Forma w lidze
Austin FC w tabeli
13. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do 9. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
20:19 bramki
1,43 gola/mecz
13 pkt
16:32 bramki
1,14 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Austin
Wartość drużyny: 9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | USA | 35 | napastnik | 26 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Urugwaj | 26 | napastnik | 28 | 8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,92 średnia ocena | Urugwaj | 26 | napastnik | 28 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2340 minut | USA | 35 | bramkarz | 27 | 300 tys. € |
Skład i oceny Austin w ostatnim meczu 3-4-3


Zmiany
- 45' J. Bell → B. Hines-Ike
- 60' M. Uzuni → C. Ramirez
- 61' J. Alastuey → B. Sabović
- 69' M. Desler → P. Płacheta
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
28 | 15 | 6 | 7 | 61:30 | 51 |
2
|
St. Louis City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 54:38 | 50 |
| ··· | |||||||
12
|
San Diego
|
28 | 8 | 8 | 12 | 48:51 | 32 |
13
|
Austin FC
|
28 | 7 | 10 | 11 | 36:51 | 31 |
14
|
Minnesota United FC
|
28 | 7 | 9 | 12 | 42:51 | 30 |
Wyniki Austin
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Austin FC
1
Nashville SC
4
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Austin FC
3
San Diego
3
MLS, 27. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
FC Dallas
0
Austin FC
0
MLS, 26. kolejka
|
Terminarz Austin
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 04:30
|
Los Angeles FC
Austin FC
MLS, 29. kolejka
|
|
|
18 Paź 02:30
|
Austin FC
Vancouver Whitecaps
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
Sporting Kansas City
Austin FC
MLS, 31. kolejka
|
Ostatnie transfery Austin
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
USA |
|
45 tys. € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Kanada |
|
945 tys. € | |
| 25 Sie 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
USA |
|
3,9 mln € |
Austin FC to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Q2 Stadium, który może pomieścić 20 738 widzów. Zespół prowadzi Davy Arnaud. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Austin FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Austin trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 8 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 12,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Facundo Daniel Torres Perez z Palmeiras za 8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Osman Bukari do Widzewa Łódź za 5,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Austin FC w tabeli MLS?
Austin FC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 31 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 20 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Austin?
W wyjściowym ustawieniu Austin między słupkami staje B. Stuver, a linię obrony najczęściej tworzą M. Desler, J. Bell oraz Guilherme Biro. W środku pola grają I. Sanchez, E. Torres, J. Gallagher oraz B. Sabović, a za skuteczność w ataku odpowiadają Facundo Daniel Torres Perez, B. Vazquez oraz J. Alastuey. Trener Davy Arnaud ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Austin FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Austin to spotkanie z Los Angeles FC, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 04:30 na obiekcie BMO Stadium w ramach MLS (29. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Austin?
Ostatni mecz Austin to porażka z Nashville SC 1:4 w MLS, 11 października 2026. Bramki zdobyli Baker-Whiting, Saad, Vazquez, Mohammed oraz Mukhtar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Austin FC w tym sezonie?
Bilans Austin w tym sezonie to 28 meczów i wynik 7-10-11 przy 36 zdobytych bramkach i 51 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Austin w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Austin FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Austin
Austin FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 04:30
|
MLS, 29. kolejka
|
BMO Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
18 Paź 02:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Q2 Stadium U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 02:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Children's Mercy Park Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Paź 01:30
|
MLS, 32. kolejka
|
Q2 Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 22:00
|
MLS, 33. kolejka
|
Dignity Health Sports Park Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 01:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Q2 Stadium U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Austin FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Austin to spotkanie z Los Angeles FC, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 04:30 na obiekcie BMO Stadium w ramach MLS (29. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Austin w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Austin FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Austin w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Austin FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
1:4 | 3-4-3 | 4/10 | 1/3 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
3:3 | 3-4-3 | 4/5 | 1/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 6/14 | 2/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 0/6 | 6/8 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 8/12 | 0/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 7/14 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 3/9 | 4/5 | |
|
27 Sie Koniec
|
Leagues Cup, 1/4 finału
|
2:0 | 3-4-3 | 8/14 | 4/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 6/12 | 1/3 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 5/12 | 0/1 |
Austin FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 10 z 28 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Austin FC zdobywa 1,17 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Austin?
