Luis Reyes jest piłkarzem występującym obecnie w CF Monterrey. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Luis Reyes
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Paź
03:00
|
Puebla
1
CF Monterrey
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
05:10
|
Club América
1
CF Monterrey
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
03:00
|
Atlante FC
4
CF Monterrey
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Luis Reyes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luis Reyes wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.97, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luis Reyes oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luis Reyes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luis Reyes rozegrał w barwach CF Monterrey w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 177 minut. Średnio dawało to 10 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Luis Reyes
Pierwszy transfer Luis Reyes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Atlasu do Club Amériki za 1,7 miliona euro.
Ile zarabia Luis Reyes?
Na podstawie kontraktu z CF Monterrey, Luis Reyes otrzymuje 402,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 33,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reyes w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Luis Reyes ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luis Reyes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luis Reyes to koronawirus z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Luis Reyes?
Luis Reyes ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Apertury Meksyku — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Club Américą — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Luis Reyes?
Luis Reyes najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Luis Reyes?
Wycena 35-letniego Luis Reyes według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luis Reyes?
Luis Reyes urodził się 3 kwietnia 1991 w Monterrey w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Luis Reyes - statystyki
Szczegółowe statystyki Luis Reyes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CF Monterrey oraz reprezentacja Meksyku. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luis Reyes
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Luis Reyes
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luis Reyes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luis Reyes wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.97, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luis Reyes oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Luis Reyes - transfery
W trakcie kariery Luis Reyes zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CF Monterrey 2025 – obecnie
-
Atlas 2020 – 2025
-
Club América 2020 – 2020
-
Atlético San Luis 2019 – 2020
-
Club América 2018 – 2019
-
Atlas 2016 – 2018
-
Académicos de Atlas 2016 – 2016

