Columbus Crew - UNAM Pumas wynik meczu 1:1
Columbus Crew - UNAM Pumas (12.08.2026) wynik meczu 1:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Columbus Crew | 36 min |
|---|---|
| Remis | 64 min |
| Prowadzenie UNAM Pumas | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Columbus Crew Camacho 60' | 1 |
| Kartki UNAM Pumas Carrasquilla 12', Angulo 37', Herrera 72', Duarte 76', Azuaje 90+1', Vite 90+8' | 5 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 55 min (45'–100') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 9' |
| Gol średnio co | 50,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 100 min | 50 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,3 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 36 min |
| Gole po przerwie 0 z 2 goli | 0% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Leagues Cup 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | runda |
| Data | 12.08.2026, 01:40 |
| Pogoda | zachmurzenie, 20°C |
| Sędzia | Selvin Brown |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Columbus Crew - UNAM Pumas z 12.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Columbus Crew vs UNAM Pumas
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
Columbus Crew
- Śr. wiek
- 29,8
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,69
- 1 Nicholas George Hagen bramkarz 200 tys. € 30 l. 193 cm 4
- 31 Steven Moreira obrońca 80' 1,5 mln € 32 l. 179 cm 4
- 4 Rudy Camacho obrońca 150 tys. € 35 l. 185 cm 2
- 25 Sean Zawadzki obrońca 2,5 mln € 26 l. 175 cm 4
- 18 Malte Amundsen pomocnik 2,5 mln € 28 l. 179 cm 4
- 23 Mohamed Farsi pomocnik 86' 2,5 mln € 26 l. 180 cm 4
-
50 Tarun Karumanchi pomocnik – – – – –
- 20 Andre Gomes pomocnik 81' 3 mln € 33 l. 188 cm 3
- 7 Dylan Chambost napastnik 2,5 mln € 29 l. 177 cm 4
- 10 Brais Mendez napastnik 67' 6,5 mln € 29 l. 184 cm 4
- 8 Daniel Gazdag napastnik 67' 2,5 mln € 30 l. 178 cm 4
- 24 Evan Bush bramkarz 50 tys. € 40 l. 188 cm 2
- 26 Lautaro Giaccone pomocnik 80' 1 mln € 25 l. 172 cm 4
- 16 Taha Habroune pomocnik 67' 5 mln € 20 l. 182 cm 4
- 2 Marcelo Andres Herrera obrońca 1,5 mln € 28 l. 185 cm 4
- 11 Brooks Lennon obrońca 86' 1,8 mln € 29 l. 177 cm 4
- 30 Hugo Picard pomocnik 3 mln € 23 l. 168 cm 3
- 45 Owen Presthus obrońca 50 tys. € 20 l. 178 cm 3
- 54 Luke Pruter bramkarz 25 tys. € 25 l. 188 cm 4
- 12 Cesar Ruvalcaba obrońca 175 tys. € 25 l. 188 cm 4
- 14 Amar Sejdic pomocnik 300 tys. € 29 l. 179 cm 4
- 46 Chase Adams napastnik 67' 200 tys. € 18 l. 180 cm 3
-
39 Kevin Gbamble napastnik – – – – –
Trener Laurent Courtois
UNAM Pumas
- Śr. wiek
- 28,0
- Śr. wzrost
- 178 cm
- Śr. ocena XI
- 6,65
- 1 Keylor Navas bramkarz 700 tys. € 39 l. 185 cm 3
- 24 Antonio Leone obrońca 500 tys. € 22 l. 183 cm 3
- 6 Nathanael Ananias obrońca 4 mln € 29 l. 182 cm 3
- 5 Ruben Duarte obrońca 2 mln € 31 l. 179 cm 3
- 7 Rodrigo López pomocnik 4,5 mln € 24 l. 172 cm 3
- 77 Alvaro Angulo pomocnik 90' 2,5 mln € 29 l. 180 cm 3
- 8 Adalberto Carrasquilla pomocnik 45' 4 mln € 27 l. 170 cm 3
- 18 Victor Arteaga pomocnik 1 mln € 22 l. 174 cm 3
- 31 Robert Morales napastnik 82' 7 mln € 27 l. 179 cm 2
- 21 Carlos Antuna napastnik 90+1' 2,5 mln € 29 l. 174 cm 3
- 23 Olavio Vieira dos Santos Junior napastnik 45' 4 mln € 29 l. 179 cm 3
- 22 Alan Medina napastnik 90+1' 1,5 mln € 29 l. 182 cm 3
- 20 Santiago Trigos pomocnik 1,2 mln € 24 l. 172 cm 3
-
199 Kleber Carranza obrońca – – – – –
- 12 Cristian Calderon obrońca 1,3 mln € 29 l. 177 cm 3
- 2 Pablo Bennevendo obrońca 3 mln € 26 l. 176 cm 3
- 34 Angel Azuaje obrońca 90' 800 tys. € 22 l. 181 cm 3
-
212 Kevin Cuneo bramkarz – – – – –
-
203 Stanley Garcia Arriola pomocnik – – – – –
- 14 Luciano Herrera napastnik 45' 1 mln € 30 l. 179 cm 3
- 35 Pablo Lara bramkarz 450 tys. € 21 l. 183 cm 3
- 9 Guillermo Martinez napastnik 82' 1,3 mln € 31 l. 191 cm 3
- 45 Pedro Vite pomocnik 45' 6,5 mln € 24 l. 172 cm 3
Trener Esteban Solari
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Columbus Crew w meczu z UNAM Pumas?
W wyjściowym składzie Columbus Crew w ustawieniu 3-4-3: w bramce Nicholas George Hagen, w obronie S. Moreira, R. Camacho oraz S. Zawadzki, w pomocy M. Amundsen, M. Farsi, T. Karumanchi oraz A. Gomes, w ataku D. Chambost, B. Mendez oraz D. Gazdag. Z ławki weszli: T. Habroune (67'), C. Adams (67'), L. Giaccone (80') oraz B. Lennon (86').
