CF Monterrey - Nashville SC wynik meczu 2:1
CF Monterrey - Nashville SC (13.08.2026) wynik meczu 2:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie CF Monterrey | 6 min |
|---|---|
| Remis | 41 min |
| Prowadzenie Nashville SC | 51 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki CF Monterrey Rodriguez 23' | 1 |
| Kartki Nashville SC Muyl 42', Maher 81' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 51 min (1'–52') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 1' |
| Gol średnio co | 32,7 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 98 min | 33 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 51 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Leagues Cup 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | runda |
| Data | 13.08.2026, 02:00 |
| Pogoda | zachmurzenie z deszczem i możliwymi burzami, 30°C |
| Sędzia | Said Martinez |
Statystyki
Pełne statystyki meczu CF Monterrey - Nashville SC z 13.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz CF Monterrey vs Nashville SC
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy




Składy
CF Monterrey
- Śr. wiek
- 29,0
- Śr. wzrost
- 178 cm
- Śr. ocena XI
- 6,82
- 22 Luis Cardenas bramkarz 200 tys. € 33 l. 180 cm 6
- 4 Victor Guzman obrońca 5,5 mln € 24 l. 175 cm 6
- 19 Daniel Aceves obrońca 2 mln € 25 l. 179 cm 4
- 30 Jorge Rodriguez obrońca 58' 2,5 mln € 31 l. 178 cm 6
- 5 Fidel Ambriz pomocnik 78' 3,5 mln € 23 l. 181 cm 6
- 8 Óliver Torres pomocnik 58' 2,5 mln € 31 l. 178 cm 6
- 25 Orbelin Pineda pomocnik 69' 6,5 mln € 30 l. 169 cm 5
- 17 Jesus Corona pomocnik 70' 1,3 mln € 33 l. 173 cm 6
- 7 Lucas Ocampos napastnik 3,5 mln € 32 l. 187 cm 6
- 9 Diego Rossi napastnik 7,5 mln € 28 l. 170 cm 6
- 99 Hugo Cuypers napastnik 10 mln € 29 l. 185 cm 6
- 34 Cesar Bustos obrońca 100 tys. € 21 l. 176 cm 1
- 3 Gerardo Arteaga obrońca 2 mln € 28 l. 173 cm 6
- 2 Ricardo Chavez obrońca 58' 1,8 mln € 31 l. 176 cm 6
- 11 Iker Fimbres pomocnik 70' 4,5 mln € 21 l. 173 cm 6
- 18 Cesar Garza pomocnik 78' 2,5 mln € 21 l. 172 cm 6
-
200 O. Galvez pomocnik – – – – –
-
232 Santiago Lomelin Trevino bramkarz – – – – –
- 10 Lucas Orellano napastnik 58' 7,5 mln € 26 l. 170 cm 6
- 31 Cesar Ramos bramkarz 150 tys. € 26 l. 182 cm 6
- 21 Luis Reyes obrońca 400 tys. € 35 l. 181 cm 6
-
203 Aldo de Nigris napastnik – – – – –
- 27 Roberto de la Rosa napastnik 69' 1,8 mln € 26 l. 177 cm 6
Trener Matias Almeyda
Nashville SC
- Śr. wiek
- 26,0
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,38
- 13 Xavier Valdez bramkarz 75 tys. € 22 l. 198 cm 3
- 22 Josh Bauer obrońca 400 tys. € 28 l. 188 cm 3
- 5 Jack Maher obrońca 2 mln € 27 l. 188 cm 3
- 21 Thomas Williams obrońca 175 tys. € 22 l. 191 cm 2
- 27 Reed Baker-Whiting obrońca 45' 800 tys. € 21 l. 180 cm 3
-
12 Charles-Emile Brunet pomocnik – – – – –
- 6 Bryan Acosta pomocnik 600 tys. € 32 l. 174 cm 3
- 19 Alex Muyl pomocnik 65' 2 mln € 31 l. 180 cm 3
- 14 Shakur Mohammed pomocnik 64' 150 tys. € 23 l. 178 cm 3
- 37 Ahmed Qasim napastnik 83' 3,5 mln € 23 l. 183 cm 3
- 10 Hany Mukhtar napastnik 45' 6 mln € 31 l. 173 cm 2
- 9 Sam Surridge napastnik 64' 8 mln € 28 l. 191 cm 3
- 99 Brian Schwake bramkarz 1 mln € 25 l. 189 cm 3
- 20 Edvard Sandvik Tagseth pomocnik 3 mln € 25 l. 171 cm 3
- 11 Elias Saad napastnik 65' 2 mln € 26 l. 185 cm 3
- 2 Daniel Lovitz obrońca 45' 300 tys. € 35 l. 178 cm 3
- 23 Jordan Knight obrońca 45' 100 tys. € 24 l. 191 cm 3
- 29 Julian Gaines obrońca 83' 0 € 24 l. 178 cm 1
- 7 Cristian Espinoza napastnik 4,5 mln € 31 l. 172 cm 2
- 16 Matthew Corcoran pomocnik 1,5 mln € 20 l. 178 cm 3
- 26 Famara Camara pomocnik 2 mln € 21 l. 185 cm 2
- 33 Christopher Applewhite obrońca 150 tys. € 19 l. 188 cm 1
- 1 Joe Willis bramkarz 125 tys. € 38 l. 193 cm 3
Trener B. J. Callaghan
FAQ
Jaki był wyjściowy skład CF Monterrey w meczu z Nashville SC?
W wyjściowym składzie CF Monterrey w ustawieniu 3-4-3: w bramce L. Cardenas, w obronie V. Guzman, D. Aceves oraz J. Rodriguez, w pomocy F. Ambriz, Ó. Torres, O. Pineda oraz J. Corona, w ataku L. Ocampos, D. Rossi oraz H. Cuypers. Z ławki weszli: R. Chavez (58'), L. Orellano (58'), Roberto de la Rosa (69'), I. Fimbres (70') oraz C. Garza (78').
Jaki był wyjściowy skład Nashville SC w meczu z CF Monterrey?