Ostatni mecz Austin to porażka z Nashville SC 1:4 w MLS, 11 października 2026. Bramki zdobyli Baker-Whiting, Saad, Vazquez, Mohammed oraz Mukhtar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Austin FC – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Austin FC w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Zachodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
28 | 15 | 6 | 7 | 61:30 | 31 | 51 | |
2
|
St. Louis City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 54:38 | 16 | 50 | |
3
|
FC Dallas
|
28 | 13 | 8 | 7 | 52:45 | 7 | 47 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
28 | 13 | 7 | 8 | 50:40 | 10 | 46 | |
5
|
Houston Dynamo
|
28 | 13 | 6 | 9 | 36:34 | 2 | 45 | |
6
|
Los Angeles FC
|
29 | 11 | 9 | 9 | 44:31 | 13 | 42 | |
7
|
Seattle Sounders
|
28 | 11 | 8 | 9 | 38:35 | 3 | 41 | |
8
|
Colorado Rapids
|
28 | 11 | 4 | 13 | 39:39 | 0 | 37 | |
9
|
Los Angeles Galaxy
|
29 | 9 | 9 | 11 | 39:50 | -11 | 36 | |
10
|
Portland Timbers
|
28 | 9 | 6 | 13 | 51:54 | -3 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
28 | 9 | 5 | 14 | 41:46 | -5 | 32 | |
12
|
San Diego
|
28 | 8 | 8 | 12 | 48:51 | -3 | 32 | |
13
|
Austin FC
|
28 | 7 | 10 | 11 | 36:51 | -15 | 31 | |
14
|
Minnesota United FC
|
28 | 7 | 9 | 12 | 42:51 | -9 | 30 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
28 | 6 | 4 | 18 | 35:68 | -33 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vancouver Whitecaps
|
28 | 15 | 6 | 7 | 61:30 | 31 | 51 | |
2
|
St. Louis City
|
28 | 14 | 8 | 6 | 54:38 | 16 | 50 | |
3
|
FC Dallas
|
28 | 13 | 8 | 7 | 52:45 | 7 | 47 | |
4
|
San Jose Earthquakes
|
28 | 13 | 7 | 8 | 50:40 | 10 | 46 | |
5
|
Houston Dynamo
|
28 | 13 | 6 | 9 | 36:34 | 2 | 45 | |
6
|
Los Angeles FC
|
29 | 11 | 9 | 9 | 44:31 | 13 | 42 | |
7
|
Seattle Sounders
|
28 | 11 | 8 | 9 | 38:35 | 3 | 41 | |
8
|
Colorado Rapids
|
28 | 11 | 4 | 13 | 39:39 | 0 | 37 | |
9
|
Los Angeles Galaxy
|
29 | 9 | 9 | 11 | 39:50 | -11 | 36 | |
10
|
Portland Timbers
|
28 | 9 | 6 | 13 | 51:54 | -3 | 33 | |
11
|
Real Salt Lake
|
28 | 9 | 5 | 14 | 41:46 | -5 | 32 | |
12
|
San Diego
|
28 | 8 | 8 | 12 | 48:51 | -3 | 32 | |
13
|
Austin FC
|
28 | 7 | 10 | 11 | 36:51 | -15 | 31 | |
14
|
Minnesota United FC
|
28 | 7 | 9 | 12 | 42:51 | -9 | 30 | |
15
|
Sporting Kansas City
|
28 | 6 | 4 | 18 | 35:68 | -33 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Louis City
|
14 | 9 | 3 | 2 | 34:19 | 15 | 30 | |
| 2 |
Vancouver Whitecaps
|
15 | 9 | 2 | 4 | 35:14 | 21 | 29 | |
| 3 |
Colorado Rapids
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 29 | |
| 4 |
Houston Dynamo
|
14 | 8 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 27 | |
| 5 |
Los Angeles FC
|
14 | 8 | 3 | 3 | 26:12 | 14 | 27 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
14 | 8 | 2 | 4 | 27:20 | 7 | 26 | |
| 7 |
Seattle Sounders
|
14 | 7 | 3 | 4 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 8 |
Portland Timbers
|
14 | 7 | 3 | 4 | 31:25 | 6 | 24 | |
| 9 |
FC Dallas
|
13 | 6 | 5 | 2 | 25:20 | 5 | 23 | |
| 10 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 6 | 3 | 5 | 25:22 | 3 | 21 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 6 | 3 | 5 | 32:24 | 8 | 21 | |
| 12 |
Los Angeles Galaxy
|
14 | 5 | 5 | 4 | 18:18 | 0 | 20 | |
| 13 |
Austin FC
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:19 | 1 | 18 | |
| 14 |
Minnesota United FC
|
14 | 2 | 7 | 5 | 16:18 | -2 | 13 | |
| 15 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 4 | 7 | 21:29 | -8 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Jose Earthquakes
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:18 | 7 | 25 | |
| 2 |
FC Dallas
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27:25 | 2 | 24 | |
| 3 |
Vancouver Whitecaps
|
13 | 6 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 22 | |
| 4 |
St. Louis City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
| 5 |
Houston Dynamo
|
14 | 5 | 3 | 6 | 19:22 | -3 | 18 | |
| 6 |
Seattle Sounders
|
14 | 4 | 5 | 5 | 15:15 | 0 | 17 | |
| 7 |
Minnesota United FC
|
14 | 5 | 2 | 7 | 26:33 | -7 | 17 | |
| 8 |
Los Angeles Galaxy
|
15 | 4 | 4 | 7 | 21:32 | -11 | 16 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18:19 | -1 | 15 | |
| 10 |
Austin FC
|
14 | 3 | 4 | 7 | 16:32 | -16 | 13 | |
| 11 |
San Diego
|
14 | 2 | 5 | 7 | 16:27 | -11 | 11 | |
| 12 |
Portland Timbers
|
14 | 2 | 3 | 9 | 20:29 | -9 | 9 | |
| 13 |
Sporting Kansas City
|
14 | 3 | 0 | 11 | 14:39 | -25 | 9 | |
| 14 |
Colorado Rapids
|
14 | 2 | 2 | 10 | 13:26 | -13 | 8 | |
| 15 |
Real Salt Lake
|
14 | 1 | 3 | 10 | 14:26 | -12 | 6 |
Które miejsce zajmuje Austin FC w tabeli MLS?