Jaki był wyjściowy skład UNAM Pumas w meczu z Columbus Crew?
W wyjściowym składzie UNAM Pumas w ustawieniu 3-4-3: w bramce K. Navas, w obronie A. Leone, Nathanael Ananias oraz R. Duarte, w pomocy R. López, A. Angulo, A. Carrasquilla oraz V. Arteaga, w ataku R. Morales, C. Antuna oraz Olavio Vieira dos Santos Junior. Z ławki weszli: L. Herrera (45'), P. Vite (45'), G. Martinez (82'), A. Medina (90+1') oraz A. Azuaje (90').
Kogo zabrakło w meczu Columbus Crew – UNAM Pumas?
Po stronie Columbus Crew nie zagrali: Wessam Abou Ali. Po stronie UNAM Pumas nie zagrali: Sebastian Cordova, Jose Macias.
Forma w 10 ostatnich meczach
Columbus Crew - UNAM Pumas
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Columbus Crew - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:10
|
Columbus Crew
3
DC United
0
|
||
| MLS, 33. kolejka | |||
|
29 Paź
01:40
|
FC Dallas
0
Columbus Crew
2
|
||
| MLS, 32. kolejka | |||
|
24 Paź
21:40
|
Columbus Crew
4
Toronto FC
2
|
||
| MLS, 31. kolejka | |||
|
22 Paź
02:00
|
Columbus Crew
(3)
0
St. Louis City
(5)
0
|
||
| Puchar USA 2025/2026, finał | |||
|
18 Paź
23:10
|
FC Cincinnati
0
Columbus Crew
2
|
||
| MLS, 30. kolejka | |||
|
15 Paź
01:40
|
Columbus Crew
3
Charlotte
1
|
||
| MLS, 29. kolejka | |||
|
11 Paź
01:40
|
Orlando City SC
3
Columbus Crew
2
|
||
| MLS, 28. kolejka | |||
|
28 Wrz
01:10
|
Columbus Crew
2
Inter Miami
1
|
||
| MLS, 27. kolejka | |||
|
20 Wrz
01:40
|
CF Montreal
0
Columbus Crew
2
|
||
| MLS, 26. kolejka | |||
|
17 Wrz
01:00
|
Columbus Crew
2
Orlando City SC
1
|
||
| Puchar USA 2025/2026, półfinał | |||
UNAM Pumas - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
04:10
|
Puebla
1
UNAM Pumas
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||
|
25 Paź
04:10
|
UNAM Pumas
1
Tigres UANL
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||
|
22 Paź
05:10
|
Santos Laguna
2
UNAM Pumas
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||
|
17 Paź
05:00
|
Atlante FC
1
UNAM Pumas
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||
|
12 Paź
03:15
|
UNAM Pumas
3
CD Cruz Azul
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||
|
27 Wrz
20:00
|
UNAM Pumas
2
Atlético San Luis
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||
|
20 Wrz
01:00
|
Atlas
1
UNAM Pumas
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||
|
14 Wrz
03:10
|
Guadalajara Chivas
3
UNAM Pumas
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||
|
11 Wrz
05:05
|
UNAM Pumas
3
Club León
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 7. kolejka | |||
|
29 Sie
05:10
|
Club Tijuana
2
UNAM Pumas
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Columbus Crew - UNAM Pumas
Bilans 1 meczu bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 2,5 gola 0% (0 z 1)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 1)
- Obie strzelą (BTTS) 100% (1 z 1)
- Mecze bez gola 0% (0 z 1)
- Remisy 0% (0 z 1)
- Wygrana 1 golem 0% (0 z 1)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 1)
Columbus Crew - UNAM Pumas mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
12 Sie
01:40
|
Columbus Crew
(3)
1
UNAM Pumas
(2)
1
|
||
| Leagues Cup, runda | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Columbus Crew - UNAM Pumas
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 1 meczu Columbus Crew - UNAM Pumas.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 1 (100%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Columbus Crew najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol Columbus Crew najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto Columbus Crew najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Columbus Crew - UNAM Pumas według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Columbus | Remis | UNAM Pumas |
|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 |
Atut własnego boiska
Columbus Crew u siebie i UNAM Pumas na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Columbus Crew - UNAM Pumas?
W 1 spotkaniu bezpośrednich Columbus Crew ma na koncie 1 zwycięstwo, UNAM Pumas 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 1:1 dla Columbus Crew. Ostatni mecz rozegrano 12 sierpnia 2026 (Leagues Cup), a Columbus Crew - UNAM Pumas zakończył się wynikiem 1:1.
Kiedy było ostatnie zwycięstwo UNAM Pumas nad Columbus Crew?
