CF Monterrey - Orlando City SC wynik meczu 1:2
CF Monterrey - Orlando City SC (06.08.2026) wynik meczu 1:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie CF Monterrey | 0 min |
|---|---|
| Remis | 27 min |
| Prowadzenie Orlando City SC | 72 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Tyrese Spicer 60' (gol) | 1 |
|---|---|
| Interwencje VAR Roberto de la Rosa, gol anulowany 6', Reyes, czerwona kartka anulowana 53', Ocampos, rzut karny anulowany 77' | 3 |
| Kartki CF Monterrey Orellano 21', Rodriguez 34', Roberto de la Rosa 34', Reyes 53', Cardenas 57' | 5 |
| Kartki Orlando City SC Brekalo 45+3', Crepeau 51', Cartagena 73' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 39 min (60'–90+9') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 27' |
| Gol średnio co | 33,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 99 min | 33 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 23 zdarzenia: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,3 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 56 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 33% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Leagues Cup 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | runda |
| Data | 06.08.2026, 02:50 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 24°C |
| Sędzia | Adonai Escobedo Gonzalez |
Statystyki
Pełne statystyki meczu CF Monterrey - Orlando City SC z 06.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz CF Monterrey vs Orlando City SC
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
CF Monterrey
- Śr. wiek
- 29,1
- Śr. wzrost
- 177 cm
- Śr. ocena XI
- 6,25
- 22 Luis Cardenas bramkarz 200 tys. € 33 l. 180 cm 6
- 2 Ricardo Chavez obrońca 1,8 mln € 31 l. 176 cm 6
- 33 Stefan Medina obrońca 63' 800 tys. € 34 l. 180 cm 3
- 3 Gerardo Arteaga obrońca 2 mln € 28 l. 173 cm 6
- 30 Jorge Rodriguez obrońca 2,5 mln € 31 l. 178 cm 6
- 21 Luis Reyes pomocnik 61' 400 tys. € 35 l. 181 cm 6
- 27 Roberto de la Rosa pomocnik 62' 1,8 mln € 26 l. 177 cm 6
- 5 Fidel Ambriz pomocnik 3,5 mln € 23 l. 181 cm 6
- 10 Lucas Orellano pomocnik 66' 7,5 mln € 26 l. 170 cm 6
- 11 Iker Fimbres pomocnik 4,5 mln € 21 l. 173 cm 6
- 32 Uros Djurdjevic napastnik 62' 1 mln € 32 l. 182 cm 5
- 19 Daniel Aceves obrońca 2 mln € 25 l. 179 cm 4
- 17 Jesus Corona pomocnik 61' 1,3 mln € 33 l. 173 cm 6
- 99 Hugo Cuypers napastnik 62' 10 mln € 29 l. 185 cm 6
- 18 Cesar Garza pomocnik 2,5 mln € 21 l. 172 cm 6
- 4 Victor Guzman obrońca 5,5 mln € 24 l. 175 cm 6
-
200 O. Galvez pomocnik – – – – –
- 7 Lucas Ocampos pomocnik 62' 3,5 mln € 32 l. 187 cm 6
- 31 Cesar Ramos bramkarz 150 tys. € 26 l. 182 cm 6
- 9 Diego Rossi pomocnik 66' 7,5 mln € 28 l. 170 cm 6
- 13 Carlos Salcedo obrońca 63' 800 tys. € 33 l. 182 cm 5
- 8 Óliver Torres pomocnik 2,5 mln € 31 l. 178 cm 6
-
232 Santiago Lomelin Trevino bramkarz – – – – –
Trener Matias Almeyda
Orlando City SC
- Śr. wiek
- 26,6
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,83
- 71 Maxime Crepeau bramkarz 1,8 mln € 32 l. 181 cm 3
- 24 Griffin Dorsey obrońca 90+3' 1,5 mln € 27 l. 183 cm 3
- 4 David Brekalo obrońca 3,5 mln € 27 l. 186 cm 3
- 6 Robin Jansson obrońca 400 tys. € 34 l. 185 cm 3
- 44 Bernardo Rhein obrońca 400 tys. € 19 l. 173 cm 2
- 5 Luis Otavio Costa de Aquino pomocnik 3 mln € 19 l. – 2
- 20 Eduard Atuesta pomocnik 61' 3,5 mln € 29 l. 180 cm 1
- 77 Ivan Angulo pomocnik 3 mln € 27 l. 179 cm 3
- 7 Antoine Griezmann pomocnik 8 mln € 35 l. 176 cm 3
- 14 Tyrese Spicer pomocnik 70' 600 tys. € 25 l. 185 cm 3
- 22 Justin Ellis napastnik 70' 2 mln € 19 l. 183 cm 3
- 65 Gustavo Caraballo Delgado pomocnik 250 tys. € 18 l. – 3
- 57 Iago Teodoro obrońca 1,5 mln € 21 l. 188 cm 3
- 19 Zakaria Taifi pomocnik 70' 600 tys. € 21 l. 185 cm 3
- 11 Tiago Souza de Jesus Carvalho napastnik 3,5 mln € 21 l. 178 cm 3
-
23 Harvey Graham Sarajian napastnik – – – – –
- 87 Marco Pasalić napastnik 90+3' 6,5 mln € 26 l. 177 cm 3
- 12 Javier Otero bramkarz 150 tys. € 23 l. 198 cm 3
- 3 Adrian Marin obrońca 1,5 mln € 29 l. 181 cm 3
-
40 Tristan Himes bramkarz – – – – –
- 35 Joran Gerbet pomocnik 500 tys. € 25 l. 180 cm 3
- 9 Daryl Dike napastnik 70' 1 mln € 26 l. 188 cm 3
- 16 Wilder Cartagena pomocnik 61' 1,2 mln € 32 l. 180 cm 3
Trener Martin Perelman
FAQ
Jaki był wyjściowy skład CF Monterrey w meczu z Orlando City SC?