Austin FC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 31 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego Vancouver Whitecaps wynosi 20 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Austin w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Austin na tle ligi w sezonie 2026.
Austin FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,93
- Udane dryblingi / mecz 4,8
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,82
- Czyste konta 18%
- Odbiory / mecz 12,1
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 23,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Austin
-
Christian Ramirez 9
-
Myrto Uzuni 6
-
Facundo Daniel Torres Perez 4
-
Guilherme Biro 3
-
Jon Bell 2

-
Brendan Hines-Ike 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Austin i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Austin to 76–90+ minuta, w której padło 16 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Los Angeles FC - Austin FC Po przerwie pada 61% bramek Austin.Przebieg meczu Austin i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 7-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-4-8 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 3-2-2 |
| Remis do przerwy | 13 | 4-6-3 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-2-6 |
Gdy Austin FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Austin
94% bramek Austin pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Austin FC zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Austin
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Austin, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Austin FC wygra mecz Los Angeles FC - Austin FC Austin FC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Austin
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 68%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 11%
W 68% meczów Austin padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Los Angeles FC - Austin FC Powyżej 2,5 bramki padło w 68% meczów Austin.Austin FC – faule i karne
- Faule / mecz 10,6
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Austin FC fauluje średnio 10,6 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Austin, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Austin FC zdobywa 1,29 punktu na mecz wobec 0,93 na wyjeździe.
Austin FC wygra mecz Los Angeles FC - Austin FC Austin FC zdobywa u siebie 43% możliwych punktów, na wyjeździe 31%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Austin ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Austin, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 28 meczów.
Austin FC wygra drugą połowę meczu Los Angeles FC - Austin FC Drugą połowę Austin FC wygrywał w 6 z 28 meczów.Austin FC – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Austin FC oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Los Angeles FC - Austin FC Austin FC oddaje 8,1 strzałów na mecz.Austin FC – posiadanie piłki
- U siebie 53,8%
- Na wyjeździe 43,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 28
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 28 meczów. Średnio Austin FC utrzymuje przy piłce 48,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Austin FC wygra mecz Los Angeles FC - Austin FC Austin FC utrzymuje średnio 48,5% posiadania piłki.Austin FC – podania
- Kluczowe / mecz 8,0
- Dośrodkowania / mecz 15,3
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 46%
Austin FC wymienia średnio 446 podań na mecz przy celności 85%, z czego 8,0 to podania kluczowe.
Austin FC – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 1,82
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 54%
Czyste konto Austin to 18% meczów sezonu (5 z 28), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Los Angeles FC - Austin FC Czyste konto Austin FC zachowuje w 18% meczów.Austin FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Austin FC wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Austin FC – kartki
- Żółte kartki 56
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 14%
Austin FC ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Austin – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Austin FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 3-2-4 | 1,22 | 1,00 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–10) | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,29 | 1,00 |
| Dołu tabeli (11–15) | 6 | 0-3-3 | 0,50 | 1,50 | 2,67 |
Najwięcej punktów na mecz Austin FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–10), najmniej z drużynami z dołu tabeli (11–15).
Austin FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,86 0,43 | 1,93 1,00 | 1,43 1,86 |
|
12.
|
1,50 0,79 | 2,29 1,14 | 1,71 1,93 |
|
13.
|
1,29 0,93 | 1,43 1,14 | 1,36 2,29 |
|
14.
|
0,93 1,21 | 1,14 1,86 | 1,29 2,36 |
|
15.
|
0,93 0,64 | 1,50 1,00 | 2,07 2,79 |
Ciekawe rekordy w meczach Austin
Skrajne wyniki i osiągnięcia Austin w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Austin FC - Houston Dynamo 2:0 MLS, 26.04.2026
- Najwyższa porażka San Diego - Austin FC 5:0 MLS, 14.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Toronto FC - Austin FC 3:3, MLS, 18.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Da Trindade Dubas, Inter Miami - Austin FC 2:2, MLS, 5.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Da Trindade Dubas, Austin FC - San Jose Earthquakes 1:1, MLS, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Austin FC w tym sezonie?
