Forma w lidze
Houston Dynamo w tabeli
5. miejsce / 46 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
17:12 bramki
1,21 gola/mecz
19 pkt
22:25 bramki
1,47 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Houston Dynamo
Wartość drużyny: 13 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 16 bramek | Brazylia | 31 | pomocnik | 29 | 2,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Brazylia | 31 | pomocnik | 29 | 2,8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,32 średnia ocena | Brazylia | 31 | pomocnik | 29 | 2,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2550 minut | Anglia | 33 | bramkarz | 29 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Houston Dynamo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 52 |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 51 |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 50 |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 47 |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 46 |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 45 |
Wyniki Houston Dynamo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
San Diego
3
Houston Dynamo
3
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Minnesota United FC
2
Houston Dynamo
2
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Houston Dynamo
0
Sporting Kansas City
2
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Houston Dynamo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
Houston Dynamo
FC Dallas
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
Houston Dynamo
Minnesota United FC
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 03:30
|
Seattle Sounders
Houston Dynamo
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Houston Dynamo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
RPA |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA |
|
4,3 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Dania |
|
za darmo |
Houston Dynamo to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Shell Energy Stadium, który może pomieścić 22 661 widzów. Zespół prowadzi Ben Olsen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 13 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Houston Dynamo?
Klub piłkarski Houston Dynamo zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał US Open Cup oraz MLS Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Houston Dynamo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Houston Dynamo trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 13,4 mln €, a klub opuściło 20 piłkarzy, co przyniosło 5,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mateusz Bogusz z CD Cruz Azul za 5,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jack Mcglynn do Stoke City za 4,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Houston Dynamo w tabeli MLS?
Houston Dynamo zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 46 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 6 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Houston Dynamo?
W wyjściowym ustawieniu Houston Dynamo między słupkami staje J. Bond, a linię obrony najczęściej tworzą Antonio Carlos, L. Ennali, L. Halter oraz F. Negri. W środku pola grają D. Samassekou, Artur, M. Bogusz, A. Bouzat oraz H. Herrera, a za skuteczność w ataku odpowiadają Guilherme Augusto. Trener Ben Olsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Houston Dynamo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Houston Dynamo to spotkanie z FC Dallas, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Shell Energy Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Houston Dynamo?
Ostatni mecz Houston Dynamo to remis z San Diego 3:3 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Dreyer, Bakambu, Vieira dos Santos, Bogusz, Vieira dos Santos oraz Pirani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Houston Dynamo w tym sezonie?
Bilans Houston Dynamo w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-7-9 przy 39 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Houston Dynamo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Houston Dynamo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Houston Dynamo
Houston Dynamo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Shell Energy Stadium U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 02:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Shell Energy Stadium U siebie | Łatwy | |
|
29 Paź 03:30
|
MLS, 32. kolejka
|
Lumen Field Wyjazd | Umiarkowany | |
|
02 Lis 00:00
|
MLS, 33. kolejka
|
Providence Park Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Shell Energy Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Houston Dynamo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Houston Dynamo to spotkanie z FC Dallas, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Shell Energy Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Houston Dynamo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Houston Dynamo w sezonie 2026.
Forma i bramki Houston Dynamo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Houston Dynamo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 3/13 | 3/6 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 5/7 | 0/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 8/11 | 2/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 3/10 | 0/0 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/4 | 1/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 1/5 | 1/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/14 | 4/8 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 7/11 | 0/1 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/6 | 3/7 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/10 | 2/3 |
Houston Dynamo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 29 meczów, ze średnią 1,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Houston Dynamo zdobywa 1,59 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Houston Dynamo?
Ostatni mecz Houston Dynamo to remis z San Diego 3:3 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Dreyer, Bakambu, Vieira dos Santos, Bogusz, Vieira dos Santos oraz Pirani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Houston Dynamo – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Houston Dynamo w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
15 | 9 | 4 | 2 | 34:19 | 15 | 31 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
15 | 9 | 3 | 3 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 7 | 27 | |
| 7 |
FC Dallas
|
14 | 7 | 5 | 2 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 8 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 9 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 10 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 11 |
San Diego
|
15 | 6 | 4 | 5 | 35:27 | 8 | 22 | |
| 12 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
15 | 7 | 5 | 3 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
14 | 6 | 5 | 3 | 26:16 | 10 | 23 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 19 | |
| 6 |
Minnesota United FC
|
15 | 5 | 3 | 7 | 28:35 | -7 | 18 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
15 | 4 | 5 | 6 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
15 | 2 | 3 | 10 | 20:31 | -11 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
15 | 3 | 0 | 12 | 14:43 | -29 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Houston Dynamo w tabeli MLS?
