FC Cincinnati - CF Pachuca wynik meczu 3:1
FC Cincinnati - CF Pachuca (05.08.2026) wynik meczu 3:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie FC Cincinnati | 56 min |
|---|---|
| Remis | 28 min |
| Prowadzenie CF Pachuca | 11 min |
Decyzje sędziego
| Interwencje VAR Evander, weryfikacja 60' | 1 |
|---|---|
| Kartki FC Cincinnati Anunga 51', Valenzuela 68', Evander 76' | 3 |
| Kartki CF Pachuca Sanchez 15', Barreto 30' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 31 min (39'–70') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 7' |
| Gol średnio co | 23,8 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 95 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 20 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,8 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 11 min |
| Gole po przerwie 1 z 4 goli | 25% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 25% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Leagues Cup 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | runda |
| Data | 05.08.2026, 01:50 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 27°C |
| Sędzia | Oshane Nation |
Statystyki
Pełne statystyki meczu FC Cincinnati - CF Pachuca z 05.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz FC Cincinnati vs CF Pachuca
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy

Składy
FC Cincinnati
- Śr. wiek
- 26,5
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 7,08
- 13 Evan Louro bramkarz 150 tys. € 30 l. 190 cm 3
- 11 Samuel Mawuena Gidi obrońca 82' 2,5 mln € 22 l. 178 cm 3
- 21 Matthew Miazga obrońca 1,8 mln € 31 l. 191 cm 3
- 88 Andrei Chirila obrońca – 18 l. – 3
- 20 Pavel Bucha pomocnik 4 mln € 28 l. 174 cm 3
- 22 Gerardo Valenzuela pomocnik 2,5 mln € 22 l. 183 cm 3
- 27 Tah Anunga pomocnik 82' 800 tys. € 30 l. 180 cm 3
- 29 Bryan Ramirez pomocnik 64' 3 mln € 26 l. 177 cm 3
- 10 Evander pomocnik 16 mln € 28 l. 179 cm 3
- 16 Tom Barlow napastnik 90' 300 tys. € 31 l. 188 cm 3
- 99 Ayoub Jabbari napastnik 64' 1,5 mln € 26 l. 193 cm 3
- 24 Kyle Smith obrońca 300 tys. € 34 l. 184 cm 3
- 5 Obinna Nwobodo pomocnik 82' 2,5 mln € 29 l. 180 cm 3
- 12 Miles Robinson obrońca 82' 3,5 mln € 29 l. 188 cm 3
- 2 Alvas Powell obrońca 300 tys. € 32 l. 183 cm 3
- 93 Fabian Mrozek bramkarz 150 tys. € 23 l. 192 cm 3
- 17 Kenji Mboma Dem napastnik 64' 1 mln € 24 l. 185 cm 3
- 18 Roman Celentano bramkarz 2,5 mln € 26 l. 185 cm 3
- 9 Kevin Denkey napastnik 90' 15 mln € 25 l. 181 cm 3
- 66 Ender Jesus Echenique Pena napastnik 64' 2 mln € 22 l. 167 cm 3
- 14 Kristian Fletcher napastnik 600 tys. € 21 l. 183 cm 3
- 4 Nick Hagglund obrońca 300 tys. € 34 l. 185 cm 3
- 15 Teenage Hadebe obrońca 900 tys. € 31 l. 188 cm 3
Trener Pat Noonan
CF Pachuca
- Śr. wiek
- 27,6
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,54
- 25 Carlos Moreno bramkarz 1 mln € 28 l. 189 cm 3
- 14 Carlos Sanchez obrońca 78' 3 mln € 24 l. 167 cm 2
- 4 Eduardo dos Santos obrońca 1,3 mln € 30 l. 186 cm 3
- 2 Sergio Barreto obrońca 3 mln € 27 l. 184 cm 2
- 6 Mauricio Isais obrońca 1,2 mln € 25 l. 186 cm 3
- 21 Javier Vallejo pomocnik 58' 1,5 mln € 22 l. 170 cm 3
- 26 Alan Bautista pomocnik 67' 3,5 mln € 24 l. 168 cm 3
- 16 Christian Rivera pomocnik 1,3 mln € 30 l. 184 cm 3
- 11 Oussama Idrissi pomocnik 67' 5,5 mln € 30 l. 179 cm 3
- 23 Salomón Rondón napastnik 58' 350 tys. € 37 l. 190 cm 3
- 9 Adrian Alcaraz napastnik 1 mln € 27 l. 181 cm 3
- 31 Jose Eulogio bramkarz 200 tys. € 22 l. 178 cm 3
- 13 Jorge Berlanga obrońca 1,5 mln € 23 l. 180 cm 3
- 8 Alexei Dominguez napastnik 58' 4,5 mln € 21 l. 171 cm 2
- 19 Illian Hernandez napastnik 78' 550 tys. € 26 l. 175 cm 3
- 10 Elias Montiel pomocnik 58' 8 mln € 21 l. 170 cm 3
- 22 Alan Mozo obrońca 2,5 mln € 29 l. 175 cm 3
- 7 Rodolfo Pizarro pomocnik 67' 750 tys. € 32 l. 178 cm 3
- 30 Sergio Rodriguez pomocnik – 22 l. 171 cm 3
- 15 Francisco Venegas obrońca 1,5 mln € 28 l. 184 cm 3
-
191 Jonatan Ivan Ramirez Perez napastnik – – – – –
-
187 Gael Alvarez napastnik – – – – –
- 32 Pedro Budib obrońca – 22 l. 190 cm 3
Trener Benjamin Mora
FAQ
Jaki był wyjściowy skład FC Cincinnati w meczu z CF Pachuca?
