
|
0:2 | 7' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
3:0 | 76' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
3:1 | 8' | 0 | 0 | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Cyriel Dessers w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cyriel Dessers rozegrał w barwach Panathinaikos w Superleague Ellada 8 meczów, w Pucharze Grecji 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 583 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Cyriel Dessers – transfery
W trakcie kariery Cyriel Dessers zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 21 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Panathinaikos 2025 – obecnie
-
Rangers 2023 – 2025
-
Cremonese 2022 – 2023
-
KRC Genk 2022 – 2022
-
Feyenoord Rotterdam 2021 – 2022
-
KRC Genk 2020 – 2021
-
Heracles Almelo 2019 – 2020
-
Utrecht 2017 – 2019
-
NAC Breda 2016 – 2017
-
Lokeren-Temse 2014 – 2016
-
OH Leuven 2014 – 2014
-
Oud-Heverlee Leuven u23 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Cyriel Dessers
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
4,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 05.07.2023 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 09.08.2022 |
|
6,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
4 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 07.07.2019 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
350 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 06.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 28.02.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Cyriel Dessers
Pierwszy transfer Cyriel Dessers w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z NAC Breda do Utrechtu za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Cyriel Dessers było przejście z Genku do Cremonese w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6,5 miliona euro.
Cyriel Dessers – forma
W ostatnich 5 meczach Cyriel Dessers zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 5 bramek, wpisując się na listę strzelców w 4 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Cyriel Dessers i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Panathinaikos
2
AEK Ateny
0
Superleague Ellada (Grecja), 9. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Volos
0
Panathinaikos
1
Superleague Ellada (Grecja), 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Kairat Almaty
1
Panathinaikos
5
Liga Konferencji, 2. runda
|
56'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Panathinaikos
5
Asteras
1
Superleague Ellada (Grecja), 7. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Panathinaikos
2
Borac Banja Luka
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Olympiakos
1
Panathinaikos
0
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Kalamata
0
Panathinaikos
1
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Kifisia
0
Panathinaikos
2
Puchar Grecji, 3. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
3
Panaitolikos
0
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
76'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
3
PAOK
1
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
8'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
1
Niki Volos
0
Puchar Grecji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
APO Levadiakos
0
Panathinaikos
2
Superleague Ellada (Grecja), 2. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
27 Sie
Dogryw.
|
Hradec Kralove
1
Panathinaikos
2
Liga Konferencji, play offy
|
60'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Panathinaikos
2
Hradec Kralove
2
Liga Konferencji, play offy
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Dogryw.
|
CSKA 1948
1
Panathinaikos
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
55'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Nigeria
3
Tunezja
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Panathinaikos
2
Volos
1
Superleague Ellada (Grecja), 14. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Larisa
2
Panathinaikos
2
Superleague Ellada (Grecja), 13. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Panathinaikos
1
Kifisia
0
Puchar Grecji, 4. runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Panathinaikos
2
AEK Ateny
3
Superleague Ellada (Grecja), 12. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Panathinaikos
4
Liga Europy, 1. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
1
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
1
Kallithea
0
Puchar Grecji, 1. runda
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Kifisia
3
Panathinaikos
2
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rangers
0
Celtic
0
Scottish Premiership, 4. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Club Brugge
6
Rangers
0
Liga Mistrzów, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Viktoria Pilzno
2
Rangers
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rangers
1
FC Dundee
1
Scottish Premiership, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Rangers
3
Viktoria Pilzno
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Motherwell
1
Rangers
1
Scottish Premiership, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Panathinaikos
1
Rangers
1
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Rangers
2
Panathinaikos
0
Liga Mistrzów
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Rangers
0
Liga Europy, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Rangers
0
Athletic Bilbao
0
Liga Europy, 1/4 finału
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Dundee
3
Rangers
4
Scottish Premiership, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
12 strzałów (9 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Celtic
2
Rangers
3
Scottish Premiership, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Mar
Karne
|
Rangers
(3)
0
Fenerbahce
(2)
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
1
Rangers
3
Liga Europy, 1/16 finału
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rangers
1
Motherwell
2
Scottish Premiership, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rangers
0
St Mirren
2
Scottish Premiership, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Rangers
4
Ross County
0
Scottish Premiership, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Rangers
2
Royale Union SG
1
Liga Europy, 8. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Manchester United
2
Rangers
1
Liga Europy, 7. runda
|
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
FC Dundee
1
Rangers
1
Scottish Premiership, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Hibernian
3
Rangers
3
Scottish Premiership, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rangers
1
Tottenham
1
Liga Europy, 6. runda
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
St Johnstone
0
Rangers
1
Scottish Premiership, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Rangers
4
Liga Europy, 5. runda
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Olympiakos
1
Rangers
1
Liga Europy, 4. runda
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Motherwell
1
Rangers
2
Scottish League Cup, półfinał
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Aberdeen
2
Rangers
1
Scottish Premiership, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Rangers
1
Lyon
4
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Rangers
6
Ross County
0
Scottish Premiership, 3. kolejka
|
66'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Rangers
2
St Johnstone
0
Scottish League Cup, 2. runda
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Rangers
0
Dynamo Kijów
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Rangers
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Celtic
1
Rangers
0
Puchar Szkocji
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heart Of Midlothian
3
Rangers
3
Scottish Premiership
|
72'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rangers
5
FC Dundee
2
Scottish Premiership
|
82'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Celtic
2
Rangers
1
Scottish Premiership
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
St Mirren
1
Rangers
2
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ross County
3
Rangers
2
Scottish Premiership
|
73'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Rangers
3
Celtic
3
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Rangers
3
Hibernian
1
Scottish Premiership
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Rangers
0
SL Benfica
1
Liga Europy
|
77'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Hibernian
0
Rangers
2
Puchar Szkocji
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
SL Benfica
2
Rangers
2