W wyjściowym składzie CF Monterrey w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce L. Cardenas, w obronie R. Chavez, S. Medina, G. Arteaga oraz J. Rodriguez, w pomocy L. Reyes, Roberto de la Rosa, F. Ambriz, L. Orellano oraz I. Fimbres, w ataku U. Đurđević. Z ławki weszli: J. Corona (61'), H. Cuypers (62'), L. Ocampos (62'), C. Salcedo (63') oraz D. Rossi (66').
Jaki był wyjściowy skład Orlando City SC w meczu z CF Monterrey?
W wyjściowym składzie Orlando City SC w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce M. Crepeau, w obronie G. Dorsey, D. Brekalo, R. Jansson oraz B. Rhein, w pomocy Luis Otavio Costa de Aquino, E. Atuesta, I. Angulo, A. Griezmann oraz T. Spicer, w ataku J. Ellis. Z ławki weszli: W. Cartagena (61'), Z. Taifi (70'), D. Dike (70') oraz M. Pasalic (90+3').
Forma w 10 ostatnich meczach
CF Monterrey - Orlando City SC
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
CF Monterrey - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
02:00
|
CF Monterrey
3
Club Tijuana
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||
|
25 Paź
02:00
|
CF Monterrey
0
Guadalajara Chivas
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||
|
22 Paź
03:00
|
Puebla
1
CF Monterrey
4
|
||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||
|
19 Paź
03:00
|
CF Monterrey
2
CF Pachuca
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||
|
11 Paź
05:10
|
Club América
1
CF Monterrey
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||
|
26 Wrz
03:00
|
Atlante FC
4
CF Monterrey
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||
|
20 Wrz
03:10
|
CF Monterrey
1
CD Cruz Azul
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||
|
13 Wrz
03:10
|
CF Monterrey
0
Tigres UANL
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||
|
07 Wrz
03:15
|
Toluca
2
CF Monterrey
0
|
||
| Leagues Cup, finał | |||
|
03 Wrz
05:40
|
Club América
(4)
2
CF Monterrey
(5)
2
|
||
| Leagues Cup, półfinał | |||
Orlando City SC - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
18:10
|
Charlotte
4
Orlando City SC
0
|
||
| MLS, 33. kolejka | |||
|
29 Paź
01:40
|
Chicago Fire
2
Orlando City SC
2
|
||
| MLS, 32. kolejka | |||
|
25 Paź
01:40
|
Orlando City SC
2
New York City FC
2
|
||
| MLS, 31. kolejka | |||
|
18 Paź
01:40
|
Orlando City SC
4
DC United
1
|
||
| MLS, 30. kolejka | |||
|
15 Paź
01:40
|
Toronto FC
3
Orlando City SC
3
|
||
| MLS, 29. kolejka | |||
|
11 Paź
01:40
|
Orlando City SC
3
Columbus Crew
2
|
||
| MLS, 28. kolejka | |||
|
27 Wrz
01:40
|
Philadelphia Union
4
Orlando City SC
2
|
||
| MLS, 27. kolejka | |||
|
20 Wrz
01:40
|
New England Revolution
4
Orlando City SC
2
|
||
| MLS, 26. kolejka | |||
|
17 Wrz
01:00
|
Columbus Crew
2
Orlando City SC
1
|
||
| Puchar USA 2025/2026, półfinał | |||
|
13 Wrz
01:40
|
Orlando City SC
3
Toronto FC
0
|
||
| MLS, 25. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
CF Monterrey - Orlando City SC
Bilans 1 meczu bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 2,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 1)
- Obie strzelą (BTTS) 100% (1 z 1)
- Mecze bez gola 0% (0 z 1)
- Remisy 0% (0 z 1)
- Wygrana 1 golem 100% (1 z 1)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 1)
CF Monterrey - Orlando City SC mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Sie
02:50
|
CF Monterrey
1
Orlando City SC
2
|
||
| Leagues Cup, runda | |||
Statystyki szczegółowe H2H
CF Monterrey - Orlando City SC
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 1 meczu CF Monterrey - Orlando City SC.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:2 wygrana Orlando City SC | 1 (100%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol CF Monterrey najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Bez porażki CF Monterrey najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Czyste konto CF Monterrey najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H CF Monterrey - Orlando City SC według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Monterrey | Remis | Orlando City |
|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 1 | 0 | 0 | 1 |
Atut własnego boiska
CF Monterrey u siebie i Orlando City SC na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów CF Monterrey - Orlando City SC?
W 1 spotkaniu bezpośrednich CF Monterrey ma na koncie 0 zwycięstw, Orlando City SC 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 1:2 dla CF Monterrey. Ostatni mecz rozegrano 6 sierpnia 2026 (Leagues Cup), a CF Monterrey - Orlando City SC zakończył się wynikiem 1:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:1 Orlando City SC (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Orlando City SC nad CF Monterrey?
