Forma w lidze
Portland Timbers w tabeli
10. miejsce / 33 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do 9. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
31:25 bramki
2,21 gola/mecz
9 pkt
20:31 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Portland Timbers
Wartość drużyny: 18 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Wenezuela | 22 | napastnik | 20 | 9 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Republika Zielonego Przylądka | 25 | pomocnik | 25 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,13 średnia ocena | Republika Zielonego Przylądka | 25 | pomocnik | 25 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2610 minut | Kanada | 29 | bramkarz | 29 | 1 mln € |
Przewidywany skład Portland Timbers 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 52 |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 51 |
| ··· | |||||||
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 38 |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | 33 |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | 33 |
Wyniki Portland Timbers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Portland Timbers
0
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Sporting Kansas City
3
Portland Timbers
3
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
San Jose Earthquakes
3
Portland Timbers
1
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Portland Timbers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 04:30
|
Portland Timbers
Colorado Rapids
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 03:30
|
Portland Timbers
Charlotte
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 01:30
|
St. Louis City
Portland Timbers
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Portland Timbers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
USA |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Wenezuela |
|
10,8 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Kanada |
|
85 tys. € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Chile |
|
za darmo |
Portland Timbers to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Providence Park, który może pomieścić 25 518 widzów. Zespół prowadzi Marti Cifuentes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 18 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Portland Timbers?
Klub piłkarski Portland Timbers zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał MLS is Back oraz MLS Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Portland Timbers w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Portland Timbers trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 6,2 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 12,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Cole Bassett z Colorado Rapids za 2,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kevin Kelsy do Rangers za 10,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Portland Timbers w tabeli MLS?
Portland Timbers zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 33 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:56, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Portland Timbers?
W wyjściowym ustawieniu Portland Timbers między słupkami staje J. Pantemis, a linię obrony najczęściej tworzą R. Hernandez, J. Waterman, K. Miller oraz J. Fory. W środku pola grają C. Bassett, David da Costa oraz K. Velde, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Lassiter, V. Janssen oraz Antony. Trener Marti Cifuentes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Portland Timbers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Portland Timbers to spotkanie z Colorado Rapids, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:30 na obiekcie Providence Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Portland Timbers?
Ostatni mecz Portland Timbers to porażka z Los Angeles Galaxy 2:0 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Reus, Haak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Portland Timbers w tym sezonie?
Bilans Portland Timbers w tym sezonie to 29 meczów i wynik 9-6-14 przy 51 zdobytych bramkach i 56 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Portland Timbers w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Portland Timbers w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Portland Timbers
Portland Timbers terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 04:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Providence Park U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 03:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Providence Park U siebie | – | |
|
29 Paź 01:30
|
MLS, 32. kolejka
|
CITYPARK Wyjazd | Trudny | |
|
02 Lis 00:00
|
MLS, 33. kolejka
|
Providence Park U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Q2 Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Portland Timbers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Portland Timbers to spotkanie z Colorado Rapids, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:30 na obiekcie Providence Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Portland Timbers w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Portland Timbers w sezonie 2026.
Forma i bramki Portland Timbers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Portland Timbers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 5/7 | 3/6 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
3:3 | 4-3-3 | 1/7 | 1/1 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 9/14 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 5/8 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/12 | 0/1 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 9/11 | 1/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
5:4 | 4-3-3 | 4/7 | 1/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 6/9 | 1/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 0/12 | 4/6 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 0/7 | 2/3 |
Portland Timbers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 16 z 29 meczów, ze średnią 1,13 punktu. W pozostałych ustawieniach Portland Timbers zdobywa 1,15 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Portland Timbers?
Ostatni mecz Portland Timbers to porażka z Los Angeles Galaxy 2:0 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Reus, Haak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Portland Timbers – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Portland Timbers w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
15 | 9 | 4 | 2 | 34:19 | 15 | 31 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
15 | 9 | 3 | 3 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 7 | 27 | |
| 7 |
FC Dallas
|
14 | 7 | 5 | 2 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 8 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 9 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 10 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 11 |
San Diego
|
15 | 6 | 4 | 5 | 35:27 | 8 | 22 | |
| 12 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
15 | 7 | 5 | 3 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
14 | 6 | 5 | 3 | 26:16 | 10 | 23 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 19 | |
| 6 |
Minnesota United FC
|
15 | 5 | 3 | 7 | 28:35 | -7 | 18 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
15 | 4 | 5 | 6 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
15 | 2 | 3 | 10 | 20:31 | -11 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
15 | 3 | 0 | 12 | 14:43 | -29 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Portland Timbers w tabeli MLS?
Portland Timbers zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 33 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:56, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Portland Timbers w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Portland Timbers na tle ligi w sezonie 2026.