Houston Dynamo zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 46 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 6 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Houston Dynamo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Houston Dynamo na tle ligi w sezonie 2026.
Houston Dynamo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,76
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,28
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 13,2
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 23,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Houston Dynamo
-
Guilherme Augusto 16
-
Mateusz Bogusz 7
-
Lawrence Ennali 3

-
Hector Herrera 2
-
Ibrahim Aliyu 2
-
Jack Mcglynn 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Houston Dynamo i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Houston Dynamo to 31–45+ minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Po przerwie pada 51% bramek Houston Dynamo.Przebieg meczu Houston Dynamo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 11-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-2-9 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 6-4-1 |
| Remis do przerwy | 11 | 5-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 2-0-5 |
Gdy Houston Dynamo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Houston Dynamo
95% bramek Houston Dynamo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Houston Dynamo zdobywa w sezonie średnio 1,59 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Houston Dynamo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Houston Dynamo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Houston Dynamo wygra mecz Houston Dynamo - FC Dallas Houston Dynamo nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Houston Dynamo
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 66%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 24%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 10%
W 41% meczów Houston Dynamo padają co najmniej trzy bramki, a w 41% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Powyżej 2,5 bramki padło w 41% meczów Houston Dynamo.Houston Dynamo – faule i karne
- Faule / mecz 10,0
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Houston Dynamo fauluje średnio 10,0 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Houston Dynamo, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Houston Dynamo popełnia 10,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Houston Dynamo zdobywa 1,93 punktu na mecz wobec 1,27 na wyjeździe.
Houston Dynamo wygra mecz Houston Dynamo - FC Dallas Houston Dynamo zdobywa u siebie 64% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Houston Dynamo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 51% goli Houston Dynamo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 29 meczów.
Houston Dynamo wygra drugą połowę meczu Houston Dynamo - FC Dallas Drugą połowę Houston Dynamo wygrywał w 9 z 29 meczów.Houston Dynamo – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Houston Dynamo oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Houston Dynamo oddaje 9,7 strzałów na mecz.Houston Dynamo – posiadanie piłki
- U siebie 45,7%
- Na wyjeździe 49,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 29
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 29 meczów. Średnio Houston Dynamo utrzymuje przy piłce 47,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Houston Dynamo wygra mecz Houston Dynamo - FC Dallas Houston Dynamo utrzymuje średnio 47,6% posiadania piłki.Houston Dynamo – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 12,3
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 41
- Celność długich podań 52%
Houston Dynamo wymienia średnio 453 podań na mecz przy celności 87%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Houston Dynamo – czyste konta
- U siebie 6 z 14
- Na wyjeździe 5 z 15
- Stracone / mecz 1,28
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Houston Dynamo to 38% meczów sezonu (11 z 29), z czego 6 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Czyste konto Houston Dynamo zachowuje w 38% meczów.Houston Dynamo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 76%
- Pow. 8,5 w meczu 48%
- Pow. 10,5 w meczu 41%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Houston Dynamo wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 48% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Powyżej 8,5 rożnego padło w 48% meczów Houston Dynamo.Houston Dynamo – kartki
- Żółte kartki 51
- Pow. 3,5 kartki w meczu 66%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 10%
Houston Dynamo ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Houston Dynamo – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Houston Dynamo - FC Dallas Houston Dynamo ogląda średnio 1,8 żółtych kartek na mecz.Houston Dynamo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,00 | 1,17 |
| Środka tabeli (6–10) | 8 | 4-1-3 | 1,63 | 1,50 | 1,63 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 4-2-3 | 1,56 | 1,44 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Houston Dynamo zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–10), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Houston Dynamo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,86 1,60 | 1,86 1,80 | 1,43 1,67 |
|
4.
|
1,50 1,73 | 1,79 1,73 | 1,57 1,27 |
|
5.
|
1,93 1,27 | 1,21 1,47 | 0,86 1,67 |
|
6.
|
2,00 1,00 | 1,93 1,20 | 0,87 1,27 |
|
7.
|
1,71 1,13 | 1,64 1,00 | 1,43 1,07 |
Ciekawe rekordy w meczach Houston Dynamo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Houston Dynamo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Los Angeles FC - Houston Dynamo 1:4 MLS, 11.05.2026
- Najwyższa porażka Colorado Rapids - Houston Dynamo 6:2 MLS, 12.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Colorado Rapids - Houston Dynamo 6:2, MLS, 12.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 12. minuta Bogusz, Houston Dynamo - Austin FC 3:0, MLS, 26.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+15 minuta Bogusz, Houston Dynamo - Portland Timbers 3:2, MLS, 15.03.2026
Jakie statystyki ma Houston Dynamo w tym sezonie?
