Forma w lidze
Los Angeles FC w tabeli
6. miejsce / 45 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
29:13 bramki
1,93 gola/mecz
15 pkt
18:19 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Los Angeles FC
Wartość drużyny: 23 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 17 bramek | Gabon | 31 | napastnik | 28 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 12 asyst | Korea Południowa | 34 | napastnik | 27 | 15 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,35 średnia ocena | Gabon | 31 | napastnik | 28 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2380 minut | Gabon | 31 | napastnik | 28 | 8 mln € |
Przewidywany skład Los Angeles FC 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 52 |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 51 |
| ··· | |||||||
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 46 |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 45 |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 41 |
Wyniki Los Angeles FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Los Angeles FC
3
Austin FC
1
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Los Angeles FC
1
Vancouver Whitecaps
1
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
FC Dallas
1
Los Angeles FC
0
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Los Angeles FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:30
|
New York City FC
Los Angeles FC
MLS, 30. kolejka
|
|
|
26 Paź 02:00
|
Los Angeles FC
Los Angeles Galaxy
MLS, 31. kolejka
|
|
|
01 Lis 00:00
|
Los Angeles FC
Minnesota United FC
MLS, 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Los Angeles FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Wenezuela |
|
7,3 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Finlandia |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo |
Los Angeles FC to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest BMO Stadium, który może pomieścić 22 921 widzów. Zespół prowadzi Xavi Tamarit. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 23 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Los Angeles FC?
Klub piłkarski Los Angeles FC zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Supporters' Shield oraz US Open Cup. Ponadto triumfował w MLS Cup.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Los Angeles FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Los Angeles FC trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 4,6 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 12,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Amin Boudri z GAIS-u za 3,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer David Martinez do FC Midtjylland za 7,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Los Angeles FC w tabeli MLS?
Los Angeles FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 45 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 7 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Los Angeles FC?
W wyjściowym ustawieniu Los Angeles FC między słupkami staje H. Lloris, a linię obrony najczęściej tworzą S. Palencia, R. Porteous, E. Segura oraz Y. Cheberko. W środku pola grają M. Choiniere, Igor Jesus oraz M. Delgado, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Sieb, H. Son oraz D. Bouanga. Trener Xavi Tamarit ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Los Angeles FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Los Angeles FC to spotkanie z New York City FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:30 na obiekcie Yankee Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Los Angeles FC?
Ostatni mecz Los Angeles FC to wygrana z Austin FC 3:1 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Bouanga, Vazquez, Bouanga oraz Son. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Los Angeles FC w tym sezonie?
Bilans Los Angeles FC w tym sezonie to 30 meczów i wynik 12-9-9 przy 47 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Los Angeles FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Los Angeles FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Los Angeles FC
Los Angeles FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Yankee Stadium Wyjazd | – | |
|
26 Paź 02:00
|
MLS, 31. kolejka
|
BMO Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 00:00
|
MLS, 33. kolejka
|
BMO Stadium U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Lumen Field Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Los Angeles FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Los Angeles FC to spotkanie z New York City FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:30 na obiekcie Yankee Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Los Angeles FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Los Angeles FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Los Angeles FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Los Angeles FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 7/12 | 0/0 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/5 | 3/6 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 2/4 | 4/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 3/20 | 3/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 13/19 | 2/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 9/12 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 8/13 | 0/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 8/13 | 0/0 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 12/12 | 2/6 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 4/8 | 3/6 |
Los Angeles FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 14 z 30 meczów, ze średnią 1,21 punktu. W pozostałych ustawieniach Los Angeles FC zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Los Angeles FC?
