Forma w lidze
Real Salt Lake w tabeli
11. miejsce / 33 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do 9. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
28:21 bramki
1,87 gola/mecz
6 pkt
14:26 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Realu Salt Lake
Wartość drużyny: 26,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Hiszpania | 23 | napastnik | 27 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Urugwaj | 26 | obrońca | 24 | 4 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,17 średnia ocena | USA | 19 | pomocnik | 16 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2520 minut | Brazylia | 36 | bramkarz | 29 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Realu Salt Lake 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 52 |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 51 |
| ··· | |||||||
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | 33 |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | 33 |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | 33 |
Wyniki Realu Salt Lake
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Real Salt Lake
1
San Jose Earthquakes
1
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Philadelphia Union
2
Real Salt Lake
1
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Real Salt Lake
3
New England Revolution
0
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Realu Salt Lake
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
Sporting Kansas City
Real Salt Lake
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
Real Salt Lake
St. Louis City
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 01:30
|
Austin FC
Real Salt Lake
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Realu Salt Lake
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Nigeria |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
USA |
|
130 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Serbia |
|
2 mln € |
Real Salt Lake to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest America First Field, który może pomieścić 21 810 widzów. Zespół prowadzi Pablo Mastroeni. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 26,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Salt Lake?
Klub piłkarski Real Salt Lake zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał MLS Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Salt Lake w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Realu Salt Lake trafiło 22 zawodników za łączną kwotę 14,8 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 15,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Morgan Guilavogui z RC Lens za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zavier Gozo do Crystal Palace za 13 mln €.
Które miejsce zajmuje Real Salt Lake w tabeli MLS?
Real Salt Lake zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 33 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 42:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Realu Salt Lake?
W wyjściowym ustawieniu Realu Salt Lake między słupkami staje Rafael, a linię obrony najczęściej tworzą D. Yedlin, P. Quinton oraz K. Henry. W środku pola grają D. Marczuk, S. Junqua, S. Spierings, N. Caliskan, M. Guilavogui oraz J. Sanabria, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Solans. Trener Pablo Mastroeni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Real Salt Lake gra następny mecz?
Najbliższy mecz Realu Salt Lake to spotkanie ze Sportingiem Kansas City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Children's Mercy Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Realu Salt Lake?
Ostatni mecz Realu Salt Lake to remis z San Jose Earthquakes 1:1 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Rollet de Fougerolles, Jasinski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Real Salt Lake w tym sezonie?
Bilans Realu Salt Lake w tym sezonie to 29 meczów i wynik 9-6-14 przy 42 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Realu Salt Lake w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Real Salt Lake w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Realu Salt Lake
Real Salt Lake terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Children's Mercy Park Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 02:30
|
MLS, 31. kolejka
|
America First Field U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 01:30
|
MLS, 32. kolejka
|
Q2 Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 03:30
|
MLS, 33. kolejka
|
PayPal Park Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
America First Field U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Real Salt Lake gra następny mecz?
Najbliższy mecz Realu Salt Lake to spotkanie ze Sportingiem Kansas City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Children's Mercy Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Realu Salt Lake w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Real Salt Lake w sezonie 2026.
Forma i bramki Realu Salt Lake w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Real Salt Lake wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 5/10 | 1/1 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 3/7 | 2/6 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
3:0 | 3-4-3 | 1/12 | 2/4 | |
|
24 Wrz Koniec
|
MLS, 7. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 6/13 | 2/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
0:3 | 3-4-3 | 6/13 | 2/7 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
0:2 | 3-4-3 | 10/11 | 2/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 4/5 | 4/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
2:2 | 3-4-3 | 5/13 | 3/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 1/8 | 5/8 | |
|
26 Sie Koniec
|
Leagues Cup, 1/4 finału
|
3:0 | 3-4-2-1 | 3/11 | 2/3 |
Real Salt Lake ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 12 z 29 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Real Salt Lake zdobywa 1,41 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Realu Salt Lake?
Ostatni mecz Realu Salt Lake to remis z San Jose Earthquakes 1:1 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Rollet de Fougerolles, Jasinski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Real Salt Lake – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Real Salt Lake w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
15 | 9 | 4 | 2 | 34:19 | 15 | 31 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
15 | 9 | 3 | 3 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 7 | 27 | |
| 7 |
FC Dallas
|
14 | 7 | 5 | 2 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 8 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 9 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 10 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 11 |
San Diego
|
15 | 6 | 4 | 5 | 35:27 | 8 | 22 | |
| 12 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
15 | 7 | 5 | 3 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
14 | 6 | 5 | 3 | 26:16 | 10 | 23 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 19 | |
| 6 |
Minnesota United FC
|
15 | 5 | 3 | 7 | 28:35 | -7 | 18 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
15 | 4 | 5 | 6 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
15 | 2 | 3 | 10 | 20:31 | -11 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
15 | 3 | 0 | 12 | 14:43 | -29 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Real Salt Lake w tabeli MLS?
Real Salt Lake zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 33 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 42:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Realu Salt Lake w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Realu Salt Lake na tle ligi w sezonie 2026.
