Forma w lidze
CF Monterrey w tabeli
11. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 8. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
11:6 bramki
2,20 gola/mecz
4 pkt
6:9 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy CF Monterrey
Wartość drużyny: 48,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Argentyna | 32 | napastnik | 8 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Urugwaj | 28 | napastnik | 9 | 7,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,14 średnia ocena | Argentyna | 32 | napastnik | 8 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 748 minut | Hiszpania | 31 | pomocnik | 10 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład CF Monterrey 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

CF Monterrey w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 21 |
2
|
Atlas
|
12 | 6 | 3 | 3 | 19:18 | 21 |
| ··· | |||||||
10
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | 15 |
11
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 14 |
12
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 13 |
Wyniki CF Monterrey
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Club América
1
CF Monterrey
1
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Atlante FC
4
CF Monterrey
2
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
CF Monterrey
1
CD Cruz Azul
0
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
Terminarz CF Monterrey
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 03:00
|
CF Monterrey
CF Pachuca
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
|
|
22 Paź 03:00
|
Puebla
CF Monterrey
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:00
|
CF Monterrey
Guadalajara Chivas
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery CF Monterrey
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Urugwaj |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Belgia |
|
6,6 mln € | |
| 17 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
8 mln € |
CF Monterrey to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga MX (Meksyk). Swoim domowym obiektem jest Estadio BBVA, który może pomieścić 53 500 widzów. Zespół prowadzi Matias Almeyda. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 48,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez CF Monterrey?
Klub piłkarski CF Monterrey zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku. Ponadto triumfował w Puchar Meksyku, Superpuchar Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku oraz Mistrzostwo Meksyku.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CF Monterrey w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CF Monterrey trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 29,9 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 12,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Orbelin Pineda z AEK Ateny za 8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer German Berterame do Interu Miami za 12,6 mln €.
Które miejsce zajmuje CF Monterrey w tabeli Ligi MX?
CF Monterrey zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 7 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład CF Monterrey?
W wyjściowym ustawieniu CF Monterrey między słupkami staje E. Andrada, a linię obrony najczęściej tworzą R. Chavez, V. Guzman, C. Salcedo oraz G. Arteaga. W środku pola grają C. Garza, Ó. Torres, D. Rossi, O. Pineda oraz J. Corona, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Cuypers. Trener Matias Almeyda ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
Kiedy CF Monterrey gra następny mecz?
Najbliższy mecz CF Monterrey to spotkanie z CF Pachuca, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio BBVA w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CF Monterrey?
Ostatni mecz CF Monterrey to remis z Club Américą 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rossi, Bueno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CF Monterrey w tym sezonie?
Bilans CF Monterrey w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 17 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CF Monterrey w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra CF Monterrey w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań CF Monterrey
CF Monterrey terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
Estadio BBVA U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Paź 03:00
|
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
Estadio Cuauhtémoc Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
Estadio BBVA U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
Estadio BBVA U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
Estadio Nemesio Díez Wyjazd | Trudny | |
|
15 Lis 00:00
|
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
Estadio Corregidora Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 02:00
|
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
Estadio Olímpico de Universitario Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy CF Monterrey gra następny mecz?
Najbliższy mecz CF Monterrey to spotkanie z CF Pachuca, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio BBVA w ramach Ligi MX (12. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki CF Monterrey w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub CF Monterrey w sezonie 2026.
Forma i bramki CF Monterrey w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
CF Monterrey wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 5/11 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
4:2 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
1:0 | 3-4-1-2 | 6/10 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/6 | 4/8 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Leagues Cup, finał
|
2:0 | 4-2-3-1 | 15/17 | 2/5 | |
|
03 Wrz Karne
|
Leagues Cup, półfinał
|
2:2 | 4-2-3-1 | 2/16 | 1/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 14/15 | 1/3 | |
|
26 Sie Koniec
|
Leagues Cup, 1/4 finału
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 3/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 10/13 | 3/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
6:1 | 4-2-3-1 | 10/10 | 0/0 |
CF Monterrey ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach CF Monterrey zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CF Monterrey?
Ostatni mecz CF Monterrey to remis z Club Américą 1:1 w Lidze MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rossi, Bueno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CF Monterrey – tabela Liga MX (Meksyk)
Jakie miejsce w tabeli Liga MX (Meksyk) zajmuje CF Monterrey w sezonie 2026.