W wyjściowym składzie FC Cincinnati w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce E. Louro, w obronie S. Gidi, M. Miazga oraz A. Chirila, w pomocy P. Bucha, G. Valenzuela, T. Anunga, B. Ramirez oraz Evander, w ataku T. Barlow, A. Jabbari. Z ławki weszli: Kenji Mboma Dem (64'), Ender Jesus Echenique Pena (64'), O. Nwobodo (82'), M. Robinson (82') oraz K. Denkey (90').
Jaki był wyjściowy skład CF Pachuca w meczu z FC Cincinnati?
W wyjściowym składzie CF Pachuca w ustawieniu 4-4-2: w bramce C. Moreno, w obronie C. Sanchez, Eduardo dos Santos, S. Barreto oraz M. Isais, w pomocy J. Vallejo, A. Bautista, C. Rivera oraz O. Idrissi, w ataku S. Rondón, A. Alcaraz. Z ławki weszli: A. Dominguez (58'), E. Montiel (58'), R. Pizarro (67') oraz I. Hernandez (78').
Forma w 10 ostatnich meczach
FC Cincinnati - CF Pachuca
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
FC Cincinnati - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:10
|
FC Cincinnati
1
Philadelphia Union
0
|
||
| MLS, 33. kolejka | |||
|
29 Paź
00:40
|
Inter Miami
2
FC Cincinnati
2
|
||
| MLS, 32. kolejka | |||
|
25 Paź
01:40
|
DC United
0
FC Cincinnati
2
|
||
| MLS, 31. kolejka | |||
|
22 Paź
01:10
|
FC Cincinnati
2
DC United
1
|
||
| MLS, 23. kolejka | |||
|
18 Paź
23:10
|
FC Cincinnati
0
Columbus Crew
2
|
||
| MLS, 30. kolejka | |||
|
15 Paź
01:40
|
FC Cincinnati
2
New England Revolution
3
|
||
| MLS, 29. kolejka | |||
|
11 Paź
01:40
|
Atlanta United
1
FC Cincinnati
3
|
||
| MLS, 28. kolejka | |||
|
27 Wrz
01:40
|
CF Montreal
3
FC Cincinnati
1
|
||
| MLS, 27. kolejka | |||
|
20 Wrz
02:40
|
Houston Dynamo
2
FC Cincinnati
2
|
||
| MLS, 26. kolejka | |||
|
13 Wrz
01:40
|
FC Cincinnati
3
Charlotte
3
|
||
| MLS, 25. kolejka | |||
CF Pachuca - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
00:00
|
CF Pachuca
3
Tigres UANL
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||
|
26 Paź
02:05
|
Club América
1
CF Pachuca
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||
|
22 Paź
05:10
|
CF Pachuca
1
CD Cruz Azul
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||
|
19 Paź
03:00
|
CF Monterrey
2
CF Pachuca
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 12. kolejka | |||
|
12 Paź
01:10
|
CF Pachuca
3
Necaxa
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||
|
27 Wrz
05:05
|
Santos Laguna
1
CF Pachuca
0
|
||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||
|
21 Wrz
02:00
|
CF Pachuca
2
Club Tijuana
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||
|
12 Wrz
05:00
|
Atlante FC
0
CF Pachuca
3
|
||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||
|
05 Wrz
05:00
|
FC Juárez
0
CF Pachuca
2
|
||
| Liga MX (Meksyk), 7. kolejka | |||
|
30 Sie
01:00
|
CF Pachuca
1
Guadalajara Chivas
1
|
||
| Liga MX (Meksyk), 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
FC Cincinnati - CF Pachuca
Bilans 1 meczu bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 2,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 3,5 gola 100% (1 z 1)
- Obie strzelą (BTTS) 100% (1 z 1)
- Mecze bez gola 0% (0 z 1)
- Remisy 0% (0 z 1)
- Wygrana 1 golem 0% (0 z 1)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 1)
FC Cincinnati - CF Pachuca mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
05 Sie
01:50
|
FC Cincinnati
3
CF Pachuca
1
|
||
| Leagues Cup, runda | |||
Statystyki szczegółowe H2H
FC Cincinnati - CF Pachuca
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 1 meczu FC Cincinnati - CF Pachuca.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 3:1 wygrana FC Cincinnati | 1 (100%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki FC Cincinnati najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol FC Cincinnati najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto FC Cincinnati najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H FC Cincinnati - CF Pachuca według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Cincinnati | Remis | Pachuca |
|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 1 | 1 | 0 | 0 |
Atut własnego boiska
FC Cincinnati u siebie i CF Pachuca na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów FC Cincinnati - CF Pachuca?