Ostatnie zwycięstwo Orlando City SC nad CF Monterrey przypadło na 6 sierpnia 2026 (Leagues Cup, 2:1). Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (100%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (100%).
Miejsca CF Monterrey oraz Orlando City SC
w tabeli Leagues Cup
Tabela - Grupa A
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 2 |
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 5 |
CF Monterrey
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 6 |
Club León
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
FC Juárez
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
U siebie
P
|
| 9 |
CF Pachuca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 10 |
Santos Laguna
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Atlas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 12 |
Necaxa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
Atlante FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 14 |
Atlético San Luis
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
Club Querétaro
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
UNAM Pumas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 18 |
Puebla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 3 |
Guadalajara Chivas
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 4 |
CF Monterrey
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 6 |
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 7 |
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 8 |
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 9 |
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
| 11 |
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 13 |
Club América
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Toluca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
CD Cruz Azul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
Tigres UANL
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 18 |
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
Tabela - Grupa B
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 2 |
Chicago Fire
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Austin FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 4 |
Real Salt Lake
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 7 | 6 | |
| 5 |
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 6 |
Portland Timbers
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 7 |
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
San Diego
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
FC Dallas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
U siebie
Z
|
| 11 |
Minnesota United FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Nashville SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 13 |
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
| 14 |
New York City FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
| 15 |
Seattle Sounders
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 16 |
Philadelphia Union
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 17 |
Orlando City SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Vancouver Whitecaps
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chicago Fire
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 3 |
FC Dallas
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 4 |
Orlando City SC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 5 |
Austin FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Minnesota United FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 8 |
Vancouver Whitecaps
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 9 |
Columbus Crew
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 10 |
Charlotte
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Portland Timbers
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 12 |
FC Cincinnati
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
San Diego
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Nashville SC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 15 |
Inter Miami
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
New York City FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 17 |
Seattle Sounders
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 18 |
Philadelphia Union
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|