Nelson Deossa jest piłkarzem występującym obecnie w Real Betis. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nelson Deossa
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Nelson Deossa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nelson Deossa wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nelson Deossa oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nelson Deossa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nelson Deossa rozegrał w barwach Realu Betis w La Lidze 11 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 521 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nelson Deossa
Pierwszy transfer Nelson Deossa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Atletico Huila do CF Pachuca za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Nelson Deossa było przejście z CF Monterrey do Realu Betis w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11,7 miliona euro.
Ile zarabia Nelson Deossa?
Na podstawie kontraktu z Real Betis, Nelson Deossa otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 190,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Deossa w listopadzie 2026 to 44 tysiące euro, a dziennie około 6,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Nelson Deossa ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nelson Deossa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nelson Deossa to uraz kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nelson Deossa?
Nelson Deossa ma na koncie 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z CF Pachuca — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Nelson Deossa?
Nelson Deossa najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Nelson Deossa?
Wycena 26-letniego Nelson Deossa według stanu na czerwiec 2026 wynosi 9 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nelson Deossa?
Nelson Deossa urodził się 6 lutego 2000 w Marmato w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Nelson Deossa – statystyki
Szczegółowe statystyki Nelson Deossa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Betis. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nelson Deossa vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Nelson Deossa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nelson Deossa wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nelson Deossa oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Nelson Deossa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nelson Deossa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
2:1 | 6' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:0 | 61' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
1:0 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:5 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:2 | 62' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
5:2 | 9' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 61' | 0 | 1 | – | 6.8 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:2 | 23' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
2:3 | 9' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Nelson Deossa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nelson Deossa rozegrał w barwach Realu Betis w La Lidze 11 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 521 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Nelson Deossa – transfery
W trakcie kariery Nelson Deossa zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 18,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Betis 2025 – obecnie
-
CF Monterrey 2025 – 2025
-
CF Pachuca 2023 – 2025
-
Atletico Huila 2023 – 2023

-
Atletico Nacional 2023 – 2023
-
Atletico Huila 2022 – 2023

-
Junior 2022 – 2022
-
Atletico Huila 2022 – 2022

-
Estudiantes L.P. 2022 – 2022
-
Atletico Huila 2020 – 2022

-
Independiente Yumbo U20 do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Nelson Deossa
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 03.08.2025 |
|
11,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 08.01.2025 |
|
5,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 31.12.2023 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.12.2023 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 23.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 08.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 25.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Nelson Deossa
Pierwszy transfer Nelson Deossa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Atletico Huila do CF Pachuca za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Nelson Deossa było przejście z CF Monterrey do Realu Betis w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11,7 miliona euro.
Nelson Deossa – forma
W ostatnich 5 meczach Nelson Deossa zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,25. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Nelson Deossa i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Real Betis
2
Malaga
1
La Liga, 11. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Betis
0
La Liga, 10. kolejka
|
61'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Betis
1
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
10'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Real Betis
2
Barcelona
5
La Liga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Real Betis
3
FC Porto
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Betis
5
Osasuna
2
La Liga, 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Betis
1
La Liga, 7. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Betis
1
Getafe
0
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 5. kolejka
|
23'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Lille
2
Real Betis
3
Liga Mistrzów, 1. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Real Betis
1
Real Madryt
0
La Liga, 4. kolejka
|
22'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Levante
5
Real Betis
2
La Liga, 3. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Real Sociedad
0
La Liga, 2. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Levante
1
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Real Betis
1
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Elche
1
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
2
Real Betis
2
La Liga, 35. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Real Oviedo
0
La Liga, 34. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Real Madryt
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Girona
2
Real Betis
3
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
SC Braga
4
Liga Europy, 1/4 finału
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Real Betis
1
La Liga, 31. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
SC Braga
1
Real Betis
1
Liga Europy, 1/4 finału
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Real Betis
0
Espanyol
0
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Betis
1
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Real Betis
4
Panathinaikos
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Celta Vigo
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Panathinaikos
1
Real Betis
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Getafe
2
Real Betis
0
La Liga, 27. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Real Betis
2
La Liga, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Real Betis
1
La Liga, 23. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Betis
0
Atletico Madryt
5
Puchar Hiszpanii, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Betis
2
Valencia
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Europy, 8. runda
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Betis
1
La Liga, 21. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
PAOK
2
Real Betis
0
Liga Europy, 7. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Betis
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Real Madryt
5
Real Betis
1
La Liga, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Betis
4
Getafe
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Real Murcia
0
Real Betis
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Betis
0
La Liga, 16. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Real Betis
3
Liga Europy, 6. runda
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Betis
3
Barcelona
5
La Liga, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Torrent
1
Real Betis
4
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Real Betis
2
Utrecht
1
Liga Europy, 5. runda
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Betis
