Forma w lidze
Minnesota United FC w tabeli
13. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 21 punktów
Strata do 9. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
8 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
16:18 bramki
1,14 gola/mecz
18 pkt
28:35 bramki
1,87 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Minnesoty United FC
Wartość drużyny: 16 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 16 bramek | Włochy | 26 | napastnik | 28 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 10 asyst | Argentyna | 27 | pomocnik | 27 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,11 średnia ocena | Włochy | 26 | napastnik | 28 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2565 minut | USA | 29 | bramkarz | 29 | 1,2 mln € |
Przewidywany skład Minnesoty United FC 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 52 |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 51 |
| ··· | |||||||
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | 33 |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | 31 |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | 31 |
Wyniki Minnesoty United FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Colorado Rapids
2
Minnesota United FC
2
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Minnesota United FC
2
Houston Dynamo
2
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Seattle Sounders
3
Minnesota United FC
1
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Minnesoty United FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 22:30
|
Minnesota United FC
St. Louis City
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
Houston Dynamo
Minnesota United FC
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 01:30
|
Minnesota United FC
Sporting Kansas City
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Minnesoty United FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
USA |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Holandia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Austria |
|
wypożyczenie |
Minnesota United FC to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Allianz Field, który może pomieścić 19 954 widzów. Zespół prowadzi Cameron Knowles. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 16 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Minnesota United FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Minnesoty United FC trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 2,4 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Maurice Malone z Sturmu Graz za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Minnesota United FC w tabeli MLS?
Minnesota United FC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 31 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 21 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:53, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Minnesoty United FC?
W wyjściowym ustawieniu Minnesoty United FC między słupkami staje D. Callender, a linię obrony najczęściej tworzą Jefferson Abel Diaz Beleno, M. Boxall oraz M. Duggan. W środku pola grają K. Duncan, O. Gene, J. Pereyra, W. Trapp oraz B. Hlongwane, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Caldeira, K. Yeboah. Trener Cameron Knowles ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Minnesota United FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Minnesoty United FC to spotkanie ze St. Louis City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:30 na obiekcie Allianz Field w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Minnesoty United FC?
Ostatni mecz Minnesoty United FC to remis z Colorado Rapids 2:2 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Yapi, Yeboah, Minoungou oraz Williams Ntambue Kayumba Giron (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Minnesota United FC w tym sezonie?
Bilans Minnesoty United FC w tym sezonie to 29 meczów i wynik 7-10-12 przy 44 zdobytych bramkach i 53 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Minnesoty United FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Minnesota United FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Minnesoty United FC
Minnesota United FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 22:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Allianz Field U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 02:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Shell Energy Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
29 Paź 01:30
|
MLS, 32. kolejka
|
Allianz Field U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 00:00
|
MLS, 33. kolejka
|
BMO Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Allianz Field U siebie | Trudny |
Kiedy Minnesota United FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Minnesoty United FC to spotkanie ze St. Louis City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:30 na obiekcie Allianz Field w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Minnesoty United FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Minnesota United FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Minnesoty United FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Minnesota United FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 4/11 | 1/4 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
2:2 | 3-4-3 | 2/7 | 2/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
3:1 | 3-4-1-2 | 7/12 | 2/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
2:3 | 3-4-1-2 | 5/14 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
4:2 | 3-4-3 | 5/11 | 3/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
1:2 | 3-4-1-2 | 2/8 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
5:4 | 3-4-1-2 | 3/7 | 3/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
3:3 | 3-4-1-2 | 8/9 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
1:5 | 3-4-1-2 | 3/6 | 0/1 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 6/10 | 4/7 |
Minnesota United FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 10 z 29 meczów, ze średnią 0,90 punktu. W pozostałych ustawieniach Minnesota United FC zdobywa 1,16 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Minnesoty United FC?
Ostatni mecz Minnesoty United FC to remis z Colorado Rapids 2:2 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Yapi, Yeboah, Minoungou oraz Williams Ntambue Kayumba Giron (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Minnesota United FC – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Minnesota United FC w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
15 | 9 | 4 | 2 | 34:19 | 15 | 31 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
15 | 9 | 3 | 3 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 7 | 27 | |
| 7 |
FC Dallas
|
14 | 7 | 5 | 2 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 8 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 9 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 10 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 11 |
San Diego
|
15 | 6 | 4 | 5 | 35:27 | 8 | 22 | |
| 12 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
15 | 7 | 5 | 3 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
14 | 6 | 5 | 3 | 26:16 | 10 | 23 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 19 | |
| 6 |
Minnesota United FC
|
15 | 5 | 3 | 7 | 28:35 | -7 | 18 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
15 | 4 | 5 | 6 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
15 | 2 | 3 | 10 | 20:31 | -11 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
15 | 3 | 0 | 12 | 14:43 | -29 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Minnesota United FC w tabeli MLS?
