Forma w lidze
Colorado Rapids w tabeli
9. miejsce / 38 punktów Play-offy
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
5 meczów bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
28:15 bramki
1,87 gola/mecz
8 pkt
13:26 bramki
0,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Colorado Rapids
Wartość drużyny: 22,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Brazylia | 26 | napastnik | 22 | 6 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 8 asyst | USA | 23 | pomocnik | 29 | 6 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,08 średnia ocena | Anglia | 25 | pomocnik | 5 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2380 minut | USA | 23 | pomocnik | 29 | 6 mln € |
Przewidywany skład Colorado Rapids 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 52 |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 51 |
| ··· | |||||||
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | 39 |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 38 |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | 33 |
Wyniki Colorado Rapids
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Colorado Rapids
2
Minnesota United FC
2
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Colorado Rapids
1
San Jose Earthquakes
1
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Los Angeles Galaxy
3
Colorado Rapids
2
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Colorado Rapids
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 04:30
|
Portland Timbers
Colorado Rapids
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
Colorado Rapids
Vancouver Whitecaps
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 03:30
|
San Jose Earthquakes
Colorado Rapids
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Colorado Rapids
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2027 |
![]() |
Australia |
|
1,8 mln € | |
| 08 Wrz 2026 |
|
USA |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Kanada |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Ghana |
|
1 mln € |
Colorado Rapids to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Dick's Sporting Goods Park, który może pomieścić 19 734 widzów. Zespół prowadzi Matt Wells. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 22,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Colorado Rapids?
Klub piłkarski Colorado Rapids zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał MLS Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colorado Rapids w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Colorado Rapids trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 26,1 mln €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 18,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Morgan Whittaker z Middlesbroughu za 11,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lucas Herrington do Hull City za 14,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Colorado Rapids w tabeli MLS?
Colorado Rapids zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 38 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Colorado Rapids?
W wyjściowym ustawieniu Colorado Rapids między słupkami staje Nicholas Defreitas-Hansen, a linię obrony najczęściej tworzą R. Cannon, R. Holding, Loic Williams Ntambue Kayumba Girones oraz M. Navarro. W środku pola grają M. Whittaker, W. Frederick oraz P. Aaronson, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Phillip, D. Yapi oraz G. Minoungou. Trener Matt Wells ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Colorado Rapids gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colorado Rapids to spotkanie z Portland Timbers, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:30 na obiekcie Providence Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colorado Rapids?
Ostatni mecz Colorado Rapids to remis z Minnesotą United FC 2:2 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Yapi, Yeboah, Minoungou oraz Williams Ntambue Kayumba Giron (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Colorado Rapids w tym sezonie?
Bilans Colorado Rapids w tym sezonie to 29 meczów i wynik 11-5-13 przy 41 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Colorado Rapids w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Colorado Rapids w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Colorado Rapids
Colorado Rapids terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 04:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Providence Park Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 02:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Dick's Sporting Goods Park U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 03:30
|
MLS, 32. kolejka
|
PayPal Park Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 02:30
|
MLS, 33. kolejka
|
Dick's Sporting Goods Park U siebie | – | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Toyota Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Colorado Rapids gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colorado Rapids to spotkanie z Portland Timbers, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:30 na obiekcie Providence Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Colorado Rapids w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Colorado Rapids w sezonie 2026.
Forma i bramki Colorado Rapids w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Colorado Rapids wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 7/11 | 3/4 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 6/9 | 1/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
3:2 | 3-1-4-2 | 6/11 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
3:3 | 4-3-3 | 4/10 | 2/2 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Puchar USA, półfinał
|
0:3 | 4-2-3-1 | 8/10 | 4/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 5/6 | 2/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 4/12 | 2/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
3:0 | 4-3-2-1 | 3/4 | 0/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 7/8 | 3/8 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 3/5 | 3/3 |
Colorado Rapids ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 13 z 29 meczów, ze średnią 1,23 punktu. W pozostałych ustawieniach Colorado Rapids zdobywa 1,38 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colorado Rapids?
Ostatni mecz Colorado Rapids to remis z Minnesotą United FC 2:2 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Yapi, Yeboah, Minoungou oraz Williams Ntambue Kayumba Giron (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Colorado Rapids – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Colorado Rapids w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
15 | 9 | 4 | 2 | 34:19 | 15 | 31 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
15 | 9 | 3 | 3 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 7 | 27 | |
| 7 |
FC Dallas
|
14 | 7 | 5 | 2 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 8 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 9 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 10 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 11 |
San Diego
|
15 | 6 | 4 | 5 | 35:27 | 8 | 22 | |
| 12 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
15 | 7 | 5 | 3 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
14 | 6 | 5 | 3 | 26:16 | 10 | 23 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 19 | |
| 6 |
Minnesota United FC
|
15 | 5 | 3 | 7 | 28:35 | -7 | 18 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
15 | 4 | 5 | 6 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
15 | 2 | 3 | 10 | 20:31 | -11 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
15 | 3 | 0 | 12 | 14:43 | -29 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Colorado Rapids w tabeli MLS?
