Gerardo Arteaga jest piłkarzem występującym obecnie w CF Monterrey. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gerardo Arteaga
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
02:00
|
CF Monterrey
3
Club Tijuana
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
02:00
|
CF Monterrey
0
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
03:00
|
Puebla
1
CF Monterrey
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Gerardo Arteaga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gerardo Arteaga wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gerardo Arteaga oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gerardo Arteaga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gerardo Arteaga rozegrał w barwach CF Monterrey w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 357 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gerardo Arteaga
Pierwszy transfer Gerardo Arteaga w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Santos Laguny do Genku za 3,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gerardo Arteaga było przejście z Genku do CF Monterrey w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Gerardo Arteaga?
Gerardo Arteaga ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Gerardo Arteaga?
Gerardo Arteaga najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Gerardo Arteaga?
Wycena 28-letniego Gerardo Arteaga według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gerardo Arteaga?
Gerardo Arteaga urodził się 7 września 1998 w Zapopan w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Gerardo Arteaga - statystyki
Szczegółowe statystyki Gerardo Arteaga w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CF Monterrey oraz reprezentacja Meksyku. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gerardo Arteaga
Gerardo Arteaga vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Gerardo Arteaga
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gerardo Arteaga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gerardo Arteaga wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gerardo Arteaga oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Gerardo Arteaga - transfery
W trakcie kariery Gerardo Arteaga zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CF Monterrey 2024 – obecnie
-
KRC Genk 2020 – 2024
-
Santos Laguna 2016 – 2020
-
Santos Laguna U19 2016 – 2016

-
Santos Laguna U17 2014 – 2016

-
Santos Laguna Jugend do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Gerardo Arteaga
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 28.01.2024 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 04.08.2020 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Gerardo Arteaga
Pierwszy transfer Gerardo Arteaga w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Santos Laguny do Genku za 3,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gerardo Arteaga było przejście z Genku do CF Monterrey w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Gerardo Arteaga - forma
W ostatnich 5 meczach Gerardo Arteaga zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Gerardo Arteaga i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
02:00
|
CF Monterrey
3
Club Tijuana
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
02:00
|
CF Monterrey
0
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
03:00
|
Puebla
1
CF Monterrey
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
|
19 Paź
03:00
|
CF Monterrey
2
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
05:10
|
Club América
1
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
03:00
|
Atlante FC
4
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
03:10
|
CF Monterrey
0
Tigres UANL
0
|
97' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||||||
|
07 Wrz
03:15
|
Toluca
2
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Leagues Cup, finał | |||||||
|
03 Wrz
05:40
|
Club América
(4)
2
CF Monterrey
(5)
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Leagues Cup, półfinał | |||||||
|
26 Sie
02:40
|
CF Monterrey
2
Chicago Fire
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Leagues Cup, 1/4 finału | |||||||
|
22 Sie
03:00
|
Club León
2
CF Monterrey
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk), 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
03:10
|
CF Monterrey
6
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk), 4. kolejka | |||||||
|
13 Sie
02:00
|
CF Monterrey
2
Nashville SC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
09 Sie
02:10
|
Inter Miami
1
CF Monterrey
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
06 Sie
02:50
|
CF Monterrey
1
Orlando City SC
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
02 Sie
03:05
|
Atlas
0
CF Monterrey
2
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 3. kolejka | |||||||
|
27 Lip
01:00
|
Necaxa
2
CF Monterrey
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk), 2. kolejka | |||||||
|
19 Lip
03:05
|
CF Monterrey
3
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk), 1. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
01:00
|
Santos Laguna
3
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Kwi
05:05
|
CF Monterrey
2
Puebla
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
03:05
|
CF Monterrey
1
CF Pachuca
3
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
03:00
|
Atlas
0
CF Monterrey
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
01:00
|
CF Monterrey
1
Atlético San Luis
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
22 Mar
02:05
|
CF Monterrey
2
Guadalajara Chivas
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
14 Mar
04:00
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
08 Mar
04:00
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
05 Mar
02:00
|
CF Monterrey
4
Club Querétaro
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
01 Mar
02:05
|
CF Monterrey
0
CD Cruz Azul
2
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
23 Lut
00:00
|
UNAM Pumas
2
CF Monterrey
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Lut
02:00
|
CF Monterrey
1
Club León
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
08 Lut
04:10
|
Club América
1
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
01 Lut
02:00
|
CF Monterrey
2
Club Tijuana
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
17 Sty
04:00
|
Mazatlán
1
CF Monterrey
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