Miejsce CF Monterrey w tabeli Ligi MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Atlas
|
12 | 6 | 3 | 3 | 19:18 | 1 | 21 | |
3
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
4
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
5
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
6
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
UNAM Pumas
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 16 | |
9
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
10
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
11
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
12
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
12 | 2 | 5 | 5 | 13:19 | -6 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
12 | 2 | 3 | 7 | 15:25 | -10 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club América
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22:11 | 11 | 21 | |
2
|
Atlas
|
12 | 6 | 3 | 3 | 19:18 | 1 | 21 | |
3
|
Toluca
|
11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 10 | 20 | |
4
|
Club Querétaro
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | 7 | 20 | |
5
|
Guadalajara Chivas
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
6
|
Club León
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 18 | |
7
|
CD Cruz Azul
|
11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | 1 | 17 | |
8
|
UNAM Pumas
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 16 | |
9
|
Club Tijuana
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | 1 | 15 | |
10
|
Puebla
|
11 | 4 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 15 | |
11
|
CF Monterrey
|
10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | |
12
|
CF Pachuca
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:14 | 4 | 13 | |
13
|
Tigres UANL
|
11 | 3 | 4 | 4 | 13:15 | -2 | 13 | |
14
|
Santos Laguna
|
11 | 4 | 1 | 6 | 12:16 | -4 | 13 | |
15
|
Atlético San Luis
|
11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | -5 | 12 | |
16
|
Atlante FC
|
12 | 2 | 5 | 5 | 13:19 | -6 | 11 | |
17
|
Necaxa
|
12 | 2 | 3 | 7 | 15:25 | -10 | 9 | |
18
|
FC Juárez
|
11 | 1 | 1 | 9 | 8:26 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Tijuana
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 3 |
Club América
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 11 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 11 | |
| 5 |
CD Cruz Azul
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 10 | |
| 6 |
CF Monterrey
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 7 |
Toluca
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:8 | 7 | 9 | |
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 9 |
Club Querétaro
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Santos Laguna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 11 |
Atlas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 13 |
Puebla
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 15 |
Necaxa
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 6 | |
| 16 |
Atlético San Luis
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 17 |
FC Juárez
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 18 |
CF Pachuca
|
5 | 0 | 3 | 2 | 9:11 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atlas
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:9 | 4 | 15 | |
| 2 |
Club Querétaro
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 13 | |
| 3 |
Toluca
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Club América
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 5 |
Guadalajara Chivas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 6 |
UNAM Pumas
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 7 |
CF Pachuca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 8 |
Puebla
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
| 9 |
CD Cruz Azul
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 11 |
Club León
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Santos Laguna
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
| 13 |
Atlante FC
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
| 14 |
CF Monterrey
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 15 |
Club Tijuana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 16 |
Necaxa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 17 |
Tigres UANL
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Juárez
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje CF Monterrey w tabeli Ligi MX?
CF Monterrey zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligi MX z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Club Amériki wynosi 7 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki CF Monterrey w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki CF Monterrey na tle ligi w sezonie 2026.
CF Monterrey na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,0
- Strzały celne / mecz 6,1
- Asysty / mecz 1,30
- Udane dryblingi / mecz 8,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 16,9
- Przechwyty / mecz 11,5
- Wybicia / mecz 17,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy CF Monterrey
Rozkład bramek w czasie
Bramki CF Monterrey i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CF Monterrey to 16–30 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Po przerwie pada 35% bramek CF Monterrey.Przebieg meczu CF Monterrey i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy CF Monterrey otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla CF Monterrey
88% bramek CF Monterrey pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CF Monterrey zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie CF Monterrey
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów CF Monterrey, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
CF Monterrey wygra mecz CF Monterrey - CF Pachuca CF Monterrey nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach CF Monterrey
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 20%
W 50% meczów CF Monterrey padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów CF Monterrey.CF Monterrey – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
CF Monterrey fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CF Monterrey, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca CF Monterrey popełnia 13,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CF Monterrey zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
CF Monterrey wygra mecz CF Monterrey - CF Pachuca CF Monterrey zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach CF Monterrey ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 35% goli CF Monterrey, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
CF Monterrey wygra drugą połowę meczu CF Monterrey - CF Pachuca Drugą połowę CF Monterrey wygrywał w 2 z 10 meczów.CF Monterrey – strzały
- Celne / mecz 6,1
- Niecelne / mecz 7,9
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,2
CF Monterrey oddaje 14,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca CF Monterrey oddaje 14,0 strzałów na mecz.CF Monterrey – posiadanie piłki
- U siebie 60,0%
- Na wyjeździe 50,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 10
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 10 meczów. Średnio CF Monterrey utrzymuje przy piłce 55,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
CF Monterrey wygra mecz CF Monterrey - CF Pachuca CF Monterrey utrzymuje średnio 55,3% posiadania piłki.CF Monterrey – podania
- Kluczowe / mecz 13,5
- Dośrodkowania / mecz 21,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 50%
CF Monterrey wymienia średnio 480 podań na mecz przy celności 84%, z czego 13,5 to podania kluczowe.