W wyjściowym składzie Nashville SC w ustawieniu 4-4-2: w bramce X. Valdez, w obronie J. Bauer, J. Maher, T. Williams oraz R. Baker-Whiting, w pomocy C. Brunet, B. Acosta, A. Muyl oraz S. Mohammed, w ataku A. Qasem, H. Mukhtar. Z ławki weszli: D. Lovitz (45'), J. Knight (45'), S. Surridge (64'), E. Saad (65') oraz J. Gaines (83').
Forma w 10 ostatnich meczach
CF Monterrey - Nashville SC
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
CF Monterrey - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
02:00
|
CF Monterrey
3
Club Tijuana
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||
|
25 Paź
02:00
|
CF Monterrey
0
Guadalajara Chivas
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||
|
22 Paź
03:00
|
Puebla
1
CF Monterrey
4
|
||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||
|
19 Paź
03:00
|
CF Monterrey
2
CF Pachuca
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||
|
11 Paź
05:10
|
Club América
1
CF Monterrey
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||
|
26 Wrz
03:00
|
Atlante FC
4
CF Monterrey
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||
|
20 Wrz
03:10
|
CF Monterrey
1
CD Cruz Azul
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||
|
13 Wrz
03:10
|
CF Monterrey
0
Tigres UANL
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||
|
07 Wrz
03:15
|
Toluca
2
CF Monterrey
0
|
||
| Leagues Cup, finał | |||
|
03 Wrz
05:40
|
Club América
(4)
2
CF Monterrey
(5)
2
|
||
| Leagues Cup, półfinał | |||
Nashville SC - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
22:40
|
Nashville SC
3
New York Red Bulls
2
|
||
| MLS, 33. kolejka | |||
|
29 Paź
01:40
|
Nashville SC
0
Philadelphia Union
0
|
||
| MLS, 32. kolejka | |||
|
24 Paź
19:40
|
CF Montreal
0
Nashville SC
2
|
||
| MLS, 31. kolejka | |||
|
18 Paź
04:40
|
San Jose Earthquakes
1
Nashville SC
1
|
||
| MLS, 30. kolejka | |||
|
15 Paź
02:40
|
Nashville SC
4
Sporting Kansas City
0
|
||
| MLS, 29. kolejka | |||
|
11 Paź
02:40
|
Austin FC
1
Nashville SC
4
|
||
| MLS, 28. kolejka | |||
|
27 Wrz
02:40
|
Nashville SC
2
Toronto FC
0
|
||
| MLS, 27. kolejka | |||
|
20 Wrz
03:40
|
Nashville SC
3
Chicago Fire
0
|
||
| MLS, 26. kolejka | |||
|
13 Wrz
01:40
|
Inter Miami
2
Nashville SC
2
|
||
| MLS, 25. kolejka | |||
|
10 Wrz
01:40
|
Toronto FC
2
Nashville SC
1
|
||
| MLS, 24. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
CF Monterrey - Nashville SC
Bilans 2 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (2 z 2)
- Powyżej 2,5 gola 50% (1 z 2)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 2)
- Obie strzelą (BTTS) 50% (1 z 2)
- Mecze bez gola 0% (0 z 2)
- Remisy 0% (0 z 2)
- Wygrana 1 golem 50% (1 z 2)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 2)
CF Monterrey - Nashville SC mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
13 Sie
02:00
|
CF Monterrey
2
Nashville SC
1
|
||
| Leagues Cup, runda | |||
|
16 Sie
2023
|
CF Monterrey
0
Nashville SC
2
|
||
| Leagues Cup 2023 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
CF Monterrey - Nashville SC
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 2 meczach CF Monterrey - Nashville SC.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:2 wygrana Nashville SC | 1 (50%) |
| 2. | 2:1 wygrana CF Monterrey | 1 (50%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Bez porażki CF Monterrey najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol CF Monterrey najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto CF Monterrey najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H CF Monterrey - Nashville SC według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Monterrey | Remis | Nashville |
|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | 2 | 1 | 0 | 1 |
| Razem | 2 | 1 | 0 | 1 |
Atut własnego boiska
CF Monterrey u siebie i Nashville SC na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów CF Monterrey - Nashville SC?
W 2 spotkaniach bezpośrednich CF Monterrey ma na koncie 1 zwycięstwo, Nashville SC 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 2:3 dla CF Monterrey. Ostatni mecz rozegrano 13 sierpnia 2026 (Leagues Cup), a CF Monterrey - Nashville SC zakończył się wynikiem 2:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:0 Nashville SC (2023).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Nashville SC nad CF Monterrey?