1
Girona
1
La Liga, 13. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
1
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Betis
2
Lyon
0
Liga Europy, 4. runda
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Betis
3
Mallorca
0
La Liga, 11. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Real Betis
0
Atletico Madryt
2
La Liga, 10. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
KRC Genk
0
Real Betis
0
Liga Europy, 3. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
2
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Real Betis
2
La Liga, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 3. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
CF Monterrey
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
CF Monterrey
4
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Cze
Koniec
|
River Plate
0
CF Monterrey
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Cze
Koniec
|
CF Monterrey
1
Inter Mediolan
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
32'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Toluca
2
CF Monterrey
1
Liga MX (Meksyk), 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
CF Monterrey
3
Toluca
2
Liga MX (Meksyk), 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CF Monterrey
2
UNAM Pumas
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Club León
0
CF Monterrey
2
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
1
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
CF Monterrey
3
Guadalajara Chivas
1
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
CF Monterrey
4
Santos Laguna
2
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Mazatlán
1
CF Monterrey
0
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
CF Monterrey
3
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
1
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Atlas
3
CF Monterrey
3
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Toluca
1
CF Monterrey
1
Liga MX (Meksyk), 2. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
CF Monterrey
1
Puebla
1
Liga MX (Meksyk), 1. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Club América
2
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
70'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Tigres UANL
2
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Santos Laguna
1
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Club Tijuana
2
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
CF Pachuca
2
CD Cruz Azul
4
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
CF Pachuca
2
Toluca
2
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
CF Pachuca
1
Club Querétaro
1
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Mazatlán
3
CF Pachuca
0
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
0
Leagues Cup
|
85'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
CF Pachuca
1
Toronto FC
2
Leagues Cup
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
UNAM Pumas
2
CF Pachuca
0
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Club León
0
CF Pachuca
0
Liga MX (Meksyk), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lip
Koniec
|
CF Pachuca
0
CF Monterrey
1
Liga MX (Meksyk), 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
CF Pachuca
1
Club América
1
Liga MX (Meksyk)
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
CF Pachuca
2
Necaxa
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Karne
|
CF Pachuca
(3)
0
UNAM Pumas
(5)
0
Liga MX (Meksyk)
|
34'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
CF Pachuca
1
Mazatlán
1
Liga MX (Meksyk)
|
38'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Santos Laguna
0
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Tigres UANL
0
CF Pachuca
3
Liga MX (Meksyk)
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Atlético San Luis
2
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
CF Pachuca
1
Club Querétaro
2
Liga MX (Meksyk)
|
24'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Puebla
1
CF Pachuca
4
Liga MX (Meksyk)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
CF Pachuca
3
Club León
2
Liga MX (Meksyk)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Millonarios
0
Atletico Nacional
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
America de Cali
0
Atletico Nacional
1
Primera A
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Atletico Nacional
1
America de Cali
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Chico
1
Atletico Nacional
3
Primera A
|
31'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Union Magdalena
2
Atletico Nacional
1
Primera A
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rionegro Aguilas
0
Atletico Nacional
3
Puchar Kolumbii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
America de Cali
4
Atletico Nacional
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Atletico Nacional
5
Internacional de Bogota
0
Primera A
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Atletico Nacional
2
Deportivo Pereira
0
Primera A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Millonarios
1
Atletico Nacional
0
Primera A
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Atletico Nacional
2
America de Cali
1
Puchar Kolumbii
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Deportivo Cali
1
Atletico Nacional
1
Primera A
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Atletico Nacional
4
Racing Club
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Atletico Nacional
2
Jaguares
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
America de Cali
1
Atletico Nacional
3
Puchar Kolumbii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Once Caldas
1
Atletico Nacional
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Atletico Nacional
0
Patronato
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Atletico Nacional
0
Millonarios
0
Primera A
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Atletico Nacional
3
Deportivo Pasto
2
Primera A
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Alianza Petrolera
0
Atletico Nacional
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Olimpia
3
Atletico Nacional
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Atletico Nacional
1
Rionegro Aguilas
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Atletico Nacional
1
Alianza Petrolera
1
Primera A
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
0
Atletico Nacional
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Deportivo Pasto
1
Atletico Nacional
1
Primera A
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Deportes Tolima
2
Atletico Nacional
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Atletico Nacional
3
Chico
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Independiente Medellin
1
Atletico Nacional
3
Primera A
|
74'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Atletico Nacional
2
Union Magdalena
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Envigado
0
Atletico Nacional
0
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Atletico Nacional
3
FBC Melgar
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Internacional de Bogota
0
Atletico Nacional
0
Primera A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Atletico Nacional
1
Independiente Medellin
1
Primera A
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Deportivo Pereira
0
Atletico Nacional
2
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Deportivo Pasto
0
Atletico Nacional
1
Primera A
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Atletico Nacional
3
![]()
Atletico Huila
1
Primera A
|
9'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Atletico Nacional
0
Rionegro Aguilas
0
Primera A
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Junior
2
Santa Fe
3
Primera A
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Junior
0
Millonarios
1
Primera A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Millonarios
2
Junior
0
Puchar Kolumbii
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Junior
1
Deportivo Cali
0
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Alianza Petrolera
0
Junior
1
Primera A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Union Magdalena
2
Junior
1
Primera A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Junior
4
Independiente Medellin
2
Primera A
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Internacional de Bogota
0
Junior
0
Primera A
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Junior
3
Atletico Nacional
0
Primera A
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Estudiantes L.P.