Ostatni mecz Los Angeles FC to wygrana z Austin FC 3:1 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Bouanga, Vazquez, Bouanga oraz Son. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Los Angeles FC – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Los Angeles FC w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
29 | 15 | 7 | 7 | 61:30 | 31 | 52 | |
2
|
St. Louis City
|
29 | 14 | 9 | 6 | 54:38 | 16 | 51 | |
3
|
FC Dallas
|
29 | 14 | 8 | 7 | 53:45 | 8 | 50 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
29 | 13 | 8 | 8 | 51:41 | 10 | 47 | |
5
|
Houston Dynamo
|
29 | 13 | 7 | 9 | 39:37 | 2 | 46 | |
6
|
Los Angeles FC
|
30 | 12 | 9 | 9 | 47:32 | 15 | 45 | |
7
|
Seattle Sounders
|
29 | 11 | 8 | 10 | 38:36 | 2 | 41 | |
8
|
Los Angeles Galaxy
|
30 | 10 | 9 | 11 | 41:50 | -9 | 39 | |
9
|
Colorado Rapids
|
29 | 11 | 5 | 13 | 41:41 | 0 | 38 | |
10
|
Portland Timbers
|
29 | 9 | 6 | 14 | 51:56 | -5 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
29 | 9 | 6 | 14 | 42:47 | -5 | 33 | |
12
|
San Diego
|
29 | 8 | 9 | 12 | 51:54 | -3 | 33 | |
13
|
Minnesota United FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 44:53 | -9 | 31 | |
14
|
Austin FC
|
29 | 7 | 10 | 12 | 37:54 | -17 | 31 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
29 | 6 | 4 | 19 | 35:72 | -37 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
15 | 9 | 4 | 2 | 34:19 | 15 | 31 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
15 | 9 | 3 | 3 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
15 | 9 | 3 | 3 | 28:15 | 13 | 30 | |
| 4 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:21 | 7 | 27 | |
| 7 |
FC Dallas
|
14 | 7 | 5 | 2 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 8 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 9 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 10 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 11 |
San Diego
|
15 | 6 | 4 | 5 | 35:27 | 8 | 22 | |
| 12 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
15 | 7 | 5 | 3 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
14 | 6 | 5 | 3 | 26:16 | 10 | 23 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 19 | |
| 6 |
Minnesota United FC
|
15 | 5 | 3 | 7 | 28:35 | -7 | 18 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
15 | 4 | 5 | 6 | 15:16 | -1 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
15 | 2 | 3 | 10 | 20:31 | -11 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
15 | 3 | 0 | 12 | 14:43 | -29 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Los Angeles FC w tabeli MLS?
Los Angeles FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 45 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 7 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Los Angeles FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Los Angeles FC na tle ligi w sezonie 2026.
Los Angeles FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,23
- Udane dryblingi / mecz 7,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,07
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 22,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Strzelcy Los Angeles FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Los Angeles FC i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Los Angeles FC to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu New York City FC - Los Angeles FC Po przerwie pada 55% bramek Los Angeles FC.Przebieg meczu Los Angeles FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 12-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-3-9 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 7-3-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 5-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 0-3-7 |
Gdy Los Angeles FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Los Angeles FC
91% bramek Los Angeles FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Los Angeles FC zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Los Angeles FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Los Angeles FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Los Angeles FC wygra mecz New York City FC - Los Angeles FC Los Angeles FC nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Los Angeles FC
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 37%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 3%
W 50% meczów Los Angeles FC padają co najmniej trzy bramki, a w 47% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu New York City FC - Los Angeles FC Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Los Angeles FC.Los Angeles FC – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Los Angeles FC fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Los Angeles FC, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu New York City FC - Los Angeles FC Los Angeles FC popełnia 11,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Los Angeles FC zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Los Angeles FC wygra mecz New York City FC - Los Angeles FC Los Angeles FC zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Los Angeles FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Los Angeles FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 30 meczów.