Colorado Rapids zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 38 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Colorado Rapids w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Colorado Rapids na tle ligi w sezonie 2026.
Colorado Rapids na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,93
- Udane dryblingi / mecz 7,1
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,41
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 13,5
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 18,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Colorado Rapids
-
Rafael Navarro 10
-
Paxten Aaronson 7
-
Darren Yapi 4
-
Donavan Phillip 3

-
Wayne Frederick 2
-
Kosi Thompson 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Colorado Rapids i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Colorado Rapids to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Po przerwie pada 54% bramek Colorado Rapids.Przebieg meczu Colorado Rapids i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 11-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 0-0-10 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 7-4-1 |
| Remis do przerwy | 9 | 4-1-4 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-0-8 |
Gdy Colorado Rapids otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Colorado Rapids
88% bramek Colorado Rapids pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Colorado Rapids zdobywa w sezonie średnio 1,31 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Colorado Rapids
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Colorado Rapids, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Colorado Rapids wygra mecz Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Colorado Rapids
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 66%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 34%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 7%
W 48% meczów Colorado Rapids padają co najmniej trzy bramki, a w 48% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Powyżej 2,5 bramki padło w 48% meczów Colorado Rapids.Colorado Rapids – faule i karne
- Faule / mecz 14,6
- Faule rywali / mecz 13,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Colorado Rapids fauluje średnio 14,6 razy na mecz, a wymusza 13,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Colorado Rapids, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids popełnia 14,6 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Colorado Rapids zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,57 na wyjeździe.
Colorado Rapids wygra mecz Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 19%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Colorado Rapids ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Colorado Rapids, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 29 meczów.
Colorado Rapids wygra drugą połowę meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Drugą połowę Colorado Rapids wygrywał w 9 z 29 meczów.Colorado Rapids – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Colorado Rapids oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids oddaje 8,9 strzałów na mecz.Colorado Rapids – posiadanie piłki
- U siebie 58,2%
- Na wyjeździe 53,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 29
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 29 meczów. Średnio Colorado Rapids utrzymuje przy piłce 55,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Colorado Rapids wygra mecz Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids utrzymuje średnio 55,8% posiadania piłki.Colorado Rapids – podania
- Kluczowe / mecz 9,2
- Dośrodkowania / mecz 16,7
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 39
- Celność długich podań 52%
Colorado Rapids wymienia średnio 492 podań na mecz przy celności 87%, z czego 9,2 to podania kluczowe.
Colorado Rapids – czyste konta
- U siebie 7 z 15
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,41
- Bez straty do przerwy 66%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Colorado Rapids to 31% meczów sezonu (9 z 29), z czego 7 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Czyste konto Colorado Rapids zachowuje w 31% meczów.Colorado Rapids – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,9
Colorado Rapids wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Powyżej 8,5 rożnego padło w 55% meczów Colorado Rapids.Colorado Rapids – kartki
- Żółte kartki 70
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 7%
Colorado Rapids ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Colorado Rapids – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids ogląda średnio 2,4 żółtych kartek na mecz.Colorado Rapids według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 1-1-5 | 0,57 | 1,29 | 1,57 |
| Środka tabeli (6–10) | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,71 | 1,29 |
| Dołu tabeli (11–15) | 10 | 6-2-2 | 2,00 | 1,40 | 0,90 |
Najwięcej punktów na mecz Colorado Rapids zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Colorado Rapids na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,71 1,13 | 1,64 1,00 | 1,43 1,07 |
|
8.
|
1,53 1,07 | 1,33 1,40 | 1,20 2,13 |
|
9.
|
2,00 0,57 | 1,87 0,93 | 1,00 1,86 |
|
10.
|
1,71 0,60 | 2,21 1,33 | 1,79 2,07 |
|
11.
|
1,80 0,43 | 1,87 1,00 | 1,40 1,86 |
Ciekawe rekordy w meczach Colorado Rapids
Skrajne wyniki i osiągnięcia Colorado Rapids w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Colorado Rapids - Houston Dynamo 6:2 MLS, 12.04.2026
- Najwyższa porażka San Diego - Colorado Rapids 3:0 MLS, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Colorado Rapids - Houston Dynamo 6:2, MLS, 12.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Phillip, Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 3:2, MLS, 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Navarro, Colorado Rapids - Houston Dynamo 6:2, MLS, 12.04.2026
Jakie statystyki ma Colorado Rapids w tym sezonie?
Bilans Colorado Rapids w tym sezonie to 29 meczów i wynik 11-5-13 przy 41 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Colorado Rapids – zawodnicy
Jak wygląda kadra Colorado Rapids w sezonie 2026.