Portland Timbers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 1,28
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,93
- Czyste konta 3%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 25,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Portland Timbers
Rozkład bramek w czasie
Bramki Portland Timbers i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Portland Timbers to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Po przerwie pada 53% bramek Portland Timbers.Przebieg meczu Portland Timbers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 3-3-13 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 4-2-2 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 15 | 1-2-12 |
Gdy Portland Timbers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Portland Timbers
90% bramek Portland Timbers pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Portland Timbers zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Portland Timbers
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Portland Timbers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Portland Timbers wygra mecz Portland Timbers - Colorado Rapids Portland Timbers przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Portland Timbers
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 97%
- Powyżej 2,5 72%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 28%
- Powyżej 5,5 14%
W 72% meczów Portland Timbers padają co najmniej trzy bramki, a w 76% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Powyżej 2,5 bramki padło w 72% meczów Portland Timbers.Portland Timbers – faule i karne
- Faule / mecz 9,7
- Faule rywali / mecz 12,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Portland Timbers fauluje średnio 9,7 razy na mecz, a wymusza 12,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Portland Timbers, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Portland Timbers popełnia 9,7 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Portland Timbers zdobywa 1,71 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Portland Timbers wygra mecz Portland Timbers - Colorado Rapids Portland Timbers zdobywa u siebie 57% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Portland Timbers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Portland Timbers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 29 meczów.
Portland Timbers wygra drugą połowę meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Drugą połowę Portland Timbers wygrywał w 11 z 29 meczów.Portland Timbers – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Portland Timbers oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Portland Timbers oddaje 9,8 strzałów na mecz.Portland Timbers – posiadanie piłki
- U siebie 51,6%
- Na wyjeździe 50,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 29
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 29 meczów. Średnio Portland Timbers utrzymuje przy piłce 51,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Portland Timbers wygra mecz Portland Timbers - Colorado Rapids Portland Timbers utrzymuje średnio 51,2% posiadania piłki.Portland Timbers – podania
- Kluczowe / mecz 10,4
- Dośrodkowania / mecz 19,1
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 41
- Celność długich podań 52%
Portland Timbers wymienia średnio 504 podań na mecz przy celności 87%, z czego 10,4 to podania kluczowe.
Portland Timbers – czyste konta
- U siebie 1 z 14
- Na wyjeździe 0 z 15
- Stracone / mecz 1,93
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 66%
Czyste konto Portland Timbers to 3% meczów sezonu (1 z 29), z czego 1 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Czyste konto Portland Timbers zachowuje w 3% meczów.Portland Timbers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 97%
- Pow. 8,5 w meczu 62%
- Pow. 10,5 w meczu 41%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Portland Timbers wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 62% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Powyżej 8,5 rożnego padło w 62% meczów Portland Timbers.Portland Timbers – kartki
- Żółte kartki 47
- Pow. 3,5 kartki w meczu 62%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 10%
Portland Timbers ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Portland Timbers – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Portland Timbers - Colorado Rapids Portland Timbers ogląda średnio 1,6 żółtych kartek na mecz.Portland Timbers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 0-2-6 | 0,25 | 1,50 | 2,75 |
| Środka tabeli (6–10) | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,57 | 1,29 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 5-1-3 | 1,78 | 2,44 | 1,78 |
Najwięcej punktów na mecz Portland Timbers zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Portland Timbers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,53 1,07 | 1,33 1,40 | 1,20 2,13 |
|
9.
|
2,00 0,57 | 1,87 0,93 | 1,00 1,86 |
|
10.
|
1,71 0,60 | 2,21 1,33 | 1,79 2,07 |
|
11.
|
1,80 0,43 | 1,87 1,00 | 1,40 1,86 |
|
12.
|
1,47 0,79 | 2,33 1,14 | 1,80 1,93 |
Ciekawe rekordy w meczach Portland Timbers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Portland Timbers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Portland Timbers - Sporting Kansas City 6:0 MLS, 10.05.2026
- Najwyższa porażka Portland Timbers - Vancouver Whitecaps 1:4 MLS, 8.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Portland Timbers - Minnesota United FC 5:4, MLS, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Pereira da Costa, Los Angeles FC - Portland Timbers 1:1, MLS, 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Aravena, Seattle Sounders - Portland Timbers 1:5, MLS, 17.07.2026
Jakie statystyki ma Portland Timbers w tym sezonie?
Bilans Portland Timbers w tym sezonie to 29 meczów i wynik 9-6-14 przy 51 zdobytych bramkach i 56 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Portland Timbers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Portland Timbers w sezonie 2026.
