Javier Aquino jest piłkarzem występującym obecnie w FC Juárez. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Javier Aquino
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Paź
03:00
|
FC Juárez
0
Atlante FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
01:00
|
FC Juárez
1
Club Tijuana
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
03:00
|
Club León
2
FC Juárez
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Javier Aquino w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javier Aquino wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.74. Javier Aquino oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javier Aquino w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Aquino rozegrał w barwach FC Juárez w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 876 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Javier Aquino
Pierwszy transfer Javier Aquino w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z CD Cruz Azul do Villarrealu za 1,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Javier Aquino było przejście z Villarrealu do Tigres UANL w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,9 miliona euro.
Czy Javier Aquino ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Javier Aquino nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Aquino to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Javier Aquino?
Javier Aquino ma na koncie 13 trofeów. Najczęściej sięgał po Campeón de Campeones — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Tigres UANL — 11 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Javier Aquino?
Javier Aquino najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Javier Aquino?
Wycena 36-letniego Javier Aquino według stanu na wrzesień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Javier Aquino?
Javier Aquino urodził się 11 lutego 1990 w Oaxaca w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Javier Aquino - statystyki
Szczegółowe statystyki Javier Aquino w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Juárez. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Javier Aquino
Javier Aquino vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Javier Aquino
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Javier Aquino w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Javier Aquino wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.74. Javier Aquino oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Javier Aquino - transfery
W trakcie kariery Javier Aquino zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Juárez 2026 – obecnie
-
Free Player 2025 – 2026

-
Tigres UANL 2015 – 2025
-
Villarreal 2015 – 2015
-
Rayo Vallecano 2014 – 2015
-
Villarreal 2013 – 2014
-
CD Cruz Azul 2010 – 2013
-
CD Cruz Azul Hidalgo 2008 – 2010

-
CD Cruz Azul II do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Javier Aquino
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 09.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 31.12.2025 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
4,9 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 04.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 27.01.2013 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Javier Aquino
Pierwszy transfer Javier Aquino w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z CD Cruz Azul do Villarrealu za 1,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Javier Aquino było przejście z Villarrealu do Tigres UANL w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,9 miliona euro.
Javier Aquino - forma
W ostatnich 5 meczach Javier Aquino zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Javier Aquino i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Paź
03:00
|
FC Juárez
0
Atlante FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
01:00
|
FC Juárez
1
Club Tijuana
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 11. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
03:00
|
Club León
2
FC Juárez
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk), 10. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
05:00
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk), 9. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
03:00
|
Santos Laguna
2
FC Juárez
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk), 8. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
05:00
|
FC Juárez
0
CF Pachuca
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk), 7. kolejka | |||||||
|
31 Sie
02:00
|
Toluca
4
FC Juárez
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk), 6. kolejka | |||||||
|
22 Sie
05:10
|
FC Juárez
1
Club América
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk), 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
03:10
|
CF Monterrey
6
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk), 4. kolejka | |||||||
|
12 Sie
03:40
|
Real Salt Lake
3
FC Juárez
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
08 Sie
04:40
|
Vancouver Whitecaps
1
FC Juárez
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
05 Sie
02:40
|
Minnesota United FC
1
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Leagues Cup, runda | |||||||
|
01 Sie
05:10
|
FC Juárez
1
UNAM Pumas
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk), 3. kolejka | |||||||
|
26 Lip
01:07
|
Guadalajara Chivas
1
FC Juárez
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk), 2. kolejka | |||||||
|
18 Lip
05:00
|
FC Juárez
0
Puebla
1
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk), 1. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
05:15
|
FC Juárez
2
Atlético San Luis
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Kwi
03:00
|
UNAM Pumas
4
FC Juárez
2
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
05:06
|
Club León
3
FC Juárez
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
05:06
|
FC Juárez
1
Club Tijuana
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
02:00