Ostatnie zwycięstwo Nashville SC nad CF Monterrey przypadło na 16 sierpnia 2023 (Leagues Cup, 2:0). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Nashville SC. Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (50%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (50%).
Miejsca CF Monterrey oraz Nashville SC
w tabeli Leagues Cup
Tabela - Grupa A
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 2 |
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 5 |
CF Monterrey
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 6 |
Club León
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
FC Juárez
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
U siebie
P
|
| 9 |
CF Pachuca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 10 |
Santos Laguna
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Atlas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 12 |
Necaxa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
Atlante FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 14 |
Atlético San Luis
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
Club Querétaro
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
UNAM Pumas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 18 |
Puebla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 3 |
Guadalajara Chivas
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 4 |
CF Monterrey
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 6 |
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 7 |
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 8 |
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 9 |
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
| 11 |
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 13 |
Club América
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Toluca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
CD Cruz Azul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
Tigres UANL
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 18 |
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
Tabela - Grupa B
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 2 |
Chicago Fire
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Austin FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 4 |
Real Salt Lake
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 7 | 6 | |
| 5 |
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 6 |
Portland Timbers
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 7 |
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
San Diego
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
FC Dallas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
U siebie
Z
|
| 11 |
Minnesota United FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Nashville SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 13 |
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
| 14 |
New York City FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
| 15 |
Seattle Sounders
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 16 |
Philadelphia Union
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 17 |
Orlando City SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Vancouver Whitecaps
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chicago Fire
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 3 |
FC Dallas
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 4 |
Orlando City SC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 5 |
Austin FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Minnesota United FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 8 |
Vancouver Whitecaps
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 9 |
Columbus Crew
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 10 |
Charlotte
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Portland Timbers
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 12 |
FC Cincinnati
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
San Diego
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Nashville SC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 15 |
Inter Miami
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
New York City FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 17 |
Seattle Sounders
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 18 |
Philadelphia Union
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|