Bilans Houston Dynamo w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-7-9 przy 39 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Houston Dynamo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Houston Dynamo w sezonie 2026.
Przewidywany skład Houston Dynamo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Houston Dynamo
-
Felipe de Andrade Vieira Obrońca Rana pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz
-
Jimmy Maurer Bramkarz Wstrząśnienie mózgu pauzuje od 96 dniopuszczone: 16 meczów
Kadra Houston Dynamo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | RPA | 7 mln € | 47 tys. € | 3 | 10% | 1 | 0 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Niemcy | 2 mln € | 445 tys. € | 29 | 100% | 3 | 4 | 2 383' | 5 | 0 | |||||||
| 23 |
|
25 | USA | 1,5 mln € | 534 tys. € | 15 | 52% | 1 | 0 | 478' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Nigeria | 1 mln € | 467 tys. € | 26 | 90% | 2 | 0 | 611' | 2 | 2 | |||||||
| 17 |
|
26 | USA | 400 tys. € | 164 tys. € | 20 | 69% | 0 | 1 | 131' | 0 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
31 | Brazylia | 2,8 mln € | 1,4 mln € | 29 | 100% | 16 | 7 | 2 381' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Polska | 6 mln € | – | 28 | 97% | 7 | 1 | 2 424' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
36 | Meksyk | 600 tys. € | 467 tys. € | 28 | 97% | 2 | 0 | 1 582' | 2 | 1 | |||||||
| 6 |
|
30 | Brazylia | 3 mln € | 778 tys. € | 23 | 79% | 0 | 1 | 1 714' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
32 | Argentyna | 500 tys. € | 685 tys. € | 26 | 90% | 1 | 0 | 1 686' | 6 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Mali | 1 mln € | 636 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 980' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | USA | 600 tys. € | 489 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 583' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
16 | Meksyk | 400 tys. € | – | 13 | 45% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Brazylia | 1,5 mln € | 1,1 mln € | 17 | 59% | 0 | 0 | 1 476' | 4 | 0 | |||||||
| 36 |
|
24 | Brazylia | 2 mln € | 200 tys. € | 22 | 76% | 1 | 0 | 1 821' | 8 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Brazylia | 500 tys. € | 667 tys. € | 24 | 83% | 0 | 0 | 1 575' | 0 | 1 | |||||||
| 4 |
|
28 | Urugwaj | 1,5 mln € | 493 tys. € | 4 | 14% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Argentyna | 400 tys. € | 101 tys. € | 28 | 97% | 1 | 0 | 874' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
33 | Anglia | 500 tys. € | 667 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 2 550' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
38 | USA | 100 tys. € | 200 tys. € | 9 | 31% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
24 | USA | 150 tys. € | 78 tys. € | 24 | 83% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Houston Dynamo
33,5 mln €
śr. 1,6 mln € / zawodnika
Ile Houston Dynamo wydaje na pensje
9,6 mln € rocznie
śr. 457 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: USA (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Houston Dynamo w sezonie 2026
Houston Dynamo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Houston Dynamo
Jak wygląda skład Houston Dynamo?
W wyjściowym ustawieniu Houston Dynamo między słupkami staje J. Bond, a linię obrony najczęściej tworzą Antonio Carlos, L. Ennali, L. Halter oraz F. Negri. W środku pola grają D. Samassekou, Artur, M. Bogusz, A. Bouzat oraz H. Herrera, a za skuteczność w ataku odpowiadają Guilherme Augusto. Trener Ben Olsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Houston Dynamo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Houston Dynamo w sezonie 2026.
Houston Dynamo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
RPA | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA | 23 |
|
4,3 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Dania | 35 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Czechy | 28 |
|
1 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 28 |
|
1,1 mln € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Honduras | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
USA | 25 |
|
1,1 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Houston Dynamo
Houston Dynamo bilans transferowy
- -7,6 mln € 2026
- +4,2 mln € 2025
- -10,3 mln € 2024
- -5,5 mln € 2023
- -5,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Houston Dynamo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Houston Dynamo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Houston Dynamo trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 13,4 mln €, a klub opuściło 20 piłkarzy, co przyniosło 5,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mateusz Bogusz z CD Cruz Azul za 5,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jack Mcglynn do Stoke City za 4,3 mln €.
Houston Dynamo – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Houston Dynamo? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Houston Dynamo?
Klub piłkarski Houston Dynamo zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał US Open Cup oraz MLS Cup.