Forma w lidze
FC Dallas w tabeli
3. miejsce / 50 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
26:20 bramki
1,86 gola/mecz
24 pkt
27:25 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Dallas
Wartość drużyny: 20 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 19 bramek | Chorwacja | 28 | napastnik | 25 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 9 asyst | Urugwaj | 25 | pomocnik | 28 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,46 średnia ocena | Chorwacja | 28 | napastnik | 25 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2466 minut | USA | 29 | obrońca | 29 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład FC Dallas 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 52 |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 51 |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 50 |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 47 |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 46 |
Wyniki FC Dallas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
FC Dallas
1
Seattle Sounders
0
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Charlotte
3
FC Dallas
2
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
FC Dallas
1
Los Angeles FC
0
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz FC Dallas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
Houston Dynamo
FC Dallas
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
FC Dallas
San Jose Earthquakes
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 01:30
|
FC Dallas
Columbus Crew
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Dallas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
4,5 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Haiti |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Rumunia |
|
za darmo |
FC Dallas to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Toyota Stadium, który może pomieścić 22 565 widzów. Zespół prowadzi Eric Quill. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 20 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Dallas?
Klub piłkarski FC Dallas zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał US Open Cup oraz Supporters' Shield.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Dallas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Dallas trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 9,3 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Daniel Job z Kongsvingeru za 4,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Maarten Paes do Ajaksu za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje FC Dallas w tabeli MLS?
FC Dallas zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 50 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 53:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład FC Dallas?
W wyjściowym ustawieniu FC Dallas między słupkami staje Daniel, a linię obrony najczęściej tworzą S. Ibeagha, O. Urhoghide oraz S. Moore. W środku pola grają S. Moreno, Joaquin Valiente Cioli, Ramiro, Kaick da Silva Ferreira, C. Cappis oraz B. Kamungo, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Musa. Trener Eric Quill ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy FC Dallas gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Dallas to spotkanie z Houston Dynamo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Shell Energy Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Dallas?
Ostatni mecz FC Dallas to wygrana z Seattle Sounders 1:0 w MLS, 15 października 2026. Bramkę zdobył Da Silva Ferreira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Dallas w tym sezonie?
Bilans FC Dallas w tym sezonie to 29 meczów i wynik 14-8-7 przy 53 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Dallas w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FC Dallas w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Dallas
FC Dallas terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Shell Energy Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 02:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Toyota Stadium U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 01:30
|
MLS, 32. kolejka
|
Toyota Stadium U siebie | – | |
|
31 Paź 20:00
|
MLS, 33. kolejka
|
Children's Mercy Park Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Toyota Stadium U siebie | Umiarkowany |
Kiedy FC Dallas gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Dallas to spotkanie z Houston Dynamo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Shell Energy Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki FC Dallas w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FC Dallas w sezonie 2026.
Forma i bramki FC Dallas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Dallas wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 7/18 | 2/2 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
3:2 | 3-4-2-1 | 3/17 | 1/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 2/4 | 2/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 8/14 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 7/12 | 1/1 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 6/8 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
4:3 | 3-5-2 | 3/10 | 0/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
3:3 | 3-4-2-1 | 3/9 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
5:0 | 3-4-1-2 | 3/12 | 5/6 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
3:4 | 3-4-2-1 | 3/9 | 3/6 |
FC Dallas ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 13 z 29 meczów, ze średnią 1,92 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Dallas zdobywa 1,56 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Dallas?
Ostatni mecz FC Dallas to wygrana z Seattle Sounders 1:0 w MLS, 15 października 2026. Bramkę zdobył Da Silva Ferreira. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Dallas – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje FC Dallas w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
15 | 9 | 4 | 2 | 34:19 | 15 | 31 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
15 | 9 | 3 | 3 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 7 | 27 | |
| 7 |
FC Dallas
|
14 | 7 | 5 | 2 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 8 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 9 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 10 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 11 |
San Diego
|
15 | 6 | 4 | 5 | 35:27 | 8 | 22 | |
| 12 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
15 | 7 | 5 | 3 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
14 | 6 | 5 | 3 | 26:16 | 10 | 23 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 19 | |
| 6 |
Minnesota United FC
|
15 | 5 | 3 | 7 | 28:35 | -7 | 18 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
15 | 4 | 5 | 6 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
15 | 2 | 3 | 10 | 20:31 | -11 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
15 | 3 | 0 | 12 | 14:43 | -29 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje FC Dallas w tabeli MLS?