Minnesota United FC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 31 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 21 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:53, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Minnesoty United FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Minnesoty United FC na tle ligi w sezonie 2026.
Minnesota United FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,83
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 20,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Minnesoty United FC
-
Kelvin Yeboah 16
-
Anthony Markanich 8
-
Marcus Caldeira 6

-
Tomas Chancalay 4
-
Joaquin Pereyra 3
-
Mauricio Gonzalez Carabali 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Minnesoty United FC i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Minnesoty United FC to 61–75 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Minnesota United FC - St. Louis City Po przerwie pada 64% bramek Minnesoty United FC.Przebieg meczu Minnesoty United FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 21 | 3-7-11 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 2-4-2 |
| Przegrywał do przerwy | 15 | 1-5-9 |
Gdy Minnesota United FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Minnesoty United FC
91% bramek Minnesoty United FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Minnesota United FC zdobywa w sezonie średnio 1,07 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Minnesoty United FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 10 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 10 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Minnesoty United FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Minnesota United FC wygra mecz Minnesota United FC - St. Louis City Minnesota United FC nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Minnesoty United FC
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 66%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 17%
W 66% meczów Minnesoty United FC padają co najmniej trzy bramki, a w 72% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Minnesota United FC - St. Louis City Powyżej 2,5 bramki padło w 66% meczów Minnesoty United FC.Minnesota United FC – faule i karne
- Faule / mecz 12,4
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Minnesota United FC fauluje średnio 12,4 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Minnesoty United FC, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Minnesota United FC - St. Louis City Minnesota United FC popełnia 12,4 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Minnesota United FC zdobywa 0,93 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Minnesota United FC wygra mecz Minnesota United FC - St. Louis City Minnesota United FC zdobywa u siebie 31% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Minnesoty United FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Minnesoty United FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 29 meczów.
Minnesota United FC wygra drugą połowę meczu Minnesota United FC - St. Louis City Drugą połowę Minnesota United FC wygrywał w 10 z 29 meczów.Minnesota United FC – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Minnesota United FC oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Minnesota United FC - St. Louis City Minnesota United FC oddaje 10,8 strzałów na mecz.Minnesota United FC – posiadanie piłki
- U siebie 46,9%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 29
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 29 meczów. Średnio Minnesota United FC utrzymuje przy piłce 45,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Minnesota United FC wygra mecz Minnesota United FC - St. Louis City Minnesota United FC utrzymuje średnio 45,9% posiadania piłki.Minnesota United FC – podania
- Kluczowe / mecz 10,1
- Dośrodkowania / mecz 16,7
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 44%
Minnesota United FC wymienia średnio 430 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,1 to podania kluczowe.
Minnesota United FC – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 1 z 15
- Stracone / mecz 1,83
- Bez straty do przerwy 31%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Minnesoty United FC to 17% meczów sezonu (5 z 29), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Minnesota United FC - St. Louis City Czyste konto Minnesota United FC zachowuje w 17% meczów.Minnesota United FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 97%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Minnesota United FC wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Minnesota United FC - St. Louis City Powyżej 8,5 rożnego padło w 69% meczów Minnesoty United FC.Minnesota United FC – kartki
- Żółte kartki 55
- Pow. 3,5 kartki w meczu 48%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 21%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 7%
Minnesota United FC ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Minnesoty United FC – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Minnesota United FC - St. Louis City Minnesota United FC ogląda średnio 1,9 żółtych kartek na mecz.Minnesota United FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 2-2-3 | 1,14 | 1,57 | 2,14 |
| Środka tabeli (6–10) | 9 | 2-2-5 | 0,89 | 1,44 | 1,78 |
| Dołu tabeli (11–15) | 7 | 1-5-1 | 1,14 | 1,43 | 1,43 |
Najwięcej punktów na mecz Minnesota United FC zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–10).
Minnesota United FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,80 0,43 | 1,87 1,00 | 1,40 1,86 |
|
12.
|
1,47 0,79 | 2,33 1,14 | 1,80 1,93 |
|
13.
|
0,93 1,20 | 1,14 1,87 | 1,29 2,33 |
|
14.
|
1,29 0,87 | 1,43 1,13 | 1,36 2,33 |
|
15.
|
0,93 0,60 | 1,50 0,93 | 2,07 2,87 |
Ciekawe rekordy w meczach Minnesoty United FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Minnesoty United FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana San Jose Earthquakes - Minnesota United FC 1:5 MLS, 23.08.2026
- Najwyższa porażka Vancouver Whitecaps - Minnesota United FC 6:0 MLS, 15.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Portland Timbers - Minnesota United FC 5:4, MLS, 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Chancalay, Minnesota United FC - San Diego 1:1, MLS, 2.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Gonzalez Carabali, Minnesota United FC - Real Salt Lake 1:1, MLS, 23.05.2026
Jakie statystyki ma Minnesota United FC w tym sezonie?