Los Angeles FC wygra drugą połowę meczu New York City FC - Los Angeles FC Drugą połowę Los Angeles FC wygrywał w 13 z 30 meczów.Los Angeles FC – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Los Angeles FC oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu New York City FC - Los Angeles FC Los Angeles FC oddaje 9,9 strzałów na mecz.Los Angeles FC – posiadanie piłki
- U siebie 45,6%
- Na wyjeździe 47,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 30
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 30 meczów. Średnio Los Angeles FC utrzymuje przy piłce 46,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Los Angeles FC wygra mecz New York City FC - Los Angeles FC Los Angeles FC utrzymuje średnio 46,5% posiadania piłki.Los Angeles FC – podania
- Kluczowe / mecz 11,4
- Dośrodkowania / mecz 16,2
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 43
- Celność długich podań 51%
Los Angeles FC wymienia średnio 482 podań na mecz przy celności 87%, z czego 11,4 to podania kluczowe.
Los Angeles FC – czyste konta
- U siebie 8 z 15
- Na wyjeździe 5 z 15
- Stracone / mecz 1,07
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Los Angeles FC to 43% meczów sezonu (13 z 30), z czego 8 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu New York City FC - Los Angeles FC Czyste konto Los Angeles FC zachowuje w 43% meczów.Los Angeles FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 6,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Los Angeles FC wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu New York City FC - Los Angeles FC Powyżej 8,5 rożnego padło w 70% meczów Los Angeles FC.Los Angeles FC – kartki
- Żółte kartki 54
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 27%
Los Angeles FC ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Los Angeles FC – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu New York City FC - Los Angeles FC Los Angeles FC ogląda średnio 1,8 żółtych kartek na mecz.Los Angeles FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 3-3-4 | 1,20 | 1,20 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–10) | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 1,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,78 | 1,11 |
Najwięcej punktów na mecz Los Angeles FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Los Angeles FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,50 1,73 | 1,79 1,73 | 1,57 1,27 |
|
5.
|
1,93 1,27 | 1,21 1,47 | 0,86 1,67 |
|
6.
|
2,00 1,00 | 1,93 1,20 | 0,87 1,27 |
|
7.
|
1,71 1,13 | 1,64 1,00 | 1,43 1,07 |
|
8.
|
1,53 1,07 | 1,33 1,40 | 1,20 2,13 |
Ciekawe rekordy w meczach Los Angeles FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Los Angeles FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Los Angeles FC - Orlando City SC 6:0 MLS, 5.04.2026
- Najwyższa porażka Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 1:4 MLS, 20.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Los Angeles FC - Orlando City SC 6:0, MLS, 5.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 6 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Son, Los Angeles FC - Sporting Kansas City 4:0, MLS, 26.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+14 minuta Hollingshead, San Diego - Los Angeles FC 2:2, MLS, 3.05.2026
Jakie statystyki ma Los Angeles FC w tym sezonie?
Bilans Los Angeles FC w tym sezonie to 30 meczów i wynik 12-9-9 przy 47 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Los Angeles FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Los Angeles FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Los Angeles FC 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Los Angeles FC
-
Cabral Carter Bramkarz Uraz dłoni pauzuje od 19 dniopuszczone: 2 mecze

-
Jeremy Ebobisse Napastnik Uraz nogi pauzuje od 19 dniopuszczone: 2 mecze
-
Jacob Shaffelburg Napastnik Uraz nogi pauzuje od 50 dniopuszczone: 1 mecz
-
Timothy Tillman Pomocnik Rana pauzuje od 54 dniopuszczone: 8 meczów
-
Sergi Palencia Obrońca Uraz pachwiny pauzuje od 158 dniopuszczone: 15 meczów
-
Igor Jesus Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 418 dniopuszczone: 54 mecze
Kadra Los Angeles FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
31 | Gabon | 8 mln € | 3,6 mln € | 28 | 93% | 17 | 5 | 2 380' | 6 | 0 | |||||||
| 7 |
|
34 | Korea Południowa | 15 mln € | 9,2 mln € | 27 | 90% | 7 | 12 | 2 192' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Niemcy | 2 mln € | 750 tys. € | 7 | 23% | 1 | 0 | 388' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
26 | Kanada | 2,5 mln € | 422 tys. € | 20 | 67% | 0 | 4 | 865' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
31 | USA | 500 tys. € | 1,3 mln € | 30 | 100% | 1 | 2 | 814' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | USA | 800 tys. € | 643 tys. € | 23 | 77% | 0 | 0 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