Real Salt Lake na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 1,17
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,62
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 9,8
- Wybicia / mecz 23,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Realu Salt Lake
Rozkład bramek w czasie
Bramki Realu Salt Lake i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Realu Salt Lake to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Po przerwie pada 50% bramek Realu Salt Lake.Przebieg meczu Realu Salt Lake i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 7-5-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 2-1-12 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 6-1-2 |
| Remis do przerwy | 13 | 3-4-6 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-1-6 |
Gdy Real Salt Lake otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Realu Salt Lake
93% bramek Realu Salt Lake pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Real Salt Lake zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Realu Salt Lake
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Realu Salt Lake, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Real Salt Lake wygra mecz Sporting Kansas City - Real Salt Lake Real Salt Lake nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Realu Salt Lake
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 93%
- Powyżej 2,5 66%
- Powyżej 3,5 28%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 7%
W 66% meczów Realu Salt Lake padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Powyżej 2,5 bramki padło w 66% meczów Realu Salt Lake.Real Salt Lake – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Real Salt Lake fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Realu Salt Lake, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Real Salt Lake popełnia 12,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Real Salt Lake zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,43 na wyjeździe.
Real Salt Lake wygra mecz Sporting Kansas City - Real Salt Lake Real Salt Lake zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 14%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Realu Salt Lake ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Realu Salt Lake, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 29 meczów.
Real Salt Lake wygra drugą połowę meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Drugą połowę Real Salt Lake wygrywał w 7 z 29 meczów.Real Salt Lake – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,3
Real Salt Lake oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Real Salt Lake oddaje 10,5 strzałów na mecz.Real Salt Lake – posiadanie piłki
- U siebie 50,6%
- Na wyjeździe 47,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 29
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 29 meczów. Średnio Real Salt Lake utrzymuje przy piłce 48,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Real Salt Lake wygra mecz Sporting Kansas City - Real Salt Lake Real Salt Lake utrzymuje średnio 48,9% posiadania piłki.Real Salt Lake – podania
- Kluczowe / mecz 10,9
- Dośrodkowania / mecz 15,0
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 50%
Real Salt Lake wymienia średnio 467 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,9 to podania kluczowe.
Real Salt Lake – czyste konta
- U siebie 3 z 15
- Na wyjeździe 0 z 14
- Stracone / mecz 1,62
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Realu Salt Lake to 10% meczów sezonu (3 z 29), z czego 3 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Czyste konto Real Salt Lake zachowuje w 10% meczów.Real Salt Lake – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 66%
- Pow. 10,5 w meczu 48%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Real Salt Lake wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 66% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Powyżej 8,5 rożnego padło w 66% meczów Realu Salt Lake.Real Salt Lake – kartki
- Żółte kartki 65
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 7%
Real Salt Lake ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Realu Salt Lake – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Sporting Kansas City - Real Salt Lake Real Salt Lake ogląda średnio 2,2 żółtych kartek na mecz.Real Salt Lake według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 1-2-5 | 0,63 | 1,25 | 1,88 |
| Środka tabeli (6–10) | 9 | 3-1-5 | 1,11 | 1,22 | 1,56 |
| Dołu tabeli (11–15) | 6 | 3-3-0 | 2,00 | 2,17 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Real Salt Lake zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Real Salt Lake na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,00 0,57 | 1,87 0,93 | 1,00 1,86 |
|
10.
|
1,71 0,60 | 2,21 1,33 | 1,79 2,07 |
|
11.
|
1,80 0,43 | 1,87 1,00 | 1,40 1,86 |
|
12.
|
1,47 0,79 | 2,33 1,14 | 1,80 1,93 |
|
13.
|
0,93 1,20 | 1,14 1,87 | 1,29 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Realu Salt Lake
Skrajne wyniki i osiągnięcia Realu Salt Lake w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Salt Lake - Houston Dynamo 3:0 MLS, 14.05.2026
- Najwyższa porażka Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps 0:3 MLS, 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Real Salt Lake - FC Dallas 3:4, MLS, 20.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Hezarkhani, Real Salt Lake - New England Revolution 3:0, MLS, 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Lobzhanidze, Philadelphia Union - Real Salt Lake 2:1, MLS, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Real Salt Lake w tym sezonie?
Bilans Realu Salt Lake w tym sezonie to 29 meczów i wynik 9-6-14 przy 42 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Real Salt Lake – zawodnicy
Jak wygląda kadra Realu Salt Lake w sezonie 2026.