Liga Europy
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Kilmarnock
1
Rangers
2
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Rangers
3
Ross County
1
Scottish Premiership
|
71'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
10 strzałów (7 celnych)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rangers
2
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
57'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rangers
3
Livingston
0
Scottish Premiership
|
14'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
St Mirren
0
Rangers
1
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Hibernian
0
Rangers
3
Scottish Premiership
|
17'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rangers
3
Kilmarnock
1
Scottish Premiership
|
71'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Motherwell
0
Rangers
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Rangers
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Aberdeen
1
Rangers
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Livingston
0
Rangers
2
Scottish Premiership
|
61'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rangers
2
Heart Of Midlothian
1
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sparta Praga
0
Rangers
0
Liga Europy
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Rangers
4
Hibernian
0
Scottish Premiership
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
St Mirren
0
Rangers
3
Scottish Premiership
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rangers
1
Aberdeen
3
Scottish Premiership
|
84'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Rangers
4
Livingston
0
Scottish League Cup
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rangers
1
Motherwell
0
Scottish Premiership
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rangers
1
Real Betis
0
Liga Europy
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Rangers
1
Liga Mistrzów
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Ross County
0
Rangers
2
Scottish Premiership
|
73'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Rangers
2
PSV Eindhoven
2
Liga Mistrzów
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Rangers
2
Greenock Morton
1
Scottish League Cup
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rangers
2
Servette FC
1
Liga Mistrzów
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Fiorentina
0
Cremonese
0
Puchar Włoch
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Udinese
3
Cremonese
0
Serie A
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Cremonese
1
Empoli
0
Serie A
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Sampdoria
2
Cremonese
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Cremonese
0
Fiorentina
2
Puchar Włoch
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Cremonese
1
Atalanta
3
Serie A
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Monza
1
Cremonese
1
Serie A
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Sassuolo
3
Cremonese
2
Serie A
|
45'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Torino
2
Cremonese
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
AS Roma
1
Cremonese
2
Puchar Włoch
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cremonese
2
Monza
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Hellas Verona
2
Cremonese
0
Serie A
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Portugalia
4
Nigeria
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Empoli
2
Cremonese
0
Serie A
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cremonese
0
Sampdoria
1
Serie A
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
20 Paź
Dogryw.
|
Cremonese
4
Modena
2
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Cremonese
1
Napoli
4
Serie A
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Lecce
1
Cremonese
1
Serie A
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Algieria
2
Nigeria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Atalanta
1
Cremonese
1
Serie A
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Cremonese
0
Sassuolo
0
Serie A
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
AS Roma
1
Cremonese
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Fiorentina
3
Cremonese
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Club Brugge
3
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Nigeria
2
Sierra Leone
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
Meksyk
2
Nigeria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
57'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
FK Partizan
2
Feyenoord Rotterdam
5
Liga Konferencji
|
87'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Heerenveen
0
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Dogryw.
|
Twente
2
Feyenoord Rotterdam
1
Puchar Holandii
|
120'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Maccabi Haifa
1
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
PEC Zwolle
0
Eredivisie
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
AZ Alkmaar
0
Eredivisie
|
8'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
24'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cambuur
2
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Union Berlin
1
Liga Konferencji
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Vitesse
2
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie
|
7'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
KRC Genk
1
Liga Mistrzów
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Szachtar Donieck
2
Liga Mistrzów
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
KRC Genk
3
![]()
KV Oostende
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
14'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Standard Liege
1
KRC Genk
2
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
4
Sint-Truidense VV
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
OH Leuven
2
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
KRC Genk
1
Beerschot VA
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
KRC Genk
3
Zulte Waregem
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
![]()
Royal Excel Mouscron
2
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sty
Koniec
|
KV Kortrijk
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
KRC Genk
4
Antwerp
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
9'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
KAA Gent
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
KRC Genk
2
Royal Charleroi
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Waasland-Beveren
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Zulte Waregem
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Heracles Almelo
4
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
2
Puchar Holandii
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Heracles Almelo
4
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Ajax
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
95'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Heracles Almelo
2
Emmen
0
Eredivisie
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
95'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Twente
2
Heracles Almelo
3
Eredivisie
|
91'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Groningen
1
Heracles Almelo
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Vitesse
1
Eredivisie
|
97'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Vitesse
0
Utrecht
2
Eredivisie
|
61'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Utrecht
5
De Graafschap
0
Eredivisie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Utrecht
3
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
60'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Utrecht
2
PEC Zwolle
0
Eredivisie
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
28'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Heerenveen
4
Utrecht
3
Eredivisie
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
VVV Venlo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Utrecht
1
Groningen
1
Eredivisie
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
Utrecht
2
Eredivisie
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Heerenveen
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Utrecht
0
Eredivisie
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
31'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
NAC Breda
3
Utrecht
1
Eredivisie
|
50'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
VVV Venlo
0
Utrecht
1
Eredivisie
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Cyriel Dessers 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.59 — wynik powyżej średniej ligowej (6.09).