W 1 spotkaniu bezpośrednich FC Cincinnati ma na koncie 1 zwycięstwo, CF Pachuca 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 3:1 dla FC Cincinnati. Ostatni mecz rozegrano 5 sierpnia 2026 (Leagues Cup), a FC Cincinnati - CF Pachuca zakończył się wynikiem 3:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:1 FC Cincinnati (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo CF Pachuca nad FC Cincinnati?
W 1 meczu bezpośrednich nie ma jeszcze zwycięstwa CF Pachuca. Obie drużyny strzelały w 1 spotkaniu (100%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (100%).
Miejsca FC Cincinnati oraz CF Pachuca
w tabeli Leagues Cup
Tabela - Grupa A
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
2
|
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
3
|
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
4
|
CF Monterrey
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
5
|
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
6
|
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
7
|
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
8
|
Guadalajara Chivas
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
9
|
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
10
|
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
11
|
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
12
|
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
13
|
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
14
|
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
15
|
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
16
|
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
17
|
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
18
|
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club América
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 2 |
Toluca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
CD Cruz Azul
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 4 |
Tigres UANL
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 5 |
CF Monterrey
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 6 |
Club León
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
FC Juárez
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 8 |
Guadalajara Chivas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
U siebie
P
|
| 9 |
CF Pachuca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 10 |
Santos Laguna
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Atlas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 12 |
Necaxa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
Atlante FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 14 |
Atlético San Luis
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
Club Querétaro
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
UNAM Pumas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 18 |
Puebla
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Club León
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 2 |
FC Juárez
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 3 |
Guadalajara Chivas
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 4 |
CF Monterrey
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
CF Pachuca
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 6 |
Santos Laguna
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 7 |
Atlas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 8 |
Necaxa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 9 |
Atlante FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 10 |
Atlético San Luis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 | 1 | |
| 11 |
Club Querétaro
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 12 |
UNAM Pumas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 13 |
Club América
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Toluca
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 15 |
CD Cruz Azul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
Tigres UANL
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 17 |
Club Tijuana
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 18 |
Puebla
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 0 |
Tabela - Grupa B
Leagues Cup 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago Fire
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
2
|
Austin FC
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 8 | |
3
|
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
4
|
Real Salt Lake
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
5
|
Los Angeles FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 7 | |
6
|
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
7
|
Portland Timbers
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 6 | |
8
|
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
9
|
FC Dallas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
10
|
San Diego
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
11
|
Orlando City SC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
12
|
Minnesota United FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
13
|
Nashville SC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
14
|
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
15
|
New York City FC
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
16
|
Seattle Sounders
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
17
|
Philadelphia Union
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
18
|
Vancouver Whitecaps
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Columbus Crew
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 2 |
Chicago Fire
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 3 |
Austin FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 4 |
Real Salt Lake
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 7 | 6 | |
| 5 |
Charlotte
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 6 |
Portland Timbers
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 7 |
FC Cincinnati
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
San Diego
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 9 |
Los Angeles FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 10 |
FC Dallas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
U siebie
Z
|
| 11 |
Minnesota United FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Nashville SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 13 |
Inter Miami
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 3 | |
| 14 |
New York City FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
| 15 |
Seattle Sounders
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 16 |
Philadelphia Union
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 17 |
Orlando City SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Vancouver Whitecaps
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Chicago Fire
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
Los Angeles FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 3 |
FC Dallas
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 4 |
Orlando City SC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 5 |
Austin FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 6 |
Real Salt Lake
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Minnesota United FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 8 |
Vancouver Whitecaps
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
Wyjazd
P
|
| 9 |
Columbus Crew
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 10 |
Charlotte
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 11 |
Portland Timbers
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 12 |
FC Cincinnati
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 13 |
San Diego
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 14 |
Nashville SC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 15 |
Inter Miami
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 16 |
New York City FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 17 |
Seattle Sounders
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Wyjazd
P
|
| 18 |
Philadelphia Union
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Wyjazd
P
|