Oussama Idrissi jest piłkarzem występującym obecnie w CF Pachuca. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Oussama Idrissi
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
00:00
|
CF Pachuca
3
Tigres UANL
0
|
89' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
26 Paź
02:05
|
Club América
1
CF Pachuca
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | |||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
05:10
|
CF Pachuca
1
CD Cruz Azul
2
|
67' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Oussama Idrissi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oussama Idrissi wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.00, a skuteczność strzałów to 7,7%. Oussama Idrissi oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Oussama Idrissi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Oussama Idrissi rozegrał w barwach CF Pachuca w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 314 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Oussama Idrissi
Pierwszy transfer Oussama Idrissi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Groningen do AZ Alkmaar za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Oussama Idrissi było przejście z AZ Alkmaar do Sevilli w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12 milionów euro.
Ile zarabia Oussama Idrissi?
Na podstawie kontraktu z CF Pachuca, Oussama Idrissi otrzymuje 823,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 68,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Idrissi w listopadzie 2026 to 15,8 tysiąca euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Oussama Idrissi ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Oussama Idrissi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oussama Idrissi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Oussama Idrissi?
Oussama Idrissi ma na koncie 7 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Holandii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z CF Pachuca — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Oussama Idrissi?
Oussama Idrissi najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Oussama Idrissi?
Wycena 30-letniego Oussama Idrissi według stanu na wrzesień 2026 wynosi 5,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Oussama Idrissi?
Oussama Idrissi urodził się 26 lutego 1996 w Bergen op Zoom w Holandii (narodowość: Maroko). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Oussama Idrissi - statystyki
Szczegółowe statystyki Oussama Idrissi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CF Pachuca. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Oussama Idrissi
Oussama Idrissi vs. inni
Atak
Obrona
Podania Oussama Idrissi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Oussama Idrissi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oussama Idrissi wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.00, a skuteczność strzałów to 7,7%. Oussama Idrissi oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Oussama Idrissi - transfery
W trakcie kariery Oussama Idrissi zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 14 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CF Pachuca 2023 – obecnie
-
Sevilla 2023 – 2023
-
Feyenoord Rotterdam 2022 – 2023
-
Sevilla 2022 – 2022
-
Cadiz 2022 – 2022
-
Sevilla 2021 – 2022
-
Ajax 2021 – 2021
-
Sevilla 2020 – 2021
-
AZ Alkmaar 2018 – 2020
-
Groningen 2015 – 2018
-
FC Groningen Reserves 2015 – 2015

-
Feyenoord U19 2013 – 2015

-
Feyenoord U17 2012 – 2013

-
Jong Feyenoord Youth 2011 – 2012

-
NAC Breda (Youth) 2009 – 2011

-
RKSV Halsteren Youth do 2009

Historia transferów Oussama Idrissi
Pierwszy transfer Oussama Idrissi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Groningen do AZ Alkmaar za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Oussama Idrissi było przejście z AZ Alkmaar do Sevilli w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12 milionów euro.
Oussama Idrissi - forma
W ostatnich 5 meczach Oussama Idrissi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Oussama Idrissi 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.31 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W ostatnich 10 meczach Oussama Idrissi 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.03 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W jakiej formie jest Oussama Idrissi?
Oussama Idrissi jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.00). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Oussama Idrissi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Oussama Idrissi rozegrał w barwach CF Pachuca w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 314 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Oussama Idrissi - zarobki
Oussama Idrissi gra w CF Pachuca na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 824 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Oussama Idrissi w CF Pachuca (2025/26)
| Rocznie | 824 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 69 tys. € |
| Tygodniowo | 16 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Oussama Idrissi?
Na podstawie kontraktu z CF Pachuca, Oussama Idrissi otrzymuje 823,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 68,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Idrissi w listopadzie 2026 to 15,8 tysiąca euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Oussama Idrissi - kontuzje
W trakcie kariery Oussama Idrissi zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Oussama Idrissi
-
Stłuczenie
15.12.22 – 21.12.22 (7 dni)
Maroko opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
05.10.22 – 14.12.22 (71 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 16 meczów
-
Choroba
10.02.21 – 17.02.21 (8 dni)
Ajax opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
30.09.20 – 18.11.20 (50 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 12 meczów
-
Stłuczenie
02.05.18 – 06.05.18 (5 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
31.01.18 – 07.02.18 (8 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 2 mecze
-
Uraz pachwiny
09.08.17 – 13.08.17 (5 dni)
Groningen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
26.10.16 – 20.11.16 (26 dni)
Groningen opuszczone: 3 mecze
Czy Oussama Idrissi ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Oussama Idrissi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oussama Idrissi to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Oussama Idrissi - trofea
W trakcie kariery Oussama Idrissi zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Oussama Idrissi?
Oussama Idrissi zdobył w karierze 7 trofeów — 6 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w CF Pachuca — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii — 2 razy.
Oussama Idrissi - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oussama Idrissi wynosi obecnie 5,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oussama Idrissi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Oussama Idrissi?
Wycena Oussama Idrissi wynosi obecnie 5,5 mln €. W szczycie kariery Oussama Idrissi wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 50 tys. €.