Bilans Austin w tym sezonie to 28 meczów i wynik 7-10-11 przy 36 zdobytych bramkach i 51 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Austin FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Austin w sezonie 2026.
Skład i oceny Austin w ostatnim meczu 3-4-3


Zmiany
- 45' J. Bell → B. Hines-Ike
- 60' M. Uzuni → C. Ramirez
- 61' J. Alastuey → B. Sabović
- 69' M. Desler → P. Płacheta
Kontuzje w kadrze Austin
-
Zan Kolmanic Obrońca Problemy z udem pauzuje od 14 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Austin
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
26 | Urugwaj | 8 mln € | 3 mln € | 28 | 100% | 4 | 7 | 2 262' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Albania | 4 mln € | 1,4 mln € | 20 | 71% | 6 | 0 | 1 669' | 5 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | USA | 5 mln € | 3 mln € | 17 | 61% | 2 | 1 | 921' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
35 | USA | 200 tys. € | 468 tys. € | 26 | 93% | 9 | 2 | 1 148' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Hiszpania | – | – | 14 | 50% | 0 | 0 | 642' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
28 | Polska | 1 mln € | 920 tys. € | 11 | 39% | 0 | 0 | 319' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Szwecja | 1,5 mln € | 579 tys. € | 26 | 93% | 0 | 1 | 1 239' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Hiszpania | 200 tys. € | 201 tys. € | 28 | 100% | 1 | 0 | 1 240' | 4 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
18 | USA | 800 tys. € | 78 tys. € | 22 | 79% | 1 | 3 | 905' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
20 | USA | 100 tys. € | 111 tys. € | 11 | 39% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
25 | Honduras | 2,5 mln € | 446 tys. € | 25 | 89% | 1 | 4 | 1 965' | 6 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Irlandia | 1,8 mln € | 357 tys. € | 27 | 96% | 0 | 2 | 2 124' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Brazylia | 2 mln € | 290 tys. € | 24 | 86% | 3 | 1 | 1 781' | 8 | 3 | |||||||
| 4 |
|
31 | USA | 1 mln € | 334 tys. € | 24 | 86% | 2 | 0 | 1 541' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
29 | Jamajka | 300 tys. € | 201 tys. € | 25 | 89% | 2 | 1 | 1 210' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Ukraina | 1,2 mln € | 513 tys. € | 27 | 96% | 1 | 0 | 1 798' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Dania | 1,2 mln € | 490 tys. € | 21 | 75% | 1 | 0 | 1 152' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Słowenia | 800 tys. € | 334 tys. € | 25 | 89% | 0 | 2 | 619' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
23 | Serbia | 1 mln € | 290 tys. € | 25 | 89% | 0 | 0 | 279' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | USA | – | 78 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | USA | 150 tys. € | 78 tys. € | 3 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
24 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | USA | 300 tys. € | 535 tys. € | 27 | 96% | 0 | 0 | 2 340' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | USA | 300 tys. € | 156 tys. € | 28 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Austin
33,4 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Austin FC wydaje na pensje
13,9 mln € rocznie
śr. 578 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: USA (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Austin w sezonie 2026
Austin FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Austin
Jak wygląda skład Austin?
W wyjściowym ustawieniu Austin między słupkami staje B. Stuver, a linię obrony najczęściej tworzą M. Desler, J. Bell oraz Guilherme Biro. W środku pola grają I. Sanchez, E. Torres, J. Gallagher oraz B. Sabović, a za skuteczność w ataku odpowiadają Facundo Daniel Torres Perez, B. Vazquez oraz J. Alastuey. Trener Davy Arnaud ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Austin FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Austin FC w sezonie 2026.
Austin FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
USA | 19 |
|
45 tys. € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Kanada | 24 |
|
945 tys. € | |
| 25 Sie 2026 |
|
USA | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
USA | 21 |
|
3,9 mln € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Argentyna | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Polska | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Wenezuela | 26 |
|
1,8 mln € | |
| 15 Cze 2026 |
|
Finlandia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
![]() |
USA | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Austin
Austin FC bilans transferowy
- +4,1 mln € 2026
- -18,1 mln € 2025
- -7,5 mln € 2024
- -2 mln € 2023
- -5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Austin
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Austin FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Austin trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 8 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 12,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Facundo Daniel Torres Perez z Palmeiras za 8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Osman Bukari do Widzewa Łódź za 5,5 mln €.