W ostatnich 10 meczach Cyriel Dessers 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (6.09).
W jakiej formie jest Cyriel Dessers?
Cyriel Dessers jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 5 bramek, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.92). Trafiał na listę strzelców w 4 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Cyriel Dessers – zarobki
Cyriel Dessers gra w Panathinaikos na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Cyriel Dessers w Panathinaikos (2024/25)
| Rocznie | 1,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 153 tys. € |
| Tygodniowo | 35 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Cyriel Dessers w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,1 mln € |
| 2021/22 |
|
1,1 mln € |
| 2020/21 |
|
1,2 mln € |
| 2019/20 |
|
255 tys. € |
| 2018/19 |
|
250 tys. € |
| 2013/14 |
|
24 tys. € |
Cyriel Dessers – kontuzje
W trakcie kariery Cyriel Dessers zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 71 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Cyriel Dessers
-
Odpoczynek
26.10.26 – 28.10.26 (3 dni)
Panathinaikos opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
28.12.25 – 17.05.26 (141 dni)
Panathinaikos opuszczone: 27 meczów
-
Skręcenie
26.09.25 – 27.11.25 (63 dni)
Panathinaikos opuszczone: 16 meczów
-
Kolano skoczka
01.05.23 – 13.06.23 (44 dni)
Cremonese opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia
08.02.23 – 18.02.23 (11 dni)
Cremonese opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.01.23 – 24.01.23 (11 dni)
Cremonese opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.10.22 – 09.11.22 (12 dni)
Cremonese opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.02.22 – 03.03.22 (18 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
06.01.19 – 11.04.19 (96 dni)
Utrecht opuszczone: 12 meczów
-
Uraz kostki
11.07.17 – 17.07.17 (7 dni)
Utrecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pleców
17.09.16 – 21.09.16 (5 dni)
NAC Breda opuszczone: 1 mecz
Czy Cyriel Dessers ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Cyriel Dessers nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cyriel Dessers to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Cyriel Dessers – trofea
W trakcie kariery Cyriel Dessers zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Cyriel Dessers
Jakie trofea zdobył Cyriel Dessers?
Cyriel Dessers zdobył w karierze 5 trofeów — 2 drużynowe i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Rangers — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 3 razy.
Cyriel Dessers – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cyriel Dessers wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cyriel Dessers na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Cyriel Dessers
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 31 |
|
3 mln € |
| 11.12.2025 | 31 |
|
3,5 mln € |
| 16.06.2025 | 30 |
|
4 mln € |
| 02.12.2024 | 29 |
|
4 mln € |
| 29.05.2024 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 04.12.2023 | 28 |
|
4 mln € |
| 14.06.2023 | 28 |
|
5 mln € |
| 10.11.2022 | 27 |
|
6 mln € |
| 07.06.2022 | 27 |
|
6 mln € |
| 04.01.2022 | 27 |
|
3 mln € |
| 06.06.2021 | 26 |
|
3 mln € |
| 16.03.2021 | 26 |
|
3,2 mln € |
| 15.10.2020 | 25 |
|
4 mln € |
| 05.08.2020 | 25 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
3,2 mln € |
| 11.03.2020 | 25 |
|
4 mln € |
| 10.02.2020 | 25 |
|
3 mln € |
| 17.12.2019 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 11.06.2019 | 24 |
|
1 mln € |
| 27.12.2018 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 11.06.2018 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 16.01.2018 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 20.06.2017 | 22 |
|
900 tys. € |
| 01.02.2017 | 22 |
|
400 tys. € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
350 tys. € |
| 13.04.2016 | 21 |
|
650 tys. € |
| 06.02.2016 | 21 |
|
900 tys. € |
| 23.06.2015 | 20 |
|
900 tys. € |
| 23.03.2015 | 20 |
|
400 tys. € |
| 06.01.2015 | 20 |
|
300 tys. € |
| 04.10.2014 | 19 |
|
250 tys. € |
| 27.06.2014 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Cyriel Dessers?
Wycena Cyriel Dessers wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Cyriel Dessers wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 100 tys. €.