Forma w lidze
Club León w tabeli
5. miejsce / 18 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
6 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
9:4 bramki
1,80 gola/mecz
6 pkt
6:8 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Club León
Wartość drużyny: 15 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Kolumbia | 24 | pomocnik | 10 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Kolumbia | 30 | napastnik | 10 | 4,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,14 średnia ocena | Kolumbia | 30 | napastnik | 10 | 4,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Kolumbia | 25 | obrońca | 10 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Club León 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Club León w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 20 |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 20 |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 19 |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 18 |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | 18 |
Wyniki Club León
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Puebla
1
Club León
1
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Club León
2
FC Juárez
1
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Club Querétaro
1
Club León
1
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz Club León
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 03:00
|
Club León
Club América
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
21 Paź 05:00
|
Tigres UANL
Club León
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 01:00
|
Club León
Toluca
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Club León
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Urugwaj |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Meksyk |
|
wypożyczenie |
Club León to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio León (Nou Camp), który może pomieścić 33 943 widzów. Zespół prowadzi Javier Gandolfi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 15 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club León?
Klub piłkarski Club León zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Meksyku oraz Campeón de Campeones. Ponadto triumfował w Puchar Meksyku, Mistrzostwo Apertury Meksyku, Liga Mistrzów CONCACAF, Leagues Cup oraz Mistrzostwo Clausury Meksyku.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club León w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Club León trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 1,9 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 11,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Juan Guevara z SC Bastii za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Federico Vinas do Toluce za 11,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Club León w tabeli Ligi MX?
Club León zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Club León?
W wyjściowym ustawieniu Club León między słupkami staje Ó. Garcia, a linię obrony najczęściej tworzą I. Moreno, J. Romana, J. Guevara oraz S. Vegas. W środku pola grają J. Cortizo, R. Echeverria, J. Rodriguez, F. Beltran oraz D. Arcila, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Cambindo. Trener Javier Gandolfi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy Club León gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club León to spotkanie z Club Américą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio León (Nou Camp) w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club León?
Ostatni mecz Club León to remis z Pueblą 1:1 w Lidze MX, 10 października 2026. Bramki zdobyli Diaz, Armenta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Club León w tym sezonie?
Bilans Club León w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Club León w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Club León w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Club León
Club León terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio León (Nou Camp) U siebie | Trudny | |
|
21 Paź 05:00
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio Universitario de Nuevo León Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 01:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio León (Nou Camp) U siebie | Trudny | |
|
02 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio Azteca Wyjazd | Umiarkowany | |
|
09 Lis 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio León (Nou Camp) U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio Corona Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Club León gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club León to spotkanie z Club Américą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio León (Nou Camp) w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Club León w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Club León w sezonie 2026.
Forma i bramki Club León w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Club León wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 6/12 | 2/3 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 1/5 | 2/4 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 1/9 | 3/7 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 6/8 | 1/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 2/10 | 1/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Leagues Cup, mecz o 3 miejsce
|
1:0 | 4-1-4-1 | 2/10 | 3/7 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Leagues Cup, półfinał
|
2:0 | 4-1-4-1 | 5/9 | 6/10 | |
|
29 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:1 | 4-1-3-2 | 3/6 | 1/3 | |
|
26 Sie Koniec
|
Leagues Cup, 1/4 finału
|
3:0 | 4-1-4-1 | 8/11 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 3/13 | 2/5 |
Club León ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 9 z 11 meczów, ze średnią 1,89 punktu. W pozostałych ustawieniach Club León zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club León?
Ostatni mecz Club León to remis z Pueblą 1:1 w Lidze MX, 10 października 2026. Bramki zdobyli Diaz, Armenta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Club León – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje Club León w sezonie 2026.
Miejsce Club León w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 2 |
Atlas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 8 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 9 |
UNAM Pumas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Club León w tabeli Ligi MX?
Club León zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Club León w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Club León na tle ligi w sezonie 2026.
Club León na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 0,64
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 18,3
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 25,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Club León
Rozkład bramek w czasie
Bramki Club León i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Club León to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club León - Club América Po przerwie pada 67% bramek Club León.Przebieg meczu Club León i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Club León otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Club León
73% bramek Club León pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Club León zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Club León
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Club León, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Club León wygra mecz Club León - Club América Club León nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Club León
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 36% meczów Club León padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club León - Club América Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów Club León.Club León – faule i karne
- Faule / mecz 11,2
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Club León fauluje średnio 11,2 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Club León, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Club León zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Club León wygra mecz Club León - Club América Club León zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Club León ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Club León, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Club León wygra drugą połowę meczu Club León - Club América Drugą połowę Club León wygrywał w 3 z 11 meczów.Club León – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
Club León oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club León - Club América Club León oddaje 11,1 strzałów na mecz.Club León – posiadanie piłki
- U siebie 46,2%
- Na wyjeździe 53,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 11
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 11 meczów. Średnio Club León utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Club León wygra mecz Club León - Club América Club León utrzymuje średnio 50,0% posiadania piłki.Club León – podania
- Kluczowe / mecz 11,2
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 47
- Celność długich podań 47%
Club León wymienia średnio 428 podań na mecz przy celności 84%, z czego 11,2 to podania kluczowe.