-
Club Jaiba Brava 2015 – 2016
-
Académicos de Atlas 2015 – 2015

-
Estudiantes de Altamira (- 2015) 2014 – 2015

-
Académicos de Atlas 2014 – 2014

-
Loros de la Universidad de Colima (- 2019) 2014 – 2014

-
Académicos de Atlas 2014 – 2014

-
Unión de Curtidores 2013 – 2014

-
Académicos de Atlas 2012 – 2013

-
Atlas Guadalajara II 2012 – 2012

-
Atlas U19 2011 – 2012

-
Atlas Guadalajara II do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Luis Reyes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
1,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.12.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Luis Reyes
Pierwszy transfer Luis Reyes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Atlasu do Club Amériki za 1,7 miliona euro.
Luis Reyes - forma
W ostatnich 5 meczach Luis Reyes zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Luis Reyes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Paź
03:00
|
Puebla
1
CF Monterrey
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
05:10
|
Club América
1
CF Monterrey
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
03:00
|
Atlante FC
4
CF Monterrey
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
03:10
|
CF Monterrey
1
CD Cruz Azul
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
03:10
|
CF Monterrey
0
Tigres UANL
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
03:15
|
Toluca
2
CF Monterrey
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup, finał | |||||||
|
03 Wrz
05:40
|
Club América
(4)
2
CF Monterrey
(5)
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup, półfinał | |||||||
|
31 Sie
04:10
|
CF Monterrey
1
Atlético San Luis
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk), 6. kolejka | |||||||
|
26 Sie
02:40
|
CF Monterrey
2
Chicago Fire
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Leagues Cup, 1/4 finału | |||||||
|
22 Sie
03:00
|
Club León
2
CF Monterrey
0
|
9' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk), 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
03:10
|
CF Monterrey
6
FC Juárez
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 4. kolejka | |||||||
|
13 Sie
02:00
|
CF Monterrey
2
Nashville SC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
09 Sie
02:10
|
Inter Miami
1
CF Monterrey
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
06 Sie
02:50
|
CF Monterrey
1
Orlando City SC
2
|
61' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
02 Sie
03:05
|
Atlas
0
CF Monterrey
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 3. kolejka | |||||||
|
27 Lip
01:00
|
Necaxa
2
CF Monterrey
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 2. kolejka | |||||||
|
19 Lip
03:05
|
CF Monterrey
3
Santos Laguna
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk), 1. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
01:00
|
Santos Laguna
3
CF Monterrey
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Kwi
05:05
|
CF Monterrey
2
Puebla
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
03:05
|
CF Monterrey
1
CF Pachuca
3
|
78' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
03:00
|
Atlas
0
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
01:00
|
CF Monterrey
1
Atlético San Luis
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
22 Mar
02:05
|
CF Monterrey
2
Guadalajara Chivas
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
14 Mar
04:00
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
2
|
3' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
08 Mar
04:00
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
05 Mar
02:00
|
CF Monterrey
4
Club Querétaro
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
01 Mar
02:05
|
CF Monterrey
0
CD Cruz Azul
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
23 Lut
00:00
|
UNAM Pumas
2
CF Monterrey
0
|
65' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Lut
02:00
|
CF Monterrey
1
Club León
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
08 Lut
04:10
|
Club América
1
CF Monterrey
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
01 Lut
02:00
|
CF Monterrey
2
Club Tijuana
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
17 Sty
04:00
|
Mazatlán
1
CF Monterrey
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sty
02:00
|
Necaxa
0
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
11 Sty
04:05
|
CF Monterrey
0
Toluca
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Toluca
3
CF Monterrey
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
04 Gru
2025
|
CF Monterrey
1
Toluca
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Club América
2
CF Monterrey
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
27 Lis
2025
|
CF Monterrey
2
Club América
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Guadalajara Chivas
4
CF Monterrey
2
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
CF Monterrey
1
Tigres UANL
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
CD Cruz Azul
2
CF Monterrey
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2025
|
CF Monterrey
4
FC Juárez
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
CF Monterrey
1
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Club Tijuana
2
CF Monterrey
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
CF Monterrey
1
Santos Laguna
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2025
|
Toluca
6
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
CF Monterrey
2
Club América
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Club Querétaro
0
CF Monterrey
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Puebla
2
CF Monterrey
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
CF Monterrey
3
Necaxa
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
CF Monterrey
3
Mazatlán
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Club León
1
CF Monterrey
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
08 Sie
2025
|
CF Monterrey
0
Charlotte
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
04 Sie
2025
|
CF Monterrey
(5)
1
New York Red Bulls
(3)
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
01 Sie
2025
|
CF Monterrey
2
FC Cincinnati
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
27 Lip
2025
|
CF Monterrey
3
Atlas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
19 Lip
2025
|
Atlético San Luis
0
CF Monterrey
1
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
14 Lip
2025
|
CF Pachuca
3
CF Monterrey
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
02 Lip
2025
|
Borussia Dortmund
2
CF Monterrey
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału | |||||||
|
26 Cze
2025
|
Urawa Red Diamonds
0
CF Monterrey
4
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
22 Cze
2025
|
River Plate
0
CF Monterrey
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
18 Cze
2025
|
CF Monterrey
1
Inter Mediolan
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Toluca
2
CF Monterrey
1
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
08 Maj
2025
|
CF Monterrey
3
Toluca
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
05 Maj
2025
|
CF Monterrey
2
UNAM Pumas
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025 | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Club León
0
CF Monterrey
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
2025
|
CF Monterrey
1
Club América
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
CF Monterrey
3
Guadalajara Chivas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
CF Monterrey
1
Club Tijuana
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
03 Mar
2025
|
CF Monterrey
4
Santos Laguna
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Mazatlán