![]() |
20 | Brazylia | – | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
23 | Chorwacja | – | – | 5 | 17% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
23 | USA | – | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 66 |
|
27 | Kanada | 1 mln € | 645 tys. € | 29 | 97% | 2 | 3 | 1 783' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | USA | 2,5 mln € | 938 tys. € | 28 | 93% | 2 | 3 | 1 962' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | USA | 3 mln € | 734 tys. € | 19 | 63% | 1 | 2 | 1 190' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Brazylia | 3 mln € | 556 tys. € | 5 | 17% | 0 | 0 | 196' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
35 | USA | 400 tys. € | 489 tys. € | 30 | 100% | 1 | 1 | 1 581' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
22 | Ekwador | 1 mln € | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
23 | Finlandia | 3 mln € | 284 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
18 | USA | 1 mln € | 101 tys. € | 19 | 63% | 2 | 1 | 339' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Kanada | 500 tys. € | 196 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 381' | 4 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
28 | Ukraina | 1,2 mln € | 542 tys. € | 15 | 50% | 0 | 0 | 1 300' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Szkocja | 3 mln € | 645 tys. € | 27 | 90% | 0 | 0 | 2 144' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Kolumbia | 2 mln € | 643 tys. € | 29 | 97% | 0 | 0 | 2 140' | 5 | 0 | |||||||
| 91 |
|
29 | USA | 2 mln € | 428 tys. € | 30 | 100% | 0 | 1 | 1 807' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Hiszpania | 2,5 mln € | 645 tys. € | 18 | 60% | 1 | 1 | 1 045' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
|
34 | USA | 600 tys. € | 396 tys. € | 21 | 70% | 0 | 0 | 1 064' | 1 | 1 | |||||||
| 45 |
|
24 | USA | 200 tys. € | 78 tys. € | 20 | 67% | 0 | 0 | 252' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Włochy | 100 tys. € | 101 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
20 | USA | – | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
20 | Panama | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
39 | Francja | 1 mln € | 711 tys. € | 27 | 90% | 0 | 0 | 2 340' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Kanada | 200 tys. € | 178 tys. € | 18 | 60% | 0 | 0 | 210' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | USA | 75 tys. € | – | 15 | 50% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Los Angeles FC
57,2 mln €
śr. 1,8 mln € / zawodnika
Ile Los Angeles FC wydaje na pensje
24,2 mln € rocznie
śr. 780 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: USA (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Los Angeles FC w sezonie 2026
Los Angeles FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Los Angeles FC
Jak wygląda skład Los Angeles FC?
W wyjściowym ustawieniu Los Angeles FC między słupkami staje H. Lloris, a linię obrony najczęściej tworzą S. Palencia, R. Porteous, E. Segura oraz Y. Cheberko. W środku pola grają M. Choiniere, Igor Jesus oraz M. Delgado, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Sieb, H. Son oraz D. Bouanga. Trener Xavi Tamarit ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Los Angeles FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Los Angeles FC w sezonie 2026.
Los Angeles FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 20 |
|
7,3 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Finlandia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
500 tys. € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Ukraina | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szwecja | 22 |
|
3,3 mln € | |
| 12 Lip 2026 |
|
Ukraina | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Salwador | 22 |
|
2,1 mln € | |
| 08 Lip 2026 |
|
Gwatemala | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Los Angeles FC
Los Angeles FC bilans transferowy
- +8,1 mln € 2026
- -14 mln € 2025
- -1,6 mln € 2024
- -7,6 mln € 2023
- +4,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Los Angeles FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Los Angeles FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Los Angeles FC trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 4,6 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 12,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Amin Boudri z GAIS-u za 3,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer David Martinez do FC Midtjylland za 7,3 mln €.
Los Angeles FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Los Angeles FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Los Angeles FC?
Klub piłkarski Los Angeles FC zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Supporters' Shield oraz US Open Cup. Ponadto triumfował w MLS Cup.