|
Club Querétaro
1
FC Juárez
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
04 Kwi
03:00
|
Puebla
1
FC Juárez
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
23 Mar
02:06
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
14 Mar
04:00
|
FC Juárez
2
CF Monterrey
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
09 Mar
00:00
|
Toluca
3
FC Juárez
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
05 Mar
04:00
|
Club América
1
FC Juárez
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
28 Lut
04:00
|
FC Juárez
3
Atlas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
15 Lut
02:06
|
FC Juárez
1
Necaxa
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
08 Lut
02:06
|
CF Pachuca
2
FC Juárez
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
31 Sty
04:06
|
FC Juárez
3
CD Cruz Azul
4
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
19 Sty
00:00
|
Santos Laguna
2
FC Juárez
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sty
04:10
|
FC Juárez
0
Guadalajara Chivas
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2025
|
Toluca
(9)
2
Tigres UANL
(8)
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, finał | |||||||
|
12 Gru
2025
|
Tigres UANL
1
Toluca
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, finał | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Tigres UANL
1
CD Cruz Azul
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
04 Gru
2025
|
CD Cruz Azul
1
Tigres UANL
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Tigres UANL
5
Club Tijuana
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
27 Lis
2025
|
Club Tijuana
3
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Tigres UANL
3
Atlético San Luis
1
|
86' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
CF Monterrey
1
Tigres UANL
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Tigres UANL
2
Club Tijuana
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2025
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Tigres UANL
5
Necaxa
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Tigres UANL
1
CD Cruz Azul
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2025
|
Tigres UANL
2
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
2025
|
Guadalajara Chivas
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Tigres UANL
0
Club León
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Santos Laguna
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Mazatlán
2
Tigres UANL
2
|
66' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
21 Sie
2025
|
Inter Miami
2
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Tigres UANL
1
Club América
3
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Tigres UANL
7
Puebla
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
06 Sie
2025
|
Tigres UANL
1
Los Angeles FC
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Tigres UANL
2
San Diego
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
30 Lip
2025
|
Tigres UANL
4
Houston Dynamo
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Toluca
3
Tigres UANL
4
|
67' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Tigres UANL
1
FC Juárez
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
Toluca
3
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, półfinał | |||||||
|
15 Maj
2025
|
Tigres UANL
1
Toluca
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, półfinał | |||||||
|
12 Maj
2025
|
Tigres UANL
2
Necaxa
2
|
88' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
09 Maj
2025
|
Necaxa
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Club América
3
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Tigres UANL
1
Club Querétaro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Necaxa
1
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Tigres UANL
0
FC Juárez
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
Club León
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
16 Lut
2025
|
Tigres UANL
2
CD Cruz Azul
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Tigres UANL
2
Atlas
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
29 Sty
2025
|
Tigres UANL
4
Club Tijuana
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
26 Sty
2025
|
Guadalajara Chivas
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Tigres UANL
2
Mazatlán
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
12 Sty
2025
|
Atlético San Luis
1
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
02 Gru
2024
|
Tigres UANL
0
Atlético San Luis
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
29 Lis
2024
|
Atlético San Luis
3
Tigres UANL
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
10 Lis
2024
|
CD Cruz Azul
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Tigres UANL
2
CF Pachuca
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2024
|
Mazatlán
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2024
|
CF Monterrey
4
Tigres UANL
2
|
77' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Tigres UANL
2
Club León
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2024
|
FC Juárez
0
Tigres UANL
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Tigres UANL
1
Atlético San Luis
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2024
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
13 Lip
2024
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2024
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
14 Kwi
2024
|
CF Monterrey
3
Tigres UANL
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Tigres UANL
0
CF Pachuca
3
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Gru
2023
|
Club América
3
Tigres UANL
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
08 Gru
2023
|
UNAM Pumas
0
Tigres UANL
1
|
81' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
04 Gru
2023
|
Tigres UANL
3
Puebla
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Tigres UANL
2
Atlético San Luis
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Guadalajara Chivas
0