11 Sty
04:05
|
CF Monterrey
0
Toluca
1
|
59' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Toluca
3
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
04 Gru
2025
|
CF Monterrey
1
Toluca
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Club América
2
CF Monterrey
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
27 Lis
2025
|
CF Monterrey
2
Club América
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Guadalajara Chivas
4
CF Monterrey
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
CF Monterrey
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
CD Cruz Azul
2
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2025
|
CF Monterrey
4
FC Juárez
2
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
CF Monterrey
1
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Club Tijuana
2
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
CF Monterrey
1
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2025
|
Toluca
6
CF Monterrey
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
CF Monterrey
2
Club América
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Club Querétaro
0
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Puebla
2
CF Monterrey
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
CF Monterrey
3
Necaxa
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
CF Monterrey
3
Mazatlán
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Club León
1
CF Monterrey
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
08 Sie
2025
|
CF Monterrey
0
Charlotte
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
04 Sie
2025
|
CF Monterrey
(5)
1
New York Red Bulls
(3)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
01 Sie
2025
|
CF Monterrey
2
FC Cincinnati
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
27 Lip
2025
|
CF Monterrey
3
Atlas
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
19 Lip
2025
|
Atlético San Luis
0
CF Monterrey
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
14 Lip
2025
|
CF Pachuca
3
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
02 Lip
2025
|
Borussia Dortmund
2
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału | |||||||
|
26 Cze
2025
|
Urawa Red Diamonds
0
CF Monterrey
4
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
22 Cze
2025
|
River Plate
0
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
18 Cze
2025
|
CF Monterrey
1
Inter Mediolan
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Toluca
2
CF Monterrey
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
08 Maj
2025
|
CF Monterrey
3
Toluca
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
05 Maj
2025
|
CF Monterrey
2
UNAM Pumas
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025 | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Club León
0
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
2025
|
CF Monterrey
1
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
CF Monterrey
3
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
CF Monterrey
1
Club Tijuana
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
03 Mar
2025
|
CF Monterrey
4
Santos Laguna
2
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Mazatlán
1
CF Monterrey
0
|
18' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
CF Monterrey
3
Atlético San Luis
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
1
|
26' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
30 Sty
2025
|
Atlas
3
CF Monterrey
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Toluca
1
CF Monterrey
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Sty
2025
|
CF Monterrey
1
Puebla
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
16 Gru
2024
|
CF Monterrey
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, finał | |||||||
|
13 Gru
2024
|
Club América
2
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, finał | |||||||
|
08 Gru
2024
|
CF Monterrey
5
Atlético San Luis
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, półfinał | |||||||
|
05 Gru
2024
|
Atlético San Luis
2
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, półfinał | |||||||
|
29 Lis
2024
|
CF Monterrey
1
UNAM Pumas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
03 Lis
2024
|
CF Monterrey
4
Atlas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2024
|
Club América
2
CF Monterrey
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2024
|
CF Monterrey
4
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Guadalajara Chivas
1
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
CF Monterrey
1
Toluca
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Club Tijuana
2
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
04 Sie
2024
|
CF Monterrey
(0)
1
UNAM Pumas
(3)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
18 Lip
2024
|
Necaxa
0
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
06 Cze
2024
|
Meksyk
0
Urugwaj
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023/2024 | |||||||
|
10 Maj
2024
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
29 Kwi
2024
|
Necaxa
2
CF Monterrey
5
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Club León
2
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
14 Kwi
2024
|
CF Monterrey
3
Tigres UANL
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Mar
2024
|
Atlas
1
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
11 Mar
2024
|
CF Monterrey
2
Mazatlán
1
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
FC Juárez
0
CF Monterrey
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
19 Lut
2024
|
CF Monterrey
0
Toluca
0
|
80' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
28 Sty
2024
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
KRC Genk
1
Cercle Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
KRC Genk
3
Antwerp
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
AS Eupen
1
KRC Genk
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
KRC Genk
2
KAA Gent
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Standard Liege
1
KRC Genk
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Antwerp
3
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
KRC Genk
4
KV Mechelen
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
18 Paź
2023
|
Meksyk
2
Niemcy
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023 | |||||||
|
08 Paź
2023
|
KAA Gent
1
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
05 Paź
2023
|
Cukaricki
0