FC Dallas zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 50 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 53:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki FC Dallas w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FC Dallas na tle ligi w sezonie 2026.
FC Dallas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 1,31
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,55
- Czyste konta 24%
- Odbiory / mecz 15,2
- Przechwyty / mecz 9,9
- Wybicia / mecz 29,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy FC Dallas
-
Petar Musa 19
-
Logan Farrington 10
-
Kaick da Silva Ferreira 4

-
Samuel Sarver 3

-
Patrickson Delgado 3
-
Santiago Moreno 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Dallas i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Dallas to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Po przerwie pada 47% bramek FC Dallas.Przebieg meczu FC Dallas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 13-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 9-1-1 |
| Remis do przerwy | 11 | 4-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-2-4 |
Gdy FC Dallas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Dallas
89% bramek FC Dallas pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Dallas zdobywa w sezonie średnio 1,72 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie FC Dallas
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Dallas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Dallas wygra mecz Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach FC Dallas
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 72%
- Powyżej 2,5 66%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 34%
- Powyżej 5,5 17%
W 66% meczów FC Dallas padają co najmniej trzy bramki, a w 62% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Powyżej 2,5 bramki padło w 66% meczów FC Dallas.FC Dallas – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 10,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Dallas fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 10,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Dallas, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas popełnia 13,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Dallas zdobywa 1,86 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
FC Dallas wygra mecz Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas zdobywa u siebie 62% możliwych punktów, na wyjeździe 53%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach FC Dallas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli FC Dallas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 29 meczów.
FC Dallas wygra drugą połowę meczu Houston Dynamo - FC Dallas Drugą połowę FC Dallas wygrywał w 8 z 29 meczów.FC Dallas – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
FC Dallas oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas oddaje 9,1 strzałów na mecz.FC Dallas – posiadanie piłki
- U siebie 44,0%
- Na wyjeździe 40,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 29
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 29 meczów. Średnio FC Dallas utrzymuje przy piłce 42,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
FC Dallas wygra mecz Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas utrzymuje średnio 42,4% posiadania piłki.FC Dallas – podania
- Kluczowe / mecz 9,2
- Dośrodkowania / mecz 14,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 43%
FC Dallas wymienia średnio 385 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,2 to podania kluczowe.
FC Dallas – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 3 z 15
- Stracone / mecz 1,55
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto FC Dallas to 24% meczów sezonu (7 z 29), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Czyste konto FC Dallas zachowuje w 24% meczów.FC Dallas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 93%
- Pow. 8,5 w meczu 72%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
FC Dallas wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 72% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Powyżej 8,5 rożnego padło w 72% meczów FC Dallas.FC Dallas – kartki
- Żółte kartki 68
- Pow. 3,5 kartki w meczu 66%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 3%
FC Dallas ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Dallas – 1,9.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas ogląda średnio 2,3 żółtych kartek na mecz.FC Dallas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 2,17 | 2,83 |
| Środka tabeli (6–10) | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,22 | 1,00 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 5-2-2 | 1,89 | 2,00 | 1,56 |
Najwięcej punktów na mecz FC Dallas zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
FC Dallas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,93 1,64 | 2,33 1,86 | 0,93 1,14 |
|
2.
|
2,07 1,43 | 2,27 1,43 | 1,27 1,36 |
|
3.
|
1,86 1,60 | 1,86 1,80 | 1,43 1,67 |
|
4.
|
1,50 1,73 | 1,79 1,73 | 1,57 1,27 |
|
5.
|
1,93 1,27 | 1,21 1,47 | 0,86 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Dallas
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Dallas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana DC United - FC Dallas 0:4 MLS, 5.04.2026
- Najwyższa porażka Vancouver Whitecaps - FC Dallas 5:0 MLS, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek FC Dallas - Houston Dynamo 4:3, MLS, 22.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Delgado, San Jose Earthquakes - FC Dallas 2:3, MLS, 17.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Farrington, St. Louis City - FC Dallas 3:3, MLS, 31.08.2026
Jakie statystyki ma FC Dallas w tym sezonie?
Bilans FC Dallas w tym sezonie to 29 meczów i wynik 14-8-7 przy 53 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Dallas – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Dallas w sezonie 2026.