Przewidywany skład Portland Timbers 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Portland Timbers
-
Hunter Sulte Bramkarz Uraz nogi pauzuje od 8 dniopuszczone: 2 mecze
-
Alex Bonetig Obrońca Uraz barku pauzuje od 19 dniopuszczone: 2 mecze
-
Finn Surman Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 23 dniopuszczone: 3 mecze
-
Zac Mcgraw Obrońca Uraz pleców pauzuje od 47 dniopuszczone: 7 meczów
-
Diego Chara Pomocnik Problemy z udem pauzuje od 49 dniopuszczone: 1 mecz
-
Trey Muse Bramkarz Uraz nadgarstka pauzuje od 54 dniopuszczone: 6 meczów
-
Brandon Bye Obrońca Uraz nogi pauzuje od 57 dniopuszczone: 9 meczów
-
Juan Mosquera Obrońca Operacja kostki pauzuje od 80 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Portland Timbers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
27 | Norwegia | 6 mln € | 2 mln € | 28 | 97% | 8 | 6 | 2 407' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Holandia | 4 mln € | 2,5 mln € | 9 | 31% | 4 | 0 | 446' | 4 | 2 | |||||||
| 28 |
|
24 | Chile | 3,5 mln € | 762 tys. € | 18 | 62% | 1 | 0 | 499' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Brazylia | 5 mln € | 498 tys. € | 28 | 97% | 3 | 2 | 1 560' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Kostaryka | 500 tys. € | 289 tys. € | 29 | 100% | 5 | 4 | 1 176' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | USA | 1 mln € | 556 tys. € | 11 | 38% | 0 | 0 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
23 | USA | 400 tys. € | 78 tys. € | 18 | 62% | 1 | 2 | 396' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
25 | Republika Zielonego Przylądka | 5 mln € | 2,4 mln € | 25 | 86% | 5 | 7 | 2 055' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Kolumbia | 3,5 mln € | 889 tys. € | 18 | 62% | 0 | 0 | 1 017' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Kolumbia | 1,8 mln € | 400 tys. € | 27 | 93% | 0 | 3 | 2 216' | 4 | 1 | |||||||
| 17 |
|
25 | USA | 3,5 mln € | 756 tys. € | 25 | 86% | 3 | 4 | 1 839' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
40 | Kolumbia | 100 tys. € | 345 tys. € | 25 | 86% | 0 | 0 | 1 331' | 5 | 0 | |||||||
| 80 |
|
30 | Ekwador | 1,5 mln € | 489 tys. € | 27 | 93% | 0 | 1 | 899' | 0 | 0 | |||||||
| 73 |
|
19 | USA | – | – | 6 | 21% | 1 | 1 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
![]() |
18 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
23 | Nowa Zelandia | 4 mln € | 245 tys. € | 26 | 90% | 1 | 1 | 2 295' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Wenezuela | 100 tys. € | 129 tys. € | 6 | 21% | 0 | 0 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | USA | 1,8 mln € | 356 tys. € | 20 | 69% | 1 | 3 | 1 698' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Kanada | 2,5 mln € | 709 tys. € | 28 | 97% | 1 | 0 | 1 726' | 4 | 1 | |||||||
| 2 |
|
30 | Kanada | 1,5 mln € | 460 tys. € | 6 | 21% | 0 | 0 | 369' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | USA | 500 tys. € | 78 tys. € | 28 | 97% | 0 | 0 | 532' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Kolumbia | 2 mln € | 422 tys. € | 4 | 14% | 1 | 1 | 68' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Australia | 1,5 mln € | – | 22 | 76% | 1 | 0 | 650' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | USA | 200 tys. € | 101 tys. € | 24 | 83% | 0 | 0 | 435' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
20 | USA | – | 78 tys. € | 14 | 48% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Kanada | 300 tys. € | 262 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 41 |
|
29 | Kanada | 1 mln € | 267 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 2 610' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | USA | 150 tys. € | 101 tys. € | 22 | 76% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | USA | 150 tys. € | 120 tys. € | 7 | 24% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Portland Timbers
51,5 mln €
śr. 1,8 mln € / zawodnika
Ile Portland Timbers wydaje na pensje
15,3 mln € rocznie
śr. 529 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: USA (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Portland Timbers w sezonie 2026
Portland Timbers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Portland Timbers
Jak wygląda skład Portland Timbers?
W wyjściowym ustawieniu Portland Timbers między słupkami staje J. Pantemis, a linię obrony najczęściej tworzą R. Hernandez, J. Waterman, K. Miller oraz J. Fory. W środku pola grają C. Bassett, David da Costa oraz K. Velde, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Lassiter, V. Janssen oraz Antony. Trener Marti Cifuentes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Portland Timbers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Portland Timbers w sezonie 2026.
Portland Timbers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
USA | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Wenezuela | 22 |
|
10,8 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Kanada | 30 |
|
85 tys. € | |
| 29 Lip 2026 |
|
Chile | 33 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Holandia | 32 |
|
za darmo | |
| 11 Mar 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
2,2 mln € | |
| 26 Lut 2026 |
|
Paragwaj | 30 |
|
za darmo | |
| 24 Lut 2026 |
|
Chile | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lut 2026 |
|
Chorwacja | 34 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Portland Timbers
Portland Timbers bilans transferowy
- +6,2 mln € 2026
- -1,6 mln € 2025
- -5,3 mln € 2024
- -12,7 mln € 2023
- -4,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Portland Timbers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Portland Timbers w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Portland Timbers trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 6,2 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 12,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Cole Bassett z Colorado Rapids za 2,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kevin Kelsy do Rangers za 10,8 mln €.
Portland Timbers – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Portland Timbers? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Portland Timbers?
Klub piłkarski Portland Timbers zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał MLS is Back oraz MLS Cup.