Przewidywany skład Realu Salt Lake 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Realu Salt Lake
-
Emeka Eneli Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 8 dniopuszczone: 2 mecze
-
Juan Arias Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 33 dniopuszczone: 5 meczów
-
Lukas Engel Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 36 dniopuszczone: 6 meczów
-
Diego Luna Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 36 dniopuszczone: 6 meczów
-
Luc de Fougerolles Obrońca Rana pauzuje od 50 dniopuszczone: 3 mecze
-
Justen Glad Obrońca Uraz pachwiny pauzuje od 88 dniopuszczone: 19 meczów
Kadra Realu Salt Lake
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
23 | Hiszpania | 5 mln € | – | 27 | 93% | 11 | 3 | 1 918' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Gwinea | 4,5 mln € | 2 mln € | 23 | 79% | 2 | 5 | 1 650' | 7 | 1 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Australia | 400 tys. € | 261 tys. € | 4 | 14% | 1 | 0 | 193' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
19 | USA | 3 mln € | 78 tys. € | 26 | 90% | 3 | 0 | 1 045' | 2 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
24 | Hiszpania | 150 tys. € | 78 tys. € | 4 | 14% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | USA | 350 tys. € | 178 tys. € | 17 | 59% | 1 | 0 | 486' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | USA | 1 mln € | 400 tys. € | 4 | 14% | 0 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Polska | 1 mln € | 640 tys. € | 23 | 79% | 1 | 0 | 657' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
24 | Brazylia | 100 tys. € | – | 13 | 45% | 0 | 1 | 295' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | USA | 250 tys. € | 78 tys. € | 6 | 21% | 0 | 0 | 91' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
17 | Kanada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
18 | USA | 100 tys. € | 78 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
23 | USA | 8 mln € | 400 tys. € | 18 | 62% | 5 | 3 | 1 230' | 5 | 0 | |||||||
| 92 |
|
26 | Niemcy | 1,8 mln € | 101 tys. € | 29 | 100% | 1 | 4 | 2 467' | 5 | 0 | |||||||
| 12 |
|
31 | Gruzja | 2 mln € | 800 tys. € | 14 | 48% | 3 | 3 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Holandia | 1,8 mln € | 667 tys. € | 22 | 76% | 1 | 1 | 1 461' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | USA | 400 tys. € | 78 tys. € | 10 | 34% | 0 | 0 | 252' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | USA | 600 tys. € | – | 17 | 59% | 0 | 0 | 374' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
18 | USA | 600 tys. € | 101 tys. € | 14 | 48% | 0 | 0 | 441' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | USA | 2 mln € | 356 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Serbia | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | USA | 125 tys. € | 78 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
18 | Chile | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
21 | Kanada | 5 mln € | 100 tys. € | 2 | 7% | 1 | 1 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | USA | 3 mln € | 1 mln € | 12 | 41% | 0 | 1 | 1 051' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Urugwaj | 4 mln € | 445 tys. € | 24 | 83% | 1 | 5 | 1 881' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | USA | 600 tys. € | 578 tys. € | 22 | 76% | 0 | 1 | 1 569' | 8 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | USA | 800 tys. € | 156 tys. € | 26 | 90% | 0 | 1 | 1 867' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Dania | 3 mln € | 667 tys. € | 18 | 62% | 1 | 0 | 1 141' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | USA | 800 tys. € | 400 tys. € | 26 | 90% | 0 | 1 | 1 200' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Kolumbia | 1,5 mln € | 445 tys. € | 11 | 38% | 0 | 0 | 545' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Trynidad i Tobago | 100 tys. € | 101 tys. € | 15 | 52% | 0 | 0 | 721' | 2 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Grecja | 1 mln € | 400 tys. € | 26 | 90% | 0 | 0 | 704' | 3 | 0 | |||||||
| 37 |
|
19 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Brazylia | 200 tys. € | 418 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 2 520' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
28 | USA | 175 tys. € | 178 tys. € | 26 | 90% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Realu Salt Lake
54,9 mln €
śr. 1,5 mln € / zawodnika
Ile Real Salt Lake wydaje na pensje
11,2 mln € rocznie
śr. 312 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
17
najliczniej: USA (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Realu Salt Lake w sezonie 2026
Real Salt Lake wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Realu Salt Lake
Jak wygląda skład Realu Salt Lake?
W wyjściowym ustawieniu Realu Salt Lake między słupkami staje Rafael, a linię obrony najczęściej tworzą D. Yedlin, P. Quinton oraz K. Henry. W środku pola grają D. Marczuk, S. Junqua, S. Spierings, N. Caliskan, M. Guilavogui oraz J. Sanabria, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Solans. Trener Pablo Mastroeni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Real Salt Lake – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Real Salt Lake w sezonie 2026.
Real Salt Lake transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Nigeria | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
USA | 24 |
|
130 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Serbia | 19 |
|
2 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Kanada | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Argentyna | 27 |
|
345 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
USA | 19 |
|
45 tys. € | |
| 17 Sie 2026 |
|
USA | 19 |
|
13 mln € | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 24 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Realu Salt Lake
Real Salt Lake bilans transferowy
- +550 tys. € 2026
- +106 tys. € 2025
- +18,8 mln € 2024
- -18 mln € 2023
- -2,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Realu Salt Lake
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Salt Lake w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Realu Salt Lake trafiło 22 zawodników za łączną kwotę 14,8 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 15,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Morgan Guilavogui z RC Lens za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zavier Gozo do Crystal Palace za 13 mln €.
Real Salt Lake – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Real Salt Lake? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Salt Lake?
Klub piłkarski Real Salt Lake zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał MLS Cup.