W 1 meczu bezpośrednich nie ma jeszcze zwycięstwa UNAM Pumas. Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (100%), a 3 gole lub więcej padły w 0 spotkaniach (0%).
Miejsca Columbus Crew oraz UNAM Pumas
w tabeli Leagues Cup
Tabela - Grupa A
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 2 |
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 5 |
CF Monterrey
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 6 |
Club León
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
FC Juárez
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
U siebie
P
|
| 9 |
CF Pachuca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 10 |
Santos Laguna
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Atlas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 12 |
Necaxa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
Atlante FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 14 |
Atlético San Luis
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
Club Querétaro
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
UNAM Pumas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 18 |
Puebla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 3 |
Guadalajara Chivas
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 4 |
CF Monterrey
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 6 |
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 7 |
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 8 |
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 9 |
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
| 11 |
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 13 |
Club América
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Toluca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
CD Cruz Azul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
Tigres UANL
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 18 |
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
Tabela - Grupa B
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 2 |
Chicago Fire
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Austin FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 4 |
Real Salt Lake
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 7 | 6 | |
| 5 |
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 6 |
Portland Timbers
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 7 |
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
San Diego
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
FC Dallas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
U siebie
Z
|
| 11 |
Minnesota United FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Nashville SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 13 |
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
| 14 |
New York City FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
| 15 |
Seattle Sounders
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 16 |
Philadelphia Union
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 17 |
Orlando City SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Vancouver Whitecaps
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chicago Fire
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 3 |
FC Dallas
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 4 |
Orlando City SC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 5 |
Austin FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Minnesota United FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 8 |
Vancouver Whitecaps
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 9 |
Columbus Crew
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 10 |
Charlotte
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Portland Timbers
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 12 |
FC Cincinnati
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
San Diego
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Nashville SC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 15 |
Inter Miami
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
New York City FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 17 |
Seattle Sounders
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 18 |
Philadelphia Union
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|