Przewidywany skład Colorado Rapids 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Colorado Rapids
-
Ali Fadal Pomocnik Rana pauzuje od 8 dniopuszczone: 2 mecze

-
Kimani Stewart-Baynes Pomocnik Uraz nogi pauzuje od 32 dniopuszczone: 2 mecze
-
Youssef Maziz Pomocnik Rana pauzuje od 36 dniopuszczone: 6 meczów
-
Zack Steffen Bramkarz Uraz barku pauzuje od 166 dniopuszczone: 21 meczów
Kadra Colorado Rapids
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
26 | Ghana | 1,5 mln € | 360 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
21 | USA | 2,5 mln € | 707 tys. € | 29 | 100% | 4 | 2 | 1 362' | 6 | 0 | |||||||
| 93 |
|
24 | Burkina-Faso | 1,5 mln € | 101 tys. € | 22 | 76% | 1 | 2 | 1 332' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Trynidad i Tobago | 600 tys. € | 101 tys. € | 25 | 86% | 2 | 2 | 1 738' | 2 | 1 | |||||||
| 9 |
|
20 | Izrael | 4,5 mln € | – | 4 | 14% | 0 | 0 | 190' | 0 | 1 | |||||||
| 32 |
![]() |
21 | Saint Lucia | – | – | 14 | 48% | 3 | 0 | 486' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | USA | 150 tys. € | 78 tys. € | 25 | 86% | 0 | 0 | 171' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
20 | Senegal | – | – | 6 | 21% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Kanada | 200 tys. € | 102 tys. € | 7 | 24% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Kajmany | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Anglia | 12 mln € | 1,5 mln € | 5 | 17% | 2 | 0 | 378' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | USA | 6 mln € | 1,8 mln € | 29 | 100% | 7 | 8 | 2 380' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
28 | Francja | 1 mln € | 300 tys. € | 6 | 21% | 0 | 2 | 291' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | USA | 2 mln € | 411 tys. € | 25 | 86% | 1 | 1 | 1 515' | 10 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Nigeria | 3 mln € | 711 tys. € | 27 | 93% | 1 | 0 | 1 765' | 8 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | USA | 1,2 mln € | 445 tys. € | 5 | 17% | 0 | 0 | 91' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Ghana | 100 tys. € | 101 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
24 | Hiszpania | 3 mln € | 320 tys. € | 14 | 48% | 1 | 0 | 1 260' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Anglia | 3 mln € | 1,1 mln € | 27 | 93% | 0 | 1 | 2 064' | 3 | 2 | |||||||
| 29 |
|
27 | Wenezuela | 2 mln € | 443 tys. € | 25 | 86% | 0 | 1 | 1 735' | 8 | 2 | |||||||
| 4 |
|
28 | USA | 1,5 mln € | 667 tys. € | 21 | 72% | 2 | 0 | 1 245' | 5 | 0 | |||||||
| 99 |
|
22 | USA | 800 tys. € | 111 tys. € | 20 | 69% | 0 | 1 | 892' | 2 | 1 | |||||||
| 33 |
|
23 | Kanada | 850 tys. € | 125 tys. € | 22 | 76% | 2 | 0 | 846' | 5 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | USA | 600 tys. € | 267 tys. € | 29 | 100% | 1 | 1 | 680' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | USA | 1 mln € | 116 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 418' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | USA | 1,5 mln € | 978 tys. € | 9 | 31% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
25 | Dania | 300 tys. € | 72 tys. € | 27 | 93% | 0 | 0 | 1 620' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
20 | USA | 200 tys. € | 63 tys. € | 18 | 62% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
|
24 | USA | 0 € | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Colorado Rapids
51 mln €
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Ile Colorado Rapids wydaje na pensje
11 mln € rocznie
śr. 366 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: USA (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Colorado Rapids w sezonie 2026
Colorado Rapids wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Colorado Rapids
Jak wygląda skład Colorado Rapids?
W wyjściowym ustawieniu Colorado Rapids między słupkami staje Nicholas Defreitas-Hansen, a linię obrony najczęściej tworzą R. Cannon, R. Holding, Loic Williams Ntambue Kayumba Girones oraz M. Navarro. W środku pola grają M. Whittaker, W. Frederick oraz P. Aaronson, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Phillip, D. Yapi oraz G. Minoungou. Trener Matt Wells ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Colorado Rapids – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Colorado Rapids w sezonie 2026.
Colorado Rapids transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2027 |
![]() |
Australia | 17 |
|
1,8 mln € | |
| 08 Wrz 2026 |
|
USA | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Kanada | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Ghana | 26 |
|
1 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
11,2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Izrael | 20 |
|
5,2 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Trynidad i Tobago | 23 |
|
1,2 mln € | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
USA | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Australia | 19 |
|
14,8 mln € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Francja | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Colorado Rapids
Colorado Rapids bilans transferowy
- -7,8 mln € 2026
- -2,2 mln € 2025
- +3,8 mln € 2024
- -2,7 mln € 2023
- +977 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Colorado Rapids
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colorado Rapids w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Colorado Rapids trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 26,1 mln €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 18,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Morgan Whittaker z Middlesbroughu za 11,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lucas Herrington do Hull City za 14,8 mln €.
Colorado Rapids – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Colorado Rapids? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Colorado Rapids?
Klub piłkarski Colorado Rapids zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał MLS Cup.