Tigres UANL
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Tigres UANL
2
CD Cruz Azul
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
05 Paź
2023
|
Tigres UANL
2
Toluca
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
Tigres UANL
3
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Wrz
2023
|
Atlas
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Tigres UANL
5
Club Querétaro
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
31 Lip
2023
|
Tigres UANL
1
San Jose Earthquakes
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Leagues Cup 2023 | |||||||
|
09 Lip
2023
|
FC Juárez
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
02 Lip
2023
|
Tigres UANL
1
Puebla
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Maj
2023
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
12 Maj
2023
|
Tigres UANL
4
Toluca
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
17 Kwi
2023
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
Tigres UANL
1
Mazatlán
2
|
82' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Tigres UANL
1
Guadalajara Chivas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
Atlas
0
Tigres UANL
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
15 Lut
2023
|
Tigres UANL
0
FC Juárez
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
17 Paź
2022
|
CF Pachuca
2
Tigres UANL
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Tigres UANL
2
Necaxa
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
25 Sie
2022
|
UNAM Pumas
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
15 Sie
2022
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
24 Lip
2022
|
Tigres UANL
2
Atlas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
18 Lip
2022
|
Tigres UANL
1
Club Tijuana
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
09 Lip
2022
|
Mazatlán
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
16 Maj
2022
|
Tigres UANL
0
CD Cruz Azul
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
13 Maj
2022
|
CD Cruz Azul
0
Tigres UANL
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Tigres UANL
0
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
20 Kwi
2022
|
Necaxa
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
08 Kwi
2022
|
CF Pachuca
2
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
13 Lut
2022
|
Guadalajara Chivas
1
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
23 Sty
2022
|
UNAM Pumas
1
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
16 Sty
2022
|
Tigres UANL
0
Puebla
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Tigres UANL
2
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Club América
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
17 Paź
2021
|
CD Cruz Azul
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
04 Paź
2021
|
Tigres UANL
0
Necaxa
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
30 Wrz
2021
|
Atlético San Luis
0
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
Tigres UANL
0
UNAM Pumas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
20 Wrz
2021
|
CF Monterrey
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Tigres UANL
2
Club León
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
18 Sie
2021
|
Tigres UANL
3
Club Querétaro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Puebla
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
08 Sie
2021
|
Tigres UANL
1
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
26 Lip
2021
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
2
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
15 Kwi
2021
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
3
|
42' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
11 Kwi
2021
|
Tigres UANL
1
Club América
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
22 Lut
2021
|
Tigres UANL
3
Club Tijuana
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
24 Sty
2021
|
Atlas
0
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
18 Sty
2021
|
Santos Laguna
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Tigres UANL
1
Atlas
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
02 Lis
2020
|
Club América
3
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
CD Cruz Azul
0
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Tigres UANL
3
Atlético San Luis
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
CF Monterrey
0
Tigres UANL
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
10 Wrz
2020
|
Club León
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Mazatlán
1
Tigres UANL
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
16 Sie
2020
|
Toluca
3
Tigres UANL
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
07 Sie
2020
|
Club Tijuana
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Puebla
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
01 Mar
2020
|
Tigres UANL
3
UNAM Pumas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
23 Lut
2020
|
CD Cruz Azul
2
Tigres UANL
1
|
74' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
26 Sty
2020
|
Tigres UANL
2
Atlas
1
|
94' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
19 Sty
2020
|
Club América
1
Tigres UANL
0
|
94' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
12 Sty
2020
|
Tigres UANL
0
Atlético San Luis
0
|
91' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
02 Gru
2019
|
Tigres UANL
2
Club América
4
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Lis
2019
|
Club América
1
Tigres UANL
2
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Lis
2019
|
FC Juárez
1
Tigres UANL
2
|
97' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Tigres UANL
0
CF Pachuca
0
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
0
|
88' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
31 Paź
2019
|
Tigres UANL
1
Toluca
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Wrz
2019
|
CF Monterrey
0
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Wrz
2019
|
Tigres UANL
0
Puebla