KRC Genk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
KRC Genk
3
KVC Westerlo
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Wrz
2023
|
Club Brugge
1
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
21 Wrz
2023
|
KRC Genk
2
Fiorentina
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
31 Sie
2023
|
Adana Demirspor
(4)
1
KRC Genk
(5)
0
|
52' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Konferencji 2023/2024 | |||||||
|
17 Sie
2023
|
KRC Genk
1
Olympiakos
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Cercle Brugge
0
KRC Genk
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
10 Sie
2023
|
Olympiakos
1
KRC Genk
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
KRC Genk
0
AS Eupen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
02 Sie
2023
|
KRC Genk
(1)
2
Servette FC
(4)
2
|
75' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
29 Lip
2023
|
RWDM
0
KRC Genk
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Club Brugge
1
KRC Genk
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Antwerp
2
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
Royal Charleroi
2
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
KRC Genk
5
RSC Anderlecht
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
Standard Liege
2
KRC Genk
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
05 Lut
2023
|
KAA Gent
2
KRC Genk
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
17 Sty
2023
|
KVC Westerlo
2
KRC Genk
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
KRC Genk
3
Club Brugge
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
KV Kortrijk
1
KRC Genk
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
30 Lis
2022
|
Arabia Saudyjska
1
Meksyk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata 2022 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
Argentyna
2
Meksyk
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata 2022 | |||||||
|
22 Lis
2022
|
Meksyk
0
Polska
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata 2022 | |||||||
|
16 Lis
2022
|
Meksyk
1
Szwecja
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
RSC Anderlecht
0
KRC Genk
2
|
74' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
Antwerp
1
KRC Genk
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
KV Oostende
1
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
28 Wrz
2022
|
Meksyk
2
Kolumbia
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.3 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Royale Union SG
1
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
KRC Genk
2
Cercle Brugge
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Zulte Waregem
1
KRC Genk
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
24 Lip
2022
|
Club Brugge
3
KRC Genk
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2022/2023 | |||||||
|
03 Cze
2022
|
Meksyk
0
Urugwaj
3
|
58' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
29 Maj
2022
|
Meksyk
2
Nigeria
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
21 Maj
2022
|
KV Mechelen
0
KRC Genk
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
KRC Genk
0
KAA Gent
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Seraing United
0
KRC Genk
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
KRC Genk
5
AS Eupen
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
28 Mar
2022
|
Honduras
0
Meksyk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF 2021/2022 | |||||||
|
20 Mar
2022
|
Club Brugge
3
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
16 Lut
2022
|
KRC Genk
4
KV Mechelen
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
13 Lut
2022
|
KRC Genk
2
Standard Liege
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
06 Lut
2022
|
KRC Genk
2
Zulte Waregem
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
31 Sty
2022
|
Meksyk
0
Kostaryka
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF 2021/2022 | |||||||
|
28 Sty
2022
|
Jamajka
1
Meksyk
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF 2021/2022 | |||||||
|
16 Sty
2022
|
KRC Genk
4
Beerschot VA
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
26 Gru
2021
|
KV Oostende
0
KRC Genk
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
05 Gru
2021
|
KV Mechelen
1
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
04 Lis
2021
|
KRC Genk
2
West Ham United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
AS Eupen
3
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
29 Sie
2021
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
10 Sie
2021
|
Szachtar Donieck
2
KRC Genk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
03 Sie
2021
|
KRC Genk
1
Szachtar Donieck
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
30 Lip
2021
|
KRC Genk
3
KV Oostende
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2021/2022 | |||||||
|
30 Maj
2021
|
Meksyk
2
Islandia
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
20 Maj
2021
|
KRC Genk
4
Antwerp
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
15 Maj
2021
|
RSC Anderlecht
1
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
30 Kwi
2021
|
Antwerp
2
KRC Genk
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Standard Liege
1
KRC Genk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Belgii 2020/2021 | |||||||
|
11 Kwi
2021
|
KRC Genk
4
Sint-Truidense VV
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
OH Leuven
2
KRC Genk
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
KRC Genk
1
Beerschot VA
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
07 Lut
2021
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Royal Excel Mouscron
2
KRC Genk
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
09 Sty
2021
|
KV Kortrijk
2
KRC Genk
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
06 Sty
2021
|
AS Eupen
1
KRC Genk
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
06 Gru
2020
|
KRC Genk
4
Antwerp
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
30 Paź
2020
|
KRC Genk
4
AS Eupen
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
26 Paź
2020
|
KAA Gent
1
KRC Genk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
KRC Genk
2
Royal Charleroi
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
13 Paź
2020
|
Meksyk
2
Algieria
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2019/2022 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Waasland-Beveren
1
KRC Genk
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
KRC Genk