1
CF Monterrey
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
CF Monterrey
3
Atlético San Luis
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
30 Sty
2025
|
Atlas
3
CF Monterrey
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Toluca
1
CF Monterrey
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Sty
2025
|
CF Monterrey
1
Puebla
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Guadalajara Chivas
1
Atlas
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025 | |||||||
|
11 Lis
2024
|
Necaxa
0
Atlas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2024
|
Atlas
2
CD Cruz Azul
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
CF Monterrey
4
Atlas
0
|
78' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
2024
|
Club León
0
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Atlas
0
Mazatlán
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Toluca
4
Atlas
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Atlético San Luis
2
Atlas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2024
|
Atlas
2
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2024
|
Real Salt Lake
2
Atlas
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Houston Dynamo
0
Atlas
1
|
75' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
20 Lip
2024
|
Puebla
1
Atlas
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
17 Lip
2024
|
Atlas
1
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
13 Lip
2024
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
06 Lip
2024
|
FC Juárez
2
Atlas
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Atlas
2
Club Querétaro
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Mar
2024
|
Atlas
1
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Puebla
2
Atlas
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
UNAM Pumas
3
Atlas
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
29 Wrz
2023
|
Atlas
2
Puebla
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Wrz
2023
|
Atlas
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
31 Sie
2023
|
Club Querétaro
1
Atlas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
21 Sie
2023
|
Atlas
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
31 Lip
2023
|
Atlas
1
Toronto FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Leagues Cup 2023 | |||||||
|
24 Lip
2023
|
New York City FC
0
Atlas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Leagues Cup 2023 | |||||||
|
02 Lip
2023
|
Atlas
2
CD Cruz Azul
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
15 Maj
2023
|
Guadalajara Chivas
1
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
12 Maj
2023
|
Atlas
1
Guadalajara Chivas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
30 Kwi
2023
|
Atlético San Luis
0
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Necaxa
1
Atlas
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Atlas
4
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
02 Kwi
2023
|
Atlas
3
Guadalajara Chivas
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Puebla
0
Atlas
4
|
62' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Club Tijuana
1
Atlas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
Atlas
0
Tigres UANL
1
|
87' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
05 Lut
2023
|
UNAM Pumas
2
Atlas
2
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
02 Lut
2023
|
Atlas
0
Toluca
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
CF Monterrey
2
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
08 Wrz
2022
|
Mazatlán
1
Atlas
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
Atlas
0
UNAM Pumas
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
01 Wrz
2022
|
Meksyk
0
Paragwaj
1
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Atlas
1
Puebla
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Guadalajara Chivas
1
Atlas
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
05 Sie
2022
|
Atlas
3
Club Querétaro
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
27 Lip
2022
|
Atlas
1
Club Tijuana
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
24 Lip
2022
|
Tigres UANL
2
Atlas
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
17 Lip
2022
|
Atlas
3
CD Cruz Azul
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
10 Lip
2022
|
Toluca
3
Atlas
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
03 Lip
2022
|
Club América
0
Atlas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
27 Maj
2022
|
Atlas
2
CF Pachuca
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
19 Maj
2022
|
Atlas
3
Tigres UANL
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
13 Maj
2022
|
Guadalajara Chivas
1
Atlas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Toluca
2
Atlas
4
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Atlas
1
Mazatlán
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
FC Juárez
1
Atlas
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
03 Mar
2022
|
Atlas
0
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
07 Lut
2022
|
Atlas
2
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
23 Sty
2022
|
Club América
0
Atlas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
10 Gru
2021
|
Club León
3
Atlas
2
|
75' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
06 Gru
2021
|
Atlas
0
UNAM Pumas
1
|
79' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
03 Gru
2021
|
UNAM Pumas
0
Atlas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
Atlas
1
CF Monterrey
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
25 Lis
2021
|
CF Monterrey
0
Atlas
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
29 Paź
2021
|
Atlas
0
Club Tijuana
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
22 Sie
2021
|
Atlas
0
Toluca
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
16 Sie
2021
|
Atlas
0
Club América
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Atlas
0
Guadalajara Chivas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Mazatlán
0
Atlas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
21 Mar
2021
|
CD Cruz Azul
3
Atlas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Puebla
0
Atlas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2021
|
Atlas
2
FC Juárez
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
Atlas
3
Club América
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
16 Lut
2021
|
CF Pachuca
0
Atlas
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
24 Sty
2021
|
Atlas
0
Tigres UANL
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
18 Sty
2021
|
Club Querétaro
1
Atlas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
FC Juárez
1
Club América
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Club León
3
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
09 Wrz
2020
|
Puebla
2
Club América
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
Atlético San Luis
1
Club América
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
17 Sie
2020
|
Club Querétaro
4
Club América
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
08 Mar
2020
|
CF Monterrey
2
Atlético San Luis
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
24 Lut
2020
|
Club Querétaro
0
Atlético San Luis
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Atlético San Luis
2
CD Cruz Azul
1
|
94' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
12 Sty
2020
|
Tigres UANL
0
Atlético San Luis
0
|
91' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
24 Lis
2019
|
CD Cruz Azul
3
Atlético San Luis
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Atlético San Luis
0
Necaxa
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Atlas
1
