Mauro Zaleta

pomocnik #14
Meksyk Necaxa
Wiek / data ur.24 lat (02.04.2002)
Wzrost1,74 m
Waga62 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobki78 tys. €
Dołączył01.07.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa1 mln €

Mauro Zaleta jest piłkarzem występującym obecnie w Necaxa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Mauro Zaleta w Lidze MX 2026
Mecze
9
Bramki
0
Asysty
1
Minuty
325'
Średnia ocena
5.75
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Mauro Zaleta

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Inter Miami San Diego
21.09.2026·01:00

Statystyki

5,75
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

78 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 7 tys. €
tygodniowo: 2 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer1.07.2026
kwota transferuwypożyczenie
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

1 mln €
+800 tys. € (+400,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewy obrońca (3)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,74 m
Waga 62 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Mauro Zaleta w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Mauro Zaleta wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mauro Zaleta oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Mauro Zaleta w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Mauro Zaleta rozegrał w barwach Necaxy w Leagues Cup 2 mecze, w Lidze MX 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 505 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Mauro Zaleta?

Mauro Zaleta najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).

Jaka jest wartość rynkowa Mauro Zaleta?

Wycena 24-letniego Mauro Zaleta według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Mauro Zaleta?

Mauro Zaleta urodził się 2 kwietnia 2002 w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 24 lata.