Lucas Esteves jest piłkarzem występującym obecnie w Atlético San Luis. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lucas Esteves
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
02:00
|
Atlético San Luis
0
Atlas
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
05:00
|
Atlante FC
0
Atlético San Luis
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
03:00
|
Atlético San Luis
2
Club Querétaro
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lucas Esteves w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Esteves wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Esteves oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Esteves w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lucas Esteves rozegrał w barwach Atlético San Luis w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 509 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Lucas Esteves
Pierwszy transfer Lucas Esteves w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Vitorii do Gremio za 950 tysięcy euro.
Ile zarabia Lucas Esteves?
Na podstawie kontraktu z Atlético San Luis, Lucas Esteves otrzymuje 626,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 52,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Esteves w listopadzie 2026 to 12,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2029.
Czy Lucas Esteves ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Lucas Esteves nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Esteves to problemy z udem z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lucas Esteves?
Lucas Esteves ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Copa Libertadores — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Palmeirasem — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Lucas Esteves?
Lucas Esteves najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Esteves?
Wycena 26-letniego Lucas Esteves według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Esteves?
Lucas Esteves urodził się 24 czerwca 2000 w São Paulo w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Lucas Esteves - statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Esteves w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atlético San Luis. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lucas Esteves
Atak
Obrona
Podania Lucas Esteves
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lucas Esteves w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Esteves wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Esteves oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lucas Esteves - transfery
W trakcie kariery Lucas Esteves zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 950 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atlético San Luis 2026 – obecnie
-
Gremio 2025 – 2026
-
Vitoria 2024 – 2025
-
Palmeiras 2023 – 2024
-
Atletico Goianiense 2023 – 2023
-
Palmeiras 2023 – 2023
-
Fortaleza EC 2022 – 2023
-
Palmeiras 2022 – 2022
-
Colorado Rapids 2021 – 2022
-
Palmeiras 2019 – 2021
-
Palmeiras U20 2017 – 2019

-
Palmeiras U17 do 2017

Historia transferów Lucas Esteves
Pierwszy transfer Lucas Esteves w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Vitorii do Gremio za 950 tysięcy euro.
Lucas Esteves - forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Esteves zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lucas Esteves ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.26.
W ostatnich 10 meczach Lucas Esteves ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.20.
W jakiej formie jest Lucas Esteves?
Lucas Esteves jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.26 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.62). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Lucas Esteves w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lucas Esteves rozegrał w barwach Atlético San Luis w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 509 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Lucas Esteves - zarobki
Lucas Esteves gra w Atlético San Luis na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 627 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas Esteves w Atlético San Luis (2025/26)
| Rocznie | 627 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Lucas Esteves?
Na podstawie kontraktu z Atlético San Luis, Lucas Esteves otrzymuje 626,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 52,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Esteves w listopadzie 2026 to 12,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2029.
Lucas Esteves - kontuzje
W trakcie kariery Lucas Esteves zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas Esteves
-
Problemy z udem
25.02.23 – 12.04.23 (47 dni)
Fortaleza EC opuszczone: 14 meczów
Czy Lucas Esteves ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Lucas Esteves nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Esteves to problemy z udem z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas Esteves - trofea
W trakcie kariery Lucas Esteves zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Lucas Esteves?
Lucas Esteves zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Palmeiras — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Copa Libertadores — 2 razy.
Lucas Esteves - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Esteves wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Esteves na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Esteves?
Wycena Lucas Esteves wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Lucas Esteves wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.