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
28 Sie
2019
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
98' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Sie
2019
|
Tigres UANL
1
Club América
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
21 Lip
2019
|
Tigres UANL
4
Mazatlán
2
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
27 Maj
2019
|
Club León
0
Tigres UANL
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
19 Maj
2019
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
16 Maj
2019
|
CF Monterrey
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
09 Maj
2019
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
14 Kwi
2019
|
Lobos BUAP
0
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Tigres UANL
2
UNAM Pumas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Tigres UANL
4
Club Querétaro
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Atlas
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Tigres UANL
3
Necaxa
2
|
35' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Veracruz
0
Tigres UANL
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Lut
2019
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
27 Sty
2019
|
Toluca
0
Tigres UANL
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
06 Sty
2019
|
Club León
2
Tigres UANL
2
|
23' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
UNAM Pumas
3
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
30 Lis
2018
|
Tigres UANL
2
UNAM Pumas
1
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Lis
2018
|
Mazatlán
0
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
Tigres UANL
2
Lobos BUAP
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
21 Paź
2018
|
UNAM Pumas
3
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Paź
2018
|
Tigres UANL
2
Club América
3
|
19' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Necaxa
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Sie
2018
|
Tigres UANL
4
Veracruz
0
|
84' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
30 Lip
2018
|
Tigres UANL
1
Club Tijuana
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
22 Lip
2018
|
Tigres UANL
2
Club León
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
04 Maj
2018
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
29 Kwi
2018
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
08 Kwi
2018
|
Toluca
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
01 Kwi
2018
|
Tigres UANL
4
Club León
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Mar
2018
|
Guadalajara Chivas
0
Tigres UANL
0
|
57' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
11 Mar
2018
|
Tigres UANL
1
Club Tijuana
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
04 Lut
2018
|
UNAM Pumas
2
Tigres UANL
0
|
43' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
21 Sty
2018
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
14 Sty
2018
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
03 Gru
2017
|
Tigres UANL
3
Club América
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
19 Lis
2017
|
CF Monterrey
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Lis
2017
|
Tigres UANL
1
Necaxa
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
02 Lis
2017
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
22 Paź
2017
|
Tigres UANL
3
Toluca
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Paź
2017
|
Tigres UANL
1
Veracruz
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
15 Paź
2017
|
Club León
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
01 Paź
2017
|
Tigres UANL
1
Guadalajara Chivas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Mazatlán
3
Tigres UANL
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
24 Sie
2017
|
Club América
2
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
20 Sie
2017
|
Tigres UANL
2
UNAM Pumas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
13 Sie
2017
|
CF Pachuca
2
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Tigres UANL
1
Club Querétaro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
31 Lip
2017
|
Santos Laguna
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
30 Lip
2017
|
CF Pachuca
0
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
01 Maj
2016
|
Tigres UANL
0
Veracruz
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
24 Kwi
2016
|
Santos Laguna
2
Tigres UANL
1
|
88' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
17 Kwi
2016
|
Tigres UANL
5
Dorados
2
|
74' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
06 Mar
2016
|
CF Monterrey
1
Tigres UANL
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
28 Lut
2016
|
Tigres UANL
4
Club América
1
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
20 Lut
2016
|
Club Querétaro
2
Tigres UANL
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
31 Sty
2016
|
Tigres UANL
3
Club León
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
25 Sty
2016
|
Guadalajara Chivas
2
Tigres UANL
2
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
10 Sty
2016
|
Toluca
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
11 Gru
2015
|
Tigres UANL
3
UNAM Pumas
0
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
22 Lis
2015
|
Tigres UANL
0
CD Cruz Azul
0
|
79' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
07 Lis
2015
|
Veracruz
1
Tigres UANL
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
01 Lis
2015
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
25 Paź
2015
|
Dorados
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
18 Paź
2015
|
Tigres UANL
2
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
04 Paź
2015
|
Atlas
0
Tigres UANL
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
|
01 Paź
2015
|
Tigres UANL
0
Puebla
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Javier Aquino 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.36).
W ostatnich 10 meczach Javier Aquino 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.18 — wynik poniżej średniej ligowej (6.36).
