Paul Bellón jest piłkarzem występującym obecnie w Club León. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Paul Bellón
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
02:10
|
CD Cruz Azul
2
Club León
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
01:00
|
Club León
1
Toluca
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
05:10
|
Tigres UANL
0
Club León
2
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Paul Bellón w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Bellón wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.72. Paul Bellón oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Paul Bellón w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Paul Bellón rozegrał w barwach Club León w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 318 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Paul Bellón?
Na podstawie kontraktu z Club León, Paul Bellón otrzymuje 402,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 33,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bellón w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro.
Jakie trofea zdobył Paul Bellón?
Paul Bellón ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Paul Bellón?
Paul Bellón najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Paul Bellón?
Wycena 29-letniego Paul Bellón według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Paul Bellón?
Paul Bellón urodził się 4 czerwca 1997 w Guadalajara w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Paul Bellón - statystyki
Szczegółowe statystyki Paul Bellón w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club León. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Paul Bellón
Atak
Obrona
Podania Paul Bellón
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Paul Bellón w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Bellón wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.72. Paul Bellón oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Paul Bellón - transfery
W trakcie kariery Paul Bellón zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club León 2022 – obecnie
-
Leones Negros 2019 – 2022
-
CD Leones Negros de la UdeG II 2017 – 2019

-
CD Cachorros de la UdeG (- 2017) 2015 – 2017

-
CD Leones Negros de la UdeG U20 2014 – 2015

-
CD Leones Negros de la UDEG U17 2014 – 2014

-
CD Leones Negros de la UdeG II do 2014

Paul Bellón - forma
W ostatnich 5 meczach Paul Bellón zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Paul Bellón 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.02, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.02.
W ostatnich 10 meczach Paul Bellón 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82.
W jakiej formie jest Paul Bellón?
Paul Bellón jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.72).
Ile meczów rozegrał Paul Bellón w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Paul Bellón rozegrał w barwach Club León w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 318 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Paul Bellón - zarobki
Paul Bellón gra w Club León na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 403 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Paul Bellón w Club León (2025/26)
| Rocznie | 403 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 34 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Paul Bellón?
Na podstawie kontraktu z Club León, Paul Bellón otrzymuje 402,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 33,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bellón w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro.
Paul Bellón - trofea
W trakcie kariery Paul Bellón zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Paul Bellón?
Paul Bellón zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Club León — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Mistrzów CONCACAF — 1 raz.
Paul Bellón - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Paul Bellón wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Paul Bellón na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Paul Bellón?
Wycena Paul Bellón wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Paul Bellón wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 400 tys. €.