Forma w lidze
Club Tijuana w tabeli
8. miejsce / 15 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
10:6 bramki
1,67 gola/mecz
3 pkt
5:8 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Club Tijuanie
Wartość drużyny: 32,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Meksyk | 18 | pomocnik | 7 | 25 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Ekwador | 29 | napastnik | 10 | 1,2 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,25 średnia ocena | Meksyk | 18 | pomocnik | 7 | 25 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Meksyk | 24 | obrońca | 10 | 3 mln € |
Przewidywany skład Club Tijuanie 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Club Tijuana w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 20 |
| ··· | |||||||
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 17 |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 15 |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | 15 |
Wyniki Club Tijuanie
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FC Juárez
1
Club Tijuana
1
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Club Tijuana
2
Atlas
3
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
CF Pachuca
2
Club Tijuana
2
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz Club Tijuanie
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 05:00
|
Club Tijuana
Puebla
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
22 Paź 03:00
|
Toluca
Club Tijuana
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
26 Paź 04:00
|
Club Tijuana
Santos Laguna
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Club Tijuanie
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Sie 2026 |
|
Wenezuela |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Argentyna |
|
2 mln € | |
| 04 Sie 2026 |
|
Jamajka |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
Club Tijuana to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio Caliente, który może pomieścić 33 333 widzów. Zespół prowadzi Sebastian Abreu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 32,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Tijuanę?
Klub piłkarski Club Tijuana zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Meksyku oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Tijuana w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Club Tijuanie trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 4,7 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jackson Porozo z Troyes za 2,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kevin Castaneda do Guadalajary Chivas za 2,6 mln €.
Które miejsce zajmuje Club Tijuana w tabeli Ligi MX?
Club Tijuana zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Club Tijuanie?
W wyjściowym ustawieniu Club Tijuanie między słupkami staje J. Rodriguez, a linię obrony najczęściej tworzą R. Arciga, J. Porozo, Alejandro Gomez oraz J. Vega. W środku pola grają G. Mora, Y. Padilla, I. Tona, J. Rivero oraz A. Preciado, a za skuteczność w ataku odpowiadają Mourad El Ghezouani. Trener Sebastian Abreu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy Club Tijuana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Tijuanie to spotkanie z Pueblą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 05:00 na obiekcie Estadio Caliente w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Tijuanie?
Ostatni mecz Club Tijuanie to remis z FC Juárez 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Daoudi El Ghezouani, Dourado. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Club Tijuana w tym sezonie?
Bilans Club Tijuanie w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Club Tijuanie w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Club Tijuana w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Club Tijuanie
Club Tijuana terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 05:00
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio Caliente U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio Nemesio Díez Wyjazd | Trudny | |
|
26 Paź 04:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio Caliente U siebie | Łatwy | |
|
29 Paź 04:00
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
Estadio Azteca Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio BBVA Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio Victoria Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 04:00
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio Caliente U siebie | Łatwy |
Kiedy Club Tijuana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Tijuanie to spotkanie z Pueblą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 05:00 na obiekcie Estadio Caliente w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Club Tijuanie w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Club Tijuana w sezonie 2026.
Forma i bramki Club Tijuanie w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Club Tijuana wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 6/15 | 4/10 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
2:3 | 4-1-4-1 | 5/16 | 2/4 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
2:2 | 5-4-1 | 0/10 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 13/17 | 0/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 3/9 | 1/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
5:2 | 4-1-4-1 | 4/8 | 1/4 | |
|
17 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 5/11 | 2/6 | |
|
14 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
3:1 | 4-5-1 | 1/6 | 1/4 | |
|
10 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
1:0 | 4-1-4-1 | 2/7 | 3/5 | |
|
07 Sie Koniec
|
Leagues Cup, runda
|
2:0 | 4-1-4-1 | 8/14 | 3/6 |
Club Tijuana ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 1,56 punktu. W pozostałych ustawieniach Club Tijuana zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Tijuanie?