CF Monterrey – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto CF Monterrey to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Czyste konto CF Monterrey zachowuje w 30% meczów.CF Monterrey – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 8,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
CF Monterrey wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu CF Monterrey - CF Pachuca Powyżej 8,5 rożnego padło w 60% meczów CF Monterrey.CF Monterrey – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
CF Monterrey ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale CF Monterrey – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu CF Monterrey - CF Pachuca CF Monterrey ogląda średnio 1,5 żółtych kartek na mecz.CF Monterrey według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 2,17 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz CF Monterrey zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
CF Monterrey na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,00 0,75 | 1,67 1,25 | 1,00 2,00 |
|
10.
|
1,20 1,50 | 1,20 1,00 | 1,20 1,17 |
|
11.
|
2,00 0,80 | 2,20 1,20 | 1,20 1,80 |
|
12.
|
0,60 1,67 | 1,80 1,50 | 2,20 0,50 |
|
13.
|
2,20 0,33 | 1,80 0,67 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach CF Monterrey
Skrajne wyniki i osiągnięcia CF Monterrey w tym sezonie
- Najwyższa wygrana CF Monterrey - FC Juárez 6:1 Liga MX (Meksyk), 16.08.2026
- Najwyższa porażka Club León - CF Monterrey 2:0 Liga MX (Meksyk), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek CF Monterrey - FC Juárez 6:1, Liga MX (Meksyk), 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Orellano, CF Monterrey - FC Juárez 6:1, Liga MX (Meksyk), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Ocampos, Atlas - CF Monterrey 0:2, Liga MX (Meksyk), 2.08.2026
Jakie statystyki ma CF Monterrey w tym sezonie?
Bilans CF Monterrey w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 17 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CF Monterrey – zawodnicy
Jak wygląda kadra CF Monterrey w sezonie 2026.
Przewidywany skład CF Monterrey 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra CF Monterrey
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
32 | Argentyna | 3,5 mln € | 3,6 mln € | 8 | 80% | 5 | 1 | 627' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Urugwaj | 7,5 mln € | 2,5 mln € | 9 | 90% | 3 | 3 | 624' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
29 | Belgia | 10 mln € | 2,9 mln € | 9 | 90% | 3 | 1 | 656' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Argentyna | 7,5 mln € | 534 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 624' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Meksyk | 1,3 mln € | 2,2 mln € | 10 | 100% | 1 | 2 | 559' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
32 | Czarnogóra | 1 mln € | 818 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 82' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Meksyk | 1,8 mln € | 560 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
30 | Meksyk | 6,5 mln € | 840 tys. € | 8 | 80% | 1 | 2 | 579' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Hiszpania | 2,5 mln € | 4,4 mln € | 10 | 100% | 0 | 2 | 748' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Meksyk | 4,5 mln € | 80 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 103' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
31 | Argentyna | 2,5 mln € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 382' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Meksyk | 3,5 mln € | 1,1 mln € | 10 | 100% | 0 | 1 | 329' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Meksyk | 2,5 mln € | 187 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 224' | 2 | 0 | |||||||
| 35 |
|
19 | Meksyk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
25 | Meksyk | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
28 | Meksyk | 2 mln € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 624' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
33 | Meksyk | 800 tys. € | 889 tys. € | 6 | 60% | 0 | 1 | 495' | 2 | 1 | |||||||
| 2 |
|
31 | Meksyk | 1,8 mln € | 373 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 656' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Meksyk | 2 mln € | 871 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 386' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Meksyk | 5,5 mln € | 818 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
34 | Kolumbia | 800 tys. € | 640 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 184' | 1 | 1 | |||||||
| 21 |
|
35 | Meksyk | 400 tys. € | 400 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 115' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Meksyk | 1,5 mln € | 596 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
21 | Meksyk | 100 tys. € | 53 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Argentyna | 150 tys. € | 1,3 mln € | 5 | 50% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
33 | Meksyk | 200 tys. € | 373 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | Meksyk | 150 tys. € | 53 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry CF Monterrey
70,4 mln €
śr. 2,6 mln € / zawodnika
Ile CF Monterrey wydaje na pensje
26 mln € rocznie
śr. 962 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Meksyk (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy CF Monterrey w sezonie 2026
CF Monterrey wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry CF Monterrey
Jak wygląda skład CF Monterrey?
W wyjściowym ustawieniu CF Monterrey między słupkami staje E. Andrada, a linię obrony najczęściej tworzą R. Chavez, V. Guzman, C. Salcedo oraz G. Arteaga. W środku pola grają C. Garza, Ó. Torres, D. Rossi, O. Pineda oraz J. Corona, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Cuypers. Trener Matias Almeyda ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga MX (Meksyk) i pucharach.
CF Monterrey – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CF Monterrey w sezonie 2026.
CF Monterrey transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
|
Meksyk | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Belgia | 29 |
|
6,6 mln € | |
| 17 Lip 2026 |
|
Meksyk | 30 |
|
8 mln € | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Francja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 28 |
|
7 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 26 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery CF Monterrey
CF Monterrey bilans transferowy
- -17,3 mln € 2026
- +16,4 mln € 2025
- -13,8 mln € 2024
- -14 mln € 2023
- +7,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii CF Monterrey
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CF Monterrey w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CF Monterrey trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 29,9 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 12,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Orbelin Pineda z AEK Ateny za 8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer German Berterame do Interu Miami za 12,6 mln €.
CF Monterrey – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski CF Monterrey? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez CF Monterrey?
Klub piłkarski CF Monterrey zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów CONCACAF oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku. Ponadto triumfował w Puchar Meksyku, Superpuchar Meksyku, Mistrzostwo Clausury Meksyku oraz Mistrzostwo Meksyku.