Sebastien Salles-Lamonge jest piłkarzem występującym obecnie w Atlético San Luis. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sebastien Salles-Lamonge
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
02:00
|
Atlético San Luis
0
Atlas
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Liga MX (Meksyk), 15. kolejka | |||||||
|
24 Paź
05:00
|
Atlante FC
0
Atlético San Luis
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| Liga MX (Meksyk), 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
03:00
|
Atlético San Luis
2
Club Querétaro
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Sebastien Salles-Lamonge w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sebastien Salles-Lamonge wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.06, a skuteczność strzałów to 9,7%. Sebastien Salles-Lamonge oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sebastien Salles-Lamonge w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sebastien Salles-Lamonge rozegrał w barwach Atlético San Luis w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 496 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Sebastien Salles-Lamonge?
Na podstawie kontraktu z Atlético San Luis, Sebastien Salles-Lamonge otrzymuje 223,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Salles-Lamonge w listopadzie 2026 to 4,3 tysiąca euro, a dziennie około 613 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jakie trofea zdobył Sebastien Salles-Lamonge?
Sebastien Salles-Lamonge ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Sebastien Salles-Lamonge?
Sebastien Salles-Lamonge najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Sebastien Salles-Lamonge?
Wycena 30-letniego Sebastien Salles-Lamonge według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sebastien Salles-Lamonge?
Sebastien Salles-Lamonge urodził się 28 stycznia 1996 w Tarbes we Francji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Sebastien Salles-Lamonge - statystyki
Szczegółowe statystyki Sebastien Salles-Lamonge w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atlético San Luis. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sebastien Salles-Lamonge
Sebastien Salles-Lamonge vs. inni
Atak
Obrona
Podania Sebastien Salles-Lamonge
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sebastien Salles-Lamonge w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sebastien Salles-Lamonge wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.06, a skuteczność strzałów to 9,7%. Sebastien Salles-Lamonge oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Sebastien Salles-Lamonge - transfery
W trakcie kariery Sebastien Salles-Lamonge zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atlético San Luis 2023 – obecnie
-
SC Bastia 2019 – 2023
-
Deportivo Fabril 2018 – 2019

-
Stade Rennais II 2017 – 2018

-
Le Havre 2016 – 2017
-
Stade Rennais II 2015 – 2016

-
Stade Rennais FC U19 2013 – 2015

-
Stade Rennais FC U17 2011 – 2013

-
Tarbes Pyrénées Football Jugend do 2011

Sebastien Salles-Lamonge - forma
W ostatnich 5 meczach Sebastien Salles-Lamonge zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Sebastien Salles-Lamonge 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.19 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W ostatnich 10 meczach Sebastien Salles-Lamonge 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.47, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.08 — wynik powyżej średniej ligowej (6.36).
W jakiej formie jest Sebastien Salles-Lamonge?
Sebastien Salles-Lamonge jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.19 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.06). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Sebastien Salles-Lamonge w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sebastien Salles-Lamonge rozegrał w barwach Atlético San Luis w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 496 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Sebastien Salles-Lamonge - zarobki
Sebastien Salles-Lamonge gra w Atlético San Luis na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 224 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sebastien Salles-Lamonge w Atlético San Luis (2025/26)
| Rocznie | 224 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 19 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 613 € |
Ile zarabia Sebastien Salles-Lamonge?
Na podstawie kontraktu z Atlético San Luis, Sebastien Salles-Lamonge otrzymuje 223,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Salles-Lamonge w listopadzie 2026 to 4,3 tysiąca euro, a dziennie około 613 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Sebastien Salles-Lamonge - trofea
W trakcie kariery Sebastien Salles-Lamonge zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Sebastien Salles-Lamonge?
Sebastien Salles-Lamonge zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Francji — 1 raz.
Sebastien Salles-Lamonge - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sebastien Salles-Lamonge wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sebastien Salles-Lamonge na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Sebastien Salles-Lamonge?
Wycena Sebastien Salles-Lamonge wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Sebastien Salles-Lamonge wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.