Przewidywany skład FC Dallas 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze FC Dallas
-
Anderson Julio Napastnik Uraz nogi pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
Logan Farrington Napastnik Uraz nogi pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
Daniel Bramkarz Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 82 dniopuszczone: 10 meczów
-
Geovane Rocha Obrońca Uraz pauzuje od 1130 dniopuszczone: 120 meczów
Kadra FC Dallas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Chorwacja | 12 mln € | 2,2 mln € | 25 | 86% | 19 | 5 | 1 830' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | USA | 4 mln € | 311 tys. € | 27 | 93% | 10 | 3 | 1 436' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Kolumbia | 3 mln € | 714 tys. € | 24 | 83% | 3 | 3 | 1 145' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
24 | Tanzania | 1 mln € | 222 tys. € | 19 | 66% | 0 | 2 | 1 413' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Nigeria | 4 mln € | 60 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Ekwador | 2,5 mln € | 667 tys. € | 6 | 21% | 0 | 0 | 80' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | USA | 800 tys. € | 101 tys. € | 29 | 100% | 3 | 1 | 320' | 4 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Jamajka | 75 tys. € | 78 tys. € | 10 | 34% | 0 | 0 | 106' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Polska | – | 78 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 55 |
![]() |
20 | Brazylia | 3,5 mln € | 178 tys. € | 29 | 100% | 4 | 1 | 2 188' | 4 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Urugwaj | 2,5 mln € | – | 28 | 97% | 2 | 9 | 1 876' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | USA | 600 tys. € | 313 tys. € | 29 | 100% | 0 | 1 | 1 730' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Brazylia | 500 tys. € | 511 tys. € | 24 | 83% | 0 | 3 | 1 714' | 6 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Szwecja | 1,8 mln € | 534 tys. € | 28 | 97% | 0 | 3 | 1 681' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Izrael | 1,2 mln € | – | 27 | 93% | 1 | 2 | 946' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Ekwador | 3 mln € | 231 tys. € | 26 | 90% | 3 | 0 | 776' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Haiti | 75 tys. € | 78 tys. € | 4 | 14% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
26 | USA | 250 tys. € | – | 10 | 34% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | USA | 50 tys. € | – | 14 | 48% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | USA | 1,8 mln € | 934 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
26 | Anglia | 2 mln € | 516 tys. € | 25 | 86% | 2 | 2 | 2 159' | 7 | 0 | |||||||
| 25 |
|
34 | USA | 200 tys. € | 649 tys. € | 29 | 100% | 1 | 1 | 1 878' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | USA | 1,5 mln € | 711 tys. € | 29 | 100% | 1 | 2 | 2 466' | 5 | 0 | |||||||
| 32 |
|
21 | USA | 500 tys. € | 178 tys. € | 28 | 97% | 1 | 0 | 1 677' | 7 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Ghana | 300 tys. € | 409 tys. € | 29 | 100% | 1 | 0 | 281' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | USA | 200 tys. € | 78 tys. € | 8 | 28% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Brazylia | 400 tys. € | 356 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 42 |
|
32 | Brazylia | 800 tys. € | – | 6 | 21% | 0 | 0 | 469' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | USA | 400 tys. € | 101 tys. € | 23 | 79% | 0 | 0 | 1 170' | 2 | 0 | |||||||
| 40 |
|
25 | Kanada | 800 tys. € | 245 tys. € | 26 | 90% | 0 | 0 | 971' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Dallas
49,8 mln €
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Ile FC Dallas wydaje na pensje
10,4 mln € rocznie
śr. 348 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: USA (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Dallas w sezonie 2026
FC Dallas wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Dallas
Jak wygląda skład FC Dallas?
W wyjściowym ustawieniu FC Dallas między słupkami staje Daniel, a linię obrony najczęściej tworzą S. Ibeagha, O. Urhoghide oraz S. Moore. W środku pola grają S. Moreno, Joaquin Valiente Cioli, Ramiro, Kaick da Silva Ferreira, C. Cappis oraz B. Kamungo, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Musa. Trener Eric Quill ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
FC Dallas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Dallas w sezonie 2026.
FC Dallas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 21 |
|
4,5 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Haiti | 25 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Rumunia | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
RPA | 28 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
USA | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
610 tys. € | |
| 29 Cze 2026 |
|
RPA | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Rumunia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
USA | 24 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery FC Dallas
FC Dallas bilans transferowy
- -7,8 mln € 2026
- -1,6 mln € 2025
- -12,3 mln € 2024
- -1,3 mln € 2023
- +6,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Dallas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Dallas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Dallas trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 9,3 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Daniel Job z Kongsvingeru za 4,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Maarten Paes do Ajaksu za 1,5 mln €.
FC Dallas – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Dallas? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Dallas?
Klub piłkarski FC Dallas zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał US Open Cup oraz Supporters' Shield.