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
RB Bragantino
0
Estudiantes L.P.
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Karne
|
Estudiantes L.P.
(3)
1
Argentinos JRS
(4)
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Club Nacional
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Estudiantes L.P.
2
Copa de la Liga Profesional
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Barracas Central
1
Estudiantes L.P.
6
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
4
Velez Sarsfield
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Godoy Cruz
3
Estudiantes L.P.
3
Copa de la Liga Profesional
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Lanus
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Huracan
2
Estudiantes L.P.
3
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Alianza Petrolera
1
![]()
Atletico Huila
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
![]()
Atletico Huila
0
Deportivo Cali
5
Primera A
|
90'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Deportes Tolima
1
![]()
Atletico Huila
0
Primera A
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
![]()
Atletico Huila
1
Internacional de Bogota
1
Primera A
|
88'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Alcorcon
3
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Ucam Murcia
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Alcorcon
2
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
0
Cadiz
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Alcorcon
2
Numancia
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Alcorcon
2
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cadiz
4
Alcorcon
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Levante
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Alcorcon
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
0
Osasuna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Alcorcon
3
Cordoba CF
3
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Alcorcon
1
Girona
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Tenerife
1
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Alcorcon
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Athletic Club B
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Nelson Deossa ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.25.
W ostatnich 10 meczach Nelson Deossa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Nelson Deossa?
Nelson Deossa jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.25 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.57). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Nelson Deossa – zarobki
Nelson Deossa gra w Real Betis na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nelson Deossa w Real Betis (2025/26)
| Rocznie | 2,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 191 tys. € |
| Tygodniowo | 44 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Nelson Deossa w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,3 mln € |
| 2024/25 |
|
820 tys. € |
| 2024/25 |
|
779 tys. € |
| 2023/24 |
|
312 tys. € |
| 2023 |
|
143 tys. € |
| 2022 |
|
27 tys. € |
| 2022 |
|
25 tys. € |
| 2021 | 27 tys. € |
Ile zarabia Nelson Deossa?
Na podstawie kontraktu z Real Betis, Nelson Deossa otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 190,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Deossa w listopadzie 2026 to 44 tysiące euro, a dziennie około 6,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Nelson Deossa – kontuzje
W trakcie kariery Nelson Deossa zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nelson Deossa
-
Uraz kostki
03.08.25 – 26.08.25 (24 dni)
Real Betis opuszczone: 2 mecze
- Braki w przygotowaniu 23.01.23 – 26.01.23 (4 dni)
Czy Nelson Deossa ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nelson Deossa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nelson Deossa to uraz kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nelson Deossa – trofea
W trakcie kariery Nelson Deossa zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Nelson Deossa
Jakie trofea zdobył Nelson Deossa?
Nelson Deossa zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w CF Pachuca — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Challenger Cup — 1 raz.
Nelson Deossa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nelson Deossa wynosi obecnie 9 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nelson Deossa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nelson Deossa
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 26 |
|
9 mln € |
| 11.12.2025 | 25 |
|
9 mln € |
| 01.10.2025 | 25 |
|
10 mln € |
| 25.05.2025 | 25 |
|
6 mln € |
| 30.03.2025 | 25 |
|
5,5 mln € |
| 10.12.2024 | 24 |
|
4,5 mln € |
| 09.10.2024 | 24 |
|
4,2 mln € |
| 13.06.2024 | 24 |
|
4 mln € |
| 06.12.2023 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 06.07.2023 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 11.12.2022 | 22 |
|
900 tys. € |
| 04.09.2022 | 22 |
|
900 tys. € |
| 23.05.2022 | 22 |
|
525 tys. € |
| 12.01.2022 | 21 | 500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Nelson Deossa?
Wycena Nelson Deossa wynosi obecnie 9 mln €. W szczycie kariery Nelson Deossa wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 500 tys. €.