Club León – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 82%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Club León to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Club León - Club América Czyste konto Club León zachowuje w 27% meczów.Club León – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Club León wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Club León - Club América Powyżej 8,5 rożnego padło w 64% meczów Club León.Club León – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 18%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Club León ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Club León – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Club León według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,75 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Club León zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Club León na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,40 2,60 | 1,40 1,60 | 1,20 0,40 |
|
4.
|
1,80 1,67 | 1,80 1,50 | 1,20 0,83 |
|
5.
|
2,40 1,00 | 1,80 1,00 | 0,80 1,33 |
|
6.
|
1,00 2,40 | 1,00 2,20 | 1,50 1,80 |
|
7.
|
1,67 1,40 | 2,00 2,00 | 2,00 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Club León
Skrajne wyniki i osiągnięcia Club León w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Club León - CF Monterrey 2:0 Liga MX (Meksyk), 22.08.2026
- Najwyższa porażka UNAM Pumas - Club León 3:1 Liga MX (Meksyk), 11.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Club León - Atlas 2:3, Liga MX (Meksyk), 18.07.2026
- Najszybsza bramka 24. minuta Cortizo, Club León - CF Monterrey 2:0, Liga MX (Meksyk), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Alvarado, Club León - FC Juárez 2:1, Liga MX (Meksyk), 28.09.2026
Jakie statystyki ma Club León w tym sezonie?
Bilans Club León w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Club León – zawodnicy
Jak wygląda kadra Club León w sezonie 2026.
Przewidywany skład Club León 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Club León
-
Luis Valadez Pomocnik Uraz stopy pauzuje od 52 dniopuszczone: 9 meczów
-
Angel Estrada Pomocnik Złamanie nogi pauzuje od 197 dniopuszczone: 25 meczów
Kadra Club León
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
30 | Kolumbia | 4,5 mln € | 626 tys. € | 10 | 91% | 3 | 2 | 651' | 0 | 1 | |||||||
| 18 |
|
25 | Kolumbia | 2 mln € | 438 tys. € | 7 | 64% | 0 | 1 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Meksyk | 2,5 mln € | 241 tys. € | 6 | 55% | 1 | 0 | 256' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
18 | Kolumbia | 700 tys. € | 54 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 2' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Panama | 1,8 mln € | 402 tys. € | 9 | 82% | 1 | 0 | 427' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
24 | Kolumbia | 1,5 mln € | 224 tys. € | 10 | 91% | 4 | 0 | 691' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Meksyk | 2,5 mln € | 948 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 503' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Meksyk | 1,5 mln € | 572 tys. € | 11 | 100% | 2 | 0 | 673' | 0 | 1 | |||||||
| 20 |
|
31 | Chile | 2 mln € | 572 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 627' | 2 | 1 | |||||||
| 35 |
|
22 | Meksyk | – | – | 5 | 45% | 0 | 1 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Meksyk | 2 mln € | 501 tys. € | 10 | 91% | 3 | 1 | 330' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
30 | Meksyk | 800 tys. € | 572 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 749' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Meksyk | 1,5 mln € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 451' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Argentyna | 2,5 mln € | 1,3 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
25 | Meksyk | 650 tys. € | 224 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
30 | Meksyk | 800 tys. € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
23 | Meksyk | 800 tys. € | 107 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
25 | Kolumbia | 700 tys. € | 180 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Kolumbia | 6 mln € | 411 tys. € | 9 | 82% | 0 | 1 | 786' | 0 | 1 | |||||||
| 7 |
|
28 | Meksyk | 1,8 mln € | 134 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 762' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Chile | 1 mln € | 823 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 530' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Meksyk | 1 mln € | 438 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 237' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Meksyk | 1 mln € | 402 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 214' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
23 | Meksyk | 100 tys. € | 80 tys. € | 6 | 55% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
23 | Meksyk | 4,5 mln € | 63 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
35 | Meksyk | 400 tys. € | 376 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Club León
44,6 mln €
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Ile Club León wydaje na pensje
9,8 mln € rocznie
śr. 375 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Meksyk (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Club León w sezonie 2026
Club León wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Club León
Jak wygląda skład Club León?
W wyjściowym ustawieniu Club León między słupkami staje Ó. Garcia, a linię obrony najczęściej tworzą I. Moreno, J. Romana, J. Guevara oraz S. Vegas. W środku pola grają J. Cortizo, R. Echeverria, J. Rodriguez, F. Beltran oraz D. Arcila, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Cambindo. Trener Javier Gandolfi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Club León – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Club León w sezonie 2026.
Club León transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Argentyna | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Meksyk | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia | 18 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Meksyk | 35 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Meksyk | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 28 |
|
11,7 mln € | |
| 22 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 32 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Club León
Club León bilans transferowy
- +9,8 mln € 2026
- -17,2 mln € 2025
- +5 mln € 2024
- -3,1 mln € 2023
- -1,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Club León
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club León w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Club León trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 1,9 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 11,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Juan Guevara z SC Bastii za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Federico Vinas do Toluce za 11,7 mln €.
Club León – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Club León? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club León?
Klub piłkarski Club León zdobył w swojej historii 20 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Meksyku oraz Campeón de Campeones. Ponadto triumfował w Puchar Meksyku, Mistrzostwo Apertury Meksyku, Liga Mistrzów CONCACAF, Leagues Cup oraz Mistrzostwo Clausury Meksyku.