Ostatni mecz Club Tijuanie to remis z FC Juárez 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Daoudi El Ghezouani, Dourado. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Club Tijuana – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje Club Tijuana w sezonie 2026.
Miejsce Club Tijuanie w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
3
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
4
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
5
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
6
|
Atlas
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
9
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
10
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
11
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
12
|
UNAM Pumas
|
11 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | -2 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:17 | -5 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:23 | -8 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 2 |
Atlas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 8 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 9 |
UNAM Pumas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Club Tijuana w tabeli Ligi MX?
Club Tijuana zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Club Tijuanie w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Club Tijuanie na tle ligi w sezonie 2026.
Club Tijuana na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,70
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 17,0
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 33,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Club Tijuanie
-
Gilberto Mora 5

-
Mourad El Ghezouani 4
-
Jose Rivero 2
-
Elias Manoel 2
-
Alejandro Gomez 1
-
Ramiro Arciga 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Club Tijuanie i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Club Tijuanie to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club Tijuana - Puebla Po przerwie pada 53% bramek Club Tijuanie.Przebieg meczu Club Tijuanie i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Club Tijuana otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Club Tijuanie
53% bramek Club Tijuanie pada z gry. Z karnych odpowiadają za 47% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Club Tijuana zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Club Tijuanie
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Club Tijuanie, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Club Tijuana wygra mecz Club Tijuana - Puebla Club Tijuana nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Club Tijuanie
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Club Tijuanie padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club Tijuana - Puebla Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Club Tijuanie.Club Tijuana – faule i karne
- Faule / mecz 10,1
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Club Tijuana fauluje średnio 10,1 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Club Tijuanie, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Club Tijuana - Puebla Club Tijuana popełnia 10,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Club Tijuana zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Club Tijuana wygra mecz Club Tijuana - Puebla Club Tijuana zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Club Tijuanie ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Club Tijuanie, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Club Tijuana wygra drugą połowę meczu Club Tijuana - Puebla Drugą połowę Club Tijuana wygrywał w 4 z 10 meczów.Club Tijuana – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Club Tijuana oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club Tijuana - Puebla Club Tijuana oddaje 9,3 strzałów na mecz.Club Tijuana – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 39,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Club Tijuana utrzymuje przy piłce 43,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Club Tijuana wygra mecz Club Tijuana - Puebla Club Tijuana utrzymuje średnio 43,8% posiadania piłki.Club Tijuana – podania
- Kluczowe / mecz 8,8
- Dośrodkowania / mecz 18,3
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 55%
Club Tijuana wymienia średnio 369 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,8 to podania kluczowe.
Club Tijuana – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Club Tijuanie to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Club Tijuana - Puebla Czyste konto Club Tijuana zachowuje w 30% meczów.Club Tijuana – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Club Tijuana wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 6,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Club Tijuana - Puebla Powyżej 8,5 rożnego padło w 70% meczów Club Tijuanie.Club Tijuana – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 20%
Club Tijuana ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Club Tijuanie – 2,8.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Club Tijuana - Puebla Club Tijuana ogląda średnio 1,7 żółtych kartek na mecz.Club Tijuana według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 2,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Club Tijuana zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Club Tijuana na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,00 2,40 | 1,00 2,20 | 1,50 1,80 |
|
7.
|
1,67 1,40 | 2,00 2,00 | 2,00 1,80 |
|
8.
|
2,00 0,75 | 1,67 1,25 | 1,00 2,00 |
|
9.
|
1,20 1,50 | 1,20 1,00 | 1,20 1,17 |
|
10.
|
2,00 0,80 | 2,20 1,20 | 1,20 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Club Tijuanie
Skrajne wyniki i osiągnięcia Club Tijuanie w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Club Tijuana - Tigres UANL 3:1 Liga MX (Meksyk), 17.07.2026
- Najwyższa porażka Guadalajara Chivas - Club Tijuana 5:2 Liga MX (Meksyk), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Guadalajara Chivas - Club Tijuana 5:2, Liga MX (Meksyk), 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Mora, CF Pachuca - Club Tijuana 2:2, Liga MX (Meksyk), 21.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Daoudi El Ghezouani, Club Tijuana - Tigres UANL 3:1, Liga MX (Meksyk), 17.07.2026
Jakie statystyki ma Club Tijuana w tym sezonie?