W jakiej formie jest Javier Aquino?
Javier Aquino jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.74). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Javier Aquino w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Aquino rozegrał w barwach FC Juárez w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 876 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Javier Aquino - zarobki
Javier Aquino gra w FC Juárez na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 868 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Javier Aquino w FC Juárez (2024/25)
| Rocznie | 868 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 72 tys. € |
| Tygodniowo | 17 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Javier Aquino w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
868 tys. € |
| 2023/24 |
|
868 tys. € |
| 2022/23 |
|
868 tys. € |
| 2021/22 |
|
868 tys. € |
| 2020/21 |
|
868 tys. € |
| 2019/20 |
|
1,2 mln € |
| 2018/19 |
|
1,2 mln € |
| 2017/18 |
|
1,2 mln € |
| 2016/17 |
|
1,2 mln € |
| 2015/16 |
|
1 mln € |
| 2014/15 |
|
1,2 mln € |
| 2014/15 |
|
1,2 mln € |
| 2013/14 |
|
785 tys. € |
Javier Aquino - kontuzje
W trakcie kariery Javier Aquino zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Javier Aquino
-
Uraz
07.09.22 – 01.10.22 (25 dni)
Tigres UANL opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
03.01.21 – 10.01.21 (8 dni)
Tigres UANL opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.08.18 – 19.09.18 (22 dni)
Tigres UANL opuszczone: 4 mecze
- Stłuczenie 12.11.17 – 15.11.17 (4 dni)
-
Uraz
15.04.15 – 22.04.15 (8 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 2 mecze
Czy Javier Aquino ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Javier Aquino nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Aquino to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 25 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Javier Aquino - trofea
W trakcie kariery Javier Aquino zdobył 13 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Javier Aquino
Jakie trofea zdobył Javier Aquino?
Javier Aquino zdobył w karierze 13 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Tigres UANL — 11 trofeów. Najczęściej zdobywał Campeón de Campeones — 4 razy.
Javier Aquino - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javier Aquino wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javier Aquino na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Javier Aquino
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 36 |
|
300 tys. € |
| 19.05.2026 | 36 |
|
350 tys. € |
| 28.12.2025 | 35 |
|
400 tys. € |
| 25.05.2025 | 35 |
|
500 tys. € |
| 10.12.2024 | 34 |
|
600 tys. € |
| 13.06.2024 | 34 |
|
800 tys. € |
| 03.03.2024 | 34 |
|
1 mln € |
| 28.12.2023 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2023 | 33 |
|
1,8 mln € |
| 29.03.2023 | 33 |
|
2 mln € |
| 30.10.2022 | 32 |
|
2,3 mln € |
| 10.04.2022 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2021 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 20.04.2021 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 17.12.2020 | 30 |
|
3 mln € |
| 26.06.2020 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 09.01.2020 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 12.08.2019 | 29 |
|
5 mln € |
| 07.02.2019 | 28 |
|
5 mln € |
| 22.08.2018 | 28 |
|
5 mln € |
| 09.04.2018 | 28 |
|
5 mln € |
| 30.07.2017 | 27 |
|
5 mln € |
| 15.12.2016 | 26 |
|
4 mln € |
| 03.08.2016 | 26 |
|
4 mln € |
| 12.01.2016 | 25 |
|
4 mln € |
| 30.09.2015 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 30.06.2015 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 22.01.2015 | 24 |
|
3 mln € |
| 07.01.2015 | 24 |
|
4 mln € |
| 08.08.2014 | 24 |
|
3 mln € |
| 19.07.2014 | 24 |
|
3 mln € |
| 22.01.2014 | 23 |
|
3 mln € |
| 09.05.2013 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 27.01.2013 | 22 |
|
2 mln € |
| 02.12.2012 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 31.05.2012 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 07.12.2011 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 29.05.2011 | 21 |
|
750 tys. € |
| 27.11.2010 | 20 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Javier Aquino?
Wycena Javier Aquino wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Javier Aquino wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.