Bilans Minnesoty United FC w tym sezonie to 29 meczów i wynik 7-10-12 przy 44 zdobytych bramkach i 53 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Minnesota United FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Minnesoty United FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Minnesoty United FC 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Minnesoty United FC
-
Anthony Markanich Obrońca Wstrząśnienie mózgu pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
Alec Smir Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 15 dniopuszczone: 2 mecze
-
Joaquin Pereyra Pomocnik Uraz mięśnia pauzuje od 22 dniopuszczone: 2 mecze
-
Peter Stroud Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 82 dniopuszczone: 16 meczów
Kadra Minnesoty United FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Włochy | 7 mln € | 1,2 mln € | 28 | 97% | 16 | 2 | 2 130' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Argentyna | 2,5 mln € | 1 mln € | 29 | 100% | 4 | 3 | 1 892' | 4 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Kanada | 1 mln € | 78 tys. € | 14 | 48% | 6 | 1 | 613' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Senegal | 250 tys. € | 78 tys. € | 22 | 76% | 0 | 0 | 496' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | RPA | 2 mln € | 889 tys. € | 22 | 76% | 0 | 1 | 760' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Kolumbia | 900 tys. € | 213 tys. € | 24 | 83% | 2 | 0 | 221' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Niemcy | 1,2 mln € | 1 mln € | 7 | 24% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
21 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
25 | USA | 100 tys. € | 101 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
27 | Argentyna | 5 mln € | 800 tys. € | 27 | 93% | 3 | 10 | 2 275' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | USA | 500 tys. € | 489 tys. € | 28 | 97% | 0 | 2 | 1 942' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Francja | 1,5 mln € | 373 tys. € | 29 | 100% | 0 | 1 | 1 828' | 5 | 0 | |||||||
| 67 |
|
26 | Panama | 600 tys. € | 253 tys. € | 19 | 66% | 0 | 1 | 368' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | USA | 1,5 mln € | 213 tys. € | 10 | 34% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | USA | 1 mln € | 1,1 mln € | 12 | 41% | 0 | 0 | 55' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | USA | 800 tys. € | 165 tys. € | 4 | 14% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
26 | USA | 4 mln € | 311 tys. € | 28 | 97% | 8 | 2 | 2 323' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
25 | Niemcy | 1,8 mln € | 101 tys. € | 28 | 97% | 1 | 1 | 2 503' | 5 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Kolumbia | 1,5 mln € | 387 tys. € | 26 | 90% | 0 | 1 | 2 018' | 9 | 0 | |||||||
| 25 |
|
23 | Grecja | 3,5 mln € | 596 tys. € | 23 | 79% | 1 | 1 | 1 348' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
38 | Nowa Zelandia | 150 tys. € | 711 tys. € | 20 | 69% | 0 | 0 | 1 567' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Jamajka | 1,2 mln € | 356 tys. € | 27 | 93% | 1 | 2 | 1 676' | 5 | 2 | |||||||
| 52 |
|
21 | Holandia | 650 tys. € | 180 tys. € | 3 | 10% | 0 | 1 | 178' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Argentyna | 2,8 mln € | 405 tys. € | 21 | 72% | 0 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | USA | 300 tys. € | 187 tys. € | 20 | 69% | 0 | 0 | 116' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | USA | 50 tys. € | 78 tys. € | 12 | 41% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Hiszpania | 175 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
24 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
29 | USA | 1,2 mln € | 400 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 2 565' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Jordania | 150 tys. € | 101 tys. € | 26 | 90% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 63 |
![]() |
24 | Meksyk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
|
18 | USA | – | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Minnesoty United FC
43,3 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Minnesota United FC wydaje na pensje
11,8 mln € rocznie
śr. 370 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
18
najliczniej: USA (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Minnesoty United FC w sezonie 2026
Minnesota United FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Minnesoty United FC
Jak wygląda skład Minnesoty United FC?
W wyjściowym ustawieniu Minnesoty United FC między słupkami staje D. Callender, a linię obrony najczęściej tworzą Jefferson Abel Diaz Beleno, M. Boxall oraz M. Duggan. W środku pola grają K. Duncan, O. Gene, J. Pereyra, W. Trapp oraz B. Hlongwane, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Caldeira, K. Yeboah. Trener Cameron Knowles ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Minnesota United FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Minnesota United FC w sezonie 2026.
Minnesota United FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
USA | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Austria | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
1,5 mln € | |
| 12 Sie 2026 |
|
USA | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Holandia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Holandia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Lip 2026 |
|
Słowacja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 35 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Minnesoty United FC
Minnesota United FC bilans transferowy
- -2,4 mln € 2026
- +1 mln € 2025
- -5,5 mln € 2024
- -2,8 mln € 2023
- -1,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Minnesoty United FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Minnesota United FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Minnesoty United FC trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 2,4 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Maurice Malone z Sturmu Graz za 1,5 mln €.