Bilans Club Tijuanie w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Club Tijuana – zawodnicy
Jak wygląda kadra Club Tijuanie w sezonie 2026.
Przewidywany skład Club Tijuanie 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Club Tijuanie
-
Gilberto Mora Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 13 dniopuszczone: 1 mecz

-
Frank Boya Obrońca Rana pauzuje od 33 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Club Tijuanie
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Ekwador | 1,2 mln € | 402 tys. € | 10 | 100% | 0 | 2 | 892' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
20 | Meksyk | 1,8 mln € | 54 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 482' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Maroko | 2,5 mln € | 563 tys. € | 10 | 100% | 4 | 0 | 551' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Urugwaj | 3,5 mln € | 268 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 320' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Argentyna | 2 mln € | 268 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 271' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Brazylia | 1,8 mln € | 480 tys. € | 4 | 40% | 2 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Jamajka | 2 mln € | 563 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
18 | Meksyk | 25 mln € | 80 tys. € | 7 | 70% | 5 | 1 | 499' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Meksyk | 2 mln € | 215 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 891' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
|
34 | Urugwaj | 1 mln € | 501 tys. € | 7 | 70% | 2 | 0 | 393' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Meksyk | 4 mln € | 161 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 688' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Meksyk | 800 tys. € | 250 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 267' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
30 | Kamerun | 800 tys. € | 510 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 136' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
22 | Meksyk | 1 mln € | 80 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Meksyk | 3 mln € | 80 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Ekwador | 2,5 mln € | 608 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Meksyk | 2,5 mln € | 80 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 614' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Meksyk | 1 mln € | 161 tys. € | 10 | 100% | 0 | 2 | 569' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | Meksyk | 1 mln € | 161 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 369' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Meksyk | 1,8 mln € | 376 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Hiszpania | 1 mln € | 501 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
34 | Meksyk | 550 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
27 | Meksyk | 450 tys. € | 224 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Club Tijuanie
63,2 mln €
śr. 2,7 mln € / zawodnika
Ile Club Tijuana wydaje na pensje
6,6 mln € rocznie
śr. 286 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Meksyk (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Club Tijuanie w sezonie 2026
Club Tijuana wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Club Tijuanie
Jak wygląda skład Club Tijuanie?
W wyjściowym ustawieniu Club Tijuanie między słupkami staje J. Rodriguez, a linię obrony najczęściej tworzą R. Arciga, J. Porozo, Alejandro Gomez oraz J. Vega. W środku pola grają G. Mora, Y. Padilla, I. Tona, J. Rivero oraz A. Preciado, a za skuteczność w ataku odpowiadają Mourad El Ghezouani. Trener Sebastian Abreu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Club Tijuana – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Club Tijuana w sezonie 2026.
Club Tijuana transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 33 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
2 mln € | |
| 04 Sie 2026 |
|
Jamajka | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Sie 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Chile | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Argentyna | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 32 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 26 |
|
2,6 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ekwador | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Club Tijuanie
Club Tijuana bilans transferowy
- -2,1 mln € 2026
- +6,6 mln € 2025
- -20 tys. € 2024
- -4,2 mln € 2023
- +3,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Club Tijuanie
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Club Tijuana w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Club Tijuanie trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 4,7 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jackson Porozo z Troyes za 2,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kevin Castaneda do Guadalajary Chivas za 2,6 mln €.
Club Tijuana – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Club Tijuana? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Tijuanę?
Klub piłkarski Club Tijuana zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Meksyku oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.