1
Club Brugge
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2020/2021 | |||||||
|
26 Lip
2020
|
CD Cruz Azul
2
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
24 Lut
2020
|
FC Juárez
1
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
26 Sty
2020
|
CD Cruz Azul
3
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Lis
2019
|
CF Monterrey
5
Santos Laguna
2
|
95' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
06 Paź
2019
|
Tigres UANL
4
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
22 Wrz
2019
|
Atlético San Luis
2
Santos Laguna
3
|
93' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Sie
2019
|
Club León
2
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Santos Laguna
2
CF Monterrey
1
|
96' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
19 Sie
2019
|
Necaxa
3
Santos Laguna
0
|
96' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
12 Sie
2019
|
Santos Laguna
4
Puebla
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
03 Sie
2019
|
Atlas
1
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
22 Lip
2019
|
Santos Laguna
3
Guadalajara Chivas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
06 Maj
2019
|
Santos Laguna
5
UNAM Pumas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
22 Kwi
2019
|
Santos Laguna
2
Club Querétaro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
08 Kwi
2019
|
Santos Laguna
0
CF Pachuca
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
18 Mar
2019
|
Santos Laguna
1
Necaxa
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Veracruz
2
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
25 Lut
2019
|
Santos Laguna
4
Toluca
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
CD Cruz Azul
1
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
11 Lut
2019
|
Santos Laguna
1
Club Tijuana
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
28 Sty
2019
|
Santos Laguna
1
Guadalajara Chivas
0
|
20' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
14 Sty
2019
|
Santos Laguna
1
Mazatlán
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
06 Sty
2019
|
Lobos BUAP
2
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Santos Laguna
0
CF Monterrey
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
25 Lis
2018
|
UNAM Pumas
1
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
12 Lis
2018
|
Santos Laguna
1
Club América
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
21 Paź
2018
|
CF Pachuca
1
Santos Laguna
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Necaxa
0
Santos Laguna
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
24 Wrz
2018
|
Santos Laguna
1
Veracruz
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
16 Wrz
2018
|
Santos Laguna
3
Club León
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Toluca
2
Santos Laguna
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
20 Sie
2018
|
Santos Laguna
3
Tigres UANL
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
13 Sie
2018
|
Guadalajara Chivas
1
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
06 Sie
2018
|
Santos Laguna
2
Puebla
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Kwi
2018
|
Santos Laguna
1
UNAM Pumas
2
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
14 Sty
2018
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
08 Sty
2018
|
Santos Laguna
4
Lobos BUAP
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
10 Lis
2017
|
CF Monterrey
1
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
22 Paź
2017
|
Club Querétaro
1
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
19 Paź
2017
|
Santos Laguna
3
Necaxa
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
16 Paź
2017
|
Santos Laguna
0
Atlas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
02 Paź
2017
|
Santos Laguna
0
Puebla
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
14 Sie
2017
|
Santos Laguna
2
Veracruz
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
31 Lip
2017
|
Santos Laguna
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
23 Lip
2017
|
Lobos BUAP
2
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Gerardo Arteaga 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.36).
W ostatnich 10 meczach Gerardo Arteaga 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W jakiej formie jest Gerardo Arteaga?
Gerardo Arteaga jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.60). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Gerardo Arteaga w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gerardo Arteaga rozegrał w barwach CF Monterrey w Leagues Cup 6 meczów, w Lidze MX 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 357 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Gerardo Arteaga - trofea
W trakcie kariery Gerardo Arteaga zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Gerardo Arteaga
Jakie trofea zdobył Gerardo Arteaga?
Gerardo Arteaga zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Meksyku — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Złoty Puchar — 1 raz.
Gerardo Arteaga - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gerardo Arteaga wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gerardo Arteaga na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Gerardo Arteaga
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | 27 |
|
2 mln € |
| 28.12.2025 | 27 |
|
3,2 mln € |
| 25.05.2025 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 30.03.2025 | 26 |
|
4 mln € |
| 10.12.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 09.10.2024 | 26 |
|
5,5 mln € |
| 13.06.2024 | 25 |
|
6 mln € |
| 18.12.2023 | 25 |
|
6 mln € |
| 08.06.2023 | 24 |
|
7 mln € |
| 21.03.2023 | 24 |
|
7 mln € |
| 03.11.2022 | 24 |
|
5 mln € |
| 11.04.2022 | 23 |
|
4 mln € |
| 05.01.2022 | 23 |
|
4 mln € |
| 06.06.2021 | 22 |
|
5 mln € |
| 15.10.2020 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 26.06.2020 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
3,2 mln € |
| 09.01.2020 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 12.08.2019 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 07.02.2019 | 20 |
|
1 mln € |
| 22.08.2018 | 19 |
|
500 tys. € |
| 09.04.2018 | 19 |
|
500 tys. € |
| 30.07.2017 | 18 |
|
800 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Gerardo Arteaga?
Wycena Gerardo Arteaga wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Gerardo Arteaga wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 500 tys. €.