Atlético San Luis
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
30 Paź
2019
|
Atlético San Luis
0
Club América
1
|
93' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
27 Paź
2019
|
Club León
3
Atlético San Luis
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
30 Wrz
2019
|
Atlético San Luis
2
Club Tijuana
3
|
95' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
27 Wrz
2019
|
Toluca
3
Atlético San Luis
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
22 Wrz
2019
|
Atlético San Luis
2
Santos Laguna
3
|
93' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Puebla
1
Atlético San Luis
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
01 Wrz
2019
|
CF Pachuca
0
Atlético San Luis
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Veracruz
1
Atlético San Luis
2
|
94' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
11 Sie
2019
|
Guadalajara Chivas
3
Atlético San Luis
0
|
95' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Lip
2019
|
Atlético San Luis
1
CF Monterrey
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Club Tijuana
3
Club América
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Club América
1
Puebla
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
06 Mar
2019
|
Club América
1
Necaxa
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Mazatlán
2
Club América
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Lut
2019
|
Club América
2
Club Querétaro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
10 Gru
2018
|
Club América
6
UNAM Pumas
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Gru
2018
|
UNAM Pumas
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
25 Lis
2018
|
Club América
4
Veracruz
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
12 Lis
2018
|
Santos Laguna
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Lobos BUAP
0
Club América
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Club América
2
UNAM Pumas
2
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
19 Sie
2018
|
Club Querétaro
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
29 Lip
2018
|
Club América
3
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Lip
2018
|
Necaxa
2
Club América
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Mar
2018
|
Mazatlán
2
Atlas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
Atlas
0
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
Tigres UANL
2
Atlas
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
11 Lut
2018
|
Lobos BUAP
3
Atlas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
03 Lut
2018
|
Atlas
2
CD Cruz Azul
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
28 Sty
2018
|
Club América
1
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
20 Sty
2018
|
Atlas
1
Toluca
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Sty
2018
|
Atlas
1
Club León
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Lis
2017
|
Atlas
1
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
05 Lis
2017
|
Guadalajara Chivas
1
Atlas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
02 Lis
2017
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Paź
2017
|
Atlas
0
Mazatlán
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
16 Paź
2017
|
Santos Laguna
0
Atlas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
30 Wrz
2017
|
Atlas
2
Veracruz
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
27 Wrz
2017
|
Puebla
1
Atlas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
17 Wrz
2017
|
CF Monterrey
2
Atlas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
23 Sie
2017
|
Atlas
1
Lobos BUAP
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
05 Sie
2017
|
Club Tijuana
0
CF Monterrey
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Luis Reyes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.00.
W ostatnich 10 meczach Luis Reyes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.74.
W jakiej formie jest Luis Reyes?
Luis Reyes jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.00 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.97).
Ile meczów rozegrał Luis Reyes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luis Reyes rozegrał w barwach CF Monterrey w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 177 minut. Średnio dawało to 10 minut gry na spotkanie.
Luis Reyes - zarobki
Luis Reyes gra w CF Monterrey na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 403 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luis Reyes w CF Monterrey (2025/26)
| Rocznie | 403 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 34 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Luis Reyes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
403 tys. € |
| 2024/25 |
|
403 tys. € |
| 2023/24 |
|
582 tys. € |
| 2022/23 |
|
582 tys. € |
| 2021/22 |
|
582 tys. € |
| 2020/21 |
|
582 tys. € |
| 2019/20 |
|
627 tys. € |
| 2018/19 |
|
627 tys. € |
| 2017/18 |
|
492 tys. € |
| 2016/17 |
|
340 tys. € |
Ile zarabia Luis Reyes?
Na podstawie kontraktu z CF Monterrey, Luis Reyes otrzymuje 402,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 33,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Reyes w listopadzie 2026 to 7,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Luis Reyes - kontuzje
W trakcie kariery Luis Reyes zanotował 1 kontuzję. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luis Reyes
- Koronawirus 27.12.20 – 03.01.21 (8 dni)
Czy Luis Reyes ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luis Reyes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luis Reyes to koronawirus z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luis Reyes - trofea
W trakcie kariery Luis Reyes zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Luis Reyes
Jakie trofea zdobył Luis Reyes?
Luis Reyes zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Club Américe — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Apertury Meksyku — 2 razy.
Luis Reyes - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luis Reyes wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luis Reyes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Luis Reyes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 35 |
|
400 tys. € |
| 19.05.2026 | 35 |
|
450 tys. € |
| 28.12.2025 | 34 |
|
500 tys. € |
| 25.05.2025 | 34 |
|
600 tys. € |
| 10.12.2024 | 33 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2024 | 33 |
|
1 mln € |
| 03.03.2024 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 28.12.2023 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2023 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 29.03.2023 | 31 |
|
2 mln € |
| 30.10.2022 | 31 |
|
2,3 mln € |
| 10.04.2022 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2021 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 20.04.2021 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 17.12.2020 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 26.06.2020 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
1,6 mln € |
| 09.01.2020 | 28 |
|
2 mln € |
| 12.08.2019 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 07.02.2019 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 22.08.2018 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 09.04.2018 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 30.07.2017 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 15.12.2016 | 25 |
|
700 tys. € |
| 03.08.2016 | 25 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Luis Reyes?
Wycena Luis Reyes wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Luis Reyes wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 400 tys. €.